Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Κ γω επέρνα utrogestan σε χάπι 3 την ημέρα κ κολπική κρέμα προγεστερόνης δε με πείραξαν καθόλου μέχρι το τρίτο περίπου. @Cosetκ γω πίεση 7 έχω δεν είναι κ χαμηλή για να λιποθυμήσεις ίσως ενιωσες αδυναμία. Εμένα πάλι ο τράχηλος μου λέει είναι μια χαρά εκατοστά δε μου χει πει μην αγχώνεστε με μετρήσεις αν υπάρχει πρόβλημα θα σας πει αυτός. Πρώτη θα σας ενημερώσω εγώ για την εμπειρία της Β επιπέδου έχω ραντεβού την ερχόμενη Πέμπτη. 

  • Μου αρέσει 4

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 minute ago, gogouli88 said:

Κ γω επέρνα utrogestan σε χάπι 3 την ημέρα κ κολπική κρέμα προγεστερόνης δε με πείραξαν καθόλου μέχρι το τρίτο περίπου. @Cosetκ γω πίεση 7 έχω δεν είναι κ χαμηλή για να λιποθυμήσεις ίσως ενιωσες αδυναμία. Εμένα πάλι ο τράχηλος μου λέει είναι μια χαρά εκατοστά δε μου χει πει μην αγχώνεστε με μετρήσεις αν υπάρχει πρόβλημα θα σας πει αυτός. Πρώτη θα σας ενημερώσω εγώ για την εμπειρία της Β επιπέδου έχω ραντεβού την ερχόμενη Πέμπτη. 

7 ειχα μετά που επέστρεψα σπίτι.. εκείνη την ώρα δε με μέτρησαν.

Link to comment
Share on other sites

Τα ουτροτζεσταν έχουν πολλές παρενέργειες όταν τα πίνουμε δυστυχώς αλλά κάνουν δουλίτσα. 

@Coset ευτυχώς που δεν χτυπησες!!! Εμένα πλέον με έχουν μάθει οι δικοί μου.. όταν λέω δεν νιώθω καλά ή ζαλίζομαι, ετοιμάζονται να με πιάσουν ή να με ξαπλώσουν.. φταίει βέβαια κ ο αιματοκριτης!!

πρίν από 50 λεπτά , gogouli88 είπε:

Κ γω επέρνα utrogestan σε χάπι 3 την ημέρα κ κολπική κρέμα προγεστερόνης δε με πείραξαν καθόλου μέχρι το τρίτο περίπου. @Cosetκ γω πίεση 7 έχω δεν είναι κ χαμηλή για να λιποθυμήσεις ίσως ενιωσες αδυναμία. Εμένα πάλι ο τράχηλος μου λέει είναι μια χαρά εκατοστά δε μου χει πει μην αγχώνεστε με μετρήσεις αν υπάρχει πρόβλημα θα σας πει αυτός. Πρώτη θα σας ενημερώσω εγώ για την εμπειρία της Β επιπέδου έχω ραντεβού την ερχόμενη Πέμπτη. 

Αχ τι καλααααα!!! Θα περιμένουμε νέα σας!!!  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Sam13 είπε:

Τα ουτροτζεσταν έχουν πολλές παρενέργειες όταν τα πίνουμε δυστυχώς αλλά κάνουν δουλίτσα. 

@Coset ευτυχώς που δεν χτυπησες!!! Εμένα πλέον με έχουν μάθει οι δικοί μου.. όταν λέω δεν νιώθω καλά ή ζαλίζομαι, ετοιμάζονται να με πιάσουν ή να με ξαπλώσουν.. φταίει βέβαια κ ο αιματοκριτης!!

Εγω πάντως λόγω αιμορραγίας επινα 3 την ημέρα!με έπιανε μια  ζαλάδα, μια υπνηλία λες και ήμουν μαστουρωμενη!ταχυκαρδίες, πονοκεφάλους και ναυτία φοβερή!οταν τα βάζεις κολπικά μειώνονται πολύ οι παρενέργειες!

Οι περισσότερες έχουν παρενέργειες!

Ωχ!ναι!και εσύ λόγω αιματοκρίτη να προσέχεις πολύ!και που θα πάει, θα ανέβει!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Coset είπε:

Δοκίμασε τσάι του βουνου με μέλι κι αν αντέχεις και λίγο δίκταμο και φασκόμηλο. Τα δυο τελευταία μου φαίνοντα βαριά να τα πιω μονα τους και κάνω μίξη με το τσαι του βουνου..

Ενα άλλο που με βοηθαει πολυ στο μπουκωμα ειναι ο φυσιολογικός ορός. Βάζε άφθονο στη μύτη 5 με 6 φορες την ημέρα ή και παραπάνω αν θες δεν πειραζει. αυτά τα γιατροσόφια χρησιμοποιησα πριν κανα μήνα που είχα αρρωστήσει κι ευτυχώς το ξεπερασα χωρίς αντιβίωση ή άλλα χάπια.

κορίτσια εχθές είχα την πρώτη μου λιποθυμία. δεν είχα ξαναλιποθυμησει ποτε πριν. Ενώ ξύπνησα κι ενιωθα μια χαρα, πήγαμε στα μαγαζία με τον αντρα μου ευτυχώς και χωρίς να προλάβω να κουραστώ ένιωσα ξαφνικά να σκοτεινιαζουν όλα. προλαβα να πω ενα δε νιωθω καλα και να βγουμε έξω και χωρις να θυμαμαι το πως συνηλθα ενω ημουν ξαπλωμενη στο πατωμα. Ευτυχως δε χτυπησα πουθενα αλλά φυσικά τρόμαξα γτ ηταν στα καλα καθούμενα! η πιεση πρεπει να μου επεσε γιατι και μετα που μετρηθηκα ηταν στο 7! μετα απο αυτό θα παρουμε πιεσομετρο...

Τσάι του βουνού πίνω με μέλι αποκλειστικά και μερικές φορές λίγες σταγόνες λεμόνι! Η ζάχαρη δεν μου κάθεται καθόλου καλά τώρα στην εγκυμοσύνη..δεν μπορώ να χωνεψω, οπότε την έκοψα! Δίκταμο δεν έχω..φασκόμηλο έχω αλλά σε συνδιασμό να σου πω δεν το δοκίμασα..έτσι σκετο δεν πίνεται! 

Όσο για λιποθυμία έχω λιποθυμήσει δύο φορές εκτός εγκυμοσύνης..ευτυχώς και στις δύο προειδοποίησα και με έπιασαν! Και τις δύο φορές στην εκκλησία..και όταν πηγαίνει να ξανασυμβεί νιώθω να ιδρώνω χωρίς λόγο στο πρόσωπο..τότε απευθείας κάθομαι 'η αν προλάβω βγαίνω κάπου προς τα έξω να με φυσιξει ο αέρας και συνερχομαι! Εγώ έχω γενικά χαμηλή πίεση..καλό είναι να έχεις κάτι γλυκό μαζί σου για να προλαβαίνεις τέτοιες καταστάσεις! Και εγώ νόμιζα πως μου έπεφτε η πίεση αλλά πριν απο ένα χρόνο περίπου συνειδητοποίησα ότι ήταν υπογλυκαιμίες..ακριβώς η ίδια αίσθηση..

3 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Εμένα τα utrogestan με πειράζουν πολύ!απο αυτά θα είναι!με το κρύωμα;;;

Ευτυχώς που δεν χτυπησες!η αδερφή μου είχε λιποθυμήσει στον 6ο και ηταν στην τράπεζα!πέφτοντας χτύπησε το μάτι της σε ενα γραφείο και ηταν ενα μήνα με μαυρισμένο μάτι η καημένη!

Εχω λιποθυμήσει μόνο μια φορά εκτός εγκυμοσύνης και είχα χτυπήσει κιολας στο κεφάλι!πολύ άσχημο το συναίσθημα της λιποθυμίας!

Όταν λες σε πειράζουν? Τι σου προκαλούν? 

Εχω συνάχι είτε μπούκωμα,το κεφάλι μου πονάει και βήχω που και που..ευτυχώς χωρίς πυρετό και τέτοια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Coset είπε:

Δοκίμασε τσάι του βουνου με μέλι κι αν αντέχεις και λίγο δίκταμο και φασκόμηλο. Τα δυο τελευταία μου φαίνοντα βαριά να τα πιω μονα τους και κάνω μίξη με το τσαι του βουνου..

Ενα άλλο που με βοηθαει πολυ στο μπουκωμα ειναι ο φυσιολογικός ορός. Βάζε άφθονο στη μύτη 5 με 6 φορες την ημέρα ή και παραπάνω αν θες δεν πειραζει. αυτά τα γιατροσόφια χρησιμοποιησα πριν κανα μήνα που είχα αρρωστήσει κι ευτυχώς το ξεπερασα χωρίς αντιβίωση ή άλλα χάπια.

κορίτσια εχθές είχα την πρώτη μου λιποθυμία. δεν είχα ξαναλιποθυμησει ποτε πριν. Ενώ ξύπνησα κι ενιωθα μια χαρα, πήγαμε στα μαγαζία με τον αντρα μου ευτυχώς και χωρίς να προλάβω να κουραστώ ένιωσα ξαφνικά να σκοτεινιαζουν όλα. προλαβα να πω ενα δε νιωθω καλα και να βγουμε έξω και χωρις να θυμαμαι το πως συνηλθα ενω ημουν ξαπλωμενη στο πατωμα. Ευτυχως δε χτυπησα πουθενα αλλά φυσικά τρόμαξα γτ ηταν στα καλα καθούμενα! η πιεση πρεπει να μου επεσε γιατι και μετα που μετρηθηκα ηταν στο 7! μετα απο αυτό θα παρουμε πιεσομετρο...

Κοριτσι μου μη φοβασαι δεν ειναι τιποτα! Να παρεις ενα πιεσομετρο χρειαζεται κ εγω πηρα πριν ενα μηνα κ οταν νιωθω περιεργα την μετραω!! Χαλαρωσε στο σπιτακι κ φαε κ κανα αλμυρο!

  • Μου αρέσει 2

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Zouzou94 είπε:

Τσάι του βουνού πίνω με μέλι αποκλειστικά και μερικές φορές λίγες σταγόνες λεμόνι! Η ζάχαρη δεν μου κάθεται καθόλου καλά τώρα στην εγκυμοσύνη..δεν μπορώ να χωνεψω, οπότε την έκοψα! Δίκταμο δεν έχω..φασκόμηλο έχω αλλά σε συνδιασμό να σου πω δεν το δοκίμασα..έτσι σκετο δεν πίνεται! 

Όσο για λιποθυμία έχω λιποθυμήσει δύο φορές εκτός εγκυμοσύνης..ευτυχώς και στις δύο προειδοποίησα και με έπιασαν! Και τις δύο φορές στην εκκλησία..και όταν πηγαίνει να ξανασυμβεί νιώθω να ιδρώνω χωρίς λόγο στο πρόσωπο..τότε απευθείας κάθομαι 'η αν προλάβω βγαίνω κάπου προς τα έξω να με φυσιξει ο αέρας και συνερχομαι! Εγώ έχω γενικά χαμηλή πίεση..καλό είναι να έχεις κάτι γλυκό μαζί σου για να προλαβαίνεις τέτοιες καταστάσεις! Και εγώ νόμιζα πως μου έπεφτε η πίεση αλλά πριν απο ένα χρόνο περίπου συνειδητοποίησα ότι ήταν υπογλυκαιμίες..ακριβώς η ίδια αίσθηση..

Όταν λες σε πειράζουν? Τι σου προκαλούν? 

Εχω συνάχι είτε μπούκωμα,το κεφάλι μου πονάει και βήχω που και που..ευτυχώς χωρίς πυρετό και τέτοια! 

Εχω ζαλάδα και υπνηλία σε σημείο που είμαι σαν μαστουρωμενη!ταχυκαρδίες, πονοκεφάλους και ναυτία!

Ρωτησες τον γιατρό τι μπορείς να πάρεις;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Εχω ζαλάδα και υπνηλία σε σημείο που είμαι σαν μαστουρωμενη!ταχυκαρδίες, πονοκεφάλους και ναυτία!

Ρωτησες τον γιατρό τι μπορείς να πάρεις;

Εχεις δοκιμασει να τα παιρνεις κολπικα? Δεν εχουν παρενεργειες ετσι. Η προγεστερονη ουτως η αλλως φερνει υπνηλια οποτε φαντασου η επιπροσθετη!


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , samiam είπε:

Εχεις δοκιμασει να τα παιρνεις κολπικα? Δεν εχουν παρενεργειες ετσι. Η προγεστερονη ουτως η αλλως φερνει υπνηλια οποτε φαντασου η επιπροσθετη!

Την σταμάτησα τώρα και ελπίζω να μην χρειαστεί να ξαναπαρω!στις αρχές της εγκυμοσύνης που έπαιρνα ένα το βράδυ το έπαιρνα κολπικά γιατί δουλευα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapounzel_rapounzel είπε:

Εχω ζαλάδα και υπνηλία σε σημείο που είμαι σαν μαστουρωμενη!ταχυκαρδίες, πονοκεφάλους και ναυτία!

Ρωτησες τον γιατρό τι μπορείς να πάρεις;

Αααα πολλές παρενέργειες σου προκαλούν! Σταμάτησες να τα παίρνεις? Ισχύει ότι κολπικά δεν φέρνουν τόσες παρενέργειες?

Μου είπε για φυσικό όρο, αλατόνερο για γαργαρες,τσάι και φυσικό χυμό! Αν δεν βελτιωθεί βλέπουμε είπε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Αααα πολλές παρενέργειες σου προκαλούν! Σταμάτησες να τα παίρνεις? Ισχύει ότι κολπικά δεν φέρνουν τόσες παρενέργειες?

Μου είπε για φυσικό όρο, αλατόνερο για γαργαρες,τσάι και φυσικό χυμό! Αν δεν βελτιωθεί βλέπουμε είπε! 

Ναι!είμαι από τις τυχερες που είχα σχεδόν όλες τις παρενέργειες!ευτυχώς τα σταμάτησα πλέον!

Ναι, κολπικά είναι πολύ καλύτερα!οταν τα εβαζα κολπικά στην αρχή της εγκυμοσύνης είχα μόνο ταχυκαρδίες!

Υπομονή!ελπίζω να σου περάσει γρήγορα και να ηρεμισεις!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Sam13 είπε:

@modena αν μένεις Αθήνα ή Θεσσαλονίκη θα βρεις χώρους που κάνουν μαθήματα προετοιμασίας κ γιόγκα... όχι μόνο ανώδυνου τοκετού. Επίσης μια εταιρία με φρουτόκρεμες γνωστή, πριν 5 χρόνια έκανε live σεμινάρια κ παρακολουθούσε οποία μαμά ήθελε από τον υπολογιστή της κ στο τέλος γράφαμε τις ερωτήσεις μας, τις διάβαζαν κ μας απαντούσαν.. για ψάξε κ γι'αυτο!! 

@Χαρά Τριανταφυλλακι. διάβασε για την επισκληρίδειο αναισθησία.. διάβασε όλες τις εκδοχές!! Σε κάποιες ήταν βοήθεια κ σε άλλες η αρχή για να καταλήξουν σε καισαρική.. δεν στο λέω να τρομάξει αλλά γιατί θέλω να βοηθήσω!! Όταν μπαίνει η αναισθησία η μαμά ξεκουράζεται σίγουρα!! Αλλά σου πω την δίκη μου πλευρά που έκανα την αναισθησία, οι συσπάσεις εκεί που είχαν ρυθμό κ διάρκεια, αραίωσαν κ από 1 λεπτό έγιναν 2λεπτες, 3λεπτες... τότε βάλαμε τεχτητους ώστε να ξανά συγχρονιστούν κ πίστεψε με τις ένιωθα κ ας είχα κάνει την επισκληρίδειο. Ευτυχώς όλα πήγαν καλά κ γέννησα φυσιολογικά!! Επίσης συζητά με τον γιατρό αν μπορείς να κανεις την επισκληρίδειο περιπατητική.. είναι η ίδια αναισθησία αλλά μικρότερη δόση που σου επιτρέπει να περπατήσεις, να κανεις ασκήσεις στη μπάλα ή στο κρεβατι ;) 

@samiam όλα καλά θα πάνε!! Αν εσυ δεν νιωθεις σιγουριά ώστε να κινηθείς όπως σου είπε ο γιατρός, λειτούργησε όπως σου βγαίνει!! Δεν πειράζει αν προσεχεις λίγο παραπάνω, είναι λογικό!!!

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες θα διαβάσω θα ρωτήσω και κοπέλες που γέννησαν φυσιολογικά να πάρω γνώμες. Να σου πω την αλήθεια θέλω να πάω χωρίς επισκληριδιο και αν δω εκείνη την στιγμή ότι δεν αντέχω να την κάνω. Κάπως έτσι το σκεφτόμουν. Θα δούμε.

10 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

 

Καλημέρα!!!κακώς σου είπε ο γιατρός σου οτι οι πονοι δεν αντεχονται!καταρχήν ένας άντρας γυναικολόγος δεν μπορεί να γνωρίζει τους πόνους της γέννας!!!καλά κάνεις και το ψαχνεις!αυτό είναι επιλογή της κάθε γυναίκας!μακάρι να τα καταφέρουμε και εμείς!!!

Καλά εννοείτε πως δεν μπορει να ξέρει. Οχι θα το ψάξω και μετά βλέπουμε... Σκεφτόμουν να πάω χωρίς επισκληριδιο και αν δεν άντεχα να έκανα... Δεν ξέρω θα δούμε.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες θα διαβάσω θα ρωτήσω και κοπέλες που γέννησαν φυσιολογικά να πάρω γνώμες. Να σου πω την αλήθεια θέλω να πάω χωρίς επισκληριδιο και αν δω εκείνη την στιγμή ότι δεν αντέχω να την κάνω. Κάπως έτσι το σκεφτόμουν. Θα δούμε.

Καλά εννοείτε πως δεν μπορει να ξέρει. Οχι θα το ψάξω και μετά βλέπουμε... Σκεφτόμουν να πάω χωρίς επισκληριδιο και αν δεν άντεχα να έκανα... Δεν ξέρω θα δούμε.

Και εγω έτσι το εχω σκεφτεί!!!γενικά οτι αποφασισεις να είναι δική σου επιλογή!μακάρι να τα καταφέρουμε και εμείς!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Zouzou94 είπε:

Αααα πολλές παρενέργειες σου προκαλούν! Σταμάτησες να τα παίρνεις? Ισχύει ότι κολπικά δεν φέρνουν τόσες παρενέργειες?

Μου είπε για φυσικό όρο, αλατόνερο για γαργαρες,τσάι και φυσικό χυμό! Αν δεν βελτιωθεί βλέπουμε είπε! 

Εγώ προσωπικά που τα βάζω κολπικά το βράδυ δεν καταλαβαίνω παρενέργειες... βασικά αν μου προκαλούσε κάτι δεν θα μπορούσα να κοιμηθώ... 

2 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες θα διαβάσω θα ρωτήσω και κοπέλες που γέννησαν φυσιολογικά να πάρω γνώμες. Να σου πω την αλήθεια θέλω να πάω χωρίς επισκληριδιο και αν δω εκείνη την στιγμή ότι δεν αντέχω να την κάνω. Κάπως έτσι το σκεφτόμουν. Θα δούμε.

Καλά εννοείτε πως δεν μπορει να ξέρει. Οχι θα το ψάξω και μετά βλέπουμε... Σκεφτόμουν να πάω χωρίς επισκληριδιο και αν δεν άντεχα να έκανα... Δεν ξέρω θα δούμε.

Αυτό να κανεις!! Πήγαινε κ βλέπεις στην πορεία ;) δεν καταδικάζουμε τίποτα. Όλα τα ενδεχόμενα τα αφήνουμε ανοιχτά!! Απλά διάβασε κ ενημερώσουν για τα πάντα!!!

1 hour ago, samiam είπε:

Εμενα ο γιατρος μουχε απαγορεψει απο το στομα  τα ουτρο. Μονο κολπικα για πολλους λογους. Κ η αιματολογος που με παρακολουθει μου πε οτι κολπικα βοηθουν κ τον τραχηλο.

Είσαι Αθήνα;; αν ναι θα με ενδιέφερε η αιματολόγος σου. Θα ήθελα στοιχεία κλπ γιατί χρειάζομαι να με δει άμεσα κάποιος αξιόλογος!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...