Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

καταρχην εγω δεν πιστευω οτι υπαρχει σωστο και λαθος.....

Εγω απλα δεν την βαζω στο κρεβατι μας για τους λογους που λεει η nefel γιατι το κρεβατι μας ειναι για μενα και τον αντρα μου....Τα μεσημερια κοιμομαστε αγκαλια με την μικρη και οντως το 2ωρο της το ριχνει!!!!

ΚΑι τωρα που ξυπναει στις 5 το πρωι χωρις να ξανακοιμηθει στο κρεβατι μας την βγαζει....

νεφαλακι δεν ειναι οτι δεν τις λειψατε απλα ειναι πολυ μικρη ακομα για να μπορεσει να εκφρασει οτιδηποτε!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καταρχην εγω δεν πιστευω οτι υπαρχει σωστο και λαθος.....

Εγω απλα δεν την βαζω στο κρεβατι μας για τους λογους που λεει η nefel γιατι το κρεβατι μας ειναι για μενα και τον αντρα μου....Τα μεσημερια κοιμομαστε αγκαλια με την μικρη και οντως το 2ωρο της το ριχνει!!!!

ΚΑι τωρα που ξυπναει στις 5 το πρωι χωρις να ξανακοιμηθει στο κρεβατι μας την βγαζει....

νεφαλακι δεν ειναι οτι δεν τις λειψατε απλα ειναι πολυ μικρη ακομα για να μπορεσει να εκφρασει οτιδηποτε!!!!

to προβλημα ειναι που σημςερα δε θελω να κοιμηθω μεσημερι το μικρο εχει 2 ωρες που παλευει να κοιμηθει στο καροτσι κ δεν τα καταφερνει. ποτε προλαβε κ καλομαθε;;;; ειλκρινα ειμαι στο σημειο που εχω εκνευριστει. απο το πρωι προσπαθω να φτιαξω εναν καφε.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

to προβλημα ειναι που σημςερα δε θελω να κοιμηθω μεσημερι το μικρο εχει 2 ωρες που παλευει να κοιμηθει στο καροτσι κ δεν τα καταφερνει. ποτε προλαβε κ καλομαθε;;;; ειλκρινα ειμαι στο σημειο που εχω εκνευριστει. απο το πρωι προσπαθω να φτιαξω εναν καφε.

Ποσο σε καταλαβαινω!!!!Οσο εκνευριζεσαι νεφαλακι θα εκνευριζεται και αυτη και τιποτα δεν θα καταφερετε στο τελος!!!!Εγω σημερα γιατι καπως ετσι ειμαι και εγω ρην εχω αφησει και δεν την κοιμιζω...Την θηλασα λιγο να σταματησει την γκρινια κοιμηθηκε κανενα 20λεπτο και τωρα την εχω στο παρκο να παιζει......Τωρα παντως και να καλομαθε ευκολα μαθαινει και αλλιως μικρουλα ειναι ακομα...

ΥΠΟΜΟΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ

:tongue::tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο άντρασς σου τι λέει γτ το δικό μου τον βλέπω οτι νιώθει λίγο στην απέξω που αγκαλιαζομαστε οι 2 μας κ αυτος παει για δουλεια. Κάθε βραδυ με τον αντρα μου κοιμομαστε αγκαλια κ πιστευω οτι θα ηταν πολυ ασχη,μο να τον εγκατελειπα για εναν χρονο κ να κοιμαμαι με το πσαιδι, μετα αμα του λεγα θελω δευτερο δε θα θελε να το ξαναπερασει πιστευω. Γτ δεν την παιρνεις στο κρεββατι σας;;;;

παντως με τον αντρα μου εμεις δεν κοιμομαστε αγκαλια το βραδυ, δεν το θελει με τιποτα,δεν τον περνει ο υπνος, χαχαχαχα, αρα εχει βρει την ησυχια του....:rolleyes:, τωρα το θεμα σεξ:lol:γινεται και αλλες ωρες:rolleyes:στο κρεβατι μας δεν την περνω γιατι ο αντρας μου στριφογυριζει και θα μου την ξυπναει...:rolleyes:το μονο που μου εχει λειψει ειναι το στρωμα μου...


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες!!:P:p:pστο θεμα υπνου ο μικρος πηρε απο μενα..κοιμομαστε απο τις 12 το βραδυ ως τις 11 το πρωι..ξυπναμε 2φορες για 10λεπτα ουτε..για να φαμε κ να ρευτουμε...τον θηλαζω ανεκαθεν ξαπλωμενη στο πλαι..

Ζωη σε λιγες μερες κλεινουμε τον 5ο μηνα..δεν το πιστευω, ισχυει αυτο που λες..τον εχω δει που ανοιγει για δευτερολεπτα τα ματια με βλεπει κ ξανακοιμαται..ενω τα μεσημερια που κοιμαται μονος του, αν δεν ειμαι εγω δε κοιμαται πανω απο 30-40λεπτα..η ενδοεπικοινωνια κολλημενη πανω στο αυτι μου για να τον ακουσω..;)

αχ η αυπνια ειναι οτι χειροτεροοο..τους πρωτους 2μηνες ειχαμε το ιδιο...απαπα πολυ δυσκολο πραγμα..

δεν τον βάζεις να ρευτει;δεν τον σηκωνεις καθόλου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμένα πρεπει να τον κραταω κ ορθιο μεσα στη μαυρη νυχτα κανενα μισαωρο αντε τουλ 20 λεπτα λογω της παλλινδρομησης...χθες πχ που δεν ρευτηκε αλλα μονο τον ειχα κρατησει εβγαλε γουλια στο κρεββατι μια ωρα μετα...

παρεπιπτοντως μεσα στη μερα κοιμουνται χωρις χερακια;;;εμενα οχι γμτ...

Link to comment
Share on other sites

δεν τον βάζεις να ρευτει;δεν τον σηκωνεις καθόλου?

τον βαζω να ρευτει για να μη κανει γουλια...οπως ειναι κοιμισμενος σηκωνομαι μαζι του 3-4 φορες απ το κρεβατι χτυπωντας τον ελαφρα στη πλατη και ετσι ρευεται πολυ γρηγορα..:lol:

Link to comment
Share on other sites

εμένα πρεπει να τον κραταω κ ορθιο μεσα στη μαυρη νυχτα κανενα μισαωρο αντε τουλ 20 λεπτα λογω της παλλινδρομησης...χθες πχ που δεν ρευτηκε αλλα μονο τον ειχα κρατησει εβγαλε γουλια στο κρεββατι μια ωρα μετα...

παρεπιπτοντως μεσα στη μερα κοιμουνται χωρις χερακια;;;εμενα οχι γμτ...

Α εγω τα εκοψα αυτα!!! Ασε που τωρα ειναι αρκετα ευκολο να ρευτουν αφου κρατανε ισια την σπονδυλικη τους στηλη.... την θηλαζω καθιστη (εχω δοκιμασει ξαπλωμενη οταν ηταν μικρη και ετσι οπως ηπιε το γαλα της το εβγαλε ολο και απο τοτε δεν το ξαναδοκιμασα.....Ασε που δεν με βολευει κιολας) μετα την κραταω λιγο ορθια μηπως και ρευτει και μετα κατευθειαν στο κρεβατι της....Τοσο συχνα που ξυπναει ειμαι πολυ κουρασμενη να την κραταω 20 λεπτα!!!!

Ασε που το βραδυ ετσι κι αλλιως δεν βγαζουνε γουλιες ρε....Η δικια σου βγαζει? Εμενα μονο το πρωι οταν ειναι ξυπνια.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλλιοπακι να υποθεσω δουλευεις γι'αυτο του δινεις ξενο ε?

Χαρα στο κουραγιο σου που αντλεις κιολας!!!Αν εγω δουλευα δεν θα μπορουσα να θηλασω.....

Ναι δουλεύω.. ρε παιδιά μόνο εγώ δουλεύω???

Γραφω ολο καινουρια θεματ ε? να με συγχωρειτε απλα οταν τα αναρτησω τοτε θυμαμαι να σχολιασω και κατι αλλο.....

Λοιπον εμεις πιπιλα δεν θελουμε καθολου....την φτυνουμε και κλαιμε.....Θα την αφησω τωρα για κανενα μηνα μπας και την ξεχασει και θα προσπαθησω μετα γιατι θελω να την μαθω να κοιμαται με πιπιλα γιατι τωρα την κουναω για να κοιμηθει και δεν θα αντεξω για πολυ ακομα!!!!

Ακριβώς στην ίδια φάση είμαστε. Εγώ δεν την κουνάω, αλλά θέλει οπωσδήποτε αγκαλίτσα ή στήθος.. Δεν με πειράζει να πω την αλήθεια, απλά δεν προλαβαίνω να κάνω καμία δουλειά και συσσωρεύονται...

Καλημερα!!!!

ΑΠοφασισε η μικρη να με καταστρεψει νομιζω....Ξυπνησαμε 12-3 5:30 και δεν ξανακοιμηθηκαμε μεχρι τις 6:30 και μετα ξυπνησαμε 7:30 οριστικα!!!!

Εχω εγκαταλειψει καθε προσπαθεια να την κανω να κοιμηθει πλεον!!!Πρεπει να το παρω αποφαση οτι δεν θα κοιμηθει.....

Μήπως να παίζεις και να την κρατάς απασχολημένη όλο το απόγευμα ώστε να κουράζεται?

α δεν είμαι η μόνη...καμία που το εχει ήδη στο δωμάτιο του δεν υπάρχει...

δεν κοιμηθηκαπάλι...τι κακό...3 φορές φαι από τις οποιες τις 2 εκανε πρωτα και κακά κ αλλαγμα.. 7.00 το μάτι γαρίδα...εχω απελπιστει...

την πρώτη την έβαλα στους 4 μήνες, τώρα ακόμα την έχω δίπλα

Link to comment
Share on other sites

Α εγω τα εκοψα αυτα!!! Ασε που τωρα ειναι αρκετα ευκολο να ρευτουν αφου κρατανε ισια την σπονδυλικη τους στηλη.... την θηλαζω καθιστη (εχω δοκιμασει ξαπλωμενη οταν ηταν μικρη και ετσι οπως ηπιε το γαλα της το εβγαλε ολο και απο τοτε δεν το ξαναδοκιμασα.....Ασε που δεν με βολευει κιολας) μετα την κραταω λιγο ορθια μηπως και ρευτει και μετα κατευθειαν στο κρεβατι της....Τοσο συχνα που ξυπναει ειμαι πολυ κουρασμενη να την κραταω 20 λεπτα!!!!

Ασε που το βραδυ ετσι κι αλλιως δεν βγαζουνε γουλιες ρε....Η δικια σου βγαζει? Εμενα μονο το πρωι οταν ειναι ξυπνια.....

εχει βγαλει 4-5 φορές.η μια μάλιστα προχθές που δεν είχε ρευτεί..πόσες φορές τρώει εσένα το βραδυ; εμένα 2-3.

αγοράκι εχω εγώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι δουλεύω.. ρε παιδιά μόνο εγώ δουλεύω???

Ακριβώς στην ίδια φάση είμαστε. Εγώ δεν την κουνάω, αλλά θέλει οπωσδήποτε αγκαλίτσα ή στήθος.. Δεν με πειράζει να πω την αλήθεια, απλά δεν προλαβαίνω να κάνω καμία δουλειά και συσσωρεύονται...

Μήπως να παίζεις και να την κρατάς απασχολημένη όλο το απόγευμα ώστε να κουράζεται?

την πρώτη την έβαλα στους 4 μήνες, τώρα ακόμα την έχω δίπλα

Νομιζω και καποια αλλη δουλευει...η Ποπη αν δεν κανω λαθος.....Απ'οσο θυμαμαι δηλαδη γιατι με τετοια κουραση δενθυμαμαι κα πολλα πραγματα η αληθεια ειναι.....

Το απογευμα μετα της 6 ετσι και αλλιως της ειναι αδυνατον να κοιμηθει....Οποτε ειναι κουρασμενη δεν θα ελεγα οτι δεν ειναι...Το βραδυ το εχει ομως σταναρ πια να ξυπναει αν 3ωρο!!!!!!!!

ΚΑλα οσο για δουλειες ασε....Πλεον κανω μονο οσα λεπει η πεθερα.....:tongue::tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

εχει βγαλει 4-5 φορές.η μια μάλιστα προχθές που δεν είχε ρευτεί..πόσες φορές τρώει εσένα το βραδυ; εμένα 2-3.

αγοράκι εχω εγώ.

Αχ fine μου το ηξερα οτι εχεις αγορακι ρεεεεεεεεε....Εγραψα για κοριτσακι ε?Ειμαι τοσο μα τοσο κουρασμενη.........Μην με παρεξηγεις.....

Τοσες φορε τρωει και εμενα περιπου το βραδυ!!!Το προβλημα μου ομως ειναι οτι 2 μηνων το ειχε κοψει να ξυπναει ξυπνουσε μια στις 5 το πρωι και μετα στις 8...και τωρα ξυπναει ξαφνικα συνεχεια!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα

Το ξενύχτι συνεχίζεται! Δεν τα θυμόμουν έτσι βρε παιδιά τα πράγματα.... πφφφφφφφφ

και που 'σαι ακόμα θα μου πείτε.....

Ελπίζω τουλάχιστον να χιονίσει. Μια και έχουμε κλειστεί σπίτι με αυτό το κρύο, τουλάχιστον να το ευχαριστηθούμε!

Link to comment
Share on other sites

Αχ fine μου το ηξερα οτι εχεις αγορακι ρεεεεεεεεε....Εγραψα για κοριτσακι ε?Ειμαι τοσο μα τοσο κουρασμενη.........Μην με παρεξηγεις.....

Τοσες φορε τρωει και εμενα περιπου το βραδυ!!!Το προβλημα μου ομως ειναι οτι 2 μηνων το ειχε κοψει να ξυπναει ξυπνουσε μια στις 5 το πρωι και μετα στις 8...και τωρα ξυπναει ξαφνικα συνεχεια!!!!

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα

Το ξενύχτι συνεχίζεται! Δεν τα θυμόμουν έτσι βρε παιδιά τα πράγματα.... πφφφφφφφφ

και που 'σαι ακόμα θα μου πείτε.....

Ελπίζω τουλάχιστον να χιονίσει. Μια και έχουμε κλειστεί σπίτι με αυτό το κρύο, τουλάχιστον να το ευχαριστηθούμε!

Εχουν πει για χιονια πάλι?σε ποια περιοχη μενεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...