Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εδώ είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Just now, ada32 είπε:

α ναι ? ωχ ... εγω δεν θα το αντεξω καθολου.

Εμενα ετσι μου ειπαν... και στο τηλέφωνο που πηρα για το ραντεβού τις αυχενικής μου ειπαν να εχω πιεί 2 ποτήρια μεγαλα νερο!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε; 

@Nightwish συγχαρητηρια για το σπορακι σου! Ειναι τελεια αισθηση οταν διακρινουμε κι εμεις χερακια και ποδαρακια! Να σε ρωτησω κατι, αν θες μου απαντας (δεν ξερω αν το εχεις πει πιο πανω) ποσο εισαι που σε βαζει σιγουρα για αμνιο; Εγω ειμαι 36 κ την φοβαμαι αυτη την εξεταση. Στον γιο μου ο γιατρος ηταν καθετος μην τολμησω κ κανω καμια βλακεια μονη μου, σιγα μην εκανα δλδ, κ εκανα αμνιο, χωρις να εχουμε παρει τα αποτελεσματα της Αυχενικης γιατι μου ειχε πει πως ειναι επικινδυνη. Δλδ τωρα θα κανω οπως και να’χει;

Κοριτσια για την κυστικη ουτε εμενα μου εγραψε τιποτα... 

Παντως για τα ρουχα, εχω ηδη πεταξει τα σουτιεν με τις μπανελες απο την αρχη σχεδον.. ευτυχως ειχα αποθεμα απο την προηγουμενη φορα κ απο παντελονια μονο κολαν. Εχω χασει τρια κιλα αλλα η κοιλιτσα εκανε την εμφανιση της!

Link to comment
Share on other sites

@Alekk γίνομαι 40 χρονών τέλη Απρίλη και απ' όσο γνωρίζω τώρα πια είναι υποχρεωτικό για 38 χρονών και πάνω (παλιότερα ήταν από 35).
Ούτε κι εγώ νιώθω καλά που θα την κάνω αλλά δυστυχώς από μια ηλικία και πάνω οι γενετικές ανωμαλίες αυξάνουν και δεν φαίνονται απαραίτητα στην αυχενική... οπότε για το καλό του ζουζουνιού μου θα το ρισκάρω κι ο Θεός βοηθός... :?

Από ρούχα κι εγώ φοράω πια μόνο αθλητικό σουτιέν και παντελόνια που μου είναι φαρδιά στη μέση γιατί έχω πρηστεί πολύ και δεν κλείνουν τα παντελόνια!


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nightwish είπε:

@Alekk γίνομαι 40 χρονών τέλη Απρίλη και απ' όσο γνωρίζω τώρα πια είναι υποχρεωτικό για 38 χρονών και πάνω (παλιότερα ήταν από 35).
Ούτε κι εγώ νιώθω καλά που θα την κάνω αλλά δυστυχώς από μια ηλικία και πάνω οι γενετικές ανωμαλίες αυξάνουν και δεν φαίνονται απαραίτητα στην αυχενική... οπότε για το καλό του ζουζουνιού μου θα το ρισκάρω κι ο Θεός βοηθός... :?

Από ρούχα κι εγώ φοράω πια μόνο αθλητικό σουτιέν και παντελόνια που μου είναι φαρδιά στη μέση γιατί έχω πρηστεί πολύ και δεν κλείνουν τα παντελόνια!

Εχεις απολυτο δικιο, αν μας το πει ο γιατρος θα σφιξουμε τα δοντια κ θα την κανουμε.... Ολα καλα θα πανε! 

Οσο για τα ρουχα οσες αγορασετε ρουχα μητροτητας παρτε οπωσδηποτε σορτσακια/βερμουδες γιατι η ζεστη δεν παλευεται με την κοιλια τουρλα.... χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια είπα να κάνω ένα πινακακι όπου θα έχουμε συγκεντρωμένες τις  ΠΗΤ μας. Για δύο κορίτσια δεν ήξερα ΠΗΤ, αν θέλουν ας ενημερώσουν να τις συμπληρώσω, επίσης αν έχω κάπου λάθος με διορθώνετε και αν ξέχασα κάποια συγγνώμη!!

 

ZiliHer              3/10

citty                  5/10

melina92          8/10

kater1n@          9/10

Alekk                16/10

ada32                18/10

anemoni1989   23/10

Μάντη                25/10

depyfr                26/10

Ασία                   28/10

MELINASP        31/10

Rozita1510        4/11

Μαρία1430

Gwgoulini26  

irinikavala

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ασία είπε:

Κορίτσια είπα να κάνω ένα πινακακι όπου θα έχουμε συγκεντρωμένες τις  ΠΗΤ μας. Για δύο κορίτσια δεν ήξερα ΠΗΤ, αν θέλουν ας ενημερώσουν να τις συμπληρώσω, επίσης αν έχω κάπου λάθος με διορθώνετε.

 

ZiliHer              3/10

citty                  5/10

melina92          8/10

kater1n@          9/10

Alekk                16/10

ada32                18/10

anemoni1989   23/10

Μάντη                25/10

depyfr                26/10

Ασία                   28/10

MELINASP        31/10

Μαρία1430

Gwgoulini26  

Εγώ θα ξερω την Τετάρτη πρώτα ο Θεός αν ακούσω καρδιά θα ενημερώσω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ασία είπε:

Κορίτσια είπα να κάνω ένα πινακακι όπου θα έχουμε συγκεντρωμένες τις  ΠΗΤ μας. Για δύο κορίτσια δεν ήξερα ΠΗΤ, αν θέλουν ας ενημερώσουν να τις συμπληρώσω, επίσης αν έχω κάπου λάθος με διορθώνετε και αν ξέχασα κάποια συγγνώμη!!

 

ZiliHer              3/10

citty                  5/10

melina92          8/10

kater1n@          9/10

Alekk                16/10

ada32                18/10

anemoni1989   23/10

Μάντη                25/10

depyfr                26/10

Ασία                   28/10

MELINASP        31/10

Rozita1510        4/11

Μαρία1430

Gwgoulini26  

irinikavala

Μπράβο ρε κοριτσι!!!  Τυχερο να ναι το πινακακι μας και να έχουμε ολες καλες και τελειόμηνες εγκυμοσυνες

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μπράβο ρε κοριτσι!!!  Τυχερο να ναι το πινακακι μας και να έχουμε ολες καλες και τελειόμηνες εγκυμοσυνες

Πως είσαι εσύ σήμερα?έπιασες καναπέ και ξεκουράζεσαι?για θύμισε μου ήταν πρώτη φορά που είδες αίμα ή είχες ξαναδεί και είχε σταματήσει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Ασία είπε:

Πως είσαι εσύ σήμερα?έπιασες καναπέ και ξεκουράζεσαι?για θύμισε μου ήταν πρώτη φορά που είδες αίμα ή είχες ξαναδεί και είχε σταματήσει?

Οχι δεν εχω δει ππτε ξανα... Πρωτη φορα και τελευταία ηταν χθες... Ευτυχως ολα καλα ομως και τωρα ελαχιστα καφε... Εχω πιασει τον καναπε και κουνιεμαι ελάχιστα 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Οχι δεν εχω δει ππτε ξανα... Πρωτη φορα και τελευταία ηταν χθες... Ευτυχως ολα καλα ομως και τωρα ελαχιστα καφε... Εχω πιασει τον καναπε και κουνιεμαι ελάχιστα 

Μπράβο καλά κάνεις!ίσα ίσα να σε τρομάξει ήταν, τώρα πέρασε και όλα θα συνεχιστούν ήρεμα. Μακρυά από όλες μας τα αίματα!!πόση προγεστερόνη παίρνεις?

Link to comment
Share on other sites

@Ασία Ευχαριστούμε πολύ!

 

Βγήκαν και τα αποτελέσματα τα πρώτα της τροφοβλάστης. Δεν βρέθηκαν τρισωμίες ευτυχώς. ☺ 

Με βεβαιότητα είναι αγοράκι το μπεμπάκι! 

Τι ανακούφιση! 

  • Μου αρέσει 3

StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Τι ευχάριστα νέα!!!!μπράβο!!!Όλα τέλεια ακόμη και το φύλο μιας κι έχεις ήδη μια κόρη!μακάρι όλα τα κορίτσια να έχουμε τέτοια νέα στην πορεία...

Σας το εύχομαι από την καρδιά μου! :)


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...