Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια κ καλό μήνα! επιτέλους άνοιξη! κάνουν κ σας απεργία θηλασμού τα μωρά σας;; αν κ χτες ήταν κάπως καλύτερα τα πράγματα,  τις προηγούμενες μέρες ήταν ένα μαρτύριο... @Marimarv σε τι φάση είστε; εγώ μη το ματιασω χτες ήταν πολύ καλός! ελάχιστη γκρίνια κ έφαγε με όρεξη μετά από τόσες μέρες κ κοιμήθηκε και 2 3ωρα!! 

@Ασία μου τα μαλλιά μου είναι παντού στο σπίτι...νιώθω ότι θα μείνω φαλακρη.  προχτές τα έκοψα σχεδόν 2 παλάμες μπας κ δυναμώσουν..

Επίσης κορίτσια,  χτες μάλλον παρεξηγήθηκε μια φίλη μου άσχημα.  ήθελε να βγούμε για καφέ σήμερα αλλά έχω διάφορες δουλειές κ ζήτησα να το κάνουμε από Δευτέρα.  κ μέσα στη κουβέντα συμφώνησε καθώς όπως είπε, ειναι άρρωστη , έχει αναγουλες στο στομάχι γτ ολοι οι μαθητες της ειναι με γαστρεντερίτιδα κ πίνει cold and flu.  εγώ εξεπλάγην που ήθελε να βρεθούμε εις γνώση της ενώ ειναι άρρωστη κ με αποκάλεσε υπερβολική με ύφος, γτ λέει δεν θα μας κολλήσει καθώς πίνει cold and flu (?!) . @anemoni1989 σας το ειχαν πει αραγε στη σχολη σας;;

φόρτωσα πολύ άσχημα με το " υπερβολική " κ ίσως της μίλησα σκληρά.  νοσηλευτηκε ήδη μια φορά το μικρο μου... απογοήτευσή..


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 4 λεπτά , bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλό μήνα! επιτέλους άνοιξη! κάνουν κ σας απεργία θηλασμού τα μωρά σας;; αν κ χτες ήταν κάπως καλύτερα τα πράγματα,  τις προηγούμενες μέρες ήταν ένα μαρτύριο... @Marimarv σε τι φάση είστε; εγώ μη το ματιασω χτες ήταν πολύ καλός! ελάχιστη γκρίνια κ έφαγε με όρεξη μετά από τόσες μέρες κ κοιμήθηκε και 2 3ωρα!! 

@Ασία μου τα μαλλιά μου είναι παντού στο σπίτι...νιώθω ότι θα μείνω φαλακρη.  προχτές τα έκοψα σχεδόν 2 παλάμες μπας κ δυναμώσουν..

Επίσης κορίτσια,  χτες μάλλον παρεξηγήθηκε μια φίλη μου άσχημα.  ήθελε να βγούμε για καφέ σήμερα αλλά έχω διάφορες δουλειές κ ζήτησα να το κάνουμε από Δευτέρα.  κ μέσα στη κουβέντα συμφώνησε καθώς όπως είπε, ειναι άρρωστη , έχει αναγουλες στο στομάχι γτ ολοι οι μαθητες της ειναι με γαστρεντερίτιδα κ πίνει cold and flu.  εγώ εξεπλάγην που ήθελε να βρεθούμε εις γνώση της ενώ ειναι άρρωστη κ με αποκάλεσε υπερβολική με ύφος, γτ λέει δεν θα μας κολλήσει καθώς πίνει cold and flu (?!) . @anemoni1989 σας το ειχαν πει αραγε στη σχολη σας;;

φόρτωσα πολύ άσχημα με το " υπερβολική " κ ίσως της μίλησα σκληρά.  νοσηλευτηκε ήδη μια φορά το μικρο μου... απογοήτευσή..

Καλημέρα κορίτσι μου... Εμένα ποτέ τρώει ποτέ όχι δεν έχει στρώσει ακόμα.. Εγώ αγχώθηκα πολύ όμως γτ πάνε μέρες τώρα που είναι έτσι κ την πήγα στν γιατρό να δει το βάρος αλλά κ γτ φοβήθηκα για ουρολοιμωξη η γιατρός μου είπε ότι στην ουρολοιμωξη θα είχε στάσιμο βάρος ενώ αυτή σε δέκα μέρες από 6.040 πήγε 6.300.. Εγώ όμως ακόμα δεν ηρέμησα... Είναι δυνατόν να τρώει μωρό που θηλάζει αποκλειστικά 4 η 5 φορές την μέρα για 5 λεπτά την φορά?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Marimarv είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου... Εμένα ποτέ τρώει ποτέ όχι δεν έχει στρώσει ακόμα.. Εγώ αγχώθηκα πολύ όμως γτ πάνε μέρες τώρα που είναι έτσι κ την πήγα στν γιατρό να δει το βάρος αλλά κ γτ φοβήθηκα για ουρολοιμωξη η γιατρός μου είπε ότι στην ουρολοιμωξη θα είχε στάσιμο βάρος ενώ αυτή σε δέκα μέρες από 6.040 πήγε 6.300.. Εγώ όμως ακόμα δεν ηρέμησα... Είναι δυνατόν να τρώει μωρό που θηλάζει αποκλειστικά 4 η 5 φορές την μέρα για 5 λεπτά την φορά?? 

αφου πηρε βαρος μη στενοχωριέσαι! διαβασα ότι πολλα μωρακια κάνουν απεργία θηλασμού σε αυτό το άλμα.  εγώ τον ξεντυνω τελείως κ τον ακουμπάω στο στήθος χωρίς να τον πιέζω να φάει, απλα να νιώθει δέρμα. Επίσης, κάνουμε κ μαζί μπανάκι, κ νομίζω ότι βοήθησε αυτή η επαφή skin to skin ! χτ ες δεν το πίστευα,  σηκωνομουν να αλλάξω στάση γτ πιανομουν κ έκλαιγε γτ του έπαιρνα το στήθος! έτρωγε με μανία μετά από σχεδόν 2 βδομάδες που μου είχε βγάλει τη πίστη..είδα φως στο τούνελ!!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , bella32 είπε:

αφου πηρε βαρος μη στενοχωριέσαι! διαβασα ότι πολλα μωρακια κάνουν απεργία θηλασμού σε αυτό το άλμα.  εγώ τον ξεντυνω τελείως κ τον ακουμπάω στο στήθος χωρίς να τον πιέζω να φάει, απλα να νιώθει δέρμα. Επίσης, κάνουμε κ μαζί μπανάκι, κ νομίζω ότι βοήθησε αυτή η επαφή skin to skin ! χτ ες δεν το πίστευα,  σηκωνομουν να αλλάξω στάση γτ πιανομουν κ έκλαιγε γτ του έπαιρνα το στήθος! έτρωγε με μανία μετά από σχεδόν 2 βδομάδες που μου είχε βγάλει τη πίστη..είδα φως στο τούνελ!!!

Ναι ναι δοκίμασα και εγώ skin to skin αλλά εγώ δεν είδα αποτέλεσμα.. Όντως ναι και εγώ διάβασα ότι το κάνουν και ότι είναι από τα πιο δύσκολα άλματα αυτο.. Αντε να περάσει.. Εσείς σε ποια βδομάδα είστε τώρα.? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι ναι δοκίμασα και εγώ skin to skin αλλά εγώ δεν είδα αποτέλεσμα.. Όντως ναι και εγώ διάβασα ότι το κάνουν και ότι είναι από τα πιο δύσκολα άλματα αυτο.. Αντε να περάσει.. Εσείς σε ποια βδομάδα είστε τώρα.? 

στην 19η ! υποτίθεται στη τελευταία εβδομάδα του άλματος ( βέβαια σύμφωνα με το ποτε γεννήθηκε...γτ αν μετράμε τα άλματα από την ΠΗΤ είμαστε στην 18η! ) αύριο έχουμε παιδίατρο κ έχω κάνει μια λίστα με ερωτήσεις να μου ξεκαθαρίσει λίγο το τοπιο!! υπομονή,  θα περάσουν οι μέρες!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλό μήνα! επιτέλους άνοιξη! κάνουν κ σας απεργία θηλασμού τα μωρά σας;; αν κ χτες ήταν κάπως καλύτερα τα πράγματα,  τις προηγούμενες μέρες ήταν ένα μαρτύριο... @Marimarv σε τι φάση είστε; εγώ μη το ματιασω χτες ήταν πολύ καλός! ελάχιστη γκρίνια κ έφαγε με όρεξη μετά από τόσες μέρες κ κοιμήθηκε και 2 3ωρα!! 

@Ασία μου τα μαλλιά μου είναι παντού στο σπίτι...νιώθω ότι θα μείνω φαλακρη.  προχτές τα έκοψα σχεδόν 2 παλάμες μπας κ δυναμώσουν..

Επίσης κορίτσια,  χτες μάλλον παρεξηγήθηκε μια φίλη μου άσχημα.  ήθελε να βγούμε για καφέ σήμερα αλλά έχω διάφορες δουλειές κ ζήτησα να το κάνουμε από Δευτέρα.  κ μέσα στη κουβέντα συμφώνησε καθώς όπως είπε, ειναι άρρωστη , έχει αναγουλες στο στομάχι γτ ολοι οι μαθητες της ειναι με γαστρεντερίτιδα κ πίνει cold and flu.  εγώ εξεπλάγην που ήθελε να βρεθούμε εις γνώση της ενώ ειναι άρρωστη κ με αποκάλεσε υπερβολική με ύφος, γτ λέει δεν θα μας κολλήσει καθώς πίνει cold and flu (?!) . @anemoni1989 σας το ειχαν πει αραγε στη σχολη σας;;

φόρτωσα πολύ άσχημα με το " υπερβολική " κ ίσως της μίλησα σκληρά.  νοσηλευτηκε ήδη μια φορά το μικρο μου... απογοήτευσή..

Πολυ μαλλί χάνω κι εγω..ιδιαιτερα οταν λουζομαι σαν τουφες φευγουν..παλι καλα που εχω μπολικο...

 

7 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου... Εμένα ποτέ τρώει ποτέ όχι δεν έχει στρώσει ακόμα.. Εγώ αγχώθηκα πολύ όμως γτ πάνε μέρες τώρα που είναι έτσι κ την πήγα στν γιατρό να δει το βάρος αλλά κ γτ φοβήθηκα για ουρολοιμωξη η γιατρός μου είπε ότι στην ουρολοιμωξη θα είχε στάσιμο βάρος ενώ αυτή σε δέκα μέρες από 6.040 πήγε 6.300.. Εγώ όμως ακόμα δεν ηρέμησα... Είναι δυνατόν να τρώει μωρό που θηλάζει αποκλειστικά 4 η 5 φορές την μέρα για 5 λεπτά την φορά?? 

Έτσι κι ο δικός μου σε όλον το τεταρτο μηνα..5 λεπτο με το ζορι στο ενα στηθος μονο..τον εβαζα πιο συχνα στηθος για να θηλαζει αλλα κατι 3 λεπτα και 2 λεπτα θηλαζε..Το βραδυ ομως οταν ξυπναει 8 λεπτο και 10 λεπτο..


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, lenoutso είπε:

Πολυ μαλλί χάνω κι εγω..ιδιαιτερα οταν λουζομαι σαν τουφες φευγουν..παλι καλα που εχω μπολικο...

 

Έτσι κι ο δικός μου σε όλον το τεταρτο μηνα..5 λεπτο με το ζορι στο ενα στηθος μονο..τον εβαζα πιο συχνα στηθος για να θηλαζει αλλα κατι 3 λεπτα και 2 λεπτα θηλαζε..Το βραδυ ομως οταν ξυπναει 8 λεπτο και 10 λεπτο..

Ναι ναι έτσι ακριβώς όπως το περιγράφεις είναι ο μένα τώρα στον τέταρτο μήνα.. Το βράδυ που ξυπνάει έχει φάει και 20 λεπτά.. Εντωμεταξύ την βάζω να φάει πριν βγούμε έξω βόλτα δεν θέλει η τρώει 3 λεπτά φεύγουμε από το σπίτι και αρχίζει να μου κλαρί έξω κλάμα κ κακο πάω κάπου να την θηλάσω τρώει 5 λεπτά κ μετά κάνει πανικό για να την σηκώσω.. 

Link to comment
Share on other sites

@Ασία κ.εγω χανω παρα πολυ μαλλι κουβαρι στο μπανιο κ δεν τολμω να χτενιστω μεσα στο σπιτι ουτε για πλακα να τα αφησω κατω βεβαια.. στην εγκυμοσυνη ομως δεν επεφτε τριχα ουτε στο μπανιο λογικο τωρα να πεφτουν για να ανανεωθουν θελω να πιστευω χα χα χα . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλό μήνα! επιτέλους άνοιξη! κάνουν κ σας απεργία θηλασμού τα μωρά σας;; αν κ χτες ήταν κάπως καλύτερα τα πράγματα,  τις προηγούμενες μέρες ήταν ένα μαρτύριο... @Marimarv σε τι φάση είστε; εγώ μη το ματιασω χτες ήταν πολύ καλός! ελάχιστη γκρίνια κ έφαγε με όρεξη μετά από τόσες μέρες κ κοιμήθηκε και 2 3ωρα!! 

@Ασία μου τα μαλλιά μου είναι παντού στο σπίτι...νιώθω ότι θα μείνω φαλακρη.  προχτές τα έκοψα σχεδόν 2 παλάμες μπας κ δυναμώσουν..

Επίσης κορίτσια,  χτες μάλλον παρεξηγήθηκε μια φίλη μου άσχημα.  ήθελε να βγούμε για καφέ σήμερα αλλά έχω διάφορες δουλειές κ ζήτησα να το κάνουμε από Δευτέρα.  κ μέσα στη κουβέντα συμφώνησε καθώς όπως είπε, ειναι άρρωστη , έχει αναγουλες στο στομάχι γτ ολοι οι μαθητες της ειναι με γαστρεντερίτιδα κ πίνει cold and flu.  εγώ εξεπλάγην που ήθελε να βρεθούμε εις γνώση της ενώ ειναι άρρωστη κ με αποκάλεσε υπερβολική με ύφος, γτ λέει δεν θα μας κολλήσει καθώς πίνει cold and flu (?!) . @anemoni1989 σας το ειχαν πει αραγε στη σχολη σας;;

φόρτωσα πολύ άσχημα με το " υπερβολική " κ ίσως της μίλησα σκληρά.  νοσηλευτηκε ήδη μια φορά το μικρο μου... απογοήτευσή..

Καλα εννοείται πως δεν ισχύει οτι σ ειπε!!! Το cold&flu ειναι ουσιαστικά σαν να πινει ντεπον!!!! Καταρχας δεν υπάρχει φαρμακευτικη προστασία απο την ιωση!!! Η ιωση απλα κανει τον κυκλο της!!!! 

Απαραδεκτη και μονο που στο προτεινε!!!! Σκασιλα σου αν παρεξηγηθηκε!!! :P

Γενικα ειμαι πολυ κυνικη σε τετοια θέματα!!! Δεν εχω ηθικους ενδοιασμούς!!! :P

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλα εννοείται πως δεν ισχύει οτι σ ειπε!!! Το cold&flu ειναι ουσιαστικά σαν να πινει ντεπον!!!! Καταρχας δεν υπάρχει φαρμακευτικη προστασία απο την ιωση!!! Η ιωση απλα κανει τον κυκλο της!!!! 

Απαραδεκτη και μονο που στο προτεινε!!!! Σκασιλα σου αν παρεξηγηθηκε!!! :P

Γενικα ειμαι πολυ κυνικη σε τετοια θέματα!!! Δεν εχω ηθικους ενδοιασμούς!!! :P

Δν σε απασχολει καθολου ας παρεξηγηθει το παιδι σου θα κοιταξεις πανω απο ολα ... Αμα δν εχουν μυαλο να σκεφτουν ολοι αυτοι που τα λενε αυτα. Εδω εμενα γνωστη μ φιλη μου ειπε βρηκα παιδοτοπο να παμεε τα παιδια σε λιγο καιρο εκεινη εχει ενα αγορακι 2.5 χρονον δν σκεφτονται ειπικρινα λες και θα παω εγω το μβρο στον παιδοτοπο με τοσα παιδια κ ιωσεις.

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 2/3/2019 at 6:10 ΜΜ, Anastasia05 είπε:

Κι εγώ μαδαω πάρα πολύ!! Ευτυχώς έχω πολύ μαλλί!!!

Ο δικός μου συνεχίζει να τρώει τα πάντα!!

Έχουμε γιατρό Δευτέρα και θα μιλήσουμε για το πότε θα γίνει εισαγωγή στερεων! Κ εμβόλιο φυσικά! 

Μου φαίνεται πως θα χρειαστώ νωρίτερα καθισματακι αυτοκινήτου .. είναι 66 πόντους ο μικρός κ σαν να μη μου φαίνεται τόσο άνετος στο αυγό!

Εσείς τι κάθισμα αυτοκινήτου έχετε? 

Εμείς έχουμε αυγο αλλά το έχουμε χρησιμοποιήσει μόνο μια φορά. είμαστε 62 εκ κ 5,5 κιλά οπότε πιστεύω μια χαρά θα μας είναι ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Ναι ναι έτσι ακριβώς όπως το περιγράφεις είναι ο μένα τώρα στον τέταρτο μήνα.. Το βράδυ που ξυπνάει έχει φάει και 20 λεπτά.. Εντωμεταξύ την βάζω να φάει πριν βγούμε έξω βόλτα δεν θέλει η τρώει 3 λεπτά φεύγουμε από το σπίτι και αρχίζει να μου κλαρί έξω κλάμα κ κακο πάω κάπου να την θηλάσω τρώει 5 λεπτά κ μετά κάνει πανικό για να την σηκώσω.. 

γενικα κ εμενα δεν τρωει πολυ , το πολυ 5 λεπτα κ παιζει μετα. αλλα απο την ωρα που θα ξυπνησει, πινει καθε 1,5 ωρα . προφανως πινει λιγο και συχνα ο δικος μου . αλλα εχει τωρα τελευταια τα βραδια που ξυπναει ανα 3 ωρες κ πινει  και με εχεικουρασει πολυ.. γτ απο την νυστα που εχω , δεν μπορω να τον κρατησω  , μου κοβει τα χερια. Τον ξαολωνω στο κρεβατι και θηλαζει εκει για 5 λεπτα , κοιμαται κ μετα τον βαζω ξανα στο κρεβατι του .


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Εμείς έχουμε αυγο αλλά το έχουμε χρησιμοποιήσει μόνο μια φορά. είμαστε 62 εκ κ 5,5 κιλά οπότε πιστεύω μια χαρά θα μας είναι ακόμη.

Σίγουρα θα είσαστε μια χαρά! Ο δικός μου νευριάζει άμα νιώθει περιορισμένος!

Κλείσαμε κ ημερομηνία για βάφτιση, 22/9!

20 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλα εννοείται πως δεν ισχύει οτι σ ειπε!!! Το cold&flu ειναι ουσιαστικά σαν να πινει ντεπον!!!! Καταρχας δεν υπάρχει φαρμακευτικη προστασία απο την ιωση!!! Η ιωση απλα κανει τον κυκλο της!!!! 

Απαραδεκτη και μονο που στο προτεινε!!!! Σκασιλα σου αν παρεξηγηθηκε!!! :P

Γενικα ειμαι πολυ κυνικη σε τετοια θέματα!!! Δεν εχω ηθικους ενδοιασμούς!!! :P

Κι εγώ έτσι ακριβώς. Όποιος παρεξηγείται, πρόβλημα του.


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Σίγουρα θα είσαστε μια χαρά! Ο δικός μου νευριάζει άμα νιώθει περιορισμένος!

Κλείσαμε κ ημερομηνία για βάφτιση, 22/9!

Κι εγώ έτσι ακριβώς. Όποιος παρεξηγείται, πρόβλημα του.

Το ιδιο σ/κ εχουμε βαπτιση!!! :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Το ιδιο σ/κ εχουμε βαπτιση!!! :P

Να ένα ακόμη κοινό που εχουμε! :) θα προτιμούσα βέβαια στα γενέθλια του αλλά είναι περίεργος ο Οκτώβριος από θέμα καιρού.. 

Μόνο εκκλησία έχω κλείσει κ φωτογράφο (έχουμε μιλήσει αλλά είναι σαν να τον έχω κλείσει),επειδή θέλω αυτόν του γάμου μου! Τα υπόλοιπα μετά το Πάσχα! :)

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...