Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα!!! Εγω σερνομαι κυριολεκτικά!!! Η μπέμπα σιχαινεται τον υπνο, ακριβώς όπως εκανα και εγω μικρή!! Πραγματικά υποφερω απο αυπνια!!! 

Εχει συζητησει καποια με το γιατρο της για την εισαγωγή στερεων??? Εμεις την Παρασκευή που θα κάνουμε το εμβόλιο θα τη ρωτησω... Σκέφτομαι και τη μέθοδο blw... Το σκεφτεται καμια αλλη ή ειμαι η μόνη τρελη εδω μεσα??? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα!!! Εγω σερνομαι κυριολεκτικά!!! Η μπέμπα σιχαινεται τον υπνο, ακριβώς όπως εκανα και εγω μικρή!! Πραγματικά υποφερω απο αυπνια!!! 

Εχει συζητησει καποια με το γιατρο της για την εισαγωγή στερεων??? Εμεις την Παρασκευή που θα κάνουμε το εμβόλιο θα τη ρωτησω... Σκέφτομαι και τη μέθοδο blw... Το σκεφτεται καμια αλλη ή ειμαι η μόνη τρελη εδω μεσα??? 

οι μαύροι κύκλοι φτάνουν στο σαγόνι πλέον! αϋπνία μέχρι τελικής πτώσεως!! 

εννοείται το σπίτι δεν είναι επισκέψιμο ακόμη! πανικός παντού, μονίμως!!!

εμείς εμβόλιο τη Δευτέρα! θα τη ρωτησω για στέρεες!εννοείται ενημέρωσε μας ,να δούμε τι θα σου πει η γιατρός! 

όσο για blw το σκέφτομαι,αλλά έπεσαν να με φάνε! ότι θα πνίξω το παιδί κτλ! θέλω να δω ποια είναι η γνώμη της παιδιάτρου!

  • Χαχα 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Alekk είπε:

Τι κανετε κοριτσια;;;; Ada βλεπω ολα μια χαρα! Κι εμεις περναμε αυτο το αλμα, αλλα επειδη ειναι ησυχος απλα μου ξυπναει το βραδυ για φαγητο και την ημερα γκρινιαζει λιγο παραπανω.

Εμεις βγαζουμε δοντι!!!!! Σοκ!!!! Σε δυο εβδομαδες παμε γιατρο για το εμβολιο και ελπιζω να ειναι ολα κομπλε.

Το σπιτι χαος! Δεν προλαβαινω να κανω δουλειες... Ουφ... και τα κιλα καλα κρατουν! Οσο για σεξ ουτε για αστειο. Στο ενα δωματιο ειναι ο μεγαλος και στο αλλο ο μικρος. Ασε που ο μεγαλος σηκωνεται ολη την ωρα το βραδυ.., Ουφ!

Ωραία! Οο τόσο νωρίς δόντι ε;; φαίνεται ασπρο στα όυλα του?  Κ εγώ το σπίτι μόνιμως ασυμμαζευτο το έχω.. !!!! Δεν προλαβαίνω.. Κ επίσης θέλω να βάψω το μάλλι κ Δεν προλαβαίνω..

8 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα!!! Εγω σερνομαι κυριολεκτικά!!! Η μπέμπα σιχαινεται τον υπνο, ακριβώς όπως εκανα και εγω μικρή!! Πραγματικά υποφερω απο αυπνια!!! 

Εχει συζητησει καποια με το γιατρο της για την εισαγωγή στερεων??? Εμεις την Παρασκευή που θα κάνουμε το εμβόλιο θα τη ρωτησω... Σκέφτομαι και τη μέθοδο blw... Το σκεφτεται καμια αλλη ή ειμαι η μόνη τρελη εδω μεσα??? 

Εγώ το σκέφτομαι , να του βραζω καροτα πχ κ να του το δίνω.. Αλλά δεν το έχω ψάξει αναλυτικά. Όσο για στερεες μου είπε Όταν κλείσουμε  τον 5ο μήνα. Αλλά μπορεί να ζητήσω κ όταν κλείσει 180 μέρων. Εμεις έχουμε εμβόλιο σε 2 βδομάδες.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, bella32 είπε:

οι μαύροι κύκλοι φτάνουν στο σαγόνι πλέον! αϋπνία μέχρι τελικής πτώσεως!! 

εννοείται το σπίτι δεν είναι επισκέψιμο ακόμη! πανικός παντού, μονίμως!!!

εμείς εμβόλιο τη Δευτέρα! θα τη ρωτησω για στέρεες!εννοείται ενημέρωσε μας ,να δούμε τι θα σου πει η γιατρός! 

όσο για blw το σκέφτομαι,αλλά έπεσαν να με φάνε! ότι θα πνίξω το παιδί κτλ! θέλω να δω ποια είναι η γνώμη της παιδιάτρου!

πρίν από 25 λεπτά , ada32 είπε:

Ωραία! Οο τόσο νωρίς δόντι ε;; φαίνεται ασπρο στα όυλα του?  Κ εγώ το σπίτι μόνιμως ασυμμαζευτο το έχω.. !!!! Δεν προλαβαίνω.. Κ επίσης θέλω να βάψω το μάλλι κ Δεν προλαβαίνω..

Εγώ το σκέφτομαι , να του βραζω καροτα πχ κ να του το δίνω.. Αλλά δεν το έχω ψάξει αναλυτικά. Όσο για στερεες μου είπε Όταν κλείσουμε  τον 5ο μήνα. Αλλά μπορεί να ζητήσω κ όταν κλείσει 180 μέρων. Εμεις έχουμε εμβόλιο σε 2 βδομάδες.

8 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα!!! Εγω σερνομαι κυριολεκτικά!!! Η μπέμπα σιχαινεται τον υπνο, ακριβώς όπως εκανα και εγω μικρή!! Πραγματικά υποφερω απο αυπνια!!! 

Εχει συζητησει καποια με το γιατρο της για την εισαγωγή στερεων??? Εμεις την Παρασκευή που θα κάνουμε το εμβόλιο θα τη ρωτησω... Σκέφτομαι και τη μέθοδο blw... Το σκεφτεται καμια αλλη ή ειμαι η μόνη τρελη εδω μεσα??? 

χα χα το.σκεφτηκα κ εγω για αυτη την μεθοδο αλλα πραγματικα θελει απλετο χρονο κ πολυ ψυχραιμια γιατι οντως το να εχει καποιο ατυχημα το μωρο ειναι παρα πολυ πιθανο. εγω ειχα πνιγει σε αυτην την ηλικια με ψωμακι που συνηθως διναν τοτε. 

αλλα.κ.απο χρονο ειναι αστα να πανε εγω τωρα που ξεκινησα στερεες στον 6ο να μαγειρεψω να πλυνω να ταισω να αλλαξω γιατι σιγουρα θα λερωθουμε καπου κανουμε καμια ωρα. σκεψου να περιμενα κ τον μπεμπη μπας κ φαει καμια μπουκια κ να μαζευα κ οτι πεταγε στο πατωμα. πτωμα χα χα χα . 

@anemoni1989 εσυ που εισαι κ στο ιατρικο κομματι μπορει θεωρητικα να εισαι πιο ψυχραιμη σε περιπτωση που πνιγει οποτε θεωριτικα μπορεις πιο ευκολα να το.δοκιμασεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια είμαι τόσο κουρασμένη τώρα με το άλμα αν μου έτρωγε τουλάχιστον καλά θα ήμουν πιο ήρεμη να οαλαψωε την απίστευτη γκρίνια και κλάμα.. Όσο αγκαλιά θέλει.. Το σπίτι εννοείται πως είναι χάλια κ μένα αλλά όσα μπορώ κάνω δεν μπορώ να γίνω 1.000 κομμάτια για να τα προλάβω όλα.. Την μέθοδο αυτή την συζητούσα με μια φίλη μου και η αλήθεια είναι πως έχει πολύ ενδιαφέρον αλλά παρά είναι αγχωτικη για μένα οπότε μάλλον όχι.. Εμάς η παιδίατρος να ε είπε να ξεκινήσουμε από τώρα εννοείται κλασικά με το ρυζάλευρο.. Της είπα ότι δεν θέλω να δώσω και δεν έδωσα από τώρα βέβαια σήμερα θα συζητήσω μαζί της για να με καθοδηγήσει σε άλλο πρόγραμμα.. Ο άντρας μου όπως σας είχα πει επιμένει ότι για να το λέει η παιδίατρος είναι σωστό και πρέπει να το δώσουμε.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, linaa είπε:

χα χα το.σκεφτηκα κ εγω για αυτη την μεθοδο αλλα πραγματικα θελει απλετο χρονο κ πολυ ψυχραιμια γιατι οντως το να εχει καποιο ατυχημα το μωρο ειναι παρα πολυ πιθανο. εγω ειχα πνιγει σε αυτην την ηλικια με ψωμακι που συνηθως διναν τοτε. 

αλλα.κ.απο χρονο ειναι αστα να πανε εγω τωρα που ξεκινησα στερεες στον 6ο να μαγειρεψω να πλυνω να ταισω να αλλαξω γιατι σιγουρα θα λερωθουμε καπου κανουμε καμια ωρα. σκεψου να περιμενα κ τον μπεμπη μπας κ φαει καμια μπουκια κ να μαζευα κ οτι πεταγε στο πατωμα. πτωμα χα χα χα . 

@anemoni1989 εσυ που εισαι κ στο ιατρικο κομματι μπορει θεωρητικα να εισαι πιο ψυχραιμη σε περιπτωση που πνιγει οποτε θεωριτικα μπορεις πιο ευκολα να το.δοκιμασεις.

Καλα μη νομιζεις και εμενα με αγχωνει το ενδεχόμενο πνιγμονης, αν και διαβασα πως τα ποσοστά είναι ιδια με τα αλεσμενα!!! Το θεμα της ακαταστασιας και της υπομονης είναι που με προβληματιζει... Και δε φημιζομαι για την υπομονή μου!!!! Μάλλον θα κανω κατι ενδιαμεσο, προσφέροντας και κομμάτια παράλληλα με το αλεσμενο και σιγά σιγά θα κοψω το μουλτι και θα τα λιωνω με το πιρούνι... 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Ωραία! Οο τόσο νωρίς δόντι ε;; φαίνεται ασπρο στα όυλα του?  Κ εγώ το σπίτι μόνιμως ασυμμαζευτο το έχω.. !!!! Δεν προλαβαίνω.. Κ επίσης θέλω να βάψω το μάλλι κ Δεν προλαβαίνω..

Εγώ το σκέφτομαι , να του βραζω καροτα πχ κ να του το δίνω.. Αλλά δεν το έχω ψάξει αναλυτικά. Όσο για στερεες μου είπε Όταν κλείσουμε  τον 5ο μήνα. Αλλά μπορεί να ζητήσω κ όταν κλείσει 180 μέρων. Εμεις έχουμε εμβόλιο σε 2 βδομάδες.

Εμενα μ ειπε μετα τς 5μιση... Σκεφτόμουν και εγω για κλεισμενους 6 μηνες, αλλα μετα λεω τι 170 μερες τι 180,το ιδιο ειναι... Μπας και μειωσει θηλασμους πιο γρήγορα και μαθει στο φαι, γτ κουραστηκα 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Ωραία! Οο τόσο νωρίς δόντι ε;; φαίνεται ασπρο στα όυλα του?  Κ εγώ το σπίτι μόνιμως ασυμμαζευτο το έχω.. !!!! Δεν προλαβαίνω.. Κ επίσης θέλω να βάψω το μάλλι κ Δεν προλαβαίνω..

Εγώ το σκέφτομαι , να του βραζω καροτα πχ κ να του το δίνω.. Αλλά δεν το έχω ψάξει αναλυτικά. Όσο για στερεες μου είπε Όταν κλείσουμε  τον 5ο μήνα. Αλλά μπορεί να ζητήσω κ όταν κλείσει 180 μέρων. Εμεις έχουμε εμβόλιο σε 2 βδομάδες.

Ναι ασε εχω σοκαριστει! Εσκασε το ενα ηδη, δεν ειναι μονο ασπρο δλδ, πιανεις δοντι κανονικα. Σημερα ειδα οτι ασπριζει κ το διπλα, αντε να βγουν να ηρεμησει παλι, γιατι χθες δεν ελεγε να κοιμηθει...

Εμεις τροφες ξεκιναμε τον επομενο μηνα με φρουτοκρεμα. Φυσικα μαλακα βρασμενα κομματια θα του δινω, αλλα οτιδηποτε αλλο με αγχωνει. Κατσε να βγαλουν πρωτα δοντακια. Ουτως ή αλλως θυμαμαι στον μεγαλο φυγαμε γρηγορα απο τις τελειως κρεμες, τα ελιωνα με πιρουνι κ μετα κομματακια μικρα με το μαχαιρι. 

18 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα!!! Εγω σερνομαι κυριολεκτικά!!! Η μπέμπα σιχαινεται τον υπνο, ακριβώς όπως εκανα και εγω μικρή!! Πραγματικά υποφερω απο αυπνια!!! 

Εχει συζητησει καποια με το γιατρο της για την εισαγωγή στερεων??? Εμεις την Παρασκευή που θα κάνουμε το εμβόλιο θα τη ρωτησω... Σκέφτομαι και τη μέθοδο blw... Το σκεφτεται καμια αλλη ή ειμαι η μόνη τρελη εδω μεσα??? 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! @anemoni1989 κ εγώ δεν έχω υπομονή κ μάλλον κουταλι θα του δώσω  κ Ναι συμφωνώ αν μου πει 5,5 μηνών θα ξεκινήσω γτ πλέον θηλάζει ρε συ περισσότερο από πριν.κ του πίνει μόνο ξαπλα στην κρεβατοκάμαρα.

@Marimarv Αφού έχεις γάλα γτ να της δώσεις ριζαλευρο από Τώρα?? Συμφωνώ μαζί σου. 

@Alekk εσείς μεγαλώσατε πολύ!!! Αντε να του βγουν γρηγορα να γλιτώσει το καημενουλη. Τώρα θα σε δαγκώνει κιόλας!!χαχα

@linaa κατάλαβα ..Εκεί που τα έβαλα λίγο  σε τάξη ,πάλι χαμός θα γίνεται.θα εξόπλιστω με πολλές σαλιαρες!!

Να  σας ρωτήσω ,Θελω να του πάρω κάτι πέδιλακια απο orchestra Που τα έχουν σε προσφορά 5 ευρώ αλλά δεν ξέρω τι νούμερο να πάρω. Για 9  μηνών το 20 Είναι ; τωρα το ποδαράκι του το μέτρησα κ είναι 10 εκ.

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια λοιπόν εμεις καναμε τελικα σήμερα το εμβόλιο μας!! Μεγαλωσαμε, ψηλωσαμε, παχυναμε!!! 

Ειμαι πολυ χαρούμενη γτ η παιδιατρος μας μου είπε ότι δεν θα δώσουμε ουτε ρυζαλευρο, ουτε φαριν λακτε, τίποτα!!! Θα ξεκινήσουμε με φρούτα, λαχανικα και κρεας σιγα σιγα!!! Επίσης μιλησαμε για το ενδεχόμενο να μην δωσω αλεσμενα αλλά μου ειπε καλύτερα οχι.. Γτ δεν τρώνε τα μωρα και μπορεί να έχουν θέμα τα αιματολογικα της γτ δεν θα τρέφεται ικανοποιητικα... Μου είπε ουτως ή αλλως να τα δινω χοχτροαλεσμενα και σιγα σιγα θα φτάσουμε και στα κομμάτια!! 

Μετα το επόμενο εμβόλιο θα ξεκινήσουμε, οχι ακόμα!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα να έχουμε! Καλή άνοιξη! τι κάνουν τα μωράκια σας? Για πείτε μου όσες ξέρετε,όταν θα ξεκινήσουμε με το καλό τροφές θα θηλάζουν σχεδόν το ίδιο συχνά τα μωρά μας η μόνο πρωί μεσημέρι κ βράδυ όπως έχω ακούσει? Επίσης πέφτουν τα μαλλιά σας? Εγώ έμεινα με δέκα τρίχες χαχα

Link to comment
Share on other sites

On 28/2/2019 at 12:55 ΜΜ, ada32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @anemoni1989 κ εγώ δεν έχω υπομονή κ μάλλον κουταλι θα του δώσω  κ Ναι συμφωνώ αν μου πει 5,5 μηνών θα ξεκινήσω γτ πλέον θηλάζει ρε συ περισσότερο από πριν.κ του πίνει μόνο ξαπλα στην κρεβατοκάμαρα.

@Marimarv Αφού έχεις γάλα γτ να της δώσεις ριζαλευρο από Τώρα?? Συμφωνώ μαζί σου. 

@Alekk εσείς μεγαλώσατε πολύ!!! Αντε να του βγουν γρηγορα να γλιτώσει το καημενουλη. Τώρα θα σε δαγκώνει κιόλας!!χαχα

@linaa κατάλαβα ..Εκεί που τα έβαλα λίγο  σε τάξη ,πάλι χαμός θα γίνεται.θα εξόπλιστω με πολλές σαλιαρες!!

Να  σας ρωτήσω ,Θελω να του πάρω κάτι πέδιλακια απο orchestra Που τα έχουν σε προσφορά 5 ευρώ αλλά δεν ξέρω τι νούμερο να πάρω. Για 9  μηνών το 20 Είναι ; τωρα το ποδαράκι του το μέτρησα κ είναι 10 εκ.

 

 

 

Ada τα πηρες τα παπουτσακια; Το 21 ηταν το πρωτο νουμερο στα παπουτσακια οταν ξεκινησε να περπατα ο μεγαλος μου. Αρα το 20 μου φαινεται λογικο.

 

5 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα να έχουμε! Καλή άνοιξη! τι κάνουν τα μωράκια σας? Για πείτε μου όσες ξέρετε,όταν θα ξεκινήσουμε με το καλό τροφές θα θηλάζουν σχεδόν το ίδιο συχνά τα μωρά μας η μόνο πρωί μεσημέρι κ βράδυ όπως έχω ακούσει? Επίσης πέφτουν τα μαλλιά σας? Εγώ έμεινα με δέκα τρίχες χαχα

Ναι μειωνονται οι θηλασμοι. Πρωτα αντικαθιστας ενα γευμα με φρουτοκρεμα συνηθως, υστερα ενα ακομα με λιωμενα λαχανικα κοκ ωσπου μενει ενας θηλασμος πρωι και ενας βραδυ. 

Θα βγουν παλι τα μαλλακια. Θεωρητικα ατην εγκυμοσυνη δε χανουμε ουτε τριχα λογω ορμονων και μετα ερχεται η μεγαλη πτωση... οποτε μην ανησυχεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα να έχουμε! Καλή άνοιξη! τι κάνουν τα μωράκια σας? Για πείτε μου όσες ξέρετε,όταν θα ξεκινήσουμε με το καλό τροφές θα θηλάζουν σχεδόν το ίδιο συχνά τα μωρά μας η μόνο πρωί μεσημέρι κ βράδυ όπως έχω ακούσει? Επίσης πέφτουν τα μαλλιά σας? Εγώ έμεινα με δέκα τρίχες χαχα

Κι εγώ μαδαω πάρα πολύ!! Ευτυχώς έχω πολύ μαλλί!!!

Ο δικός μου συνεχίζει να τρώει τα πάντα!!

Έχουμε γιατρό Δευτέρα και θα μιλήσουμε για το πότε θα γίνει εισαγωγή στερεων! Κ εμβόλιο φυσικά! 

Μου φαίνεται πως θα χρειαστώ νωρίτερα καθισματακι αυτοκινήτου .. είναι 66 πόντους ο μικρός κ σαν να μη μου φαίνεται τόσο άνετος στο αυγό!

Εσείς τι κάθισμα αυτοκινήτου έχετε? 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τ'@Alekk οχι δεν τα πήρα γτ ξεχάστηκα κ τώρα δεν είναι σε έκπτωση.οποτε θα του τα πάρω το καλοκαίρι μια κ καλή .

@Marimarv Ναι μπήκαν 567 ευρώ Χθες

@Anastasia05 εγω εχω ενα καθίσματακι που γίνεται κ ριλαξ(ξαπλώνει εντελώς η πλάτη του, Εταιρια play .)  χρησιμοποιω Ακόμα Αυτό γτ το παίρνω κ στο πατρικό μου που πηγαίνω γτ κοιμάται κιόλας εκεί. Έχω της peg perego  Για 0-13 Αλλά επειδή Είναι σαν αυγό δεν τον έχω βάλει ακομα εκεί γτ δεν ξαπλώνει τελείως..πριν 2 βδομάδες κ ο δίκος μου ήταν 65 εκ  

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...