Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , palmoira είπε:

Ναι @Beboula25 εάν είναι θετική θα συνεχίσω μέχρι λίγο πριν την αυχενική γιατί θα πρέπει η διακοπή να γίνει σταδιακά και εφόσον δεν προκύψει κάποια αποκόλληση. Απλά αυτή τη φορά είναι αρκετά πιο έντονα τα συμπτώματα σε σχέση με τις προηγούμενες φορές. Ας είναι θετική η χοριακη και δεν με νοιάζει, κάνω όση υπομονή χρειάζεται. Κάθε φορά θα ξεπερνάμε και ένα εμπόδιο μέχρι να φτάσουμε στο τέλος! 

Μακάρι να είναι θετική το έχεις παλέψει τόσο..εύχομαι να είναι αυτή η στιγμή σας και να το απολαύσετε!! Συμφωνω και μου αρέσει πολύ το τελευταίο που είπες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 22 λεπτά , palmoira είπε:

Ναι @Beboula25 εάν είναι θετική θα συνεχίσω μέχρι λίγο πριν την αυχενική γιατί θα πρέπει η διακοπή να γίνει σταδιακά και εφόσον δεν προκύψει κάποια αποκόλληση. Απλά αυτή τη φορά είναι αρκετά πιο έντονα τα συμπτώματα σε σχέση με τις προηγούμενες φορές. Ας είναι θετική η χοριακη και δεν με νοιάζει, κάνω όση υπομονή χρειάζεται. Κάθε φορά θα ξεπερνάμε και ένα εμπόδιο μέχρι να φτάσουμε στο τέλος! 

palmoira σου εύχομαι μία θετική χοριακή και να πάνε όλα καλά αυτη τη φορά!να έχεις σε λίγους μήνες ένα (ή δυο) υγιεστατο μωράκι-α.έχεις περάσει πολλά σου αξιζουν μόνο χαρές απο δω και πέρα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , palmoira είπε:

Βρε κοριτσια με πιάνουν τα κλάματα με αυτά που λέτε...Σας ευχαριστώ πολύ όλες!

Καληνυχτα και καλή εβδομάδα!σας φιλώ!!

Καλό σου βραδυ!!!!!καινκαλη ξεκούραση!!!!!! :):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , BettySt είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα! 

@Κελυ 32 μια χαρά θα είναι η χόριακη σου, μην ανησυχείς! 

Σε ευχαριστω!!!! Μακαρι!! Ειναι τοσο αγχωτικη καθε φορα αυτη η διαδικασια!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...