Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Γιουχουυυ μπράβο Κελλιτσα!!! 

Ευχαριστω τοοοσο πολυ!!!

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Άντε να ακούμε και τις καρδούλες σιγά σιγά.πως Είσαι?Όλα Καλά?

Την Παρασκευη μου ειπε να παω!!! Αντε να πανε ολα καλα σε ολες μας!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

2 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Εγω παλι επειδη μαλωσα λιγο με τον αντρουλι μου δε μαγειρεψα τπτ :) μολις εφαγα ενα μπεργκερ στη δουλεια :)

Ωωω μπεργκερακι ε?μου αρέσουν.καλα έκανες.ετσι τιμωρία 

πρίν από 52 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου εγω είχα ωραιότατα γεμιστά!

Ευχαριστω για τις απαντήσεις. Εγω νομιζω οτι αυτο που νιώθω ειναι αφενός μηχανισμός άμυνας για να μη πέσω παλι απο τα σύννεφα κι αφετέρου ειναι και λογικό δεδομένου οτι έμεινα έγκυος χωρις να το περιμένω. Νιώθω πάντως πολυ καλυτερα που δεν το εχω πει σε πολυ κοσμο αυτη τη φορα. Νομιζω πως οτι και να λεω τώρα σύντομα θα μου λυθούν οι απορίες. Οποτε, σκάω και κολυμπάω και απο τη πλευρά μου κανω οτι καλύτερο μπορώ! Δε νομιζω πάντως πως φταίει η φαρμακοποιός. Κι εγω πιστευω πως δεν εχουν πειράξει οι αντιβιωσεις. 

Ας πάνε ολα καλα! 

Για την ώρα προηγούνται αυτές που περιμένουμε αυτές τις μέρες. Με το καλο καλα αποτελεσματα και άμεση ενημέρωση παρακαλω!

Ότι είναι να γίνει στη τελική θα γίνει τις επόμενες μέρες.εσυ ηρεμία μωρέ όσο μπορείς έστω.Γεμιστα ε?ωωω τρελαίνομαι.θελω και Εγώ........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,Καλή εβδομάδα!

Κελλυ μου συγχαρητήρια!!!!!!το Πόσο χαρηκα!!!!!

Π.Λ.Λ. μου σε νιώθω σε όσα λες.Αυτές οι ατιμες οι δεύτερες σκέψεις,αχ!!!!!!!Όσο μπορείς να βρίσκεις μικρεεεεες στιγμές χαλάρωσης και ανεμελιάς,όοοοοσο μπορεις!!!!!Και τα όμορφα είναι καθ'οδόν,θα το δεις!!!!!

Λουλου μου!!!!Καλά κάνεις και κοιμήθηκες,ξεκουρασου τώρα γιατί μετά θα έχεις ξενύχτια με το μωράκι!!!!!!:-D

Λιτσακι,μακάρι να είναι η τυχερή σου φορά!!!!

Μπεμπουλα μου πως Είσαι???

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια,πως είστε?

Από φαγητακι,από εχτες μπακαλιάρο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,Καλή εβδομάδα!

Κελλυ μου συγχαρητήρια!!!!!!το Πόσο χαρηκα!!!!!

Π.Λ.Λ. μου σε νιώθω σε όσα λες.Αυτές οι ατιμες οι δεύτερες σκέψεις,αχ!!!!!!!Όσο μπορείς να βρίσκεις μικρεεεεες στιγμές χαλάρωσης και ανεμελιάς,όοοοοσο μπορεις!!!!!Και τα όμορφα είναι καθ'οδόν,θα το δεις!!!!!

Λουλου μου!!!!Καλά κάνεις και κοιμήθηκες,ξεκουρασου τώρα γιατί μετά θα έχεις ξενύχτια με το μωράκι!!!!!!:-D

Λιτσακι,μακάρι να είναι η τυχερή σου φορά!!!!

Μπεμπουλα μου πως Είσαι???

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια,πως είστε?

Από φαγητακι,από εχτες μπακαλιάρο.

Ανεβαίνει καθόλου η ψυχολογία μας?Πως Είσαι?Δεν είμαι του θαλασσινού :(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , loyloy είπε:

Ανεβαίνει καθόλου η ψυχολογία μας?Πως Είσαι?Δεν είμαι του θαλασσινού :(

Καλύτερα Λουλου μου,ευχαριστώ.Εσύ πως είσαι?

Θα βγω να ψωνίσω και για τα βαφτηστιρια,θα μου φτιάξει η διάθεση.

Μωρέ κορίτσια πείτε μου κάτι σας παρακαλώ.Μόνο εγώ το σκέφτομαι?Κάθε φορά που μπαίνω σε μαγαζί με παιδικά χαζεύω.Αναρωτιέμαι θα έρθει κάποια στιγμή και η δική μας στιγμή?Πιστεύω καταλαβαίνετε πως το εννοώ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ! 

Κοριτσιαααα 655 η χοριακη!!! Γιουπι!!!!!!! Ηταν 190,7 την παρασκευη!!!!

Κελλίτσα μπράβο σουυυυ!!!σου ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!:)


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nektarinaki είπε:

Κελλίτσα μπράβο σουυυυ!!!σου ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!:)

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!! Πραγματικα με συγκινειτε ολες!

πρίν από 2 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Κελλίτσα μπράβο σουυυυ!!!σου ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!:)

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι @lucky star μου, αυτές οι άτιμες οι σκέψεις, αχ...!!!! Εσυ σε ποια φάση του κύκλου εισαι; Θύμισε μου ποτε να σε περιμένουμε... 

Λουλού δεν εισαι των θαλασσινών γιατι δεν εχεις φάει κριθαροτο γαρίδας και ψαρόσουπα απο τα χεράκια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Ναι @lucky star μου, αυτές οι άτιμες οι σκέψεις, αχ...!!!! Εσυ σε ποια φάση του κύκλου εισαι; Θύμισε μου ποτε να σε περιμένουμε... 

Λουλού δεν εισαι των θαλασσινών γιατι δεν εχεις φάει κριθαροτο γαρίδας και ψαρόσουπα απο τα χεράκια μου!!!

Δεν λεμε τετοια με εγκυμονουσες στην παρεα κοριτσι!!! Οι εμετοι εμετοι,  αλλα και η ορεξη ορεξη!!! Απαιτω συνταγη για το κριθαροτο γαριδας!!  :P

  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Luckystars είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,Καλή εβδομάδα!

Κελλυ μου συγχαρητήρια!!!!!!το Πόσο χαρηκα!!!!!

Π.Λ.Λ. μου σε νιώθω σε όσα λες.Αυτές οι ατιμες οι δεύτερες σκέψεις,αχ!!!!!!!Όσο μπορείς να βρίσκεις μικρεεεεες στιγμές χαλάρωσης και ανεμελιάς,όοοοοσο μπορεις!!!!!Και τα όμορφα είναι καθ'οδόν,θα το δεις!!!!!

Λουλου μου!!!!Καλά κάνεις και κοιμήθηκες,ξεκουρασου τώρα γιατί μετά θα έχεις ξενύχτια με το μωράκι!!!!!!:-D

Λιτσακι,μακάρι να είναι η τυχερή σου φορά!!!!

Μπεμπουλα μου πως Είσαι???

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια,πως είστε?

Από φαγητακι,από εχτες μπακαλιάρο.

Σε ευχαριστω πολυ! Να ξερεις οτι θα ερθει η σειρα σου φυσικα! Και στο λεει ενας ανθρωπος που προσπαθει απο αρχες του 2017 να φερει εις περας μια κυηση...Θα τα καταφερουμε! Να το πιστεψεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 κι εγω η ίδια που το ανέφερα το σκέφτομαι και τρέχουν τα σάλια μου! http://caruso.gr/kritharoto-garidas/ εγω κανω αυτη τη συνταγή με μικροαλλαγές. Πχ, μεγαλύτερες γαρίδες, κρασί κι όχι μπυρα και όχι πιπεριά κέρατο. Τέλειο! 

Πως ειναι η ψυχολογία σημερα;

@lucky star εγω τις πρώτες μέρες που έβλεπα εγκυμονούσες ή μαγαζιά με παιδικά υπέφερα. Μετα την είδα αλλιώς και ειπα "για να ειναι τόσα πολλες/ά και παντού παει να πει οτι ειναι εύκολο, απλώς εμενα δε μου εχει τύχει ακομα!" Θα περάσει καλη μου! Αλλα ειναι καλο που το βγάζεις απο μεσα σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

Καλύτερα Λουλου μου,ευχαριστώ.Εσύ πως είσαι?

Θα βγω να ψωνίσω και για τα βαφτηστιρια,θα μου φτιάξει η διάθεση.

Μωρέ κορίτσια πείτε μου κάτι σας παρακαλώ.Μόνο εγώ το σκέφτομαι?Κάθε φορά που μπαίνω σε μαγαζί με παιδικά χαζεύω.Αναρωτιέμαι θα έρθει κάποια στιγμή και η δική μας στιγμή?Πιστεύω καταλαβαίνετε πως το εννοώ...

 

Ου Καλά είσαι.απι πριν μπω στη διαδικασία το πάθαινα αυτό.ειδικα με την ανιψιά μου που είναι κομμάτι μου και τη λατρεύω.αυτη η μωρουδιλα που μυρίζουν ειδικά τα μαγαζιά με βρεφικά ήδη άσε τρελαίνομαι.

πρίν από 42 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι @lucky star μου, αυτές οι άτιμες οι σκέψεις, αχ...!!!! Εσυ σε ποια φάση του κύκλου εισαι; Θύμισε μου ποτε να σε περιμένουμε... 

Λουλού δεν εισαι των θαλασσινών γιατι δεν εχεις φάει κριθαροτο γαρίδας και ψαρόσουπα απο τα χεράκια μου!!!

Ωωωωωωωω.τοτε αλλάζει το θέμα. :) να φανταστώ την μεγάλη βδομάδα θα τα τιμήσεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Πάντα τα τιμώ γιατι δεν τρώω κρέας παρα μονο μια φορα το μήνα!

Έλα ρε μπράβο.εγω Δεν ζω χωρίς κρέας.βεβαια την άλλη βδομάδα νηστεία.Παντως με την εγκυμοσύνη θα φας παραπάνω κρέας.θα χρειαστεί.ειδικα λίγο μοσχαράκι.εγω εχω θεμα με το αίμα μου.εντολη γιατρού 2 με 3 φορ ες την εβδομάδα μοσχάρι που κανονικά δεν κάνει τόσο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...