Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , P.L.L. είπε:

Γιατι να θυμώσω βρε!!! Αν ειναι δυνατόν. Να θυμώσω που με καταλαβαίνετε κι ενδιαφέρεστε;;; Ισα ισα! Σας ευχαριστώ!!! Σας δίνω το δικαίωμα αν με δείτε και υπερβάλω να με βρίσετε κιόλας!!!!

Έχουν δει τα μάτια μου!!!! Αχαχαχαχαχα

Τι εχει το πλανο απο δω και περα??? Υπερηχο? Χοριακη? Σορυ,  αλλα εχω χασει τη μπαλα!!!  :P

@Cat! Οντως,  που εισαι??? Ελπίζουμε να ειναι ολα καλα και απλα να μην μπορεις να μπεις!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Αυριο απόγευμα πάω για τον πρώτο υπέρηχο... (Ξεροκαταπίνω..Γκλουτς..) Για να δουμε μήπως μπορέσουμε να υπολογίσουμε την κύηση. Κι ο Θεος βοηθός!!

Εσυ ξαναπάς σε μια εβδομαδα; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αυριο απόγευμα πάω για τον πρώτο υπέρηχο... (Ξεροκαταπίνω..Γκλουτς..) Για να δουμε μήπως μπορέσουμε να υπολογίσουμε την κύηση. Κι ο Θεος βοηθός!!

Εσυ ξαναπάς σε μια εβδομαδα; 

Γιατί να μην την υπολογίσετε καλέ???? Θα σου πει βασει τερ και μετα αναλόγως τον υπέρηχο, αναπροσαρμόζεται!!!! Ο δικός σου ο γιατρός δίνει περισσότερο βάση στην ΤΕΡ ή στον υπέρηχο??

Εμένα ρε κορίτσια είναι πολύ ψείρας και οτιδήποτε διαφορετικό από τον μέσο όρο το ψειρίζει.... Θα μου πεις θα προτιμούσες να είναι αδιάφορος??? Όχι και για αυτό τον επέλεξα! Αλλά από την άλλη θα τον ήθελα και λίγο πιο χαλαρό.... Δεν είμαστε μηχανές να πηγαίνουμε όλοι με βάση τα τεφτέρια! πφφφφφφφ

(τα λέω σε σας γιατί αμα τα πω στον αντρα μου θα φρικάρει... και με το δίκιο του ο άνθρωπος!)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Αυριο απόγευμα πάω για τον πρώτο υπέρηχο... (Ξεροκαταπίνω..Γκλουτς..) Για να δουμε μήπως μπορέσουμε να υπολογίσουμε την κύηση. Κι ο Θεος βοηθός!!

Εσυ ξαναπάς σε μια εβδομαδα; 

Εεεεεε.τι ξεροκαταπινεις?κοίτα θα σου μιλήσω στα ισα.δεν θα σου χαιδεψω τα αυτιά.Εχεις ζήσει την απώλεια και πονάει.σε καταλαβαίνω απόλυτα.σκεψου ότι εγώ το χασα πριν 7μιση μήνες και ακόμα φοβάμαι πέφτω ψυχολογικά.Εσυ είχες τη δύναμη να προσπαθήσεις γρήγορα και μπράβο σου.Εγω για 3 μήνες δεν είχα έρθει σε επαφή με τον σύντροφό μου.Εθχα στο μυαλό μου ότι αν κάνουμε σεξ θα ξαναμεινω έγκυος και θα το ξαναχασω.Ναι το ξέρω λογική δεν  έχει αυτό που λε ω αλλά έτσι ενιωθα.Εκει που Θέλω να καταλήξω είναι ότι και την όρεξη είχες για αγαπούλες με τον άντρα σου και είχες το επιθυμητό αποτέλεσμα.Εισαι δυνατή κορίτσι μου.Παρτο χαμπάρι.Τωρα Ναι φοβάσαι λογο των αντιβιωσεων.Αυτο θα ακουστεί κάπως αλλα αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα η φύση θα κάνει αυτό που πρέπει ,  Εσύ όμως Κάνε ότι μπορείς να το προφυλάξεις να ει σαι ήρεμη γιατί πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει αυτό το μωράκι.Ειναι το το τυχερό σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεροκαταπίνω γιατι εχω ασχημη εμπειρια μαζι τους (με τους υπερήχους εννοώ). Αλλα κι εγω ειμαι της άποψης οτι πανε δεν πάνε καλα τα πράγματα θελω να το ξέρω. Οποτε χαίρομαι που πάω αλλα αγχώνομαι κιόλας. 

Λουλου μου, σίγουρα δε θελω να μου χαϊδεύουν τα αυτιά, πολυ καλα  μου τα λες! Τα λεω κι εγω στον εαυτό μου. Κατ´ αρχήν χαίρομαι πααααρα πολυ για αυτο που μου εχει συμβεί. Αλλα ειναι σα να ειμαι στο λούνα πάρκ. Μπήκα στο παιχνίδι γιατι το ήθελα αλλα φοβάμαι κιόλας! Και η αλήθεια ειναι πως ίσως αυτος ο φόβος το κανει και πιο ενδιαφέρον!!! 

Ανεμώνη μου ο γιατρος μου νομιζω πως ειναι ψείρας αλλα δεν ειμαι και σίγουρη γιατι μονο μια φορα τον εχω δει. Καλυτερα να ειναι ομως. Το μονο που θελω ειναι να μη μιλάει απότομα και να μη μου κρύβει πράγματα. Γα δείξει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια να σας πω κάτι?ει χα πάει τώρα για τρεξιματακι στη παραλία και χάθηκα λίγο στις σκέψεις μου.Σκεφτομουν ολ α αυτά που έχω περάσει το τελευταίο χρόνο, Πως άλλαξε η ζωή μου ,Πόσο δίπλα μου είναι ο σύντροφος μου και ειλικρινά μετα απο πολύ καιρό ένιωσα πραγματικά ευτυχισμένη.Να φανταστείτε δάκρυσα. (Ευτυχώς φόραγα γυαλιά ηλίου) .Ένιωσα πραγματικά αισιόδοξη ότι ολ α θα πάνε καλά.Ναι θέλω να γίνω μαμά όσο τίποτα άλλο στο κόσμο, να κάνω οικογένεια με τον φίλο μου αλλά Θέλω να έρθει ήρεμα χωρίς αγχος.Υποσχομαι στον εαυτό μου και σε σας ότι θα προσπαθήσω να αποβαλω το άγχος και τις φοβίες γι αυτό όποτε σας λε ω ότι φοβάμαι Ρίξτε ένα μπινελικακι.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , loyloy είπε:

Κορίτσια να σας πω κάτι?ει χα πάει τώρα για τρεξιματακι στη παραλία και χάθηκα λίγο στις σκέψεις μου.Σκεφτομουν ολ α αυτά που έχω περάσει το τελευταίο χρόνο, Πως άλλαξε η ζωή μου ,Πόσο δίπλα μου είναι ο σύντροφος μου και ειλικρινά μετα απο πολύ καιρό ένιωσα πραγματικά ευτυχισμένη.Να φανταστείτε δάκρυσα. (Ευτυχώς φόραγα γυαλιά ηλίου) .Ένιωσα πραγματικά αισιόδοξη ότι ολ α θα πάνε καλά.Ναι θέλω να γίνω μαμά όσο τίποτα άλλο στο κόσμο, να κάνω οικογένεια με τον φίλο μου αλλά Θέλω να έρθει ήρεμα χωρίς αγχος.Υποσχομαι στον εαυτό μου και σε σας ότι θα προσπαθήσω να αποβαλω το άγχος και τις φοβίες γι αυτό όποτε σας λε ω ότι φοβάμαι Ρίξτε ένα μπινελικακι.

Να τη η λουλου μουυυυ!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μικρη Λουλού!!! Καθε μερα να εισαι ευτυχισμενη!!!

Εγω πάντως δε θα σε μπινελικωσω αν λες οτι φοβάσαι. Μπορείς να εισαι ο εαυτός σου οποτε κι όπως θες! Απλώς, θα σε παρακινώ να σηκώνεσαι αν πέφτεις :-) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Είστε φοβερές όλες.Σας το χω πει και θα το ξαναπώ.τα επόμενα Χριστούγεννα θα μας βρουν βαρελακια. :) έτοιμα να εκραγούν.Και κάποιες ξενυχτησμενες Επειδή θα τα έχουν καταφέρει ήδη.οκ?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Ξεροκαταπίνω γιατι εχω ασχημη εμπειρια μαζι τους (με τους υπερήχους εννοώ). Αλλα κι εγω ειμαι της άποψης οτι πανε δεν πάνε καλα τα πράγματα θελω να το ξέρω. Οποτε χαίρομαι που πάω αλλα αγχώνομαι κιόλας. 

Λουλου μου, σίγουρα δε θελω να μου χαϊδεύουν τα αυτιά, πολυ καλα  μου τα λες! Τα λεω κι εγω στον εαυτό μου. Κατ´ αρχήν χαίρομαι πααααρα πολυ για αυτο που μου εχει συμβεί. Αλλα ειναι σα να ειμαι στο λούνα πάρκ. Μπήκα στο παιχνίδι γιατι το ήθελα αλλα φοβάμαι κιόλας! Και η αλήθεια ειναι πως ίσως αυτος ο φόβος το κανει και πιο ενδιαφέρον!!! 

Ανεμώνη μου ο γιατρος μου νομιζω πως ειναι ψείρας αλλα δεν ειμαι και σίγουρη γιατι μονο μια φορα τον εχω δει. Καλυτερα να ειναι ομως. Το μονο που θελω ειναι να μη μιλάει απότομα και να μη μου κρύβει πράγματα. Γα δείξει!

Και εγω μια απο τα ιδια! Εχω παρει απο φοβο τους υπερηχους γιατι οποτε πηγαινα ακουγα και κατι κακο! Η μεγαλυτερη φοβια βεβαια δημιουργηθηκε την τελευταια φορα...που ψαχναμε ψαχναμε και δεν φαινοταν καν εμβρυο...Τωρα ομως εχουμε μια καινουρια εγκυμοσυνη...και οφειλουμε να ειμαστε δυνατες και θετικες! Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να πανε ολα ομορφα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολυ ησυχια σημερα! Πως ειστε? Εγω περιμενω! Μεχρι χτες ημουν πολυ αισιοδοξη οτι αυτος ο μηνας θα μου χαρισει μια στρουμπουλη σκορπινα αλλα δε ξερω γιατι, σημερα ολη μερα μου αλλαξε η διαθεση...πιστευω οτι θα μου ερθει περιοδος!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Πολυ ησυχια σημερα! Πως ειστε? Εγω περιμενω! Μεχρι χτες ημουν πολυ αισιοδοξη οτι αυτος ο μηνας θα μου χαρισει μια στρουμπουλη σκορπινα αλλα δε ξερω γιατι, σημερα ολη μερα μου αλλαξε η διαθεση...πιστευω οτι θα μου ερθει περιοδος!

Γιατί καλό μου έπεσες;; Μου άρεσε πολύ το στρουμπουλη σκορπίνα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γιατί καλό μου έπεσες;; Μου άρεσε πολύ το στρουμπουλη σκορπίνα!

Που ξερω...δεν εχω κανενα σημαδι περιοδου αλλα ουτε και εγκυμοσυνης και αυτο με εχει μπερδεψει...και δε ξερω και ποσο θα πρεπει να περιμενω μιας και η περιοδος τον τελευταιο καιρο κανει κατι χαζα! Τα xmas ελεγα αντε θα εχω χριστουγεννιατικο δωρο και τπτ...μετα επιασα τον αγιο Βαλεντινο παλι τπτ...και τωρα λεω αντε παλι τπτ και το Πασχα...τζαμπα περιμενεις...

Ναι θα θελα το παιδακι μου να ειναι μια στρουμπουλη σκορπινα! :) μου αρεσουν πολυ οι σκορπιοι !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Που ξερω...δεν εχω κανενα σημαδι περιοδου αλλα ουτε και εγκυμοσυνης και αυτο με εχει μπερδεψει...και δε ξερω και ποσο θα πρεπει να περιμενω μιας και η περιοδος τον τελευταιο καιρο κανει κατι χαζα! Τα xmas ελεγα αντε θα εχω χριστουγεννιατικο δωρο και τπτ...μετα επιασα τον αγιο Βαλεντινο παλι τπτ...και τωρα λεω αντε παλι τπτ και το Πασχα...τζαμπα περιμενεις...

Ναι θα θελα το παιδακι μου να ειναι μια στρουμπουλη σκορπινα! :) μου αρεσουν πολυ οι σκορπιοι !

Μα είμαστε και εμείς καλά παιδιά :oops::cool::D ,πώς να μην μας συμπαθεις ;

  • Μου αρέσει 2

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...