Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια.

Ειμαι πολυ πιεσμενη απο χρονο αυτες τις μερες και δεν προλαβαινω να γραψω.Εχουμε πολλα νεα και ευχαριστα απ' οσο διαβαζω.

Georgia εφτασε ο καιρος να παρεις τ'αγορια σου αγκαλια.Μην φοβασαι να εισαι ηρεμη,να μην εχεις τυψεις, τ'αγορια ερχονται λιγο πιο γρηγορα γιατι εχουν μεγαλωσει και ειναι ετοιμα και οχι γιατι εσυ τα ζορισες.Απ'οτι βλεπω την Παρασκευη κλεινεις τις 35 εβδομαδες, μια χαρα ,ειναι και μεγαλα μωρα ,εκανες και τις ενεσεις για να βοηθηθουν οποτε ολα καλα .Η Παναγια η Ελευθερωτρια μαζι σας κοριτσι μου και θα δεις θα γυρισετε ολοι μαζι σπιτι σας και παει και αυτη η αγωνια θα περασει χωρις να το καταλαβεις.Απολαυσε αυτη την μοναδικη στιγμη στη ζωη σου και μην αφηνεις τις αμφιβολιες να σου την στερησουν.Περιμενουμε ανυπομονα τα ευχαριστα.Οι ευχες μου και οι προσευχες μου μαζι σας.

Κοκκινομαλλα ωραια τα νεα σου ειδες που ολα πηγαν καλα και εκανες ποδαρικο στο cafe μας;Με το καλο ο πρωτος υπερηχος.

ΝΙΝΑ αυριο περιμενουμε και τα δικα σου ευχαριστα να γεμισει το cafe εγκυουλες.

Κalipso καλη επιτυχια και σε σενα κοπελα μου.

Palmoira με το καλο η εμβρυομεταφορα και να ερθουν γρηγορα τα ευχαριστα να σε βοηθησουν ν'αφησεις πισω ολα αυτα που σε στενοχωρησαν και σε ταλαιπωρησαν.

Αντε Τhia με το καλο και συ να παρεις ευχαριστα.Σε τι φαση εισαι τωρα;

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Smiley ζευγάρια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Γεια σας κοριτσια!Γεωργια επιτελους ηρθε η ωρα η μεγαλη και η μοναδικη!Να ξερεις ειμαστε νοητα διπλα σου και εγω ηδη σε φανταζομαι με τους δυο αντρες σου αγκαλια και ο τριτος ο πατερας να σε κοιτα με αγαπη και ευγνωμοσυνη!Ολα θα πανε καλα!!!Μια τεραστια αγκαλια και ενα μεγαλο φιλι!

Τωρα εγω τα εχω παιξει.Κραταω χαρακτηρα ολον αυτο τον καιρο,αλλα την κυριακη πηγαμε στον Αγιο ΕΦΡΑΙΜ, αναψα κερακι και ευχηθηκα για ολες μας.Και μετα πατησα ενα κλαμα και εκανα καμια ωρα να συνελθω,συγκινηση για ολο αυτο που περναμε εμεις οι γυναικες,αγωνια και τυψεις που δεν ειμαι τοσο πολυ της εκκλησιας,ουτε και οι γονεις μου ηταν (αλλα πιστευουν και πιστευω)και φυσικα ηταν και οι δυο πολυ καλοι ανθρωποι.Ο πατερας μου εχει πεθα νει εδω και 14 χρονια και ακομη μιλουν για εκεινον με καλα λογια.Τελοσπαντων ελπιζω να πανε ολα καλα,αλλα αν δεν βουρ για δανεικα!

Χριστια μου,εσυ τι κανεις?Πως εισαι?Thia,psispsinel τι νεα?Κοκκινομαλλα ειδες τι καλα ολα,αντε τι συγκινηση την παρασκευη με τον υπερηχο.Ζηστο!Παλμοιρα και Καλυψω78 καλως ορισατε.Καλυψω ειμαστε και συνομιληκες απο το 78,αν αναφερεσε σε ηλικια 

Κοριτσια αυριο θα σας πω τα νεα μου!Σας φιλω

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, πολυ με συγκινείτε...  Σας ευχαριστω πολυ και σας εύχομαι μεσα απ' την καρδια μου, καθε καλο να ερθει στη ζωη σας και φυσικα γερα μωρακια! Περιμενω κι εγω με ανυπομονησια τα ευχαριστα νεα σας!

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

NINA μου ειναι δυνατον να εισαι δυνατη συνεχεια; καλα εκανες και ξεσπασες σε καταλαβαινω απολυτα η αναμονη ειναι η χειροτερη φαση μονο εμεις που το περναμε το καταλαβαινουμε.Σου ευχομαι ολοψυχα μια τεραστια χοριακη αυριο.

Εγω εχω καθημερινες ενδομητριες εγχυσεις αντιβιωσης μεχρι μεσα Ιουνιου περιπου(εχω ηδη κουραστει πολυ)και αν μου δωσει το Ο.Κ.ο Νικας θα προχωρησω σε εμβ/ρα μετα,αν οχι αστα.

  • Μου αρέσει 1

Smiley ζευγάρια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , xristia είπε:

NINA μου ειναι δυνατον να εισαι δυνατη συνεχεια; καλα εκανες και ξεσπασες σε καταλαβαινω απολυτα η αναμονη ειναι η χειροτερη φαση μονο εμεις που το περναμε το καταλαβαινουμε.Σου ευχομαι ολοψυχα μια τεραστια χοριακη αυριο.

Εγω εχω καθημερινες ενδομητριες εγχυσεις αντιβιωσης μεχρι μεσα Ιουνιου περιπου(εχω ηδη κουραστει πολυ)και αν μου δωσει το Ο.Κ.ο Νικας θα προχωρησω σε εμβ/ρα μετα,αν οχι αστα.

Σε ευχαριστω πολυ Χριστια.Οχι,δεν ειναι ουτε δυνατον,ουτε ανθρωπινο να εισαι συνεχεια δυνατος.

Δεν ξερω πως ειναι αυτη η διαδικασια,εννοω αν πονας και σωματικα,γιατι σιγουρα ψυχολογικα αυτο το καθημερινο ειναι γολγοθας!Εγω με τους φυσικους δεκα μηνες,νομιζω οτι ηταν οτι πιο επωδυνο εκανα στον εαυτο μου.Ομως τι να κανουμε,υπομονη και ευχομαι να σου δωσει συντομα το Οκ ο Νικας και να κανεις την εμβρυομεταφορα.Φιλια 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κορίτσια 

Χωρις δεύτερες σκέψεις , το πιο δύσκολο κομμάτι μιας εξωσωματικής , είναι οι 11-12 μέρες , που μεσολαβούν , μέχρι την πρώτη β´ χοριακη....εγώ το έχω ονομάσει «12 μέρες μέχρι το θαύμα»

Palmoira αν και δεν είμαι καλή στις συμβουλές ,  συνήθως τα σκατωνω ,το πιο βασικό , μετά την εμβρυομεταφορα., είναι να είσαι ήρεμη και να κανείς θετικές σκέψεις... και στο λέει κάποια που δεν είναι , για τον εαυτό της  , αισιόδοξη , που έχει τρελές ανασφάλειες , παρά τα 43της χρόνια , με απίστευτες κρίσεις πανικού ....

Οι φήμες λένε ότι βοηθάει η κατανάλωση αυγων , κοτόπουλο , ανανάς . Να αποφεύγεις τα παγωμένα , και να προσπαθείς ( ξερω ότι είναι δύσκολο λόγω καιρού ) να διατηρείς θερμοκρασία 37 βαθμών., και την αποφυγή της ζάχαρης....μπορεί να είναι και κομπογιαννίτικα όλα αυτά , αλλά εγώ τουλάχιστον έψαχνα κάπου να πιαστώ , το είχα ανάγκη...

Εγώ χάζευα ατέλειωτες  ώρες τηλεόραση , ανάλαφρα προγράμματα , κοντευοντας  να κάψω και το τελευταιαεγκεφαλικό κύτταρο.

διαβασε , άκου μουσική , χαλάρωσε....και να έχεις πίστη......

Ολόψυχα  , καλαμ αποτελέσματα  :):)

 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια, η Παναγιά μαζί σας! Είμαι σε φάση προετοιμασίας γάμου και τρέχω... δυστυχώς βλέπω ότι αν είχα κάνει γάμο προ κρίσης θα είχα πολύ περισσότερο κόσμο στο γλέντι, όλοι το αποφεύγουν τώρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Είμαι καινούρια εδώ, έχω μόνο μιλήσει με την Kalipso σε άλλο thread του parents... Ταλαιπωρημένη, μάλλον λιγότερο από εσάς αλλά χωρίς αντοχές ήδη! Εχω κάνει 2 Ε/Τ αρνητικό αποτέλεσμα, δεν έχω ανταπόκριση σε φάρμακα, έκανα 10 μήνες τροπ. φυσικούς χωρίς αποτέλεσμα. Πολύ ψυχοφθόρα κατάσταση ειδικά όταν το τραβάς τζάμπα. Κακή ποιότητα ωαρίων προφανώς, όλα τα άλλα τσεκαρισμένα οκ. Θεσσαλονίκη είμαι, 40 ετών.  Σκέφτομαι τα δανεικά εδώ και καιρό από μόνη μου.

Κοκκινομάλλα συγχαρητήρια!!!!!!!! 

Γεωργία έχω διαβάσει την ιστορία σου, σου αξίζει όλη η ευτυχία του κόσμου γιατί είσαι πάρα πολύ καλός άνθρωπος...Με το καλό να δεχτείς τα μπουμπουκάκια σου!

Νίνα καλά αποτελέσματα αύριο! Σκέφτομαι να καταλήξω στον γιατρό σου...Είμαι μπερεδεμένη προς το παρόν γενικά!

Σε όλα τα άλλα κορίτσια την καλημέρα μου και καλή δύναμη (αν και την έχετε ήδη)! :smile:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 14/5/2018 at 1:35 ΜΜ, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια,

μετα από μεγάλο αγώνα,ταλαιπωρία και μια εγκυμοσυνη που χάθηκε στην 31η εβδομάδα καταλήξαμε στο να δοκιμάσουμε εξωσωματικη με δωρεά ωαριων. Ειμαι 39 ετών και θα είναι η 5η προσπάθεια συνολικά εξωσωματικής αλλά και η πρώτη μας με δωρεά. Είχαμε άλλη μια απώλεια με παλινδρομη κύηση στην 8η εβδομάδα μετά από μεταφορά κατεψυγμένων ωαριων.

 Την Παρασκευή έχω ραντεβού στο κέντρο για αιμοληψία και υπέρηχο και θα κάνω arvekap για να μπω σε καταστολή. Υπολογίζουμε η εμβρυομεταφορα να γίνει μέσα Ιουνίου. Αν και έμπειρη σε εξωσωματικές δεν σας κρύβω ότι αυτή τη φορά είμαι εντελώς εξω από τα νερά μου.

Η απόφαση μας ήταν σχετικά εύκολη, Δεν μπορώ να ξαναπεράσω απώλεια άλλου παιδιού η να διακινδυνεύσω ένα μη υγιές παιδί γιατί τα ωαριά μου είναι κακής ποιότητας. Εξάλλου σκεφτόμαστε και την υιοθεσία οπότε δεν τέθηκε ποτέ θέμα για εμένα ή το σύζυγο μου για το να διστάσουμε να προχωρήσουμε. Είναι βέβαια καθαρά προσωπική απόφαση του ζευγαριού και σέβομαι απόλυτα όσους κάνουν πίσω σε μια τ

Ευχομαι σε όλες σύντομα να είστε εγκυούλες!! Έχετε καμία συμβουλή να μου δώσετε??

 

Kοριτσια καλημερα!Η χωριακη μου ειναι 44.Ειμαι εγκυος,ετσι μου ειπαν απο το κεντρο.Περιμενω οδηγιες και εχω μια συγκρατημενη χαρα,ισως γιατι απο αμυνα,σκεφτομουν αν ειναι αρνητικο δεν πειραζει.Αυτη την φορα εγιναν ολα σωστα.Palmoira ολα θα πανε καλα.Daphne259,τον γιατρο μου τον συστηνω,οχι εκ του αποτελεσματος.Αλλα,γιατι τα εκανε ολα οπως επρεπε!  

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , NINA78 είπε:

 

Kοριτσια καλημερα!Η χωριακη μου ειναι 44.Ειμαι εγκυος,ετσι μου ειπαν απο το κεντρο.Περιμενω οδηγιες και εχω μια συγκρατημενη χαρα,ισως γιατι απο αμυνα,σκεφτομουν αν ειναι αρνητικο δεν πειραζει.Αυτη την φορα εγιναν ολα σωστα.Palmoira ολα θα πανε καλα.Daphne259,τον γιατρο μου τον συστηνω,οχι εκ του αποτελεσματος.Αλλα,γιατι τα εκανε ολα οπως επρεπε!  

Κοριτσάρα συγχαρητήρια! Φυσικά και είσαι έγκυος!!!!! Για τον γιατρό που λες, εμένα μου πε και για δανεικά και για δικά μου, εσένα?? Κι εγώ σαν κι εσένα λέω να πάω μια τελευταία με δικά μου γιατί όπως κι εσύ έκανα πολύ καιρό φυσικούς (εγώ τροπ. φυσικούς αλλά μόνο με 1 ωάριο) και πήγε χάλια στο τέλος...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , NINA78 είπε:

 

Kοριτσια καλημερα!Η χωριακη μου ειναι 44.Ειμαι εγκυος,ετσι μου ειπαν απο το κεντρο.Περιμενω οδηγιες και εχω μια συγκρατημενη χαρα,ισως γιατι απο αμυνα,σκεφτομουν αν ειναι αρνητικο δεν πειραζει.Αυτη την φορα εγιναν ολα σωστα.Palmoira ολα θα πανε καλα.Daphne259,τον γιατρο μου τον συστηνω,οχι εκ του αποτελεσματος.Αλλα,γιατι τα εκανε ολα οπως επρεπε!  

Mπραβο ΝΙΝΑ ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

 

2 ώρες πρίν, psipsinel είπε:

Καλημερα κορίτσια, η Παναγιά μαζί σας! Είμαι σε φάση προετοιμασίας γάμου και τρέχω... δυστυχώς βλέπω ότι αν είχα κάνει γάμο προ κρίσης θα είχα πολύ περισσότερο κόσμο στο γλέντι, όλοι το αποφεύγουν τώρα.

Psipsinel η ωρα η καλη.

 

1 ώρα πρίν, Daphne259 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Είμαι καινούρια εδώ, έχω μόνο μιλήσει με την Kalipso σε άλλο thread του parents... Ταλαιπωρημένη, μάλλον λιγότερο από εσάς αλλά χωρίς αντοχές ήδη! Εχω κάνει 2 Ε/Τ αρνητικό αποτέλεσμα, δεν έχω ανταπόκριση σε φάρμακα, έκανα 10 μήνες τροπ. φυσικούς χωρίς αποτέλεσμα. Πολύ ψυχοφθόρα κατάσταση ειδικά όταν το τραβάς τζάμπα. Κακή ποιότητα ωαρίων προφανώς, όλα τα άλλα τσεκαρισμένα οκ. Θεσσαλονίκη είμαι, 40 ετών.  Σκέφτομαι τα δανεικά εδώ και καιρό από μόνη μου.

Κοκκινομάλλα συγχαρητήρια!!!!!!!! 

Γεωργία έχω διαβάσει την ιστορία σου, σου αξίζει όλη η ευτυχία του κόσμου γιατί είσαι πάρα πολύ καλός άνθρωπος...Με το καλό να δεχτείς τα μπουμπουκάκια σου!

Νίνα καλά αποτελέσματα αύριο! Σκέφτομαι να καταλήξω στον γιατρό σου...Είμαι μπερεδεμένη προς το παρόν γενικά!

Σε όλα τα άλλα κορίτσια την καλημέρα μου και καλή δύναμη (αν και την έχετε ήδη)! :smile:

Καλως ηρθες στην παρεα μας.Εχεις δικιο οι φυσικοι ειναι πολυ ψυχοφθοροι και το οτι δεν υπαρχει εγγυηση για το αποτελεσμα το χειροτερο.Καλη δυναμη και καλη τυχη στο επομενο βημα οποιο και αν ειναι αυτο.

 

 

GEORGIA  εχουμε κανενα νεοτερο;


Smiley ζευγάρια

Link to comment
Share on other sites

Just now, Daphne259 είπε:

Κοριτσάρα συγχαρητήρια! Φυσικά και είσαι έγκυος!!!!! Για τον γιατρό που λες, εμένα μου πε και για δανεικά και για δικά μου, εσένα?? Κι εγώ σαν κι εσένα λέω να πάω μια τελευταία με δικά μου γιατί όπως κι εσύ έκανα πολύ καιρό φυσικούς (εγώ τροπ. φυσικούς αλλά μόνο με 1 ωάριο) και πήγε χάλια στο τέλος...

Εμενα με πηγε με το πρωτοκολλο Φεμαρα και μιαμιση γκοναλ και δυο οβιτρελ,13 ημερες στενης παρακολουθησης.Καθε δευτερη μερα μετα την πεμπτη η εκτη μερα ημουν εκει αιματολογικες και υπερηχος.Εκανα 10 μηνες φυσικους,5 ωοληψιες,4 γονιμποιηθηκαν και τ'αλλα δεν τα λεω γιατι συγχυζομαι,οχι στον γιατρο μου,αλλα σε ενα μεγαλο κεντρο των Αθηνων.Αυτη την φορα ουτε κουραστηκα ουτε τιποτα.Δηλαδη δεν το εχω ακομη καταλαβει οτι ειμαι εγκυος.Μακαρι να παει καλα και το ιδιο ευχομαι σε ολες μας.Η κοκκινομαλλα ηταν γουρλου.Φιλια.Οτι θες στειλε μηνυμα

2 ώρες πρίν, psipsinel είπε:

Καλημερα κορίτσια, η Παναγιά μαζί σας! Είμαι σε φάση προετοιμασίας γάμου και τρέχω... δυστυχώς βλέπω ότι αν είχα κάνει γάμο προ κρίσης θα είχα πολύ περισσότερο κόσμο στο γλέντι, όλοι το αποφεύγουν τώρα.

Η ωρα η καλή.Πολυ ωραιες στιγμες.Τι μου θυμισες...

πρίν από 2 λεπτά , xristia είπε:

Mπραβο ΝΙΝΑ ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

 

Psipsinel η ωρα η καλη.

 

Καλως ηρθες στην παρεα μας.Εχεις δικιο οι φυσικοι ειναι πολυ ψυχοφθοροι και το οτι δεν υπαρχει εγγυηση για το αποτελεσμα το χειροτερο.Καλη δυναμη και καλη τυχη στο επομενο βημα οποιο και αν ειναι αυτο.

 

 

GEORGIA  εχουμε κανενα νεοτερο;

Χριστια μου μακαρι να πανε ολα καλα.Σε ευχαριστω πολυ-πολυ.Και συντομα να κανεις την εμβρυομεταφορα!

On 15/5/2018 at 1:43 ΜΜ, Georgia1972 είπε:

Κορίτσια μου, πολυ με συγκινείτε...  Σας ευχαριστω πολυ και σας εύχομαι μεσα απ' την καρδια μου, καθε καλο να ερθει στη ζωη σας και φυσικα γερα μωρακια! Περιμενω κι εγω με ανυπομονησια τα ευχαριστα νεα σας!

Γεωργια περιμενουμε τα νεα σου.Φιλια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , xristia είπε:

 

Καλως ηρθες στην παρεα μας.Εχεις δικιο οι φυσικοι ειναι πολυ ψυχοφθοροι και το οτι δεν υπαρχει εγγυηση για το αποτελεσμα το χειροτερο.Καλη δυναμη και καλη τυχη στο επομενο βημα οποιο και αν ειναι αυτο.

Σε ευχαριστώ Xristia! Οντως, μεγάλη ταλαιπωρία... 39 ετών με πήγαιναν με τροπ. φυσικούς για σχεδόν χρόνο, φάρμακα από την τσέπη μου by the way, και πήγαιναν μόνο για 1 ωάριο μετά από τις 3 πρώτες ωοληψίες. Και να φανταστείς σε 3 κύκλους το εργαστήριο δεν προσπάθησε καν να γονιμοποιήσει το ωάριο. Απελπισία. Κι εσύ καλή τύχη! Να πάρεις το οκ για την μεταφορά και να πάνε όλα τέλεια!

 

 

3 ώρες πρίν, psipsinel είπε:

Καλημερα κορίτσια, η Παναγιά μαζί σας! Είμαι σε φάση προετοιμασίας γάμου και τρέχω... δυστυχώς βλέπω ότι αν είχα κάνει γάμο προ κρίσης θα είχα πολύ περισσότερο κόσμο στο γλέντι, όλοι το αποφεύγουν τώρα.

Λίγοι και καλοί ! Η ώρα η καλή!

πρίν από 16 λεπτά , NINA78 είπε:

Εμενα με πηγε με το πρωτοκολλο Φεμαρα και μιαμιση γκοναλ και δυο οβιτρελ,13 ημερες στενης παρακολουθησης.Καθε δευτερη μερα μετα την πεμπτη η εκτη μερα ημουν εκει αιματολογικες και υπερηχος.Εκανα 10 μηνες φυσικους,5 ωοληψιες,4 γονιμποιηθηκαν και τ'αλλα δεν τα λεω γιατι συγχυζομαι,οχι στον γιατρο μου,αλλα σε ενα μεγαλο κεντρο των Αθηνων.Αυτη την φορα ουτε κουραστηκα ουτε τιποτα.Δηλαδη δεν το εχω ακομη καταλαβει οτι ειμαι εγκυος.Μακαρι να παει καλα και το ιδιο ευχομαι σε ολες μας.Η κοκκινομαλλα ηταν γουρλου.Φιλια.Οτι θες στειλε μηνυμα

Νίνα θα σου στείλω μνμ! :)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...