Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

15 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Τζίνα!!! Πόσο χαίρομαι που διαβάζεις το θεμα ακόμα και μπορω να σου γραψω! Ειναι και η δική σου ιστορια ανάμεσα σ' εκείνες που με παρακίνησαν τοτε που ημουν τοσο αρνητικη και μπερδεμενη στο να προχωρήσω. Επίσης η αναρτηση που ειχες κανει του αποτελέσματος της ερευνας πως τα μωρα αυτα απορροφουν εστω κι ενα μικρο του dna απο τη μητρα μας θυμαμαι ποσο με ανακουφισε. Τοτε απλως σας διαβαζα. Δεν τολμουσα καν να γραψω. Θελω να σ' ευχαριστησω και προσωπικα για την βοηθεια που μου εδωσες χωρις να το ξερεις καν! Να χαιρεσαι τα παιδάκια σου και ο Θεος να σας δινει υγεία και δύναμη.

Καλημέρα! Καταρχήν! Να σου ζήσουν τα θαύματακια σού! 

Χαίρομαι πού σε βοήθησα να πάρεις την απόφαση....! Χαίρομαι πού από την ιστορία μου έδωσα κουράγιο!

 

Όσο για το dna πού περνούν τα έμβρυα από την μήτρα προσωπικά δεν με ενδιέφερε αλλά το λέω πληροφοριακά ότι Ναι! Περνούν! Ο μικρός μου έχει χαρακτηριστηκα από εμένα!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 2

Dyvnp3.png?hpEKGhcfk3Rzp3.png

SmrGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, ΤΖΙΝΑ1990 είπε:

Καλημέρα! Καταρχήν! Να σου ζήσουν τα θαύματακια σού! 

Χαίρομαι πού σε βοήθησα να πάρεις την απόφαση....! Χαίρομαι πού από την ιστορία μου έδωσα κουράγιο!

 

Όσο για το dna πού περνούν τα έμβρυα από την μήτρα προσωπικά δεν με ενδιέφερε αλλά το λέω πληροφοριακά ότι Ναι! Περνούν! Ο μικρός μου έχει χαρακτηριστηκα από εμένα!

Καλημερα κορίτσια !!

και εγώ με τη σειρά μου , να σε ευχαριστήσω Τζώρτζια , αν και εγώ δεν είχα ενδοιασμούς , ΚΑΝΕΝΑΝ , για το «δανεικό DNA» ,  λύση μονόδρομος για μενα (ηλικία.  Προβληματικό γενετικό υλικό ) όμως το ότι σε διάβαζα , στις δύσκολες ώρες , μου έδινε/δίνει δύναμη.... είναι εκείνες οι ώρες , που ψάχνεις κάτι να πιαστείς...κάποιος να σου πει ότι όλα θα πάνε μια χαρά ...

και κακά τα ψέμματα , είναι κάτι που δεν μπορείς  να μοιραστείς εύκολα....

μεθαυριο , πάμε να ακούσουμε καρδιά..... ας βοηθήσει η χάρη του Κυρίου να πάνε όλα καλά.....

 

σας φιλώ κορίτσια μου

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοκκινομαλλα μου χαιρομαι κι εγω αν βοηθησα εστω και λίγο. Ετσι ειναι. Η μια δινει δυναμη στην αλλη. Οπως ειπες κι εσυ ειναι δυσκολο να το μοιραστεις και αν το κανεις ειναι επίσης δυσκολο να σε καταλαβει καποιος αν δεν το εχει περασει.

Με το καλό ν' ακούσετε καρδούλα μεθαυριο! :)

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Κοκκινομαλλα μου χαιρομαι κι εγω αν βοηθησα εστω και λίγο. Ετσι ειναι. Η μια δινει δυναμη στην αλλη. Οπως ειπες κι εσυ ειναι δυσκολο να το μοιραστεις και αν το κανεις ειναι επίσης δυσκολο να σε καταλαβει καποιος αν δεν το εχει περασει.

Με το καλό ν' ακούσετε καρδούλα μεθαυριο! :)

Να τα χαιρεσαι τα μικρα σου και να ειναι γερα και καλοτυχα.Ηθελα απο μερεσ να σου ευχηθω αλλα με τα ατελειωτα τρεξιματα(που δυστυχωσ δεν οδηγουν πουθενα) αμελλησα.Καθε ευτυχια.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα σε όλες!

Georgia1972

με το καλό να τα καλωσορίσετε στο σπίτι τους!

ΤΖΙΝΑ1990

να σου ζήσουν! Μπράβο και χαίρομαι που μας τα λέτε.

Μπορώ να ρωτήσω πού είναι αυτές οι ιστορίες να τις διαβάζω κι εγώ τώρα που είναι τα πράγματα ακόμα μπερδεμένα μέσα μου;

ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ

 

όλα θα πάνε πρίμα και πάνε ήδη!

Εγώ τ αφήνω να δουλέψει μέσα μου και ν αποφασίσω αφού ξεκουραστώ λίγο. Τη μια λέω ναι κατευθείαν, την άλλη λέω να δω Ελλάδα μήπως μπορώ να κάνω μια προσπάθεια ακόμα...

Ο χρόνος θα ξεκαθαρίσει κ βοηθήσει.

Σας φιλώ

 

On 5/25/2018 at 12:35 PM, Daphne259 said:

Κορίτσια καλημέρα κι από μένα! Γεωργία μου και πάλι να σου ζήσουν τα νινάκια!!!! Εγώ είμαι σχεδόν σίγουρη για τη δωρεά αν αποτύχω ξανά αλλά η αλήθεια είναι ότι τα λόγια σου με κάνουν να είμαι ακόμα πιο σίγουρη και πιο ανυπόμονη!!! Λενιώ μου εγώ έχω κάνει ως τώρα 8 ωοληψίες (!) Οι 7 ήταν στην 2η προσπάθεια όλες με το καταπληκτικό αποτέλεσμα των 3 εμβρύων.

Eir&Alex νιώθω το ίδιο για τη στάσιμη ζωή που λες. Ασε να περάσει το καλοκαιράκι και όταν καθαρίσει το μυαλό σου, θα πάρεις τη σωστή για σένα απόφαση.

Palmoira δεν είχα την ευκαιρία ως τώρα να σου ευχηθώ καλή επιτυχία! Με το καλό λοιπόν κι όλη την ευτυχία που σου αξίζει!!!

Σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια, την καλημέρα μου και καλό τριήμερο!

 

Μπράβο Δάφνη μου!   Πάλι καλά που στην Ελλάδα κάνουν ωοληψία με 3 ωάρια. Εδώ την ακυρώνουν όπως κ όλον τον κύκλο εάν δε φτάσεις τα 4 ώριμα. Και τσάμπα οι μέρες ενέσεων κοκ.

Αποφάσισα πλέον ότι πρέπει να το δω στη χώρα μας!Εάν υπάρχει λόγος για μια ακόμα προσπάθεια αλλιώς δωρεά! Μπράβο για το κουράγιο σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Εχθες πήγαμε στο κέντρο όπου ο σύζυγος έδωσε σπερμα και γονιμοποιήθηκαν τα ωαρια της δοτριας. Δεν σας κρύβω ότι καθόμουν απέξω και προσπαθούσα να καταλάβω ποια μπορεί να είναι η πιθανή δότρια μας! Δεν έβγαλα άκρη...δεν έχει και σημασία εξάλλου. Σήμερα που μίλησα με τους εμβρυολόγους μου είπαν ότι έχουμε 11 έμβρυα πολύ καλής ποιότητας. Θα τα προχωρήσουν σε βλαστοκυστες και θα καταψυξουμε. Εγώ αδιαθέτησα χθες και την Παρασκευή πάμε για υπέρηχο και αίμα για να αρχίσει η προετοιμασία για την εμφύτευση. Ανυπομονώ να προχωρήσουμε!! 

  • Μου αρέσει 5

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου

πηγα το πρωί στο γιατρό , πολύ άγχος , άργησε να έρθει , είχε μια γέννα , και μια περίδεση τραχήλου... 

ειχα βουλιάξει στον καναπέ και χάζευα την κίνηση εξω.....και φοβόμουν ....φοβόμουν πολύ....

οταν με φώναξε να μπω , κρύφτηκα στο παραβάν και βούρκωσα.....μετά άπλωσε τζελ , στην κατακόκκινη από τις ινοχεπ κοιλιά μου....

ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ... το σάκο.... είχε μεγαλώσει....και μου λέει ο γιατρός «άκου τώρα»...... ο πιο μαγικός ήχος κορίτσια....να δώσει ο θεός 

να τον ακούσουμε όλες....μου πε «έλα σήκω τώρα» .... «λίγο ακόμη» απαντάω....

Ειχα ανεβάζει πίεση.  Με άφησαν να χαλαρώσω κ με μέτρησαν ξανά....ήταν καλή... έφυγα με ένα κάρο εξετάσεις,,,,σε 10 μέρες ξανά.

 

Υ.Γ Λενιω , εγώ δεν μπερδεύτηκα καθόλου , το αποφάσισα αμέσως , ίσως η ηλικία μου , και τα κακής ποιότητας ωαρια μου...και ξέρεις κάτι , νιώθω τυχερή , που υπάρχουν κοπέλες , που για τους δικούς τους λόγους , μας επιτρέπουν να γίνουμε μαμαδες....μια μαμά με «δανεικό DNA» που λέω...είμαι ευγνώμων για αυτή την κοπέλα....Λενιω ένα χρόνο παιδευτικα , με δυο κύκλους διέγερσης ωοθηκών , και δυο φυσικούς κύκλους....μάταια....είναι που ο γιατρός μου , δεν του έκανε καρδιά , να με στείλει κατευθείαν σε ωαρια δοτριας...

και κάτι άλλο....σε μια χώρα που όλα βουλιάζουν ....στο συγκεκριμένο θέμα  εξωσωματικής , είναι πολύ μπροστά...πολύ προοδευτικά.

σας φιλώ κορίτσια μου....

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!

Εχθες πήγαμε στο κέντρο όπου ο σύζυγος έδωσε σπερμα και γονιμοποιήθηκαν τα ωαρια της δοτριας. Δεν σας κρύβω ότι καθόμουν απέξω και προσπαθούσα να καταλάβω ποια μπορεί να είναι η πιθανή δότρια μας! Δεν έβγαλα άκρη...δεν έχει και σημασία εξάλλου. Σήμερα που μίλησα με τους εμβρυολόγους μου είπαν ότι έχουμε 11 έμβρυα πολύ καλής ποιότητας. Θα τα προχωρήσουν σε βλαστοκυστες και θα καταψυξουμε. Εγώ αδιαθέτησα χθες και την Παρασκευή πάμε για υπέρηχο και αίμα για να αρχίσει η προετοιμασία για την εμφύτευση. Ανυπομονώ να προχωρήσουμε!! 

Κοριτσάκι μου όλα θα πάνε υπέροχα!!!! Του χρόνου τέτοια μέρα θα μας λες για το ή τα μπεμπάκια σου!

2 ώρες πρίν, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου

πηγα το πρωί στο γιατρό , πολύ άγχος , άργησε να έρθει , είχε μια γέννα , και μια περίδεση τραχήλου... 

ειχα βουλιάξει στον καναπέ και χάζευα την κίνηση εξω.....και φοβόμουν ....φοβόμουν πολύ....

οταν με φώναξε να μπω , κρύφτηκα στο παραβάν και βούρκωσα.....μετά άπλωσε τζελ , στην κατακόκκινη από τις ινοχεπ κοιλιά μου....

ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ... το σάκο.... είχε μεγαλώσει....και μου λέει ο γιατρός «άκου τώρα»...... ο πιο μαγικός ήχος κορίτσια....να δώσει ο θεός 

να τον ακούσουμε όλες....μου πε «έλα σήκω τώρα» .... «λίγο ακόμη» απαντάω....

Ειχα ανεβάζει πίεση.  Με άφησαν να χαλαρώσω κ με μέτρησαν ξανά....ήταν καλή... έφυγα με ένα κάρο εξετάσεις,,,,σε 10 μέρες ξανά.

 

Υ.Γ Λενιω , εγώ δεν μπερδεύτηκα καθόλου , το αποφάσισα αμέσως , ίσως η ηλικία μου , και τα κακής ποιότητας ωαρια μου...και ξέρεις κάτι , νιώθω τυχερή , που υπάρχουν κοπέλες , που για τους δικούς τους λόγους , μας επιτρέπουν να γίνουμε μαμαδες....μια μαμά με «δανεικό DNA» που λέω...είμαι ευγνώμων για αυτή την κοπέλα....Λενιω ένα χρόνο παιδευτικα , με δυο κύκλους διέγερσης ωοθηκών , και δυο φυσικούς κύκλους....μάταια....είναι που ο γιατρός μου , δεν του έκανε καρδιά , να με στείλει κατευθείαν σε ωαρια δοτριας...

και κάτι άλλο....σε μια χώρα που όλα βουλιάζουν ....στο συγκεκριμένο θέμα  εξωσωματικής , είναι πολύ μπροστά...πολύ προοδευτικά.

σας φιλώ κορίτσια μου....

Συγχαρητήρια κορίτσι! Τι χαρά, έ?? Μια διαφωνία έχω μόνο βρε, όχι μαμά με δανεικό DNA αγάπη.... Μ Α Μ Α κανονικότατη.  Και από τα καλύτερα είδη μανούλας μη σου πω αφού κόπιασες τόσο για αυτό το μωρό. Φιλιά!

8 ώρες πρίν, lennio είπε:

 

Μπράβο Δάφνη μου!   Πάλι καλά που στην Ελλάδα κάνουν ωοληψία με 3 ωάρια. Εδώ την ακυρώνουν όπως κ όλον τον κύκλο εάν δε φτάσεις τα 4 ώριμα. Και τσάμπα οι μέρες ενέσεων κοκ.

Αποφάσισα πλέον ότι πρέπει να το δω στη χώρα μας!Εάν υπάρχει λόγος για μια ακόμα προσπάθεια αλλιώς δωρεά! Μπράβο για το κουράγιο σου.

Μια ακόμη Λενιώ λόγω διαφορετικού πρωτοκόλλου και γιατρού.  Αρνούμαι να ξαναπεράσω μήνες φυσικών, αρνούμαι πεισματικά! Να το δεις στη χώρα μας και θα δεις ότι με τα τόσο καλά κέντρα εδώ και με μας εδώ, όλα θα είναι καλύτερα. Φιλιά πολλά στο Παρισάκι. Αχχχχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 hours ago, Daphne259 said:

Κοριτσάκι μου όλα θα πάνε υπέροχα!!!! Του χρόνου τέτοια μέρα θα μας λες για το ή τα μπεμπάκια σου!

Συγχαρητήρια κορίτσι! Τι χαρά, έ?? Μια διαφωνία έχω μόνο βρε, όχι μαμά με δανεικό DNA αγάπη.... Μ Α Μ Α κανονικότατη.  Και από τα καλύτερα είδη μανούλας μη σου πω αφού κόπιασες τόσο για αυτό το μωρό. Φιλιά!

Μια ακόμη Λενιώ λόγω διαφορετικού πρωτοκόλλου και γιατρού.  Αρνούμαι να ξαναπεράσω μήνες φυσικών, αρνούμαι πεισματικά! Να το δεις στη χώρα μας και θα δεις ότι με τα τόσο καλά κέντρα εδώ και με μας εδώ, όλα θα είναι καλύτερα. Φιλιά πολλά στο Παρισάκι. Αχχχχ

Καλή επιτυχία Δάφνη μου! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Ναι συμφωνώ απόλυτα στο θέμα της Ελλάδας και των εξωσωματικών, Εξ αρχής το πίστευα αλλά εδώ είμαι καλυμένη στα έξοδα κι είπα να το προσπαθήσω, δεν αξίζει η ταλαιπωρία όμως! Μας βλέπω όλες με τα μωράκια μας του χρόνου ή έγκυες. Μακάρι κορίτσια και να χαιρόμαστε συνάμα τη ζωή μας γιατί δεν πρέπει να κυλάει γύρω μόνο από αυτό το θέμα, δεν κάνει καλό κ στις προοπτικές χεχε! Να θυμόμαστε πόσο τυχερές είμαστε που πάνω από όλα έχουμε σύμμαχους σ αυτήν την προσπάθεια τους άντρες μας και αγάπη! Από αυτή θα δώσουμε στα παιδιά μας στο μέλον. :grin:

17 hours ago, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ said:

Καλησπέρα κορίτσια μου

πηγα το πρωί στο γιατρό , πολύ άγχος , άργησε να έρθει , είχε μια γέννα , και μια περίδεση τραχήλου... 

ειχα βουλιάξει στον καναπέ και χάζευα την κίνηση εξω.....και φοβόμουν ....φοβόμουν πολύ....

οταν με φώναξε να μπω , κρύφτηκα στο παραβάν και βούρκωσα.....μετά άπλωσε τζελ , στην κατακόκκινη από τις ινοχεπ κοιλιά μου....

ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ... το σάκο.... είχε μεγαλώσει....και μου λέει ο γιατρός «άκου τώρα»...... ο πιο μαγικός ήχος κορίτσια....να δώσει ο θεός 

να τον ακούσουμε όλες....μου πε «έλα σήκω τώρα» .... «λίγο ακόμη» απαντάω....

Ειχα ανεβάζει πίεση.  Με άφησαν να χαλαρώσω κ με μέτρησαν ξανά....ήταν καλή... έφυγα με ένα κάρο εξετάσεις,,,,σε 10 μέρες ξανά.

 

Υ.Γ Λενιω , εγώ δεν μπερδεύτηκα καθόλου , το αποφάσισα αμέσως , ίσως η ηλικία μου , και τα κακής ποιότητας ωαρια μου...και ξέρεις κάτι , νιώθω τυχερή , που υπάρχουν κοπέλες , που για τους δικούς τους λόγους , μας επιτρέπουν να γίνουμε μαμαδες....μια μαμά με «δανεικό DNA» που λέω...είμαι ευγνώμων για αυτή την κοπέλα....Λενιω ένα χρόνο παιδευτικα , με δυο κύκλους διέγερσης ωοθηκών , και δυο φυσικούς κύκλους....μάταια....είναι που ο γιατρός μου , δεν του έκανε καρδιά , να με στείλει κατευθείαν σε ωαρια δοτριας...

και κάτι άλλο....σε μια χώρα που όλα βουλιάζουν ....στο συγκεκριμένο θέμα  εξωσωματικής , είναι πολύ μπροστά...πολύ προοδευτικά.

σας φιλώ κορίτσια μου....

Καλημέρα Κοκκικομάλλα! Τι ωραία που τα περιγράφεις με έκανες και βούρκωσα. Συγχαρητήρια! Εύχομαι να απολαύσεις το ταξίδι της εγκυμοσύνης.

Έχεις δίκιο για την Ελλάδα και συμφωνώ.

Μου δίνεις θάρρος, σ ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. 

Εμείς πήγαμε την Παρασκευή στον γιατρό.  Ο γιατρός μίλησε για δωρεά αλλά του είπα με όλο το σεβασμό που έχω για τη δουλειά σας Κ χωρίς να θέλω να επέμβω με τις σπερματεγχυσεις δεν ξέρουμε τι γίνεται να κάνουμε φυσικό που τα ωαρια είναι καλύτερης ποιότητας... Συμφώνησε μαζί μου και ο εμβρυολογος. Για δύο μήνες θα κανω εξετάσεις να δούμε τι γίνεται κι αν η fsh είναι υψηλή δεν έχει νόημα να μπω σε φυσικό κύκλο μου είπε αλλά αρχικά να κάνω τις εξετάσεις μου και να είμαι ήρεμη.  Μια κουβέντα είναι αυτό βέβαια.... 

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια.Τί κάνετε?Γεωργία πως είναι η ζωή με τα ζουζουνάκια σου.Φανταζομαι τα πηρατε σπιτι.ΤΗΙΑ καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου,συγνώμη που ρωτάω αλλα δεν θυμάμαι.Με φάρμακα εχεις κάνει προσπάθεια?Psipsinel πως πάνε οι προετοιμασίες του γάμου? Palmoira με το καλό ευχομαι και νομίζω καμία σημασία δεν εχει να απασχολείς το μυαλό σου με το ποια ειναι οι δοτρια.Συγχαρητηρια 11 αυγουλακια!!!Χριστια σε εχουμε χασει,τι κανεις?Αnoulius επισης σε τι φαση εισαι τωρα?Κοκκινομαλλα ολα καλα,τωρα παμε για τον επομενο υπερηχο,ετσι.Λενιω καλημερα και σε εσενα.Δαφνη259,ευχομαι ολα να πανε πριμα.

Να πω ενα τεραστιο ευχαριστώ στην ΤΖΙΝΑ 1990,που εχουμε τον ιδιο γιατρο,ηταν και ειναι παρα πολυ υποστηρικτικη με εμενα.

Και κοριτσια την Τεταρτη περασα μια αγωνια.Πηρα την χωριακη και ηταν 1634,μου φαινοταν μικρη,στο κεντρο γινοταν χαμος.Αυτη την φορα αργησαν να επικοινωνησουν μαζι μου και παροτι μου ειπαν ειναι καλη,εγω επειδη το χα στο μυαλο μου να εχει παει 8000,με δυσκολια  ηρεμησα τον εαυτο μου.Ειναι να παω την Παρασκευη,για να δουμε σακο και να ακουσουμε καρδουλα!Δεν ξερω πως θα περάσουν οι μέρες.Δεν ξερω αν ανησυχω τσαμπα,η ουτως η αλλως θα ανησυχουσα..Περιμένω την αποψη σας και τις εμπειριες σας. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και καλό μήνα. 

Νίνα μου όλα θα πάνε καλά, αντιλαμβάνομαι την αγωνία σου αλλά πίστεψέ το. Περιμένουμε περιγραφή του υπέρηχου της Παρασκευής!

Thia κάνεις εξετάσεις, βλέπεις FSH και παίρνεις αποφάσεις. Δες τις αντοχές σου για φυσικούς αν βοηθήσει και η FSH και κάνε την προσπάθεια αυτή, μαζί σου.

Λενιώ μπονζούρ, πολλά φιλιά!  Γεωργία μαμάκα, anoulious συμπατριώτισσα, παλμοίρα - αναμένουμε και δικά σου νέα, κοκκινομάλλα, ψιψινέλ, την καλημέρα μου σε όλες.  Δεν ξέρω ποιες ξεχνώ, σίγουρα ξεχνώ όμως!

Τζίνα υποκλίνομαι στην δύναμή σου πάνω από όλα και χίλια συγχαρητήρια για τα μπεμπεκάκια σου. Η ευτυχία αυτή φαντάζομαι σε αποζημιώνει για όλα!

:):)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!

εχω ξεκινήσει σιγά σιγά την προετοιμασία με cyclacur,prezolon και βιταμίνη iofolen. Από Τετάρτη βάζω και patch dermestril και Παρασκευή πάω για υπέρηχο. Αύριο θα μάθω ακριβώς πόσες βλαστοκυστες έφτασαν για κρυοσυντηρηση. Γενικά είμαι αισιόδοξη. 

Καλο υπόλοιπο Κυριακής κοριτσια!

  • Μου αρέσει 4

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...