Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, loralora είπε:

Αιματολόγος που σε ξεσκονίζει Λευκού. Κάνει γραφειο Αθηνα σκομα δεν ξέρω.Εναλλακτικά Αναγνώστου.

Ενδοκρινολόγος αναπαραγωγής κορυφή Σουβατζόγλου.

Κιάπεκου πολυ καλη επίσης.

αυτός ο Αναγνώστου δεν μου γεμίζει το μάτι από την φωτογραφία έτσι για να ευθυμήσουμε και λιγο!!!!!!!!!!!χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Anania είπε:

αυτός ο Αναγνώστου δεν μου γεμίζει το μάτι από την φωτογραφία έτσι για να ευθυμήσουμε και λιγο!!!!!!!!!!!χαχαχα

Εχεις δικιο κ γω οταν τον ειδα απο κοντά γέλαγα αλλα είναι ψειρας κ αυτος μου εκανε το βασικο πακετο για θρομβοφιλια κ κατι αλλες μεταλλαξεις μου εδωσε φολιοραλ για 3 μηνες κ τελειωσε απλα οταν μεινω εγκυος πρεπει να παω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

αυτός ο Αναγνώστου δεν μου γεμίζει το μάτι από την φωτογραφία έτσι για να ευθυμήσουμε και λιγο!!!!!!!!!!!χαχαχα

 

Just now, Anania είπε:

αυτός ο Αναγνώστου δεν μου γεμίζει το μάτι από την φωτογραφία έτσι για να ευθυμήσουμε και λιγο!!!!!!!!!!!χαχαχα

Και στην Κώστη έχω πάει.Πολύ καλή κι αυτή.Για μένα ομως Λευκου η καλυτερη.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

αυτός ο Αναγνώστου δεν μου γεμίζει το μάτι από την φωτογραφία έτσι για να ευθυμήσουμε και λιγο!!!!!!!!!!!χαχαχα

Μην σε πάρω στον λαιμό μου ... δεν ξέρω .. !!! Φατσικά όντως δεν είναι ότι καλύτερο ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , Anania είπε:

αυτός ο Αναγνώστου δεν μου γεμίζει το μάτι από την φωτογραφία έτσι για να ευθυμήσουμε και λιγο!!!!!!!!!!!χαχαχα

Ο Αναγνωςτου ειναι πολυ γνωστός και κανει πιο εξωτικά πακέτα εξετάσεων , πας και εχεις μίνιμουμ 500 ευρώ στην τσέπη.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ο Αναγνωςτου ειναι πολυ γνωστός και κανει πιο εξωτικά πακέτα εξετάσεων , πας και εχεις μίνιμουμ 500 ευρώ στην τσέπη.

εγω πληρωσα για ενα μεγάλο πακέτο γύρω στα 120 -150 €

εχει να κάνει με το παέτο εξετασεων που κάνεις το οποίο το συννενοείσαι με το γυναικολογο σου . 

Πραγματι το φουλ πακέτο για θρομβοφιλία κάνει γυρω στα 500€ . 

Υπάρχει όμως και άλλο μικρότερο σαν κι αυτό που έκανα εγώ . Το φουλ πακετο συήθως δεν χρειάζεται .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Καντι είπε:

Ο Αναγνωςτου ειναι πολυ γνωστός και κανει πιο εξωτικά πακέτα εξετάσεων , πας και εχεις μίνιμουμ 500 ευρώ στην τσέπη.

Εξωτικά;; Λες να μας βρει καμία εξωτική πάθηση;;; Τουλάχιστον θα λέω ότι δεν έμεινα έγκυος λόγω μιας εξωτικής πάθησης 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Εξωτικά;; Λες να μας βρει καμία εξωτική πάθηση;;; Τουλάχιστον θα λέω ότι δεν έμεινα έγκυος λόγω μιας εξωτικής πάθησης 

Όχι ρε κορίτσι εννοω όχι τα κλασσικά πακέτα. Χα χα χα


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα! 

I'm back! Ελπίζω να είστε όλες καλά και να έχουμε ευχάριστες εξελίξεις. Έγραφα και γράφω από κινητό αλλά είχε βλάβη από το 15Αυγουστο και λόγω οικονομικών στενοτητων αδυνατούσα να το επισκευάσω. Αλλά έγινε κι αυτό και από σήμερα το έχω. Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα μνμ τόσων μηνών. Είδα γρήγορα πως η αγαπημένη Δημητρουλα (DIMITRAS) από την παλια μας παρέα είναι εδώ και ένα μνμ της Anania που με ρωτάει για τον Μαστρομηνα. Anania μου η γνώμη μου για τον Μαστρομηνα και την ομάδα του είναι η καλύτερη. Προσωπικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη. 

Δημητρουλα ξεκίνησες; 

Οι μανούλες τι κάνουν; Μπαινουν να μας πουν τα νέα τους; 

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2019 at 7:50 ΜΜ, Mary H είπε:

Εσύ κορίτσι πώς πας ? Ολα καλά

Τελειώνω σχεδόν τον 5ο μήνα, η μπέμπα μέχρι στιγμής φαίνεται να μεγαλώνει κανονικά, αν και δεν την νιώθω ακόμα, οι τελευταίες αιματολογικές εξετάσεις με διπλάσια Sgpt (αυξημένες τρανσαμινάσες) με ανησυχούν κάπως, γιατί στην περίπτωση που συνεχίσει να μεγαλώνει μπορεί να φέρει προβλήματα. Η ηπαρίνη που κάνω ίσως ευθύνεται για αυτό, αλλά δεν μπορώ με τη θρομβοφιλία να κόψω την ηπαρίνη, ούτε έχει φάρμακο που κατεβάζει την Sgpt.

On 16/10/2019 at 4:26 ΠΜ, s@m. είπε:

Κοριτσια εχω απελπιστει ειχε καμια προβλημα με ουρεοπλασμα στο σπερμα? Φευγει ποτε αυτο? Ειχαμε κανει και παλια εξετασεις ειχε πηρε αντιβιοση ειχε μειωθει αλλα δεν εφυγε . Τοτε μας ειπαν οτι μπορουμε να κανουμε εξωωματικη με ουρεοπλασμα . Εγω πιστευω οτι αυτο φταιει για την αποτυχια. Διαβασα οτι αν το εχει ο αντρας το εχει και η γυναικα μα σε μενα δεν βρεθηκε αυτο. Θα τρελαθω με τις τρικλοποδιες. 

Σχεδόν κάθε φορά που κάνω εξετάσεις βγαίνω θετική στο ουρεόπλασμα. Είχα ουρεόπλασμα και κατά την εμβρυομεταφορά, η γυναικολόγος μου μου είπε να το ξεχάσω. Έχουμε πάρει στο παρελθόν όλων των ειδών τις αντιβιώσεις, αυτό εμφανιζόταν ξανά ή δεν χανόταν καθόλου. Παρομοίως κ ο άντρας μου, καλό είναι πριν δώσει σπέρμα πάντως να κάνει θεραπεία- όχι απαραίτητα γιατί θα εξαφανιστεί, αλλά γιατί μειώνει το ποσοστό του κ βελτιώνεται έτσι το σπέρμα. (την αντιβίωση με καλή δόση προβιοτικών να τη συνοδεύεις πάντα, δυστυχώς οι γιατροί μας παραλείπουν να ενημερώσουν για αυτό)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! 

I'm back! Ελπίζω να είστε όλες καλά και να έχουμε ευχάριστες εξελίξεις. Έγραφα και γράφω από κινητό αλλά είχε βλάβη από το 15Αυγουστο και λόγω οικονομικών στενοτητων αδυνατούσα να το επισκευάσω. Αλλά έγινε κι αυτό και από σήμερα το έχω. Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα μνμ τόσων μηνών. Είδα γρήγορα πως η αγαπημένη Δημητρουλα (DIMITRAS) από την παλια μας παρέα είναι εδώ και ένα μνμ της Anania που με ρωτάει για τον Μαστρομηνα. Anania μου η γνώμη μου για τον Μαστρομηνα και την ομάδα του είναι η καλύτερη. Προσωπικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη. 

Δημητρουλα ξεκίνησες; 

Οι μανούλες τι κάνουν; Μπαινουν να μας πουν τα νέα τους; 

Καλως την Georgia μου τα έβαλα χθες τα τελευταια 2 που είχα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, solena73 είπε:

Τελειώνω σχεδόν τον 5ο μήνα, η μπέμπα μέχρι στιγμής φαίνεται να μεγαλώνει κανονικά, αν και δεν την νιώθω ακόμα, οι τελευταίες αιματολογικές εξετάσεις με διπλάσια Sgpt (αυξημένες τρανσαμινάσες) με ανησυχούν κάπως, γιατί στην περίπτωση που συνεχίσει να μεγαλώνει μπορεί να φέρει προβλήματα. Η ηπαρίνη που κάνω ίσως ευθύνεται για αυτό, αλλά δεν μπορώ με τη θρομβοφιλία να κόψω την ηπαρίνη, ούτε έχει φάρμακο που κατεβάζει την Sgpt.

Σχεδόν κάθε φορά που κάνω εξετάσεις βγαίνω θετική στο ουρεόπλασμα. Είχα ουρεόπλασμα και κατά την εμβρυομεταφορά, η γυναικολόγος μου μου είπε να το ξεχάσω. Έχουμε πάρει στο παρελθόν όλων των ειδών τις αντιβιώσεις, αυτό εμφανιζόταν ξανά ή δεν χανόταν καθόλου. Παρομοίως κ ο άντρας μου, καλό είναι πριν δώσει σπέρμα πάντως να κάνει θεραπεία- όχι απαραίτητα γιατί θα εξαφανιστεί, αλλά γιατί μειώνει το ποσοστό του κ βελτιώνεται έτσι το σπέρμα. (την αντιβίωση με καλή δόση προβιοτικών να τη συνοδεύεις πάντα, δυστυχώς οι γιατροί μας παραλείπουν να ενημερώσουν για αυτό)

Πολυ ωραια ολα, κοιτα να το απολαυσεις! Πολλα φιλια! Κοριτσια εγκυουλες απολαυστε το θαυμα κ αφηστε τις λεπτομερειες. Σκεφτειτε τι περασατε κ απολαυστε το!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...