Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, DIMITRAS είπε:

Καλως την Georgia μου τα έβαλα χθες τα τελευταια 2 που είχα 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου να σαι καλά κορίτσι μου σου εύχομαι οτι καλύτερο! εσύ τον μαστρομηνά είχες δλδ ή κάποιον άλλο από εκεί?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Εάν ρωτάς εμένα (γιατί βλέπω απαντάς στη DIMITRAS και είπα μήπως μπερδεύτηκες) Μιλησαμε με τον Μαστρομηνα, αλλά την εμβρυομεταφορα την έκανε ένας συνεργάτης του γιατι εκείνος έλειπε εκεινη την περιοδο σε συνεδριο. Αλλά μην ανησυχείς. Εκεινος έχει διαλέξει την ομάδα του. Εκείνος τους συντονίζει. Την εγκυμοσύνη δεν την συνέχισα εκεί, αν και πολύ θα ήθελα, γιατί δεν μπορούσαν λόγω ταμείου να μου γράφουν τις αναρρωτικες που χρειαζόμουν.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα 

Απο χθες το πρωί ξύπνησα περίεργα. Είδα άσχημο όνειρο και χθες το πρωί κ σήμερα το πρωί. 

Απο χθες αισθανόμουν πιο αναλάφρη ... αισθανόμουν όχι έγκυος. Υποψιν ότι αυριο έχω την χοριακή . 

Σημερα μας την βάρεσε να κάνουμε τεστ εγκυμοσύνης ...είχα κακό προαίσθημα και βγήκε αληθινο. 

Αρνητικό το τεστ. Αρνητικό ... 3η αποτυχημένη προσπάθεια . 

3η !!!!!!!

Είμαστε πολύ απογοητευμένοι , αρχίσαμε να τσακωνόμαστε μεταξύ μας και άλλα όμορφα.. 

Δεν ξέρω .. μόνο εμείς είμαστε έτσι .. τα άλλα ζευγάρια δηλ είναι μέλι - γάλα ? 

είμαι χάλια.. ... νιώθω ότι δεν τα κατάφερα παλι ! 

Δεν φτάνει που δεν έχω δικά μου ωάρια αλλά δεν μπορώ ούτε και με τα ξένα ! Η απόλυτη αποτυχία! Και τα λεφτά τελειώνουν.... κι η υπομονή μας το ίδιο .... 

Τεσπα αυριο πρέπει να πάμε για την χοριακή και πραγματικά δεν έχω καθόλου διάθεση ... το βρίσκω ανούσιο . Και  μην μου πείτε ότι το τεστ μπορεί να δείχνει λάθος .. δεν ισχύει . το εχω ξαναδοκιμάσει και ότι δείχνει ... αυτό είναι . 

Νιώθω εξουθενωμένη ... 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

κορίτσια καλησπέρα 

Απο χθες το πρωί ξύπνησα περίεργα. Είδα άσχημο όνειρο και χθες το πρωί κ σήμερα το πρωί. 

Απο χθες αισθανόμουν πιο αναλάφρη ... αισθανόμουν όχι έγκυος. Υποψιν ότι αυριο έχω την χοριακή . 

Σημερα μας την βάρεσε να κάνουμε τεστ εγκυμοσύνης ...είχα κακό προαίσθημα και βγήκε αληθινο. 

Αρνητικό το τεστ. Αρνητικό ... 3η αποτυχημένη προσπάθεια . 

3η !!!!!!!

Είμαστε πολύ απογοητευμένοι , αρχίσαμε να τσακωνόμαστε μεταξύ μας και άλλα όμορφα.. 

Δεν ξέρω .. μόνο εμείς είμαστε έτσι .. τα άλλα ζευγάρια δηλ είναι μέλι - γάλα ? 

είμαι χάλια.. ... νιώθω ότι δεν τα κατάφερα παλι ! 

Δεν φτάνει που δεν έχω δικά μου ωάρια αλλά δεν μπορώ ούτε και με τα ξένα ! Η απόλυτη αποτυχία! Και τα λεφτά τελειώνουν.... κι η υπομονή μας το ίδιο .... 

Τεσπα αυριο πρέπει να πάμε για την χοριακή και πραγματικά δεν έχω καθόλου διάθεση ... το βρίσκω ανούσιο . Και  μην μου πείτε ότι το τεστ μπορεί να δείχνει λάθος .. δεν ισχύει . το εχω ξαναδοκιμάσει και ότι δείχνει ... αυτό είναι . 

Νιώθω εξουθενωμένη ... 

Καλησπέρα!Κανενα ζευγάρι νομίζω μετά από μια τόσο δύσκολη διαδικασία κ ένα τέτοιο αποτέλεσμα δεν είναι μέλι γάλα...Όλα τα ζευγάρια περνάνε μια άσχημη περίοδο μετά από αυτό...

Μην σκύβεις το κεφάλι,είναι δύσκολη διαδικασία...

Κ για εμάς ήταν δύσκολα αλλά με προσπάθεια,επιμονή κ πάνω από όλα τη βοήθεια του θεού τα καταφέραμε.Μην τα βάζεις με τον άνδρα σου κ αυτός πονάει μαζί σου απλά οι άνδρες δεν το δείχνουν όπως εμείς!

Εχει ο θεός για όλες μας,είτε με δότρια είτε με δικά μας ωάρια θα μας το στείλει κ εμάς το δώρο αυτό!

  • Μου αρέσει 3
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

κορίτσια καλησπέρα 

Απο χθες το πρωί ξύπνησα περίεργα. Είδα άσχημο όνειρο και χθες το πρωί κ σήμερα το πρωί. 

Απο χθες αισθανόμουν πιο αναλάφρη ... αισθανόμουν όχι έγκυος. Υποψιν ότι αυριο έχω την χοριακή . 

Σημερα μας την βάρεσε να κάνουμε τεστ εγκυμοσύνης ...είχα κακό προαίσθημα και βγήκε αληθινο. 

Αρνητικό το τεστ. Αρνητικό ... 3η αποτυχημένη προσπάθεια . 

3η !!!!!!!

Είμαστε πολύ απογοητευμένοι , αρχίσαμε να τσακωνόμαστε μεταξύ μας και άλλα όμορφα.. 

Δεν ξέρω .. μόνο εμείς είμαστε έτσι .. τα άλλα ζευγάρια δηλ είναι μέλι - γάλα ? 

είμαι χάλια.. ... νιώθω ότι δεν τα κατάφερα παλι ! 

Δεν φτάνει που δεν έχω δικά μου ωάρια αλλά δεν μπορώ ούτε και με τα ξένα ! Η απόλυτη αποτυχία! Και τα λεφτά τελειώνουν.... κι η υπομονή μας το ίδιο .... 

Τεσπα αυριο πρέπει να πάμε για την χοριακή και πραγματικά δεν έχω καθόλου διάθεση ... το βρίσκω ανούσιο . Και  μην μου πείτε ότι το τεστ μπορεί να δείχνει λάθος .. δεν ισχύει . το εχω ξαναδοκιμάσει και ότι δείχνει ... αυτό είναι . 

Νιώθω εξουθενωμένη ... 

Kοριτσακι μου μακαρι να μη βγει το τεστ αληθινό στο ευχομαι ! Πιστευω να το εκανες με τα πρωινα ουρα γιατι αλλιως δεν ειναι αξιοπιστο!

Τώρα αν επαληθευτει το κακο ονειρο, θα σου πω τα εξής.Ειμαι παρομοια περιπτωση με σενα δεν μου πηγε καλα παρολο που ξεκινησα με πολυ ενθουσιασμο κ σιγουρια. Το εχω ξαναπει , τα δανεικα ωαρια ηταν για μενα σαν να ανοιγε η πορτα απο ενα χρονια κλειδωμενο δωματιο που ειχα ξεχασει καπου πεταμενο το κλειδι... Και μπηκε μπηκε αποτομα φως τοσο που με τυφλωσε....

Τωρα ειμαι στη φαση που κραταω σφιχτα το κλειδι κ δε θελω να το χασω παλι...η πορτα αρχιζει σιγα σιγα κ κλεινει.

Νιωθω ότι νιωθεις, ποναω οπως πονας. Αν βγει ο κακος εφιαλτης κλαψτε θρηνηστε αγκαλια, αλλά θεωρώ οτι η πορτα σας δεν εχει κλεισει ακομη. Ειχες μια εγκυμοσυνη που δεν προχωρησε αυτο ειναι πολυ  πολυ καλο σημαδι!Η μητρα δεν ξεχνα να το θυμασαι! θα ξαναγινει απλα θελει λιγο ψαξιμο στις αιτιες που μπορει να εφεραν το αποτελεσμα!

Και εννοειται υπαρχουν συγκρουσεις με τον συντροφο! Αυτα τα σπορ που κανουμε ειναι δυσκολα για γερά νευρα!

 

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dimitra19 είπε:

κορίτσια καλησπέρα 

Απο χθες το πρωί ξύπνησα περίεργα. Είδα άσχημο όνειρο και χθες το πρωί κ σήμερα το πρωί. 

Απο χθες αισθανόμουν πιο αναλάφρη ... αισθανόμουν όχι έγκυος. Υποψιν ότι αυριο έχω την χοριακή . 

Σημερα μας την βάρεσε να κάνουμε τεστ εγκυμοσύνης ...είχα κακό προαίσθημα και βγήκε αληθινο. 

Αρνητικό το τεστ. Αρνητικό ... 3η αποτυχημένη προσπάθεια . 

3η !!!!!!!

Είμαστε πολύ απογοητευμένοι , αρχίσαμε να τσακωνόμαστε μεταξύ μας και άλλα όμορφα.. 

Δεν ξέρω .. μόνο εμείς είμαστε έτσι .. τα άλλα ζευγάρια δηλ είναι μέλι - γάλα ? 

είμαι χάλια.. ... νιώθω ότι δεν τα κατάφερα παλι ! 

Δεν φτάνει που δεν έχω δικά μου ωάρια αλλά δεν μπορώ ούτε και με τα ξένα ! Η απόλυτη αποτυχία! Και τα λεφτά τελειώνουν.... κι η υπομονή μας το ίδιο .... 

Τεσπα αυριο πρέπει να πάμε για την χοριακή και πραγματικά δεν έχω καθόλου διάθεση ... το βρίσκω ανούσιο . Και  μην μου πείτε ότι το τεστ μπορεί να δείχνει λάθος .. δεν ισχύει . το εχω ξαναδοκιμάσει και ότι δείχνει ... αυτό είναι . 

Νιώθω εξουθενωμένη ... 

Αγαπημένη μου Δήμητρα καταλαβαίνω ακριβώς πως νιώθεις!!! Κάνε υπομονή να δεις αύριο τη χοριακη και μετά θα δείτε τι θα κάνετε!!! 

Συγνώμη που ρωτάω αλλά επειδή είμαστε πολλές κοπέλες εδώ, με πιο γιατρό είσαι και ποια προσπάθεια είναι αυτή με δανικα??

Αν θα μπορούσα να σου δώσω μια συμβουλή ενα μόνο θα σου έλεγα! Αγάπα τον άντρα σου πολύ και μη τσακωνεστε!!! Το ξέρω ότι ειναι δύσκολη αυτή η περίοδος και θέλει υπομονή... 

  • Μου αρέσει 3
  • Λυπημένη/-ος 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

κορίτσια καλησπέρα 

Απο χθες το πρωί ξύπνησα περίεργα. Είδα άσχημο όνειρο και χθες το πρωί κ σήμερα το πρωί. 

Απο χθες αισθανόμουν πιο αναλάφρη ... αισθανόμουν όχι έγκυος. Υποψιν ότι αυριο έχω την χοριακή . 

Σημερα μας την βάρεσε να κάνουμε τεστ εγκυμοσύνης ...είχα κακό προαίσθημα και βγήκε αληθινο. 

Αρνητικό το τεστ. Αρνητικό ... 3η αποτυχημένη προσπάθεια . 

3η !!!!!!!

Είμαστε πολύ απογοητευμένοι , αρχίσαμε να τσακωνόμαστε μεταξύ μας και άλλα όμορφα.. 

Δεν ξέρω .. μόνο εμείς είμαστε έτσι .. τα άλλα ζευγάρια δηλ είναι μέλι - γάλα ? 

είμαι χάλια.. ... νιώθω ότι δεν τα κατάφερα παλι ! 

Δεν φτάνει που δεν έχω δικά μου ωάρια αλλά δεν μπορώ ούτε και με τα ξένα ! Η απόλυτη αποτυχία! Και τα λεφτά τελειώνουν.... κι η υπομονή μας το ίδιο .... 

Τεσπα αυριο πρέπει να πάμε για την χοριακή και πραγματικά δεν έχω καθόλου διάθεση ... το βρίσκω ανούσιο . Και  μην μου πείτε ότι το τεστ μπορεί να δείχνει λάθος .. δεν ισχύει . το εχω ξαναδοκιμάσει και ότι δείχνει ... αυτό είναι . 

Νιώθω εξουθενωμένη ... 

Καλησπερα!Εγω ειμαι απο τις παλιες και σε θυμαμαι.Μπαινω καθε μερα αλλα δε γραφω συχνα.Σε καταλαβαινω απολυτα.Τα δανεικα τα θεωρουμε σιγουρακι αλλα τελικα δεν ειναι παντα ετσι..Παιδι θα κανεις γιατι εχεις μεινει εγκυος κ δεν εισαι μεγαλη.Ψαξου.Δες με τι εμβρυα εμεινες εγκυος,(παρσθυρο-μερες προγεστερονης), φλεγμονες,υστεροσκοπηση..Καλη δυναμη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Αγαπημένη μου Δήμητρα καταλαβαίνω ακριβώς πως νιώθεις!!! Κάνε υπομονή να δεις αύριο τη χοριακη και μετά θα δείτε τι θα κάνετε!!! 

Συγνώμη που ρωτάω αλλά επειδή είμαστε πολλές κοπέλες εδώ, με πιο γιατρό είσαι και ποια προσπάθεια είναι αυτή με δανικα??

Αν θα μπορούσα να σου δώσω μια συμβουλή ενα μόνο θα σου έλεγα! Αγάπα τον άντρα σου πολύ και μη τσακωνεστε!!! Το ξέρω ότι ειναι δύσκολη αυτή η περίοδος και θέλει υπομονή... 

Καλογερόπουλος , 3η προσπάθεια στο Medimall . Θα σας πω με σιγουρια αύριο . 

Κορίτσια ένα ευχαριστώ είναι πολύ λίγο !!! Σας ευχαριστώ απο καρδιάς ... διότι είμαι σε απελπιστική κατάσταση . Οχι τόσο που δεν πετυχε αν κ το ήθελα πολύ αλλα γιατί ο άντρας μου, μου εχει εναντιωθεί τόσο πολύ σε όλα ... 

Θεωρεί ότι δεν προετοιμάστηκα τόσο καλά όσο θα έπρεπε... κ ίσως κ να εχει δίκιο. 

Πριν την εμβρυομεταφορά κάπνιζα λίγο ... λιγο όμως 2-3 τσιγάρα τη μερα . 

Επίσης κάνω διατροφή να αδυνατίσω και θα ήθελε να είχα αδυνατίσει περισσότερο .. γιατί έχει διαβασει ότι τα περιττά κιλά δεν βοηθάνε .. 

Τελος ότι είχα αρνητική διάθεση, επειδη λέει δεν έκανα όνειρα . ... ΑΠλά ήμουν επιφυλακτική όλες αυτές τις μέρες και ήθελα πρώτα να έρθει το αποτέλεσμα της χοριακής προτου ενθουριαστώ....

Εχω μιζεριάσει λέει και γι' αυτό πάνε όλα στραβα !! 

Είμαι χάλια σας λέω ... .και το χειρότερο είναι ότι αυτά που λέει τα πιστεύει ! Δεν είναι στα νεύρα του !!! Του είπα χθες ότι έχω κακό προαίσθημα κι αφου κάνεμε το τεστ που είναι αρνητικό τελικά σήμερα μου λέει ότι αντί να τον εμψυχώνω τον κάνω χειρότερα με το να του λέω ότι έχω κακό προαίσθημα . 

Σας ευχαρθστώ για όλα όμως .. .

 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αυτο που σου κανει το αγορι σου εννοειται οτι σε ριχνει γιατι σου βαζει ενοχες κ σου ριχνει ευθυνες. Και θα του καταρριψω ολα τα επιχειρηματα 

1ος μυθος.  2-3 τσιγαρα τη μερα δυσχεραινουν την εμφυτευση. Δεν ειπαμε να καπνιζεις σαν  φουγαρο αλλα τοσο λιγο καπνιζα κ στις 2 ετ κ στην πρωτη εμεινα εγκυος. τη μερα της εμβρυομεταφορας ο γιατρος με κοροιδευε κ μου ελεγε την πηρες την αντιβιωση σου Μαρια, 1 τσιγαρο πρωι 1 βραδυ. Εμεινα εγκυος ομως!

2ος μυθος. τα περιττα κιλα οπως κ τα πολυ λιγα εμποδιζουν εμφυτευση. Ελα ομως που εμεινα εγκυος και ημουν 48 κιλα. Μια χαρα γανζωθηκε το μωρο

3ος μυθος. Αν αγχωθεις ή στενοχωρηθεις δε μενεις εγκυος. Στην πρωτη ετ ετρεμα σαν σπαστικο, τρελο τρεμουλο. Μια χαρα πηγε ομως.

Ειχα κ τις τρεις πληγες του Φαραω στην πρωτη εμβρυομ. ομως ειχα θετικη χοριακη. Μακαρι να ηταν τοσο απλα τα πραγματα κ ολες θα παιρναμε διατροφολογο, λεξοτανιλ κ θα κοβαμε το καπνισμα. Και τσουπ φουσκοκοιλιες.

Αλλου ειναι τα θεματα που εχουμε κοριτσι κ ειναι πιο συνθετα!

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Καλογερόπουλος , 3η προσπάθεια στο Medimall . Θα σας πω με σιγουρια αύριο . 

Κορίτσια ένα ευχαριστώ είναι πολύ λίγο !!! Σας ευχαριστώ απο καρδιάς ... διότι είμαι σε απελπιστική κατάσταση . Οχι τόσο που δεν πετυχε αν κ το ήθελα πολύ αλλα γιατί ο άντρας μου, μου εχει εναντιωθεί τόσο πολύ σε όλα ... 

Θεωρεί ότι δεν προετοιμάστηκα τόσο καλά όσο θα έπρεπε... κ ίσως κ να εχει δίκιο. 

Πριν την εμβρυομεταφορά κάπνιζα λίγο ... λιγο όμως 2-3 τσιγάρα τη μερα . 

Επίσης κάνω διατροφή να αδυνατίσω και θα ήθελε να είχα αδυνατίσει περισσότερο .. γιατί έχει διαβασει ότι τα περιττά κιλά δεν βοηθάνε .. 

Τελος ότι είχα αρνητική διάθεση, επειδη λέει δεν έκανα όνειρα . ... ΑΠλά ήμουν επιφυλακτική όλες αυτές τις μέρες και ήθελα πρώτα να έρθει το αποτέλεσμα της χοριακής προτου ενθουριαστώ....

Εχω μιζεριάσει λέει και γι' αυτό πάνε όλα στραβα !! 

Είμαι χάλια σας λέω ... .και το χειρότερο είναι ότι αυτά που λέει τα πιστεύει ! Δεν είναι στα νεύρα του !!! Του είπα χθες ότι έχω κακό προαίσθημα κι αφου κάνεμε το τεστ που είναι αρνητικό τελικά σήμερα μου λέει ότι αντί να τον εμψυχώνω τον κάνω χειρότερα με το να του λέω ότι έχω κακό προαίσθημα . 

Σας ευχαρθστώ για όλα όμως .. .

 

Κορίτσι το πόσο σε καταλαβαίνω είναι λίγο.Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος.Πάντως μην τα βάζεις με τον εαυτό σου δεν φταις εσύ αυτό είναι το μόνο σίγουρο και αν εσύ νιώθεις έτσι δίνεις έδαφος και στον άντρα σου να σου ρίχνει ευθύνες.Δώσε χρόνο και στον εαυτό σου και σ'εκείνον και η απογοήτευση θα καταλαγιάσει.Το πιο πιθανό είναι να μην ήταν καλός ο κύκλος της δότριας και να ξέρεις ότι μπορεί να φταίει και το σπέρμα δεν φταίνε πάντα τα ωάρια ή το ενδομήτριο και αυτό να το πεις κάποια στιγμή στον άντρα σου αφού ηρεμήσετε και βάλετε κάτω τα πράγματα για να δείτε τι άλλο μπορείτε να κάνετε.Προς το παρόν να τα γράφεις όλα εδώ για να ξεσπάς.Και να ξέρεις ότι αφού το θέλεις και το παλεύεις θα τα καταφέρεις.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dimitra19 είπε:

Καλογερόπουλος , 3η προσπάθεια στο Medimall . Θα σας πω με σιγουρια αύριο . 

Κορίτσια ένα ευχαριστώ είναι πολύ λίγο !!! Σας ευχαριστώ απο καρδιάς ... διότι είμαι σε απελπιστική κατάσταση . Οχι τόσο που δεν πετυχε αν κ το ήθελα πολύ αλλα γιατί ο άντρας μου, μου εχει εναντιωθεί τόσο πολύ σε όλα ... 

Θεωρεί ότι δεν προετοιμάστηκα τόσο καλά όσο θα έπρεπε... κ ίσως κ να εχει δίκιο. 

Πριν την εμβρυομεταφορά κάπνιζα λίγο ... λιγο όμως 2-3 τσιγάρα τη μερα . 

Επίσης κάνω διατροφή να αδυνατίσω και θα ήθελε να είχα αδυνατίσει περισσότερο .. γιατί έχει διαβασει ότι τα περιττά κιλά δεν βοηθάνε .. 

Τελος ότι είχα αρνητική διάθεση, επειδη λέει δεν έκανα όνειρα . ... ΑΠλά ήμουν επιφυλακτική όλες αυτές τις μέρες και ήθελα πρώτα να έρθει το αποτέλεσμα της χοριακής προτου ενθουριαστώ....

Εχω μιζεριάσει λέει και γι' αυτό πάνε όλα στραβα !! 

Είμαι χάλια σας λέω ... .και το χειρότερο είναι ότι αυτά που λέει τα πιστεύει ! Δεν είναι στα νεύρα του !!! Του είπα χθες ότι έχω κακό προαίσθημα κι αφου κάνεμε το τεστ που είναι αρνητικό τελικά σήμερα μου λέει ότι αντί να τον εμψυχώνω τον κάνω χειρότερα με το να του λέω ότι έχω κακό προαίσθημα . 

Σας ευχαρθστώ για όλα όμως .. .

 

Αγαπημένη μου Δήμητρα, φυσικά και δεν φταις εσύ για το αποτέλεσμα! Απλά τα εμβρυακια δεν πιάστηκαν....με ποια λογική σου λέει ο άντρας σου ότι είναι δικό σου λάθος! 

Καταλαβαίνω ότι κι αυτός στεναχωριέται πολύ αλλά το να σου χρεώνει το αρνητικό τεστ είναι τουλάχιστον παιδιάστικο... Κι όσο για το ότι είσαι συγκρατημένη φυσικά και εισαι...έχεις περάσει τόσα πολλά που έχεις γίνει επιφυλακτικη! Μεταξύ μας, και ποια δεν είναι????

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Αγαπημένη μου Δήμητρα, φυσικά και δεν φταις εσύ για το αποτέλεσμα! Απλά τα εμβρυακια δεν πιάστηκαν....με ποια λογική σου λέει ο άντρας σου ότι είναι δικό σου λάθος! 

Καταλαβαίνω ότι κι αυτός στεναχωριέται πολύ αλλά το να σου χρεώνει το αρνητικό τεστ είναι τουλάχιστον παιδιάστικο... Κι όσο για το ότι είσαι συγκρατημένη φυσικά και εισαι...έχεις περάσει τόσα πολλά που έχεις γίνει επιφυλακτικη! Μεταξύ μας, και ποια δεν είναι????

Πες τα βρε Σοφακι. και στενοχωρει κ το κοριτσι μας που ειναι ηδη πολυ στενοχωρημενο κ ευαισθητο μετα την προσπαθεια κ ειναι και οι ορμονες. Στα πουπουλα πρεπει να μας εχουν

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Πες τα βρε Σοφακι. και στενοχωρει κ το κοριτσι μας που ειναι ηδη πολυ στενοχωρημενο κ ευαισθητο μετα την προσπαθεια κ ειναι και οι ορμονες. Στα πουπουλα πρεπει να μας εχουν

Έτσι ακριβώς είναι!!! Τι να πω...μερικοί άντρες δεν παλεύονται με τίποτα!!! Τι μυαλά...

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Έτσι ακριβώς είναι!!! Τι να πω...μερικοί άντρες δεν παλεύονται με τίποτα!!! Τι μυαλά...

Καλα κι ο δικος μου μου ελεγε κατι τρελα τη μερα που πηγαμε να κανουμε ραντεβου μετα την αποτυχια. Μολις του ειπα οτι θα κανω πολλες προπαθειες εγινε χαμος. Ακομη μαλωνουμε γι αυτο. Ξυλο θελουν βρε

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dimitra19 είπε:

κορίτσια καλησπέρα 

Απο χθες το πρωί ξύπνησα περίεργα. Είδα άσχημο όνειρο και χθες το πρωί κ σήμερα το πρωί. 

Απο χθες αισθανόμουν πιο αναλάφρη ... αισθανόμουν όχι έγκυος. Υποψιν ότι αυριο έχω την χοριακή . 

Σημερα μας την βάρεσε να κάνουμε τεστ εγκυμοσύνης ...είχα κακό προαίσθημα και βγήκε αληθινο. 

Αρνητικό το τεστ. Αρνητικό ... 3η αποτυχημένη προσπάθεια . 

3η !!!!!!!

Είμαστε πολύ απογοητευμένοι , αρχίσαμε να τσακωνόμαστε μεταξύ μας και άλλα όμορφα.. 

Δεν ξέρω .. μόνο εμείς είμαστε έτσι .. τα άλλα ζευγάρια δηλ είναι μέλι - γάλα ? 

είμαι χάλια.. ... νιώθω ότι δεν τα κατάφερα παλι ! 

Δεν φτάνει που δεν έχω δικά μου ωάρια αλλά δεν μπορώ ούτε και με τα ξένα ! Η απόλυτη αποτυχία! Και τα λεφτά τελειώνουν.... κι η υπομονή μας το ίδιο .... 

Τεσπα αυριο πρέπει να πάμε για την χοριακή και πραγματικά δεν έχω καθόλου διάθεση ... το βρίσκω ανούσιο . Και  μην μου πείτε ότι το τεστ μπορεί να δείχνει λάθος .. δεν ισχύει . το εχω ξαναδοκιμάσει και ότι δείχνει ... αυτό είναι . 

Νιώθω εξουθενωμένη ... 

πω πω ρε κοριτσι ετσι ειναι κ ο αντρας μου ετσι μου ελεγε κ εμενα πριν μεινω εγκυος κ μετα που ειχαμε κατι δυσκολιες ειναι στο χαρακτηρα τους απλα ψαχνουν κατι για να δικαιολογησουν το αρνητικο για να εχουν ελπιδες. παρε δυναμεις κ θα το ξεπερασετε κ θα ερθουν κ τα ευχαριστα ειναι σιγουρο. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...