Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι η πρώτη μου !!!!! Με κάποιες ατυχίες φυσικής σύλληψης παλαιότερα !!! 

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      πρίν από 23 λεπτά , Angot είπε:

      εχω κάνει 4 εξωσωματικές και ξεκινούσε τα τεστ από 3η μέρα της εμβρυομεταφορας μέχρι και μετά τη χοριακη 🤣 τρελή θα με ελεγα! ισχύει ότι σας επιτρέπουν μόνο 1 έμβρυο;

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Stamatia123 said:

Ούτε ασχημα μου είπε ούτε καλά. Μου ζήτησε και αύριο χοριακη και βλέπουμε. 

Μάλιστα. Άντε, σου εύχομαι αύριο να έχει ανέβει ικανοποιητικά! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Ούτε ασχημα μου είπε ούτε καλά. Μου ζήτησε και αύριο χοριακη και βλέπουμε. 

λοιπόν καλημέρααα

Σήμερα θα πανε ολα καλα θα το δεις θα χουμε 3πλετα ξεκαθαρη κ θα θυμασαι τα παρτυ για πάντα ορισμενες φορες μας ταλαιπωρει για να δειξει 1 εγκυμοσυνη αντε παμε για γκολ 3 μμ περιμενω να στειλεις αμεσα αντε

Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

λοιπόν καλημέρααα

Σήμερα θα πανε ολα καλα θα το δεις θα χουμε 3πλετα ξεκαθαρη κ θα θυμασαι τα παρτυ για πάντα ορισμενες φορες μας ταλαιπωρει για να δειξει 1 εγκυμοσυνη αντε παμε για γκολ 3 μμ περιμενω να στειλεις αμεσα αντε

Καλημέρα! Να και ένας θετικός άνθρωπος επιτέλους!!!! Μόλις πάρω τα αποτελεσματα θα σας γράψω. 

Εγω καλού κακού έκανα τα μπωτε μου χτες γιατί σήμερα μπορεί να πάω και σε κάνα μπαρ να το γλεντήσω. Πότε δεν ξέρεις!!!! 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Stamatia123 είπε:

Καλημέρα! Να και ένας θετικός άνθρωπος επιτέλους!!!! Μόλις πάρω τα αποτελεσματα θα σας γράψω. 

Εγω καλού κακού έκανα τα μπωτε μου χτες γιατί σήμερα μπορεί να πάω και σε κάνα μπαρ να το γλεντήσω. Πότε δεν ξέρεις!!!! 

 

χαχαχαχα...πολυ καλα εκανεςςς......!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια!!

@Stamatia123, άντε με το καλό για να γιορτάσουμε κιόλας!!

Να ρωτήσω, ξέρει κανείς το γιατρό Ζερβομανωλάκη? Είναι στο institute of life του Ιασώ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Κορίτσια παρτυ  θα κάνω... 240 η χοριακη(από 107 αν θυμάμαι καλά) . Αν γράψεις χελώνα στο Google δίπλα θα βγάλει την χοριακη της Σταματίας. Καλό δεν το λες αλλά ούτε και κακό. Ειδωμεν

 

Σταματια μου μία χαρά ανεβαίνει η χοριακή σου.... Όλα θα πάνε καλά..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Κορίτσια παρτυ  θα κάνω... 240 η χοριακη(από 107 αν θυμάμαι καλά) . Αν γράψεις χελώνα στο Google δίπλα θα βγάλει την χοριακη της Σταματίας. Καλό δεν το λες αλλά ούτε και κακό. Ειδωμεν

 

μπράβο κοριτσι! σε σιγοψηνει αλλα ανεβαινει, πάρτυ σίγουρα αλλα λιγο φρονιμα μην ξεσαλώσεις εντελως. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Stamatia123 είπε:

Κορίτσια παρτυ  θα κάνω... 240 η χοριακη(από 107 αν θυμάμαι καλά) . Αν γράψεις χελώνα στο Google δίπλα θα βγάλει την χοριακη της Σταματίας. Καλό δεν το λες αλλά ούτε και κακό. Ειδωμεν

 

Χωρίς να γνωρίζω πολλα το βρίσκω ενθαρρυντικό. Την Δευτερα πάλι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Κορίτσια παρτυ  θα κάνω... 240 η χοριακη(από 107 αν θυμάμαι καλά) . Αν γράψεις χελώνα στο Google δίπλα θα βγάλει την χοριακη της Σταματίας. Καλό δεν το λες αλλά ούτε και κακό. Ειδωμεν

 

Μπραβο.... Όλα καλά θα πάνε... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Χωρίς να γνωρίζω πολλα το βρίσκω ενθαρρυντικό. Την Δευτερα πάλι;

Ναι ρε γάμωτο... Βαρέθηκα το πήγαινε έλα στο μικροβιολογικο και δεν έχει και κάναν ωραίο... Όλο γυναίκες @€_'(=%%=-??:&#

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Ναι ρε γάμωτο... Βαρέθηκα το πήγαινε έλα στο μικροβιολογικο και δεν έχει και κάναν ωραίο... Όλο γυναίκες @€_'(=%%=-??:&#

σεξ και ωραιους λιγουρευται το κοριτσι, αρα εισαι εγκυος, τσαμπα μου φαινεται σε τρεχουν στα μικροβιλογικα αφου εχεις καραμπινατα συμπτωματα, αχαχαχαχ

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...