Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Κοριτσια για πειτε μια γνωμη.Τηλ σημερα που αδιαθετησα στο Ιακ γιατι αν ειναι να κανω υστεροσκοπηση θα πρεπει να γινει 21-22 Οκτωβρ.Δεν εχουν δοτρια γιατι πρεπει να ειναι μου ειπε και 0+ ομαδα αιματος  .Εγω εχω πει οτι δεν εχουμε προβλημα αλλα δεν μας   ακουνε.Θελουν να εχει την ομαδα αιματος   μας.....Μου λεει η υπευθυνη ειστε το επομενο ζευγαρι αρα μεχρι Δεκεμβριο δεν μπορει θα εχει βρεθει..Μα αν ειναι να προχωρησουμε Δεκεμβριο τοτε να την κανω Νοεμβριο.Λογικο δεν ειναι αυτο που λεω?!!Εχω ουτως   η αλλως   υστεροσκοπηση Ιουνιου.Πολυ καλη.Την κανω για να ειναι πιο "φρεσκια"και επειδη  το ζητησε ο Σφακ.Δηλαδη λεω να προχωρησω σε υστεροσκοπηση ξεροντας   οτι εχει βρεθει δοτρια.Τι λετε?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anoulious είπε:

Κοριτσια για πειτε μια γνωμη.Τηλ σημερα που αδιαθετησα στο Ιακ γιατι αν ειναι να κανω υστεροσκοπηση θα πρεπει να γινει 21-22 Οκτωβρ.Δεν εχουν δοτρια γιατι πρεπει να ειναι μου ειπε και 0+ ομαδα αιματος  .Εγω εχω πει οτι δεν εχουμε προβλημα αλλα δεν μας   ακουνε.Θελουν να εχει την ομαδα αιματος   μας.....Μου λεει η υπευθυνη ειστε το επομενο ζευγαρι αρα μεχρι Δεκεμβριο δεν μπορει θα εχει βρεθει..Μα αν ειναι να προχωρησουμε Δεκεμβριο τοτε να την κανω Νοεμβριο.Λογικο δεν ειναι αυτο που λεω?!!Εχω ουτως   η αλλως   υστεροσκοπηση Ιουνιου.Πολυ καλη.Την κανω για να ειναι πιο "φρεσκια"και επειδη  το ζητησε ο Σφακ.Δηλαδη λεω να προχωρησω σε υστεροσκοπηση ξεροντας   οτι εχει βρεθει δοτρια.Τι λετε?

 

Υστεροσκόπηση για ποιο λόγο να κάνεις? Ειδικά αφού έχεις μια πολύ καλή του Ιουνίου!


U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Κοριτσια για πειτε μια γνωμη.Τηλ σημερα που αδιαθετησα στο Ιακ γιατι αν ειναι να κανω υστεροσκοπηση θα πρεπει να γινει 21-22 Οκτωβρ.Δεν εχουν δοτρια γιατι πρεπει να ειναι μου ειπε και 0+ ομαδα αιματος  .Εγω εχω πει οτι δεν εχουμε προβλημα αλλα δεν μας   ακουνε.Θελουν να εχει την ομαδα αιματος   μας.....Μου λεει η υπευθυνη ειστε το επομενο ζευγαρι αρα μεχρι Δεκεμβριο δεν μπορει θα εχει βρεθει..Μα αν ειναι να προχωρησουμε Δεκεμβριο τοτε να την κανω Νοεμβριο.Λογικο δεν ειναι αυτο που λεω?!!Εχω ουτως   η αλλως   υστεροσκοπηση Ιουνιου.Πολυ καλη.Την κανω για να ειναι πιο "φρεσκια"και επειδη  το ζητησε ο Σφακ.Δηλαδη λεω να προχωρησω σε υστεροσκοπηση ξεροντας   οτι εχει βρεθει δοτρια.Τι λετε?

 

Συμφωνώ μαζί σου , γιατι να βιαστείς ; Και αν τυχόν αργήσουν κι άλλο και τη βρουν με τη νέα χρονια ; Μόλις τη βρουν κάνε την υστεροσκοπηση, θα έχεις αρκετό χρόνο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kalipso1978 είπε:

Υστεροσκόπηση για ποιο λόγο να κάνεις? Ειδικά αφού έχεις μια πολύ καλή του Ιουνίου!

Επειδη ειχα-έχω φλεγμονή ενδομητρίου λόγω ανοσοεπαρκειας.Για να είμαστε σίγουροι ότι παραμενη καθαρή η μήτρα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious είπε:

Επειδη ειχα-έχω φλεγμονή ενδομητρίου λόγω ανοσοεπαρκειας.Για να είμαστε σίγουροι ότι παραμενη καθαρή η μήτρα. 

Α νόμιζα ότι απαιτείται έτσι κι αλλιώς, γιατί εμένα ο δικός μου γιατρός δε μου τη ζήτησε

  • Μου αρέσει 1

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 said:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Αλινα μου καλά νεα!!!!! Σου εύχομαι να πάνε ολα καλά και μια εύκολη εγκυμοσύνη::::)))))xxxxx

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Συμφωνώ μαζί σου , γιατι να βιαστείς ; Και αν τυχόν αργήσουν κι άλλο και τη βρουν με τη νέα χρονια ; Μόλις τη βρουν κάνε την υστεροσκοπηση, θα έχεις αρκετό χρόνο 

Προβληματιστηκα καπως γιατί είναι κέντρο που δεν αργεί και βρίσκει πολύ γρήγορα δοτριες.. Αλλά πάλι δεν μπορείς να είσαι ποτέ σίγουρη.. Ο κυριος λόγος που κατέβηκα πάλι Αθήνα είναι η πολύ μικρή αναμονή σε σχέση  με κέντρα της Θεσσαλονίκης. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa said:

Συγχαρητήρια , μπράβο! Με πολύ ευχάριστα νέα ξεκινάει η εβδομάδα

Καλή αρχή!! Άντε να παίρνεις σειρά μετά την Alina 

Αχ και απο το στόμα σου στου Θεού το αυτί...

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Κοριτσια για πειτε μια γνωμη.Τηλ σημερα που αδιαθετησα στο Ιακ γιατι αν ειναι να κανω υστεροσκοπηση θα πρεπει να γινει 21-22 Οκτωβρ.Δεν εχουν δοτρια γιατι πρεπει να ειναι μου ειπε και 0+ ομαδα αιματος  .Εγω εχω πει οτι δεν εχουμε προβλημα αλλα δεν μας   ακουνε.Θελουν να εχει την ομαδα αιματος   μας.....Μου λεει η υπευθυνη ειστε το επομενο ζευγαρι αρα μεχρι Δεκεμβριο δεν μπορει θα εχει βρεθει..Μα αν ειναι να προχωρησουμε Δεκεμβριο τοτε να την κανω Νοεμβριο.Λογικο δεν ειναι αυτο που λεω?!!Εχω ουτως   η αλλως   υστεροσκοπηση Ιουνιου.Πολυ καλη.Την κανω για να ειναι πιο "φρεσκια"και επειδη  το ζητησε ο Σφακ.Δηλαδη λεω να προχωρησω σε υστεροσκοπηση ξεροντας   οτι εχει βρεθει δοτρια.Τι λετε?

 

Ναι καντην να ειναι φρεσκια. Εγω βεβαια την εκανα τρεις μηνες πριν, αλλα βοηθησε ισως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anoulious είπε:

Προβληματιστηκα καπως γιατί είναι κέντρο που δεν αργεί και βρίσκει πολύ γρήγορα δοτριες.. Αλλά πάλι δεν μπορείς να είσαι ποτέ σίγουρη.. Ο κυριος λόγος που κατέβηκα πάλι Αθήνα είναι η πολύ μικρή αναμονή σε σχέση  με κέντρα της Θεσσαλονίκης. 

Γνώμη μου να εμπιστευτείς τον γιατρό σου κ το κέντρο.Κ γω είχα κάνει χωρίς να έχει βρεθεί δότρια κ όλα πήγαν καλά καθώς τον επόμενο μήνα βρέθηκε κ ξεκινήσαμε την διαδικασία.Σου εύχομαι καλή αρχή!!

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2020 at 10:48 ΜΜ, Blondie 2020 είπε:

Συγχαρητηρια με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Ναι οταν μπορεσεις να μας πεις λεπτομερειες αν θελεις. Οταν ερθω Ελλαδα εχω επιλεξει να παω στον Τσιρι κ στο Μητερα οποτε 

Πάντως κι εμένα μου είπαν το καλύτερο είναι 2-3 μήνες πριν την εμβρυομεταφορα να έχει γίνει η Υστεροσκοπηση. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Κοριτσια για πειτε μια γνωμη.Τηλ σημερα που αδιαθετησα στο Ιακ γιατι αν ειναι να κανω υστεροσκοπηση θα πρεπει να γινει 21-22 Οκτωβρ.Δεν εχουν δοτρια γιατι πρεπει να ειναι μου ειπε και 0+ ομαδα αιματος  .Εγω εχω πει οτι δεν εχουμε προβλημα αλλα δεν μας   ακουνε.Θελουν να εχει την ομαδα αιματος   μας.....Μου λεει η υπευθυνη ειστε το επομενο ζευγαρι αρα μεχρι Δεκεμβριο δεν μπορει θα εχει βρεθει..Μα αν ειναι να προχωρησουμε Δεκεμβριο τοτε να την κανω Νοεμβριο.Λογικο δεν ειναι αυτο που λεω?!!Εχω ουτως   η αλλως   υστεροσκοπηση Ιουνιου.Πολυ καλη.Την κανω για να ειναι πιο "φρεσκια"και επειδη  το ζητησε ο Σφακ.Δηλαδη λεω να προχωρησω σε υστεροσκοπηση ξεροντας   οτι εχει βρεθει δοτρια.Τι λετε?

 

Ναι πρώτα να βρεθεί και μετα να την κανεις. Θα την κανεις πάνω ή εδώ;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Γνώμη μου να εμπιστευτείς τον γιατρό σου κ το κέντρο.Κ γω είχα κάνει χωρίς να έχει βρεθεί δότρια κ όλα πήγαν καλά καθώς τον επόμενο μήνα βρέθηκε κ ξεκινήσαμε την διαδικασία.Σου εύχομαι καλή αρχή!!

O Σφακ είπε να κάνω  τον  αμέσως προηγούμενο της εμβρυομεταφορας. Αυτό.. Εγώ θα την κάνω στον τόπο μου. Και ο Σφακ δεν μπορεί να ξέρει πότε θα βρεθει.. Η κοπέλα από το κέντρο ήτανε πολύ χαλαρή.. Ε και να γίνει τον Δεκέμβριο δεν πειράζει.. Όταν είδε ότι αυτό δεν μου άρεσε μετά  μου είπε τότε αφήστε την το Νοέμβριο οπότε πάμε τότε υποχρεωτικά για εμβρυομεταφορα Δεκέμβριο.. Είναι κέντρο που βρίσκει γρήγορα για αυτό το συζητάω.. 

Just now, Καντι είπε:

Ναι πρώτα να βρεθεί και μετα να την κανεις. Θα την κανεις πάνω ή εδώ;

Επάνω..Και θα στείλω CD. Αν κατέβουμε τα έξοδα είναι πάρα πολλά.. Ο Σφακ δεν έχει πρόβλημα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

O Σφακ είπε να κάνω  τον  αμέσως προηγούμενο της εμβρυομεταφορας. Αυτό.. Εγώ θα την κάνω στον τόπο μου. Και ο Σφακ δεν μπορεί να ξέρει πότε θα βρεθει.. Η κοπέλα από το κέντρο ήτανε πολύ χαλαρή.. Ε και να γίνει τον Δεκέμβριο δεν πειράζει.. Όταν είδε ότι αυτό δεν μου άρεσε μετά  μου είπε τότε αφήστε την το Νοέμβριο οπότε πάμε τότε υποχρεωτικά για εμβρυομεταφορα Δεκέμβριο.. Είναι κέντρο που βρίσκει γρήγορα για αυτό το συζητάω.. 

Επάνω..Και θα στείλω CD. Αν κατέβουμε τα έξοδα είναι πάρα πολλά.. Ο Σφακ δεν έχει πρόβλημα. 

Ναι το καταλαβαινω, απλα να σου έκανε πάνω το σκρατσινγ που θα σου έκανε κι εδώ. Εκεί λιγο διστάζω.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...