Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, kallaki είπε:

Σε χαιρετώ kallipso μου. Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν πετύχατε απο την πρώτη και σε πια ηλικία. Εγώ είμαι στην αναμονή να βρεθεί δωτρια. Και ανυπομονώ πολυ. 

Πετύχαμε με την πρώτη, γενικά δεν είχα θέμα στο να συλλάβω, είχα στο παρελθόν 3 φυσιολογικές συλληψεις που παλινδρόμησαν και 1 βιοχημική. Το πρόβλημα μου ήταν στην ποιότητα των ωαρίων μου γι αυτό και ακολουθήσαμε το δρόμο του δανεικού. 40 όταν έκανα την εξωσωματική! Εσύ πόσο χρονών είσαι? Έχω σκοπό να διαβάσω τα μηνύματα όλα στο φόρουμ να σας γνωρίσω καλύτερα αλλά γι αυτό χρειάζεται αρκετός χρόνος!

  • Μου αρέσει 2

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Kalipso1978 said:

Πετύχαμε με την πρώτη, γενικά δεν είχα θέμα στο να συλλάβω, είχα στο παρελθόν 3 φυσιολογικές συλληψεις που παλινδρόμησαν και 1 βιοχημική. Το πρόβλημα μου ήταν στην ποιότητα των ωαρίων μου γι αυτό και ακολουθήσαμε το δρόμο του δανεικού. 40 όταν έκανα την εξωσωματική! Εσύ πόσο χρονών είσαι? Έχω σκοπό να διαβάσω τα μηνύματα όλα στο φόρουμ να σας γνωρίσω καλύτερα αλλά γι αυτό χρειάζεται αρκετός χρόνος!

Εγώ ειμαι 44 χρονών και κάποιοι μου είπαν ότι είμαι μεγάλη αλλά κάποια κορίτσια από το φόρουμ μου είπαν να μην ανησυχώ. Ξεκίνησα τις εξωσωματικες .... Στα 39 μου..... Πέρασα διαφορά στάδια σπερματεχισεις .... Εξετασεις.... Αφαίρεση ινομιοματος.... Υστεροσκοπισεις... Εξωσωματικες.....Τα γνωστά σε ολες μας..... Δεν είδα ποτέ θετική χωριακη. Και και μου είπε ο γιατρό λόγο ηλικίας έχω προβλημα τησ ποιότητας ωαριων και αποφασίσαμε να παμε με δωτρειας. Αυτα.....

Δεν έχω προβλήματα υγειας και το σπέρμα είναι καλό. Ουφ ουφ τα είπα όλα....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Εγώ ειμαι 44 χρονών και κάποιοι μου είπαν ότι είμαι μεγάλη αλλά κάποια κορίτσια από το φόρουμ μου είπαν να μην ανησυχώ. Ξεκίνησα τις εξωσωματικες .... Στα 39 μου..... Πέρασα διαφορά στάδια σπερματεχισεις .... Εξετασεις.... Αφαίρεση ινομιοματος.... Υστεροσκοπισεις... Εξωσωματικες.....Τα γνωστά σε ολες μας..... Δεν είδα ποτέ θετική χωριακη. Και και μου είπε ο γιατρό λόγο ηλικίας έχω προβλημα τησ ποιότητας ωαριων και αποφασίσαμε να παμε με δωτρειας. Αυτα.....

Δεν έχω προβλήματα υγειας και το σπέρμα είναι καλό. Ουφ ουφ τα είπα όλα....

Εννοείται όλα θα πάνε καλά και θα συλλάβεις! Είναι άλλο πράγμα το δανεικό! Γνωστή μου έκανε παιδάκι στα 49! Είσαι σε γνωστό κέντρο?

  • Μου αρέσει 2

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Kalipso1978 είπε:

Απ ότι κατάλαβα έκανες προσπάθεια και για δεύτερο μωράκι, σε παρακολουθούσα στο πρώτο εχώ είχα ήδη γεννήσει κοντά με την κοκκινομάλλα και την Παλμοίρα! Σκέφτομαι κι εγώ για 2ο με τη νεα χρονιά! Εύχομαι να είσαι ήδη έγκυος! Φιλια

Ευχαριστώ πολύ Καλυψώ μου. Εύχομαι εύκολα και το δεύτερο όταν το αποφασίσετε. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kalipso1978 said:

Εννοείται όλα θα πάνε καλά και θα συλλάβεις! Είναι άλλο πράγμα το δανεικό! Γνωστή μου έκανε παιδάκι στα 49! Είσαι σε γνωστό κέντρο?

Είμαι απο Κύπρο. Στην Κύπρο είναι γνωστό. Παίζει μεγάλο ρόλο να είναι γνωστό το κέντρο??? Πήρα και γνώμες στην Αθήνα .. Αλλά είπαμε να συνεχίσουμε στην Κύπρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kallaki είπε:

Είμαι απο Κύπρο. Στην Κύπρο είναι γνωστό. Παίζει μεγάλο ρόλο να είναι γνωστό το κέντρο??? Πήρα και γνώμες στην Αθήνα .. Αλλά είπαμε να συνεχίσουμε στην Κύπρο

Όχι απλώς ρώτησα να δω αν το ξέρω! Όλα θα πάνε τέλεια θα δεις! Είναι γουρλίδικο εδώ το φόρουμ, όσες θυμάμαι που μιλούσαμε όλες τα καταφέραμε!

  • Μου αρέσει 4

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kallaki είπε:

Είμαι απο Κύπρο. Στην Κύπρο είναι γνωστό. Παίζει μεγάλο ρόλο να είναι γνωστό το κέντρο??? Πήρα και γνώμες στην Αθήνα .. Αλλά είπαμε να συνεχίσουμε στην Κύπρο

Στην Κύπρο έρχεται νομίζω και ο Τσιριγωτης από Αθήνα . Είναι ο καλύτερος όλων . 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 said:

Καλημέρα όμορφες. Καλή εβδομάδα!

Καλημέρα αααααα κούκλες . Όλα θα πάνε μια χαρά ...... Με μια τεράστια χοριακη..... Εγώ πήρα τον γιατρό απο το χάραμα... Και γέλαγε και μου είπε ότι τον πρόλαβα... Άρχισε τις ενέσεις οι δωτρεια και μέσα στη βδομάδα θα πάμε για το σπέρμα.... ::::))))))) θα ήθελα να ρωτήσω ο σύντροφος μου πρέπει βα αρχίσει αντιβίωση??? 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kallaki said:

Καλημέρα αααααα κούκλες . Όλα θα πάνε μια χαρά ...... Με μια τεράστια χοριακη..... Εγώ πήρα τον γιατρό απο το χάραμα... Και γέλαγε και μου είπε ότι τον πρόλαβα... Άρχισε τις ενέσεις οι δωτρεια και μέσα στη βδομάδα θα πάμε για το σπέρμα.... ::::))))))) θα ήθελα να ρωτήσω ο σύντροφος μου πρέπει βα αρχίσει αντιβίωση??? 

Καλη αρχη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες. Καλή εβδομάδα!

καλημερα καλη εβδομαδα και μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι!!!

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα αααααα κούκλες . Όλα θα πάνε μια χαρά ...... Με μια τεράστια χοριακη..... Εγώ πήρα τον γιατρό απο το χάραμα... Και γέλαγε και μου είπε ότι τον πρόλαβα... Άρχισε τις ενέσεις οι δωτρεια και μέσα στη βδομάδα θα πάμε για το σπέρμα.... ::::))))))) θα ήθελα να ρωτήσω ο σύντροφος μου πρέπει βα αρχίσει αντιβίωση??? 

καλημερα καλη αρχη και σου ευχομαι ολα να πανε τελειαααααα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα αααααα κούκλες . Όλα θα πάνε μια χαρά ...... Με μια τεράστια χοριακη..... Εγώ πήρα τον γιατρό απο το χάραμα... Και γέλαγε και μου είπε ότι τον πρόλαβα... Άρχισε τις ενέσεις οι δωτρεια και μέσα στη βδομάδα θα πάμε για το σπέρμα.... ::::))))))) θα ήθελα να ρωτήσω ο σύντροφος μου πρέπει βα αρχίσει αντιβίωση??? 

Καλημερα κ καλη αρχη! Ο αντρας παιρνει αντιβιωση μονο αν του βρουν μικροβιο στο σπερμα

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλημερα μανουλες κ μη με τα χρυσα μας αυγα....αλινα μ περιμένουμε μαζι σ...

καλακι καλη αρχη αγαπη μ...με το καλο ολα να πανε τέλεια 

Καλημερα σε σενα κ στον ομορφο κοκοβιο:wub:!!!!

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες. Καλή εβδομάδα!

Καλημερα! Καλα αποτελεσματα! Περιμενουμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες. Καλή εβδομάδα!

Καλημέρα! Όλα θα πάνε καλά!

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα αααααα κούκλες . Όλα θα πάνε μια χαρά ...... Με μια τεράστια χοριακη..... Εγώ πήρα τον γιατρό απο το χάραμα... Και γέλαγε και μου είπε ότι τον πρόλαβα... Άρχισε τις ενέσεις οι δωτρεια και μέσα στη βδομάδα θα πάμε για το σπέρμα.... ::::))))))) θα ήθελα να ρωτήσω ο σύντροφος μου πρέπει βα αρχίσει αντιβίωση??? 

Άντε με το καλό!

  • Μου αρέσει 2

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα αααααα κούκλες . Όλα θα πάνε μια χαρά ...... Με μια τεράστια χοριακη..... Εγώ πήρα τον γιατρό απο το χάραμα... Και γέλαγε και μου είπε ότι τον πρόλαβα... Άρχισε τις ενέσεις οι δωτρεια και μέσα στη βδομάδα θα πάμε για το σπέρμα.... ::::))))))) θα ήθελα να ρωτήσω ο σύντροφος μου πρέπει βα αρχίσει αντιβίωση??? 

Καλή αρχή! Εμένα είχε πάρει πάντως τρεις μέρες, του είπε ο εξωσωματικος μου. 

Ευχαριστώ για τις ευχές σας. Περιμένω!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...