Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Blondie 2020 said:

Καλη αρχη!!

Σε ευχαριστώ πολύ......::))))

Just now, ορχιδεα said:

καλημερα καλη εβδομαδα και μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι!!!

καλημερα καλη αρχη και σου ευχομαι ολα να πανε τελειαααααα!!!

Σε ευχαριστώ ωωωωω 

Just now, Kalipso1978 said:

Καλημέρα! Όλα θα πάνε καλά!

Άντε με το καλό!

Σε Ευχαριστώ πολυ πολυ

Just now, alina80 said:

Καλή αρχή! Εμένα είχε πάρει πάντως τρεις μέρες, του είπε ο εξωσωματικος μου. 

Ευχαριστώ για τις ευχές σας. Περιμένω!

Σε ευχαριστώ ωωωωω κοπέλα μου. Όλα θα πάνε τέλεια:::xxxxx

Just now, Rafaelatarzan said:

καλημερα μανουλες κ μη με τα χρυσα μας αυγα....αλινα μ περιμένουμε μαζι σ...

καλακι καλη αρχη αγαπη μ...με το καλο ολα να πανε τέλεια 

Σε ευχαριστώ πολύ. Είμαι τόσο χαρούμενη που δεν μπορώ να συγκεντρωθώ να δουλέψω..... Και θα χαρούμε σε λιγο πιο πολύ απο τα νέα της αλινας....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, kallaki said:

Σε ευχαριστώ πολύ......::))))

Σε ευχαριστώ ωωωωω 

Σε Ευχαριστώ πολυ πολυ

Σε ευχαριστώ ωωωωω κοπέλα μου. Όλα θα πάνε τέλεια:::xxxxx

Σε ευχαριστώ πολύ. Είμαι τόσο χαρούμενη που δεν μπορώ να συγκεντρωθώ να δουλέψω..... Και θα χαρούμε σε λιγο πιο πολύ απο τα νέα της αλινας....

Να σε ρωτησω ποσο καιρο εκανε να βρεθει δοτρια; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες. Καλή εβδομάδα!

Καλημέρα Αλίνα!! Να έχουμε μια υπέροχη βδομάδα!! Σήμερα είναι η χοριακή??

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα αααααα κούκλες . Όλα θα πάνε μια χαρά ...... Με μια τεράστια χοριακη..... Εγώ πήρα τον γιατρό απο το χάραμα... Και γέλαγε και μου είπε ότι τον πρόλαβα... Άρχισε τις ενέσεις οι δωτρεια και μέσα στη βδομάδα θα πάμε για το σπέρμα.... ::::))))))) θα ήθελα να ρωτήσω ο σύντροφος μου πρέπει βα αρχίσει αντιβίωση??? 

Καλή αρχή κοριτσάκι!! Να πάνε όλα σούπερ!! Για οτιδήποτε που αφορά φάρμακα, αντιβιώσεις κτλ καλύτερα να σου πει ο γιατρός γιατί δεν είναι στάνταρ

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Συγχαρητήρια! Ξέρουν αυτοί! Πόσο υπέροχα νέα!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Αχ Αλίνα μου τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!! Είναι πάνω απο 50 κ αυτό είναι καλό.Σου εύχομαι καλούς διπλασιασμούς κ μια ανέφελη εγκυμοσύνη:x

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Μπράβο σου κοπέλα μου!!!Όλα τέλεια θα πάνε από δω κ πέρα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 said:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Εισαι εγκυουλα!! Συγχαρητηρια!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

συνχαρητηρια κοριτσι μου καλη και ανεφελη εγκυμοσυνη να εχεις!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 said:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Τέλεια!!! Έτσι να δίνετε ελπίδα σε όλες εμάς που είμαστε στην αρχή μας! Να φεύγει ο φόβος της αποτυχίας....

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Συγχαρητήρια , μπράβο! Με πολύ ευχάριστα νέα ξεκινάει η εβδομάδα

πρίν από 43 λεπτά , kallaki είπε:

Καλημέρα αααααα κούκλες . Όλα θα πάνε μια χαρά ...... Με μια τεράστια χοριακη..... Εγώ πήρα τον γιατρό απο το χάραμα... Και γέλαγε και μου είπε ότι τον πρόλαβα... Άρχισε τις ενέσεις οι δωτρεια και μέσα στη βδομάδα θα πάμε για το σπέρμα.... ::::))))))) θα ήθελα να ρωτήσω ο σύντροφος μου πρέπει βα αρχίσει αντιβίωση??? 

Καλή αρχή!! Άντε να παίρνεις σειρά μετά την Alina 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Μπράβο Αλινα μου!!! Με το καλό να έρθει και το δεύτερο μωράκι!!!!! Όλα θα πάνε υπέροχα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Tελεια συγχαρητηρια! Το νουμερο ειναι μια χαρα! Καλη τελειομηνη κυηση, κ μη σε χασουμε!Να μπαινεις να μαθαινουμε τα νεα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Μπραβο. Καλή συνέχεια. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 said:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...