Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Ναι το καταλαβαινω, απλα να σου έκανε πάνω το σκρατσινγ που θα σου έκανε κι εδώ. Εκεί λιγο διστάζω.

Σκρατσιγκ τελευταία φορά μου έκανε ο γιατρός μου εδώ μαζί με την υστεροσκοπηση. ..Και θα μου κάνει πάλι.. Κανει και εξωσωματικές. Δεν είναι απλός γυναικολογος. Ο Σφακ μια φορά μου έχει κάνει  σε μια, ωοληψια με μεθη.. Με στεναχ που μπορεί να πάω για Δεκέμβριο υποχρεωτικά.. Γιατί και τέλος Οκτωβρίου να βρεθεί δότρια που είναι πολυ πιθανό για το συγκεκριμένο κέντρο θα έχω χάσει τις ημερομηνίες μου.. Αλλά στα τύφλα δε θέλω να κάνω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anoulious είπε:

Σκρατσιγκ τελευταία φορά μου έκανε ο γιατρός μου εδώ μαζί με την υστεροσκοπηση. ..Και θα μου κάνει πάλι.. Κανει και εξωσωματικές. Δεν είναι απλός γυναικολογος. Ο Σφακ μια φορά μου έχει κάνει  σε μια, ωοληψια με μεθη.. Με στεναχ που μπορεί να πάω για Δεκέμβριο υποχρεωτικά.. Γιατί και τέλος Οκτωβρίου να βρεθεί δότρια που είναι πολυ πιθανό για το συγκεκριμένο κέντρο θα έχω χάσει τις ημερομηνίες μου.. Αλλά στα τύφλα δε θέλω να κάνω...

Έφαγες τον γάιδαρο στην ουρα θα κολλήσεις; Οποτε βρεθεί τωρα.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

O Σφακ είπε να κάνω  τον  αμέσως προηγούμενο της εμβρυομεταφορας. Αυτό.. Εγώ θα την κάνω στον τόπο μου. Και ο Σφακ δεν μπορεί να ξέρει πότε θα βρεθει.. Η κοπέλα από το κέντρο ήτανε πολύ χαλαρή.. Ε και να γίνει τον Δεκέμβριο δεν πειράζει.. Όταν είδε ότι αυτό δεν μου άρεσε μετά  μου είπε τότε αφήστε την το Νοέμβριο οπότε πάμε τότε υποχρεωτικά για εμβρυομεταφορα Δεκέμβριο.. Είναι κέντρο που βρίσκει γρήγορα για αυτό το συζητάω.. 

Επάνω..Και θα στείλω CD. Αν κατέβουμε τα έξοδα είναι πάρα πολλά.. Ο Σφακ δεν έχει πρόβλημα. 

Εγω θα την εκανα τωρα να ειμαι ετοιμη. Οσοι γιατροι τη ζητανε διαβασα οτι μεχρι πριν 3 μηνες ειναι το ιδανικο! Και υπομονη μπορει να βρεθει κ αυριο! Ο,τι ειναι τυχερο κ αβιαστο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Εγω θα την εκανα τωρα να ειμαι ετοιμη. Οσοι γιατροι τη ζητανε διαβασα οτι μεχρι πριν 3 μηνες ειναι το ιδανικο! Και υπομονη μπορει να βρεθει κ αυριο! Ο,τι ειναι τυχερο κ αβιαστο!

Λόγω μεγάλων επιτυχιών... στο θέμα παιδιού στο παρελθόν "ετοιμάζομαι" και για το ενδεχόμενο να μην πετυχει η πρωτη φορα με δωρεά.. Αρα να υπάρχει περιθωριο και για μετά.. Δεν μπορώ να κάνω και συνέχεια υστεροσκοπησεις, δείγματα μήτρας κλπ.. Βαρέθηκα.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Λόγω μεγάλων επιτυχιών... στο θέμα παιδιού στο παρελθόν "ετοιμάζομαι" και για το ενδεχόμενο να μην πετυχει η πρωτη φορα με δωρεά.. Αρα να υπάρχει περιθωριο και για μετά.. Δεν μπορώ να κάνω και συνέχεια υστεροσκοπησεις, δείγματα μήτρας κλπ.. Βαρέθηκα.. 

Σωστο. Ομως αυτη τη φορα θα πετυχει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious said:

Λόγω μεγάλων επιτυχιών... στο θέμα παιδιού στο παρελθόν "ετοιμάζομαι" και για το ενδεχόμενο να μην πετυχει η πρωτη φορα με δωρεά.. Αρα να υπάρχει περιθωριο και για μετά.. Δεν μπορώ να κάνω και συνέχεια υστεροσκοπησεις, δείγματα μήτρας κλπ.. Βαρέθηκα.. 

Σε κσταλαβαινω απολυτα. Τοτε να το καθυστετησεις οσο μπορεις Θα πας μαζι με τον κυκλο τηε δοτριας η κατεψυγμενα; θα πετυχεις συτη τη φορα νομιζω εισαι η επομενη!

Just now, MaryH said:

Σωστο. Ομως αυτη τη φορα θα πετυχει.

Μαιρη μου να σε ρωτησω, ποιος πρεπει να ξερει για τη δωρεα εκτος απο γονεις κ γυναικολογο κ φανταζομαι κ παιδιατρο; πρεπει νσ γραφεται καπου; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Σε κσταλαβαινω απολυτα. Τοτε να το καθυστετησεις οσο μπορεις Θα πας μαζι με τον κυκλο τηε δοτριας η κατεψυγμενα; θα πετυχεις συτη τη φορα νομιζω εισαι η επομενη!

Μαιρη μου να σε ρωτησω, ποιος πρεπει να ξερει για τη δωρεα εκτος απο γονεις κ γυναικολογο κ φανταζομαι κ παιδιατρο; πρεπει νσ γραφεται καπου; 

Ο γυναικολογος μου το ηξερε, ο εμβρυογενετιστης κ οι γονεις μου. Ουτε στην παιδιατρο δεν το ειπα γιατι ολα ηταν οκ

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Σε κσταλαβαινω απολυτα. Τοτε να το καθυστετησεις οσο μπορεις Θα πας μαζι με τον κυκλο τηε δοτριας η κατεψυγμενα; θα πετυχεις συτη τη φορα νομιζω εισαι η επομενη!

Μαιρη μου να σε ρωτησω, ποιος πρεπει να ξερει για τη δωρεα εκτος απο γονεις κ γυναικολογο κ φανταζομαι κ παιδιατρο; πρεπει νσ γραφεται καπου; 

οχι πουθενά  αλλου παιδιατρος κ ντοκ...εχτος αν χτυπα ξυλο παθει κατι το παιδι στο μελλον κ πρέπει να το αναφέρεις σε γιατρό που θα το πας...ολα τα αλλα περριτα ειναι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Αλινα μου καλά νεα!!!!! Σου εύχομαι να πάνε ολα καλά και μια εύκολη εγκυμοσύνη::::)))))xxxxx

συγχαρητηρια κοπελαρα μου πολυ χαρηκαααααα!!!!!

κοριτσια μου γεια σας εχω μια απορια

εμαθα οτι εφοσον η χωριακη βγει θετικη θα παιρνω τα φαρμακα για το πρωτο τριμηνο να ρωτησω λιγο γιατι γινεται αυτο

παιρνω utrogestan cyclacur prolutex felicine salospir

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Κρισταλενια είπε:

συγχαρητηρια κοπελαρα μου πολυ χαρηκαααααα!!!!!

κοριτσια μου γεια σας εχω μια απορια

εμαθα οτι εφοσον η χωριακη βγει θετικη θα παιρνω τα φαρμακα για το πρωτο τριμηνο να ρωτησω λιγο γιατι γινεται αυτο

παιρνω utrogestan cyclacur prolutex felicine salospir

Για να υποστηριχτει καλυτερα η κυηση, δεδομενου οτι ειμαστε υπογονιμες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Blondie 2020 είπε:

Σε κσταλαβαινω απολυτα. Τοτε να το καθυστετησεις οσο μπορεις Θα πας μαζι με τον κυκλο τηε δοτριας η κατεψυγμενα; θα πετυχεις συτη τη φορα νομιζω εισαι η επομενη!

Μαιρη μου να σε ρωτησω, ποιος πρεπει να ξερει για τη δωρεα εκτος απο γονεις κ γυναικολογο κ φανταζομαι κ παιδιατρο; πρεπει νσ γραφεται καπου; 

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λόγια. Χωρίς να ξέρω υποθέτω με κατεψυγμένα. Είναι πιο απλή η διαδικασία.. Καλή συνέχεια και σε εσένα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Σκρατσιγκ τελευταία φορά μου έκανε ο γιατρός μου εδώ μαζί με την υστεροσκοπηση. ..Και θα μου κάνει πάλι.. Κανει και εξωσωματικές. Δεν είναι απλός γυναικολογος. Ο Σφακ μια φορά μου έχει κάνει  σε μια, ωοληψια με μεθη.. Με στεναχ που μπορεί να πάω για Δεκέμβριο υποχρεωτικά.. Γιατί και τέλος Οκτωβρίου να βρεθεί δότρια που είναι πολυ πιθανό για το συγκεκριμένο κέντρο θα έχω χάσει τις ημερομηνίες μου.. Αλλά στα τύφλα δε θέλω να κάνω...

Θα περάσει πολύ γρήγορα ο καιρός γιατί έχεις διαδικασίες να κάνεις.Κ εννοείται, αφού σου ειπε κ ο γιατρός να γίνει ένα μήνα πριν την ετ, να περιμένεις..Κ μαζί σου περιμένουμε κ μεις:D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Θα περάσει πολύ γρήγορα ο καιρός γιατί έχεις διαδικασίες να κάνεις.Κ εννοείται, αφού σου ειπε κ ο γιατρός να γίνει ένα μήνα πριν την ετ, να περιμένεις..Κ μαζί σου περιμένουμε κ μεις:D

Αστα. Θα σας πρήξω.. Μετα το σύζυγό, εσάς.. Τωρα θα δούμε ποτέ θα πάει να επαναλάβει dfi. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα. Είναι θετική. 55! Αν και ήθελα ένα πιο χορταστικό νούμερο μου είπαν απ' το κέντρο να μην προβληματίζομαι για αυτό. 

 

Τι όμορφα νέα είναι αυτά Αλινάκι γλυκό!!!!!!! Χαρμόσυνα έλα και πάμε για μπεμπέ νούμερο 2 :wub:

  • Ευχαριστώ 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...