Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anna73 είπε:

ειπε να παρει  αυριο ο συντροφος μου για το οικονομικο και βλεπουμε......επειδη οπως ειπες ειναι πολλα τα λεφτα δεν μπορω να κανω πολλα πραγματα δυστηχως....:sad:

αχ ψυχη μ....ευχομαι να παρεις την σωστη αποφαση οποια λ να ειναι αυτη κ μεις θα μαστε διπλα σ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, MaryH είπε:

Ναι αλλα αλλο να εχεις πεντε βλαστοκυστες αλλο μια . Εδω θελει εγγυηση για να προχωρησεις

και πως θα την παρω την εγγυηση??? βοηθατε εσεις που ξερετε περισσοτερα απο μας...

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αχ ψυχη μ....ευχομαι να παρεις την σωστη αποφαση οποια λ να ειναι αυτη κ μεις θα μαστε διπλα σ

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου...να χαιρεσαι τον κοκοβιο σου !!!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αχ ψυχη μ....ευχομαι να παρεις την σωστη αποφαση οποια λ να ειναι αυτη κ μεις θα μαστε διπλα σ

:wub: δεν εχω αλλα λαικ

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

και πως θα την παρω την εγγυηση??? βοηθατε εσεις που ξερετε περισσοτερα απο μας...

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου...να χαιρεσαι τον κοκοβιο σου !!!

αμ αυτο ειναι το θεμα...οτι εγγύηση δεν θα παρεις δυστηχως...δεν ειναι ο κοπερφιλ ο ντοκ να ξέρει..  ισως ομως να τ ελεγες οτι αν δεν πιάσεις με αυτη την μια τώρα να σ εβρισκε αλλα δοτρια μετα κ να μην πλήρωνες την πρωτη μεταφορα....λεω εγω τωρα καμια ιδέα  μπας κ....που αν το κανει αυτο χεσε με αλλα λεω μηοως.στερεψα απο ιδεες ρε γαμωτο μ...εχεις πολύ  δυσκολη αποφαση μπροστά σ

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

και πως θα την παρω την εγγυηση??? βοηθατε εσεις που ξερετε περισσοτερα απο μας...

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου...να χαιρεσαι τον κοκοβιο σου !!!

:wub: δεν εχω αλλα λαικ

Εγγυηση δεν υπαρχει .αυτο πρεπει να τους πεις. Αλλο να εχεις καβα κ οτι γινει κ αλλο να πας με ενα. Εγω να σου πω δεν θα προχωρουσα γιατι απ την αρχη δεν πηγε καλα η γονιμοποιηση

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αμ αυτο ειναι το θεμα...οτι εγγύηση δεν θα παρεις δυστηχως...δεν ειναι ο κοπερφιλ ο ντοκ να ξέρει..  ισως ομως να τ ελεγες οτι αν δεν πιάσεις με αυτη την μια τώρα να σ εβρισκε αλλα δοτρια μετα κ να μην πλήρωνες την πρωτη μεταφορα....λεω εγω τωρα καμια ιδέα  μπας κ....που αν το κανει αυτο χεσε με αλλα λεω μηοως.στερεψα απο ιδεες ρε γαμωτο μ...εχεις πολύ  δυσκολη αποφαση μπροστά σ

:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anna73 said:

και πως θα την παρω την εγγυηση??? βοηθατε εσεις που ξερετε περισσοτερα απο μας...

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου...να χαιρεσαι τον κοκοβιο σου !!!

:wub: δεν εχω αλλα λαικ

Αν δεν προχωρησεις δεν πληρωνεις τιποτα; τι εχεις.πληρωσει μεχρι τωρα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

:cry:

έλα  κ δεν θελω τέτοιες φάτσες....ειμαι σιγουρη οτι στο τελος  θα κανεις το σωστο....

παντως να λεμε κ αλήθεια ουτε εγω θα προχωρουσα με μια...θα ακυρωνα τα παντα  κ να παν να κουρευτουν....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Εγγυηση δεν υπαρχει .αυτο πρεπει να τους πεις. Αλλο να εχεις καβα κ οτι γινει κ αλλο να πας με ενα. Εγω να σου πω δεν θα προχωρουσα γιατι απ την αρχη δεν πηγε καλα η γονιμοποιηση

το θεμα ειναι οτι ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.....λογο οικονομοικου  δυστηχως...

Just now, Blondie 2020 είπε:

Αν δεν προχωρησεις δεν πληρωνεις τιποτα; τι εχεις.πληρωσει μεχρι τωρα; 

εκτος απο τα σπερμα καταψυξη τιποτε αλλο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

το θεμα ειναι οτι ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.....λογο οικονομοικου  δυστηχως...

νιωθω οτι σ την φεραν .....συγνώμη  για την εκφραση μ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

το θεμα ειναι οτι ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.....λογο οικονομοικου  δυστηχως...

εκτος απο τα σπερμα καταψυξη τιποτε αλλο

Αφου δεν πληρωσες ακομα , μπορεις να τους πεις να προχωρησουν με αλλη δοτρια κ μετα τους πληρωνεις. Και φυσικα να σου δειξουν πρωτα τις εξετασεις του σπερματος

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

νιωθω οτι σ την φεραν .....συγνώμη  για την εκφραση μ....

μην ζητας συγνωμη αυτο σκεφτηκα κι εγω το μεσημερι που με πηραν τηλ.

Just now, MaryH είπε:

Αφου δεν πληρωσες ακομα , μπορεις να τους πεις να προχωρησουν με αλλη δοτρια κ μετα τους πληρωνεις. Και φυσικα να σου δειξουν πρωτα τις εξετασεις του σπερματος

δεν θα εχει παρα πανω κοστος??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 said:

το θεμα ειναι οτι ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.....λογο οικονομοικου  δυστηχως...

εκτος απο τα σπερμα καταψυξη τιποτε αλλο

Εξω απο το χορο το λεω αλλα εγω δε θα προχωρουσα. Σιγουρα λες μεσα σου οτι κ αν αυτη ειναι το μωρακι σου. Αν προχωρησεις κ πετυχεις σουπερ. Τα ξεχναμε ολα κ.μακαρι να γινει ετσι.Αν οχι ομως θα εχεις κ το οικονομικο να λυσεις κ το θυμο για την κοροιδια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Εξω απο το χορο το λεω αλλα εγω δε θα προχωρουσα. Σιγουρα λες μεσα σου οτι κ αν αυτη ειναι το μωρακι σου. Αν προχωρησεις κ πετυχεις σουπερ. Τα ξεχναμε ολα κ.μακαρι να γινει ετσι.Αν οχι ομως θα εχεις κ το οικονομικο να λυσεις κ το θυμο για την κοροιδια. 

εχεις πολυ δικιο γιαυτο κοντευω να τρελλαθω απο το μεσημερι..

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

μην ζητας συγνωμη αυτο σκεφτηκα κι εγω το μεσημερι που με πηραν τηλ.

θα συμφωνήσω με την  Μαίρη  παραπάνω....να παρεις τις εξετασεις πρωτα να τις πας σε ενα  ουρολόγο ειδικο να δουμε τι θα πει κ να ακυρώσεις την διαδικασία κ να σ βρουν αλλη...

εγω οταν  ειπα στο ντοκ  μ αν το αποτέλεσμα που μ λετε των 5 6 βλαστοκυστες που μ δινεται δηλ 2 3 προσπαθειες δειν πετύχει κ εχω μονο μια τι γίνεται???? μ λεει σ ακυρώνω τον κυκλο  κ βρίσκω  άλλη  χωρις να πληρωσεις τιποτα  εσυ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

θα συμφωνήσω με την  Μαίρη  παραπάνω....να παρεις τις εξετασεις πρωτα να τις πας σε ενα  ουρολόγο ειδικο να δουμε τι θα πει κ να ακυρώσεις την διαδικασία κ να σ βρουν αλλη...

εγω οταν  ειπα στο ντοκ  μ αν το αποτέλεσμα που μ λετε των 5 6 βλαστοκυστες που μ δινεται δηλ 2 3 προσπαθειες δειν πετύχει κ εχω μονο μια τι γίνεται???? μ λεει σ ακυρώνω τον κυκλο  κ βρίσκω  άλλη  χωρις να πληρωσεις τιποτα  εσυ

εμενα οταν τον πηρα τηλ.  δεν μου ειπε τιποτα τετοιο το μονο που μου ειπε οτι αυτη η μια ειναι τελειαααααα

Just now, Κρισταλενια είπε:

καλησπερα κοριτσι σε πιο κεντρο εισαι αν επιτρεπεται? γιατι και εμενα μου εδωσαν μονο 2 δλδ για μια φορα 

απολογισμος? 10000 δολλαρια για να δω αρνητικο τεστ και ακομη τηλεφωνο οι αχρηστοι για μια απλη ενημερωση δεν με πηραν και μου εδιναν 65 με 70 % πιθανοτητες να μεινω εγκυος, λοιπον αυτα που λενε ολοι ειναι μαλακιες να το γραψω κανονικα οι πιθανοτητες ειναι ακομη και με δοτρια 50 50 απλα επειδη τα ωαρια ειναι νεας σε ηλικιας γυναικα μενεις πιο ευκολα εγκυος 

τσιριγωτης ειπε οτι και 18 ετων να ειναι δεν παει να πει οτι καθε κυκλος ειναι καλος 

αυτα απο εμενα συνεχιζω διαβασμα για βλαστοκυστες και εμβρυα και θα επανελθω με περισσοτερες πληροφοριες 

( οποιος ειναι εδω μεσα απο κεντρο χαφιες καλα θα κανει να παει στον αγυριστο λαμογια της πλακας

:lol: ετσι πες τα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...