Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Τζινα38 είπε:

ναι μαιρη μου τα βγαζουμε νωρις τα δοντακια μας.!απο 4.5 μηνων ξεκινησε να εχει ενοχλησεις.. εσυ τι κανεις η μπεμπα σου? ποσο ειναι τωρα?

Eμεις κλεινουμε τους 3 μηνες σε 10 μερες. Εχει σαλακια κ τρωει το χερακι. Οποτε πολυ νωρις μαλλον τα δοντακια. Κατα τα αλλα μια χαρα ειμαστε

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anna73 said:

καλημερα κοριτσακι  θα δουμε περιμενουμε τηλ.εγω παντος τα εχω παρει και θελω να φυγω απο εκει....πολυ μεγαλη τελικα η κοροιδια τους

δυστηχως με το ποσο που ζητανε σαν αποζημιωση για να φυγουμε ειναι πολυ και δυστηχως αν τα δωσουμε δεν θα μπορεσουμε να κανουμε καινουργια προσπαθεια αλλου ......οποτε πηραμε αποφαση να βαλουμε αυτη τη μια και εχει ο θεος....

Αφού πήρες αυτή την απόφαση να αφήσεις στην άκρη  το θυμό κ την οργή και να απολαύσεις τη διαδικασία! Καλη επιτυχία εύχομαι θα χαρούμε ν ακούσουμε τα ευχάριστα!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 said:

καλημερα κοριτσακι  θα δουμε περιμενουμε τηλ.εγω παντος τα εχω παρει και θελω να φυγω απο εκει....πολυ μεγαλη τελικα η κοροιδια τους

δυστηχως με το ποσο που ζητανε σαν αποζημιωση για να φυγουμε ειναι πολυ και δυστηχως αν τα δωσουμε δεν θα μπορεσουμε να κανουμε καινουργια προσπαθεια αλλου ......οποτε πηραμε αποφαση να βαλουμε αυτη τη μια και εχει ο θεος....

Ευχομαι με ολη μου την καρδια να ειναι η τυχερη σου! Τα ξεχναμε ολα τωρα κ χαλαρωνεις για να υποδεχτεις το μωρακι σου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Eμεις κλεινουμε τους 3 μηνες σε 10 μερες. Εχει σαλακια κ τρωει το χερακι. Οποτε πολυ νωρις μαλλον τα δοντακια. Κατα τα αλλα μια χαρα ειμαστε

αχ μωρε ψυχουλα μου μεγαλωσε και αυτη.!! εμεις ξεκινησαμε να τρωμε και γινεται χαμουλης καθε μερα με την φρουτοκρεμα.. αν και δεν μπορω να πω οτι το μηλο ειναι η αδυμια μας αλλα τα καταφερνουμε και το τρωμε.!

  • Μου αρέσει 3

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Μακάρι να τα καταφέρετε τώρα, να πάνε όλα καλά...

Πότε θα κάνετε μεταφορά?

περιμενω να αδιαθετησω και μετα

Just now, Roda είπε:

Αφού πήρες αυτή την απόφαση να αφήσεις στην άκρη  το θυμό κ την οργή και να απολαύσεις τη διαδικασία! Καλη επιτυχία εύχομαι θα χαρούμε ν ακούσουμε τα ευχάριστα!!!

σε ευχαριστω κοριτσακι δεν γινοταν κι αλλιως....και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!!

Just now, Blondie 2020 είπε:

Ευχομαι με ολη μου την καρδια να ειναι η τυχερη σου! Τα ξεχναμε ολα τωρα κ χαλαρωνεις για να υποδεχτεις το μωρακι σου!

σε ευχαριστω πολυ και σε σενα ευχωμαι τα καλυτερα!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anna73 είπε:

περιμενω να αδιαθετησω και μετα

σε ευχαριστω κοριτσακι δεν γινοταν κι αλλιως....και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!!

σε ευχαριστω πολυ και σε σενα ευχωμαι τα καλυτερα!!

Εμείς σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια , είμαστε μαζί σου σε ότι αποφασίσεις. Καλή επιτυχία 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anna73 είπε:

καλημερα κοριτσακι  θα δουμε περιμενουμε τηλ.εγω παντος τα εχω παρει και θελω να φυγω απο εκει....πολυ μεγαλη τελικα η κοροιδια τους

δυστηχως με το ποσο που ζητανε σαν αποζημιωση για να φυγουμε ειναι πολυ και δυστηχως αν τα δωσουμε δεν θα μπορεσουμε να κανουμε καινουργια προσπαθεια αλλου ......οποτε πηραμε αποφαση να βαλουμε αυτη τη μια και εχει ο θεος....

Καλη επιτυχια ολοψυχα.Ευχομαι η βλαστοκυστουλα να κανει το θαυμα της   και αλλη  μια Αννουλα να γινει μανουλα!Κανει και ομοιοκαταληξια

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Καλη επιτυχια ολοψυχα.Ευχομαι η βλαστοκυστουλα να κανει το θαυμα της   και αλλη  μια Αννουλα να γινει μανουλα!Κανει και ομοιοκαταληξια

 

 

ευχαριστω κοριτσακι μου και σε σενα ευχομαι να παρεις γρηγορα καλα νεα!!!

Just now, thalasa είπε:

Εμείς σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια , είμαστε μαζί σου σε ότι αποφασίσεις. Καλή επιτυχία 

σε ευχαριστω κοριτσακι και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

ευχαριστω κοριτσακι μου και σε σενα ευχομαι να παρεις γρηγορα καλα νεα!!!

σε ευχαριστω κοριτσακι και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!!

Καλή επιτυχία κορίτσι. Ζόρι όλο αυτό από κάθε άποψη, ωστόσο ας μην ξεχνάμε ότι ένα έμβρυο είναι αρκετό για να δώσει μια εγκυμοσύνη και ένα μωρό. Εύχομαι σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

αχ μωρε ψυχουλα μου μεγαλωσε και αυτη.!! εμεις ξεκινησαμε να τρωμε και γινεται χαμουλης καθε μερα με την φρουτοκρεμα.. αν και δεν μπορω να πω οτι το μηλο ειναι η αδυμια μας αλλα τα καταφερνουμε και το τρωμε.!

Αχ, τι ωραια, μπραβο η μπεμπουλα μας , τρωει βιταμινες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alina80 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι. Ζόρι όλο αυτό από κάθε άποψη, ωστόσο ας μην ξεχνάμε ότι ένα έμβρυο είναι αρκετό για να δώσει μια εγκυμοσύνη και ένα μωρό. Εύχομαι σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα. 

σε ευχαρισ τω κοριτσακι και σε σενα ευχομαι καλη τελοιομηνη  εγκυμοσυνη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 29/10/2020 at 6:22 ΜΜ, anna73 είπε:

μου ειπαν οτι το σπερμα ειχε ενα θεματακι ενω καναμε ολες της εξετασεις που μας εδωσαν μας το ειπανε τωρα....μου ειπαν οτι θα μο δωσει σιγουρα εγκυμωσυνη αλλα εγω εχω νευριασει κλαιω γενικως ειμαι χαλια

Η γνώμη μου είναι να μη συνεχίσεις με τέτοια ψυχολογία! Η αλήθεια είναι ότι ένα αρκεί για να γίνει το θαύμα, το θέμα όμως είναι το ρισκάρεις??? Ίσως ήταν καλύτερο να ακυρώσεις την προσπάθεια! Κι εμένα ο πρώην γιατρός μου μου είχε πει ότι φταιει το σπέρμα που κάναμε μόνο 3 βλαστοκυστες, αλλα με το νέο γιατρό και το ίδιο σπέρμα είχαμε 13... Τα πάντα μπορούν να σου πουν σαν δικαιολογία!!!

On 29/10/2020 at 8:27 ΜΜ, anna73 είπε:

κοριτσια μιλησα με τον γιατρο μου ειπε οτι η βλαστοκηστη ειναι πολυ καλη και μου δινει 50 % με 60% για εγκυμοσηνη....τι λετε???        συγνωμη που σας ζαλιζω....                        

Εγώ λέω να μην προχωρήσεις! Στην ουσία με το 50% σου λέει ότι δεν είναι και τόσο καλή...αν ήταν τα ποσοστά θα ήταν πολύ πιο πάνω...συγνώμη που το λέω έτσι αλλά δεν θέλω να πληγωθείς αργότερα...έτσι μου είχε πει και μένα ο πρώην γιατρός θα μεινεις.... Σκατα! 

20 ώρες πρίν, anna73 είπε:

:-P δεν εχω αλλα λαικ.....πολυ λιγα ρε παιδια δεν φτανουν

κι εγω στο εμβρυογενεση ειμαι αλλα με τον παπανικοπουλο

Κορίτσια εγώ σας είχα πει τι έπαθα σε αυτό το κέντρο! Μας αντιμετώπισαν σαν έμποροι... 5000 για δύο βλαστοκυστες...και ο Μαστρ. Όταν του είπαμε να μας κόψει κάτι, μας είπε...δεν βγαίνω....αν μπορούσα θα τον έβγαζα στα κανάλια...άντε μη βρίσω τώρα!

19 ώρες πρίν, anna73 είπε:

μην ζητας συγνωμη αυτο σκεφτηκα κι εγω το μεσημερι που με πηραν τηλ.

δεν θα εχει παρα πανω κοστος??

Εγώ πάλι θα σου έλεγα άλλαξε κέντρο τρέχοντας....

19 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Αν δεν παει καλα θα νιωσεις οτι σε κοροιδεψαν. Και θα εχεις πολυ αγχος οταν πας με μια βλαστοκυστη, ειναι κ αυτο. Δεν ξερω μπορει να παει κ καλα, αλλα εμενα κατι δε μου καθεται καλα με ολο αυτο. Σκεψου οτι απο οχτω ωαρια μονο ενα τα καταφερε. μπορει να ειμαι λαθος αλλα εμενα αυτο θα μου δημιουργουσε ανασφαλεια

Η Μαιρουλα έχει δίκιο!!! Εμείς που το περάσαμε ακόμα δεν μπορουμε να ξεπεράσουμε την κοροϊδία τους...παρόλο που με το νέο μου γιατρο ( χάρη στην ταρζανιτσα) πήγαν όλα καλά!!! 

Ο Νίκος μου ακόμα λέει ότι τόσα χρόνια δούλευε απ' το πρωί μέχρι το βράδυ για να του τα τρωει ο Καραγιανν.

  • Μου αρέσει 6

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

ευχαριστω κοριτσακι μου και σε σενα ευχομαι να παρεις γρηγορα καλα νεα!!!

σε ευχαριστω κοριτσακι και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!!

Άννα μου τώρα διάβασα την τελική σας απόφαση!!! Με το καλό κοπέλα μου να πάνε όλα τέλεια και να ξέρεις έχεις τη θετική ενέργεια όλων μας!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Kι αυτοι μπορει να εχουν θεμα υπογονιμοτητας κ να κανανε τα παιδακια τους ετσι. Γιατι το αποκλειεις. Αν ηταν ετσι κ ειχαν δοτριες ρομα θα μας εβρισκαν δοτρια σε λιγες ωρες κ οχι σε 6 μηνες. 

Στο πρώτο θα συμφωνήσω,εχεις δίκιο.Απο την άλλη οταν ζητάς ανοιχτόχρωμη δεν μπορει να σου βρει απο ρομα,ειδικά οταν μιλαμε για σοβαρό κέντρο οπως αυτο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Άννα μου τώρα διάβασα την τελική σας απόφαση!!! Με το καλό κοπέλα μου να πάνε όλα τέλεια και να ξέρεις έχεις τη θετική ενέργεια όλων μας!!!!

καλημερα τουτουνακι μου σε ευχαριστω πολυ αναγκαστικα προχωραμε γιατι δεν μπορουμε να κανουμε αλιως.......σου ευχομαι τα καλυτερα και σε σενα και ανεφελη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...