Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Κρισταλενια είπε:

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα κοριτσι για σενα αλλα απο οτι βλεπεις με 1 και με 2 βλαστοκυστες και 5000 ειναι κοροιδια

 

και να συμπληρωσω οτι μου ζητησαν χαρακτηριστικα πως ειμαι εγω καστανη καστανα ματια 57 κιλα 1,60 και τελικα η δοτρια μας βγηκε ξανθια με γαλανα ματια  170 50κιλα δεν με πειραζει αλλα και αυτο ηταν αλλη μια κοροιδια απο το συγκεκριμενο κεντρο στο οποιο παρελειψαν να μου το πουν ουσσσστ  απο δω

εμενα μου εκοψαν μονο 500 ε και η καταψυξη σπερματος δωρο τα 300 δλδ

και εμενα καπως ετσι μου το ξεκινησαν οτι ειναι μονο 2 αλλα ειναι τελειεςςςςςς και μετα αρχισαν να δινουν ποσσοτα 65 και 75% να πω κιολας οτι γιατρος απο επαρχια ο οποιος ασχολειται με το κομματι της δοτριας μου ειπε οτι τα πραγματα στην αθηνα ειναι πιο βιομηχανοποιημενα και ειναι λογικο ολες οι κλινικες ειναι εκει και ο κοσμος παει εκει χρησιμοποιουν τις ιδιες δοτριες καθε μηνα και ειναι λογικο να εχει κουραστει ο οργανισμος και τα ωαρια να μην ειναι καλα

Μπροστα σε ολη την κοροιδια που σου εκαναν , τουλαχιστον σου βρηκαν δοτρια μονδελο:lol:, χαχαχαχαχ

Just now, anoulious είπε:

Εγω δεν ξέρω αν έχει το embryolab δότριες Ρομά, αυτό που ξέρω είναι ότι έχει πολύ μεγάλη πελατεία από το εξωτερικό και βάζουν αυτους σε προτεραιότητα έναντι των πελατών από Ελλάδα, προφανώς για λόγους οικονομικούς. Αυτό το ξέρω από γιατρό. 

Ναι αυτο το  γνωριζω κι εγω. Εν τω μεταξυ , η δικια μου η δοτρια πρεπει να ηταν καταξανθη με πρασινα ματια, μπορει κ Αγγλιδα, γιατι το παιδι εχει πολυ ανοιχτοχρωμη επιδερμιδα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, MaryH είπε:

Μπροστα σε ολη την κοροιδια που σου εκαναν , τουλαχιστον σου βρηκαν δοτρια μονδελο:lol:, χαχαχαχαχ

Ναι αυτο το  γνωριζω κι εγω. Εν τω μεταξυ , η δικια μου η δοτρια πρεπει να ηταν καταξανθη με πρασινα ματια, μπορει κ Αγγλιδα, γιατι το παιδι εχει πολυ ανοιχτοχρωμη επιδερμιδα

Αχ! Θα γίνει η κόρη σου μια κούκλα! Θα κάψει καρδιές! Μόνο εγώ πρέπει να γίνω σκούρα για να βρω δότρια!!! Έστειλα χθες email στο γιατρο μου με λεπτομέρειες για τη θεραπεία μου και του ζήτησα να μεσολαβήσει ως προς το χρόνο. Φαντάζεσαι να βρεθεί δότρια και να μην μπορούμε να πάμε Αθήνα λόγω μέτρων?!! Έχω έναν ξαδερφο διευθυντή Αστυνομικού τμήματος και θα ρωτήσω τι οδηγίες θα έρθουν.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH said:

Μπροστα σε ολη την κοροιδια που σου εκαναν , τουλαχιστον σου βρηκαν δοτρια μονδελο:lol:, χαχαχαχαχ

Ναι αυτο το  γνωριζω κι εγω. Εν τω μεταξυ , η δικια μου η δοτρια πρεπει να ηταν καταξανθη με πρασινα ματια, μπορει κ Αγγλιδα, γιατι το παιδι εχει πολυ ανοιχτοχρωμη επιδερμιδα

Κουκλι πρεπει να ειναι το μωρακι σου!!

Just now, anoulious said:

Αχ! Θα γίνει η κόρη σου μια κούκλα! Θα κάψει καρδιές! Μόνο εγώ πρέπει να γίνω σκούρα για να βρω δότρια!!! Έστειλα χθες email στο γιατρο μου με λεπτομέρειες για τη θεραπεία μου και του ζήτησα να μεσολαβήσει ως προς το χρόνο. Φαντάζεσαι να βρεθεί δότρια και να μην μπορούμε να πάμε Αθήνα λόγω μέτρων?!! Έχω έναν ξαδερφο διευθυντή Αστυνομικού τμήματος και θα ρωτήσω τι οδηγίες θα έρθουν.. 

Αχ πες κ εμας οταν μαθεις! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Αχ! Θα γίνει η κόρη σου μια κούκλα! Θα κάψει καρδιές! Μόνο εγώ πρέπει να γίνω σκούρα για να βρω δότρια!!! Έστειλα χθες email στο γιατρο μου με λεπτομέρειες για τη θεραπεία μου και του ζήτησα να μεσολαβήσει ως προς το χρόνο. Φαντάζεσαι να βρεθεί δότρια και να μην μπορούμε να πάμε Αθήνα λόγω μέτρων?!! Έχω έναν ξαδερφο διευθυντή Αστυνομικού τμήματος και θα ρωτήσω τι οδηγίες θα έρθουν.. 

Η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ ομορφο μωρακι.Προς το παρον τουλαχιστον.Αφου λεγαμε με τον αντρα μου, στο GNTM βρισκουν τις δοτριες, δεν υπαρχει περιπτωση:lol:!

Οχι να σου βρουν δοτρια στα χρωματα κ στα κιλα σου.

Νομιζω οτι  για ιατρικους λογους θα μπορεις να φευγεις, θα εχεις ιατρικη βεβαιαωση μαζι σου

Just now, Blondie 2020 είπε:

Κουκλι πρεπει να ειναι το μωρακι σου!!

Αχ πες κ εμας οταν μαθεις! 

Ναι ειναι ομορφη!Μπορει βεβαια να ειμαι η μαμα κουκουβαγια που την βλεπει ετσι, χαχαχα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, anna73 είπε:

σιγουρα θα το κανουμε θα παρει αυριο ο συντροφος μου τα εχει παρει κι αυτος γιατι εγω παλι δεν θα μιλησω δυστηχως εχω αυτο το κακο....:-(

Να ζητήσεις σίγουρα  αν δεν πετύχετε Να σε διευκολύνει οικονομικα στην επόμενη προσπάθεια (μη σου πω δωρεαν)...νομίζω είναι και δική τους αποτυχία δεν γίνεται σε μεγαλύτερη ηλικία να κάνουμε δυο και τρεις βλαστοκυστες και με νεαρή δότρια να φτάνει να γίνεται μόνο μια .. σίγουρα μπορεί να είναι καλυτερης ποιότητας  και να έχεις θετικο αποτέλεσμα αλλα σε διαφορετική περίπτωση  ζήτησε  το!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Καλημέρα. Αν το ακυρώσει  και φύγει πάλι δεν μπορούν με τη νομικη τους υπηρεσία να ζητήσουν κάποια έξοδα; 

δυστυχως αυτο δεν το ξερω, αλλα για 1000ε θα μπουν στην διαδικασια να κυνηγησουν?? δεν νομιζω

πρεπει να διαβασεις τι υπογραψατε και να αποφασισετε τι θα κανετε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Roda είπε:

Καλημέρα.καλή επιτυχία! Και πάλι να μην χαρίσετε χρήματα. Να κανει μία κοπέλα διέγερση με δικά της κ να ειναι τζούφια κ να πρεπει να πληρώσει το καταλαβαίνω. Δικά της ειναι τα ωάρια παιρνει το ρισκο κ πληρώνει για την προσπάθεια που έκανε. Στη δωρεά στην ουσία σου εξασφαλίζουν προσπάθειες. Κ το ρίσκο της αποτυχίας θα πρέπει να το επωμιστεί η επιχείρηση.Κι εφοσον ο νομος οριζει οτι μπορουν να μεταφερθούν δυο καθε φορά εσένα σου εξασφαλίζουν μισή προσπάθεια. Νομίζω αν τα πείτε αυτά θα κατανοήσουν. Ρίσκο είναι όντως αλλά δε γίνεται να το φορτώνεται όλο ο ασθενής!   

καλημερα κοριτσακι  θα δουμε περιμενουμε τηλ.εγω παντος τα εχω παρει και θελω να φυγω απο εκει....πολυ μεγαλη τελικα η κοροιδια τους

δυστηχως με το ποσο που ζητανε σαν αποζημιωση για να φυγουμε ειναι πολυ και δυστηχως αν τα δωσουμε δεν θα μπορεσουμε να κανουμε καινουργια προσπαθεια αλλου ......οποτε πηραμε αποφαση να βαλουμε αυτη τη μια και εχει ο θεος....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

καλησπερα ομορφες κοπελες  εχω να μπω καιρο αλλα με τσα δοντακια της μπεμπας δεν προλαβαινω ουτε τουαλτα να παω:razz::razz:. ελπιζω να ειστε καλα

Καλημερα!Βγαζει δοντακια η μπεμπουλα?

Just now, anna73 είπε:

καλημερα κοριτσακι  θα δουμε περιμενουμε τηλ.εγω παντος τα εχω παρει και θελω να φυγω απο εκει....πολυ μεγαλη τελικα η κοροιδια τους

δυστηχως με το ποσο που ζητανε σαν αποζημιωση για να φυγουμε ειναι πολυ και δυστηχως αν τα δωσουμε δεν θα μπορεσουμε να κανουμε καινουργια προσπαθεια αλλου ......οποτε πηραμε αποφαση να βαλουμε αυτη τη μια και εχει ο θεος....

Τουλαχιστον να πληρωσετε λιγοτερο

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MaryH είπε:

Καλημερα!Βγαζει δοντακια η μπεμπουλα?

Τουλαχιστον να πληρωσετε λιγοτερο

 

το μονο που καταφεραμε μαιρουλα ειναι να μας κοψουν 500 ευρω.....τους ειπαμε και για δευτερο κυκλο με την ιδια δοτρια και μας ειπαν οτι το απαγορευει ο νομος....

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

το μονο που καταφεραμε μαιρουλα ειναι να μας κοψουν 500 ευρω.....τους ειπαμε και για δευτερο κυκλο με την ιδια δοτρια και μας ειπαν οτι το απαγορευει ο νομος....

Τι να πω. Καλη επιτυχια να εχετε ευχομαι αλλα οι τυποι ειναι απαραδεκτοι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Καλημερα!Βγαζει δοντακια η μπεμπουλα?

Τουλαχιστον να πληρωσετε λιγοτερο

 

ναι μαιρη μου τα βγαζουμε νωρις τα δοντακια μας.!απο 4.5 μηνων ξεκινησε να εχει ενοχλησεις.. εσυ τι κανεις η μπεμπα σου? ποσο ειναι τωρα?


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 said:

το μονο που καταφεραμε μαιρουλα ειναι να μας κοψουν 500 ευρω.....τους ειπαμε και για δευτερο κυκλο με την ιδια δοτρια και μας ειπαν οτι το απαγορευει ο νομος....

Μακάρι να τα καταφέρετε τώρα, να πάνε όλα καλά...

Πότε θα κάνετε μεταφορά?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...