Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Blondie 2020 είπε:

Οχι ρε γαμωτο.. ο γιατρος τι ειπε; εγω θα ακυρωνα αυτη την προσπαθεια. Να πληρωσεις τοσα λεφτα για μια;; μια κανουμε κ εμεις πες τους. Σε ποιο κεντρο εισαι;

δεν μιλησα με τον γιατρο....στο εμβρ....με τον παπανικ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

@anouliousΚορίτσι μου διάβασα την " περιπέτεια" που τραβάς κ πραγματικά θεωρώ άκυρη τη συμπεριφορά της συντονίστριας.Πέρα όμως απο αυτό δεν μου αρεσε που περασαν στα ψιλά γράμματα το θέμα υγείας σου.Τέσπα.Εφοσον δε θέλεις να αφήσεις τον γιατρό σου, θα χρειαστεί να γίνεις περιασότερο απαιτητική κ σκληρή με το κέντρο.Κ εμείς δε ζητήσαμε πολλά αλλά θέσαμε κάποια κριτήρια όπως την ομάδα αίματος κ να μην είναι ρομά.Πάνω στο τελευταίο μας ξεκαθάρισαν ότι δεν εχουν δότριες αυτης της φυλής.Προσωπικά δεν ήθελα γιατί έχουν πολύ δυνατό dna κ οτιδήποτε στη συμπεριφορά τους/κουλτούρα τους κτλ. δε μου ταιριάζει.

Ελπίζω να βρεθεί σύντομα μια κοπέλα που να ταιριάζει στα θέλω σου κ να προχωρήσεις.Καλή επιτυχία γλυκιά μου!!!

Just now, anna73 είπε:

δεν μιλησα με τον γιατρο....στο εμβρ....με τον παπανικ....

Με τα χρήματα που εχεις δώσει θεωρώ πως πρέπει να τους πεις να επαναληφθεί η προσπάθεια γιατί η μια βλαστοκύστη σημαίνει ότι κάτι δεν πήγε καλά.Ελπίζω να δεχτούν να γίνει νέος κύκλος χωρίς να επιβαρυνθείς οικονομικά.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

να σε ρωτησω κατι μπορω να φυγω απο αυτο το κεντρο και να παω αλλου?

Δε γνωρίζω κορίτσι μου τη διαδικασία.Μια φίλη μας όμως εδώ στο φόρουμ η @Κρυσταλένια που είχε δυο βλαστοκύστες κ δεν ήξερε πως να το διαχειριστεί, όταν τους είπε οτι θα εφευγε απο το κέντρο, της είπαν οτι έπρεπε να καταβάλει ένα ποσό αποζημίωσης.Δε ξέρω αν αυτό αφορούσε τη δότρια ή το κέντρο.

Ίσως τα κοριτσια που ειχαν παρόμοια εμπειρία να μπορέσουν να σου δώσουν περισσότερες πληροφορίες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Δε γνωρίζω κορίτσι μου τη διαδικασία.Μια φίλη μας όμως εδώ στο φόρουμ η @Κρυσταλένια που είχε δυο βλαστοκύστες κ δεν ήξερε πως να το διαχειριστεί, όταν τους είπε οτι θα εφευγε απο το κέντρο, της είπαν οτι έπρεπε να καταβάλει ένα ποσό αποζημίωσης.Δε ξέρω αν αυτό αφορούσε τη δότρια ή το κέντρο.

Ίσως τα κοριτσια που ειχαν παρόμοια εμπειρία να μπορέσουν να σου δώσουν περισσότερες πληροφορίες

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι για την απαντηση!!! και σου ευχομαι με το καλο να παρεις τα μωρουλια σου αγκαλιτσα!!! δυδυμακια δεν εχεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anna73 said:

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι για την απαντηση!!! και σου ευχομαι με το καλο να παρεις τα μωρουλια σου αγκαλιτσα!!! δυδυμακια δεν εχεις?

Καλησπέρα, να μιλήσεις αρχικά με το γιατρό σου και το κέντρο να σου εξηγήσουν γιατί θεωρούν ότι πήρατε μόνο μία? στο σπέρμα είστε οκ? αν ναι τότε σίγουρα πρέπει κάτι να κάνει το κέντρο, ίσως έφταιγε η δότρια ή ο κύκλος δεν ήταν καλός...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι για την απαντηση!!! και σου ευχομαι με το καλο να παρεις τα μωρουλια σου αγκαλιτσα!!! δυδυμακια δεν εχεις?

Θυμησε μου σε ποιο κεντρο εισαι. Ναι μπορεις να φυγεις κ να μεταφερεις τη βλαστοκυστη με αποζημιωση.Περιεργο γιατι μονο μια βλαστοκυστη. το σπερμα ειναι καλο?Στη Θεσσαλονικη στο εμβρυολαμπ εισαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Καλησπέρα, να μιλήσεις αρχικά με το γιατρό σου και το κέντρο να σου εξηγήσουν γιατί θεωρούν ότι πήρατε μόνο μία? στο σπέρμα είστε οκ? αν ναι τότε σίγουρα πρέπει κάτι να κάνει το κέντρο, ίσως έφταιγε η δότρια ή ο κύκλος δεν ήταν καλός...

μου ειπαν οτι το σπερμα ειχε ενα θεματακι ενω καναμε ολες της εξετασεις που μας εδωσαν μας το ειπανε τωρα....μου ειπαν οτι θα μο δωσει σιγουρα εγκυμωσυνη αλλα εγω εχω νευριασει κλαιω γενικως ειμαι χαλια

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι για την απαντηση!!! και σου ευχομαι με το καλο να παρεις τα μωρουλια σου αγκαλιτσα!!! δυδυμακια δεν εχεις?

Σ'ευχαριστώ παρα πολύ!! Ναι διδυμάκια περιμένουμε κ ανυπομονούμε:x

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Θυμησε μου σε ποιο κεντρο εισαι. Ναι μπορεις να φυγεις κ να μεταφερεις τη βλαστοκυστη με αποζημιωση.Περιεργο γιατι μονο μια βλαστοκυστη. το σπερμα ειναι καλο?

καλησπερα κοριτσακι η κουκλαρα σου τι κανει??? πολλα φιλακια στα πατουσακια να της δωσεις......στο εμβρ....με τον παπανικ....καναμε ολες της εξετασεις που μας εδωσαν δεν μας ειπαν κατι τοτε.... το καταψυξαμε και σημερα μου ειπε οτι ειχε θεματακι....τι να πω

Just now, Papy είπε:

Σ'ευχαριστώ παρα πολύ!! Ναι διδυμάκια περιμένουμε κ ανυπομονούμε:x

σου ευχομαι με το καλο να υποδεχτεις τα γλυκουλια σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anna73 said:

μου ειπαν οτι το σπερμα ειχε ενα θεματακι ενω καναμε ολες της εξετασεις που μας εδωσαν μας το ειπανε τωρα....μου ειπαν οτι θα μο δωσει σιγουρα εγκυμωσυνη αλλα εγω εχω νευριασει κλαιω γενικως ειμαι χαλια

Έχεις δίκιο να έχεις νευριάσει μη στεναχωριέσαι, απλώς πρέπει να μιλήσετε τώρα... ένα θεματάκι δε δικαιολογεί μόνο 1 στα 8 και 1 στα 6 γονιμοποιημένα βλαστοκύστη. Ζήτησε τις εξετάσεις να στις δώσουν αν δε τις έχετε και γενικώς να σου εξηγήσουν...και βλέπετε μετά πως να προχωρήσετε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Έχεις δίκιο να έχεις νευριάσει μη στεναχωριέσαι, απλώς πρέπει να μιλήσετε τώρα... ένα θεματάκι δε δικαιολογεί μόνο 1 στα 8 και 1 στα 6 γονιμοποιημένα βλαστοκύστη. Ζήτησε τις εξετάσεις να στις δώσουν αν δε τις έχετε και γενικώς να σου εξηγήσουν...και βλέπετε μετά πως να προχωρήσετε

αυτο θα κανω  απλα περιμενουμε τοσο καιρο ολες μας και οταν ερχεται επιτελους και η δικη μας στιγμη απλα αν ακους κατι τετοιο πεφτεις ψυχολογικα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

καλησπερα κοριτσακι η κουκλαρα σου τι κανει??? πολλα φιλακια στα πατουσακια να της δωσεις......στο εμβρ....με τον παπανικ....καναμε ολες της εξετασεις που μας εδωσαν δεν μας ειπαν κατι τοτε.... το καταψυξαμε και σημερα μου ειπε οτι ειχε θεματακι....τι να πω

σου ευχομαι με το καλο να υποδεχτεις τα γλυκουλια σου!!!

Καλα ειναι το μπουμπουκακι μου!Θα της δωσω!Ρε γμτ γιατι μονο ενα? Τι σου ειπαν?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Καλα ειναι το μπουμπουκακι μου!Θα της δωσω!Ρε γμτ γιατι μονο ενα? Τι σου ειπαν?

μου ειπαν οτι το σπερμα ειχε ενα θεματακι ενω καναμε ολες της εξετασεις που μας εδωσαν μας το ειπανε τωρα....μου ειπαν οτι θα μο δωσει σιγουρα εγκυοσυνη....το ειχαμε καταψυξη

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

μου ειπαν οτι το σπερμα ειχε ενα θεματακι ενω καναμε ολες της εξετασεις που μας εδωσαν μας το ειπανε τωρα....μου ειπαν οτι θα μο δωσει σιγουρα εγκυοσυνη....το ειχαμε καταψυξη

Ενα απλως θεματακι δεν δικαιολογει αυτη την εξελιξη. Κι εμεις ειχαμε θεματακι κ πηραμε εξι. Η υπηρχε σοβαρο θεμα στο σπερμα ή η δοτρια δεν ειχε καλα ωαρια

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...