Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anoulious said:

Ναι καλε εννοείται. Απλά εγώ έγραψα  μια στατιστική.. με όποια αξία έχει. Μάλλον μπέρδεψα πάρα βοήθησα. 

Τίποτα απολύτως. Ας μη μου απαντήσει και ας κάνει κάτι. Που δεν πολύ ελπίζω. Τρομερά πολυάσχολος γιατρός και αυτό είναι πρόβλημα. Έχουμε και το lock down εδώ.. Εχω πιάσει κόκκινο από την αγωνία μου για την Πέμπτη που πρέπει να πάμε με το συζυγο στη Λάρισα!!Γιατί μόνη δεν μπορώ.. Δεν μπορώ να οδηγήσω μετά. Από το φάρμακο είμαι ψιλό φυτό. 

Ρε γαμωτο τα εχετε ολα εχετε κ αυτα! Να προσεχετε πανω απο ολα κ ολα θα γινουν! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anoulious είπε:

Δεν είμαι σίγουρη για τίποτα απολύτως. Απλά προβληματιζομαι για διάφορα. Και σκέφτομαι αν υπάρχει ή όχι λόγος να προτιμάς νεώτερη δότρια πχ μια 27 από μια 35.Αν δεν ημουν τόσο κουρασμένη με αυτά τα 15 χρονια plus που ταλαιπωρουμαι δε θα έψαχνα τίποτα. Εξάλλου έχω γράψει πολλάκις ότι η αδερφη μου στα 42 της έμεινε αμέσως εγκυος. 

Λογικοί οι προβληματισμοί. Ωστόσο δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι δεν υπάρχει καμία εγγύηση, ότι οι πιθανότητες είναι μόνο πιθανότητες και ότι δυστυχώς αυτά δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε. Νιώθω ότι βασανιζεσαι στην προσπάθεια/ανάγκη να ελέγξεις το αποτέλεσμα; Είναι ήδη μεγάλο το λούκι που περνάς (και το ξέρουμε όλες εδώ) για να βάζεις επιπλέον θέματα στον εαυτό σου. Στο λεω με πολλή καλή πρόθεση και με την άνεση που μιλάμε μεταξύ μας.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρα προτεινετε να μη δωσουμε οριο ηλικιας  στα ζητουμενα; απο τη.μια φοβαμαι μη βγαλω λιστα απο την αλλη δε θελω να μην εχω κ συγκεκριμενα ζητουμενα αλλα εσεις ου τα καταφερατε σιγουρα ξερετε καλυτερα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Αρα προτεινετε να μη δωσουμε οριο ηλικιας  στα ζητουμενα; απο τη.μια φοβαμαι μη βγαλω λιστα απο την αλλη δε θελω να μην εχω κ συγκεκριμενα ζητουμενα αλλα εσεις ου τα καταφερατε σιγουρα ξερετε καλυτερα!

Είναι πολύ προσωπικό θέμα αυτό, με τι νιώθει καλύτερα ο καθένας. Εγώ δεν ασχολήθηκα καθόλου. Είπα δεν με νοιάζει τίποτα. Το αποτέλεσμα με δικαίωσε. Μπορεί να είναι και σύμπτωση. Αν νιώθεις καλύτερα με νεαρή ηλικία, να το ζητήσεις. Αρκεί να ξέρεις ότι εγγυήσεις δεν υπάρχουν. 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 said:

Είναι πολύ προσωπικό θέμα αυτό, με τι νιώθει καλύτερα ο καθένας. Εγώ δεν ασχολήθηκα καθόλου. Είπα δεν με νοιάζει τίποτα. Το αποτέλεσμα με δικαίωσε. Μπορεί να είναι και σύμπτωση. Αν νιώθεις καλύτερα με νεαρή ηλικία, να το ζητήσεις. Αρκεί να ξέρεις ότι εγγυήσεις δεν υπάρχουν. 

 

Να σου πω οτι ουτε εμενα νομιζω οτι με νοιαζει αλλα ο,τι μου βγει τον καιρο που θα μου ζητηθει θα κανω ενστικτωδως για να μμω σε.αμφιβολιες μετα!

Ολα καλα εσυ;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, anoulious said:

Και σε εμένα τα dermestril έκαναν θαύματα. Είναι όμως δυσεύρετα. 

Είναι πολύ δύσκολα! Έπαιρνα γύρα τα φαρμακεία... Τελικά αντί να βάζω 1 των 100 έβαζα 2 των 50 που τα έβρισκα πιο εύκολα.

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Να σου πω οτι ουτε εμενα νομιζω οτι με νοιαζει αλλα ο,τι μου βγει τον καιρο που θα μου ζητηθει θα κανω ενστικτωδως για να μμω σε.αμφιβολιες μετα!

Ολα καλα εσυ;;

Μια χαρά, ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Clue είπε:

Είναι πολύ δύσκολα! Έπαιρνα γύρα τα φαρμακεία... Τελικά αντί να βάζω 1 των 100 έβαζα 2 των 50 που τα έβρισκα πιο εύκολα.

Αθήνα ή Θεσσαλονίκη είσαι; Νομίζω Αθήνα είναι λίγο πιο εύκολα. Το αποκορυφωμα:Τηλεφωνω σε ενα φαρμακείο να ρωτήσω αν έχουν dermestril μου λένε όχι.. Τηλεφωνει ο άντρας μιας συναδελφισσας γιατρός σε 15 λεπτα και φυσικά είχανε!Επειδη ήτανε γιατρός. Εμενα μου είχανε πει ψέματα!!! 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, anoulious said:

Αθήνα ή Θεσσαλονίκη είσαι; Νομίζω Αθήνα είναι λίγο πιο εύκολα. Το αποκορυφωμα:Τηλεφωνω σε ενα φαρμακείο να ρωτήσω αν έχουν dermestril μου λένε όχι.. Τηλεφωνει ο άντρας μιας συναδελφισσας γιατρός σε 15 λεπτα και φυσικά είχανε!Επειδη ήτανε γιατρός. Εμενα μου είχανε πει ψέματα!!! 

Αθήνα ήμουν. Ίσως είναι πιο εύκολα. Γενικά βοηθάει να έχεις "δικό σου" φαρμακείο. Να σε ξέρουν. Κι εμένα μου κράταγαν φάρμακα που ήξεραν ότι παίρνω.


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Αθήνα ήμουν. Ίσως είναι πιο εύκολα. Γενικά βοηθάει να έχεις "δικό σου" φαρμακείο. Να σε ξέρουν. Κι εμένα μου κράταγαν φάρμακα που ήξεραν ότι παίρνω.

Εμεις( Θεσσαλονίκη) είμαστε λιγο χωριό.. 

Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2020 at 12:52 ΠΜ, anna73 είπε:

το θεμα ειναι οτι ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.....λογο οικονομοικου  δυστηχως...

εκτος απο τα σπερμα καταψυξη τιποτε αλλο

Συγνώμη που επεμβαίνω. Αν έχεις πληρώσει μόνο κατάψυξη σπέρμα, δηλαδή 150 ευρώ, φύγε άμεσα. Δεν μου φαίνονται επαγγελματίες. Έπρεπε να έχεις τουλάχιστον 8 βλαστοκύστες και για μελλοντική εγκυμοσύνη αν θελήσεις. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...