Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      On 4/5/2024 at 3:47 ΜΜ, Angot είπε:

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, kallaki είπε:

Κορίτσια ααααα καλησπέρα ααααα τι κάνετε...???? Πολυ ησυχία ....

Καλησπέρα. Εγώ προσωπικά ακούω τα περί lock down και απογοητευομαι.. Φαντάζομαι ότι τα κέντρα που λειτουργούν με ξένες δότριες θα υπολειτουργουν τώρα.. Απο το καλό στο καλύτερο.. Βλέπω να να είμαι γριούλα με ολόσωμο μαγιό σκούρο μπλε(με κάνω εικόνα) βαμμένο μαλλί να φαίνομαι μεκροτερη και να λέω ακόμα περιμένω  δότρια!! 

Κατι ασχετο. Σήμερα που πηγα για τη θεραπεία μου, έμαθα ότι τη γ σφαιρινη που κάνω επειδή δεν υπαρχει φάρμακο κατά του covid  τη δινουν στους ασθενείς covid για να ενισχύσουν το ανοσοποιητικο τους και τους ελέγχουν τις ανοσοσφαιρινες που κανω! Εμένα εκ γεννητης ήτανε στο πάτο οι ανοσοσφαιρινες.. Σκέψου να μην έκανα τη θεραπεία. Μέσα στην ατυχία μου είναι τυχερη!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anoulious said:

Καλησπέρα. Εγώ προσωπικά ακούω τα περί lock down και απογοητευομαι.. Φαντάζομαι ότι τα κέντρα που λειτουργούν με ξένες δότριες θα υπολειτουργουν τώρα.. Απο το καλό στο καλύτερο.. Βλέπω να να είναι γριούλα με ολόσωμο μαγιό σκούρο μπλε(με κάνω εικόνα) βαμμένο μαλλί να φαίνομαι μεκροτερη και να λέω ακόμα περιμένω  δότρια!! 

Κατι ασχετο. Σήμερα που πηγα για τη θεραπεία μου, έμαθα ότι τη γ σφαιρινη που κάνω επειδή δεν υπαρχει φάρμακο κατά του covid  τη δινουν στους ασθενείς covid για να ενισχύσουν το ανοσοποιητικο τους και τους ελέγχουν τις ανοσοσφαιρινες που κανω! Εμένα εκ γεννητης ήτανε στο πάτο οι ανοσοσφαιρινες.. Σκέψου να μην έκανα τη θεραπεία. Μέσα στην ατυχία μου είναι τυχερη!! 

Όλοι στρεψαμε την προσοχή μας στα μέτρα για το covid. Δύσκολα τα πράγματα.... 

Δεν θέλω απαισιοδοξία.... Εμείς πάντα αισιόδοξες..... Του χρόνου θα είμαστε όλες εγκιουλες .....και κάποιες πιο γρήγορες και μαμάδες.....:::))))××××

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Όλοι στρεψαμε την προσοχή μας στα μέτρα για το covid. Δύσκολα τα πράγματα.... 

Δεν θέλω απαισιοδοξία.... Εμείς πάντα αισιόδοξες..... Του χρόνου θα είμαστε όλες εγκιουλες .....και κάποιες πιο γρήγορες και μαμάδες.....:::))))××××

 

Τι να πω.. Θα προσπαθήσω να με φανταστώ με πιο νεανικό μαγιό και να περιμένω δότρια.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσακια; κ εμεις εδω αυτσ βλεπουμε κ εχουμε αγχωθει...ειχα βγαλει εισητηριο για ελλαδα στις 23 κ ειχα ηδη κλεισει ραντεβου με το γιατρο στις 24 αλλα θα το ακυρωσουμε κ θα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει. Ελπιζω οντως να κρατησει μεχρι τελος Νοεμβριου κ οχι παραπανω κ να ερθουμε αρχες Δεκεμβριου.. εχω αρχισει κ αγχωνομαι οτι ολο κατι θα γινεται κ δε θα τα καταφερουμε. Αλλα οντως πρεπει να ειμαστε αισιοδοξες.. 

Ασε την εικονα της γριουλας εσυ @anoulious (ασε κ εγω την κανω) και κανε εικονα εγκυουλες!!  Ελπιζω ολα καλα με τη θεραπεια! Ειδες που εισαι κ.προχωρημενη;;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Τι κανετε κοριτσακια; κ εμεις εδω αυτσ βλεπουμε κ εχουμε αγχωθει...ειχα βγαλει εισητηριο για ελλαδα στις 23 κ ειχα ηδη κλεισει ραντεβου με το γιατρο στις 24 αλλα θα το ακυρωσουμε κ θα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει. Ελπιζω οντως να κρατησει μεχρι τελος Νοεμβριου κ οχι παραπανω κ να ερθουμε αρχες Δεκεμβριου.. εχω αρχισει κ αγχωνομαι οτι ολο κατι θα γινεται κ δε θα τα καταφερουμε. Αλλα οντως πρεπει να ειμαστε αισιοδοξες.. 

Ασε την εικονα της γριουλας εσυ @anoulious (ασε κ εγω την κανω) και κανε εικονα εγκυουλες!!  Ελπιζω ολα καλα με τη θεραπεια! Ειδες που εισαι κ.προχωρημενη;;

Ναι ντε! Κάνω θεραπεία πριν μου χρειαστεί!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blondie 2020 είπε:

Τι κανετε κοριτσακια; κ εμεις εδω αυτσ βλεπουμε κ εχουμε αγχωθει...ειχα βγαλει εισητηριο για ελλαδα στις 23 κ ειχα ηδη κλεισει ραντεβου με το γιατρο στις 24 αλλα θα το ακυρωσουμε κ θα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει. Ελπιζω οντως να κρατησει μεχρι τελος Νοεμβριου κ οχι παραπανω κ να ερθουμε αρχες Δεκεμβριου.. εχω αρχισει κ αγχωνομαι οτι ολο κατι θα γινεται κ δε θα τα καταφερουμε. Αλλα οντως πρεπει να ειμαστε αισιοδοξες.. 

Ασε την εικονα της γριουλας εσυ @anoulious (ασε κ εγω την κανω) και κανε εικονα εγκυουλες!!  Ελπιζω ολα καλα με τη θεραπεια! Ειδες που εισαι κ.προχωρημενη;;

Όλοι ελπίζουμε να ομαλοποιηθουν τα πράγματα το Δεκέμβριο αλλά να δούμε.. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anoulious είπε:

Καλησπέρα. Εγώ προσωπικά ακούω τα περί lock down και απογοητευομαι.. Φαντάζομαι ότι τα κέντρα που λειτουργούν με ξένες δότριες θα υπολειτουργουν τώρα.. Απο το καλό στο καλύτερο.. Βλέπω να να είμαι γριούλα με ολόσωμο μαγιό σκούρο μπλε(με κάνω εικόνα) βαμμένο μαλλί να φαίνομαι μεκροτερη και να λέω ακόμα περιμένω  δότρια!! 

Κατι ασχετο. Σήμερα που πηγα για τη θεραπεία μου, έμαθα ότι τη γ σφαιρινη που κάνω επειδή δεν υπαρχει φάρμακο κατά του covid  τη δινουν στους ασθενείς covid για να ενισχύσουν το ανοσοποιητικο τους και τους ελέγχουν τις ανοσοσφαιρινες που κανω! Εμένα εκ γεννητης ήτανε στο πάτο οι ανοσοσφαιρινες.. Σκέψου να μην έκανα τη θεραπεία. Μέσα στην ατυχία μου είναι τυχερη!! 

Σταμάτα βρε, φαγώθηκες να βάψεις το μαλλί. Όχι δεν θα το βάψεις , θα φοράς νεανικό μαγιό και θα κρατάς παιδικό σωσίβιο και κουβαδάκια !

1 hour ago, Blondie 2020 είπε:

Τι κανετε κοριτσακια; κ εμεις εδω αυτσ βλεπουμε κ εχουμε αγχωθει...ειχα βγαλει εισητηριο για ελλαδα στις 23 κ ειχα ηδη κλεισει ραντεβου με το γιατρο στις 24 αλλα θα το ακυρωσουμε κ θα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει. Ελπιζω οντως να κρατησει μεχρι τελος Νοεμβριου κ οχι παραπανω κ να ερθουμε αρχες Δεκεμβριου.. εχω αρχισει κ αγχωνομαι οτι ολο κατι θα γινεται κ δε θα τα καταφερουμε. Αλλα οντως πρεπει να ειμαστε αισιοδοξες.. 

Ασε την εικονα της γριουλας εσυ @anoulious (ασε κ εγω την κανω) και κανε εικονα εγκυουλες!!  Ελπιζω ολα καλα με τη θεραπεια! Ειδες που εισαι κ.προχωρημενη;;

Σίγουρα για εσάς που είστε στο εξωτερικό είναι πιο δύσκολα . Τι κακό μας βρήκε πάλι θεέ μου. Νομίζω ότι αν κάνετε test covid μπορείτε να ταξιδέψετε , ψαξτο λιγο

Εγω τη Δευτέρα θα κάνω υστεροσκόπηση και σκεφτομαι μήπως την κάνω άδικα , και περάσουν μετα μήνες μέχρι να γίνει η εμβρυομεταφορά . Αλλά θέλω να πιστεύω ότι δεν θα χειροτερέψουν τα πράγματα και θα μπορέσω το Δεκέμβριο να κάνω την ετ. Δεν θελω να το αναβάλλω, μέχρι πότε πια θα αναβάλουμε τη ζωή μας;;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, thalasa said:

Σταμάτα βρε, φαγώθηκες να βάψεις το μαλλί. Όχι δεν θα το βάψεις , θα φοράς νεανικό μαγιό και θα κρατάς παιδικό σωσίβιο και κουβαδάκια !

Σίγουρα για εσάς που είστε στο εξωτερικό είναι πιο δύσκολα . Τι κακό μας βρήκε πάλι θεέ μου. Νομίζω ότι αν κάνετε test covid μπορείτε να ταξιδέψετε , ψαξτο λιγο

Εγω τη Δευτέρα θα κάνω υστεροσκόπηση και σκεφτομαι μήπως την κάνω άδικα , και περάσουν μετα μήνες μέχρι να γίνει η εμβρυομεταφορά . Αλλά θέλω να πιστεύω ότι δεν θα χειροτερέψουν τα πράγματα και θα μπορέσω το Δεκέμβριο να κάνω την ετ. Δεν θελω να το αναβάλλω, μέχρι πότε πια θα αναβάλουμε τη ζωή μας;;

Καλημερα! Να ρωτησεις το κεντρο σου πρωτα αλλα νομιζω οτι δε θσ κλεισουν αυτη τη φορα ιποτε θα κανεις την ετ κανονικα! Αντε ρε γαμωτο να αρχισουν τα καλα νεα κ εδω!

Ναι μπορουμε να ερθουμε αλλα αν ειναι κ ολα κλειστα δε θσ μπορω να κανω τιποτα απο αυτα που θελω ευκολα. Θα περιμενω μεχρι τελη Νοεμβριου για να δω κ αποφασιζουμε. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Καλησπέρα. Εγώ προσωπικά ακούω τα περί lock down και απογοητευομαι.. Φαντάζομαι ότι τα κέντρα που λειτουργούν με ξένες δότριες θα υπολειτουργουν τώρα.. Απο το καλό στο καλύτερο.. Βλέπω να να είμαι γριούλα με ολόσωμο μαγιό σκούρο μπλε(με κάνω εικόνα) βαμμένο μαλλί να φαίνομαι μεκροτερη και να λέω ακόμα περιμένω  δότρια!! 

Κατι ασχετο. Σήμερα που πηγα για τη θεραπεία μου, έμαθα ότι τη γ σφαιρινη που κάνω επειδή δεν υπαρχει φάρμακο κατά του covid  τη δινουν στους ασθενείς covid για να ενισχύσουν το ανοσοποιητικο τους και τους ελέγχουν τις ανοσοσφαιρινες που κανω! Εμένα εκ γεννητης ήτανε στο πάτο οι ανοσοσφαιρινες.. Σκέψου να μην έκανα τη θεραπεία. Μέσα στην ατυχία μου είναι τυχερη!! 

Aσε τις γριουλες, κ τα χαζα. Σε πληροφορω οτι εγκυουλα θα φαινεσαι δεκα χρονια μικροτερη. Οι ορμονες στο φουλ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Aσε τις γριουλες, κ τα χαζα. Σε πληροφορω οτι εγκυουλα θα φαινεσαι δεκα χρονια μικροτερη. Οι ορμονες στο φουλ

Λες? Να είναι κάτι σαν φυσικό botox? Aντε να δούμε. 

17 ώρες πρίν, thalasa είπε:

Σταμάτα βρε, φαγώθηκες να βάψεις το μαλλί. Όχι δεν θα το βάψεις , θα φοράς νεανικό μαγιό και θα κρατάς παιδικό σωσίβιο και κουβαδάκια !

Σίγουρα για εσάς που είστε στο εξωτερικό είναι πιο δύσκολα . Τι κακό μας βρήκε πάλι θεέ μου. Νομίζω ότι αν κάνετε test covid μπορείτε να ταξιδέψετε , ψαξτο λιγο

Εγω τη Δευτέρα θα κάνω υστεροσκόπηση και σκεφτομαι μήπως την κάνω άδικα , και περάσουν μετα μήνες μέχρι να γίνει η εμβρυομεταφορά . Αλλά θέλω να πιστεύω ότι δεν θα χειροτερέψουν τα πράγματα και θα μπορέσω το Δεκέμβριο να κάνω την ετ. Δεν θελω να το αναβάλλω, μέχρι πότε πια θα αναβάλουμε τη ζωή μας;;

Εφόσον έχεις εμβρυο σ αυτό το lock down φαινεται ότι θα γίνονται εμβρυομεταφορες. Το πρόβλημα θα είναι στη διακίνηση δοτριων από το εξωτερικό. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Λες? Να είναι κάτι σαν φυσικό botox? Aντε να δούμε. 

Εφόσον έχεις εμβρυο σ αυτό το lock down φαινεται ότι θα γίνονται εμβρυομεταφορες. Το πρόβλημα θα είναι στη διακίνηση δοτριων από το εξωτερικό. 

Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Εσυ δεν είχες κάποιο νεότερο απο το γιατρό ή από το κέντρο ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Εσυ δεν είχες κάποιο νεότερο απο το γιατρό ή από το κέντρο ;

Το ιασω εβγαλε ανακοινωσηδεν θα κλεισει ομοιως το γεννεσις εγω περιμενω το μητερα να δω 

Θεωρω δεν θα κλεισει κανενα 

Καλη τυχη κοριτσια 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Εσυ δεν είχες κάποιο νεότερο απο το γιατρό ή από το κέντρο ;

Δυστυχως   οχι.Αυτο ειναι το ασχημο με τους   μεγαλογιατρους    .Περασε μια εβδομαδα και εγω σε 17 περιπου ημερες   θα πρεπει να ξερω αν θα πρεπει να κανω υστεροσκοπηση.

Αν καποια κοπελα περασει διοδια για εμβρυομεταφορα κλπ ας   ενημερωσει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , anoulious είπε:

Λες? Να είναι κάτι σαν φυσικό botox? Aντε να δούμε. 

Εφόσον έχεις εμβρυο σ αυτό το lock down φαινεται ότι θα γίνονται εμβρυομεταφορες. Το πρόβλημα θα είναι στη διακίνηση δοτριων από το εξωτερικό. 

Κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης ολοι μου ελεγαν οτι εχω ομορφυνει. Εχεις πιο ωραιο δερμα, μαλλια, κι εμεις οι αδυνατες αποκτουμε καμπυλες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...