Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Troia είπε:

Επίσης πόσο πριν; Θα τον ρωτήσω βέβαια, αν ξέρει, αλλά μέχρι χθες πήρα και την Τρίτη έχω εμβρυομεταφορά. 

Mε το καλο να δεχτεις τα μωρα σου!

Just now, kallaki είπε:

Εγώ πάω Πέμπτη.... Να δούμε τι θα δούμε.....:::))))

Με το καλο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια.. Εγώ τηλ σήμερα στο κέντρο. Επειδή έχουν περάσει καμμία 10 ημέρες που αδιαθετησα να δω αν θα κάνω υστεροσκοπηση σ αυτόν τον κύκλο. Με χίλια ζόρια μου είπε να προχωρήσω στην υστεροσκοπηση γιατί πιστεύει ότι έχει κάτι υπόψη της, χωρίς να μου πει κάτι συγκεκριμένο, και θα προσπαθήσει να μας συγχρονίσει.. Ρε κορίτσια δεν μπορώ να πολύ εμπιστευτώ.. Απο την αλλη η ιδέα του φρέσκου κυκλου με τρομάζει.. Πολλές μερες ορμόνες, σάκχαρο στο Θεό;!! Λέω να ρωτήσω το γιατρό μου.. Απο την αλλη αντε να τον βρεις τον Σφακ.. 

  • Μπερδεμένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

On 11/14/2020 at 11:03 PM, Troia said:

Εγώ ελπίζω ο γιατρός να είναι τίμιος άνθρωπος και να μη σκεφτεί ότι θα του χαλάσω τις καλοκαιρινές διακοπές του αν πετύχω...Όχι ότι το έχω σίγουρο βέβαια, αλλά ως εδώ καλά έχει πάει το πράγμα....

Καλημέρα δεν νομίζω να σκεφτεί κάτι τέτοιο.... Αν φέρθηκε καλά μέχρι τώρα θα πάει έτσι.... 

:::)))×××

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα δεν νομίζω να σκεφτεί κάτι τέτοιο.... Αν φέρθηκε καλά μέχρι τώρα θα πάει έτσι.... 

:::)))×××

Ε, τι να πω, δεν έχει φερθεί άσχημα ως τώρα, αλλά η αλήθεια είναι ότι πέρασε από το μυαλό μου και αυτό. Παλιά είχα μία γυναικολόγο για πολλά χρόνια που έλεγε ότι διακοπές κάνει μόνο στο εξοχικό της εντός νομού αττικής, για το λόγο ακριβώς που αναφέρω.

Καλά, ο δικός μου έχει και τον πατέρα του. Ελπίζω να κάνουν διακοπές σε βάρδιες...

Πολύ μακριά το έφτασα όμως...Ας ξυπνήσω από το όνειρο μην πέσω απότομα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/14/2020 at 11:55 AM, Troia said:

Επίσης πόσο πριν; Θα τον ρωτήσω βέβαια, αν ξέρει, αλλά μέχρι χθες πήρα και την Τρίτη έχω εμβρυομεταφορά. 

Καλή επιτυχία κοπέλα μου για αύριο.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Troia said:

Ε, τι να πω, δεν έχει φερθεί άσχημα ως τώρα, αλλά η αλήθεια είναι ότι πέρασε από το μυαλό μου και αυτό. Παλιά είχα μία γυναικολόγο για πολλά χρόνια που έλεγε ότι διακοπές κάνει μόνο στο εξοχικό της εντός νομού αττικής, για το λόγο ακριβώς που αναφέρω.

Καλά, ο δικός μου έχει και τον πατέρα του. Ελπίζω να κάνουν διακοπές σε βάρδιες...

Πολύ μακριά το έφτασα όμως...Ας ξυπνήσω από το όνειρο μην πέσω απότομα...

Κανονικά βάζουν αντικαταστάτη.... Ο δικός μου σε σεμινάριο ήταν και είχε αντικαταστάτη....

Αυτό να μη σε αγχώνει .... Να σκέφτεστε ότι θα πάνε ολα καλά.....

Just now, Troia said:

Καλή επιτυχία και σ' εσένα! Κι εσύ αύριο δεν είσαι;

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ εγώ θα πάω για εξέταση ενδομήτριου την Πέμπτη... Και να δούμε από εκεί και πέρα.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Με πήρε σήμερα ο γιατρός και μ 'ενημέρωσε ότι βρέθηκε δότρια & είμαι πάρα πολύ χαρούμενη!!! Γιούπηηηηηη!!!! Η δότρια τώρα ξεκινάει και θα βάλουμε τα έμβρυα κατάψυξη... Εγώ είμαι στον δεύτερο δοκιμαστικό κύκλο παρακολούθησης ενδομητρίου.... Άρα πάμε με κατεψυγμένα εμβρυάκια:wub:  Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τα νέα μου γιατί χάρηκα πολύ & η αλήθεια είναι ότι νιώθω μια γλυκιά προσμονή. :wub::wub::wub:

Συγχαρητήρια κοπελάρα μου...Ναι κ εγώ έτσι πετουσα από τη χαρά μου όταν με είχαν πάρει κ μου το είπαν!!!

Αχ όλα να σου πάνε τέλεια ...Και γρήγορα!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Συγχαρητήρια κοπελάρα μου...Ναι κ εγώ έτσι πετουσα από τη χαρά μου όταν με είχαν πάρει κ μου το είπαν!!!

Αχ όλα να σου πάνε τέλεια ...Και γρήγορα!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ! Ονειροπολώ ήδη!!! Ελπίζω να μην γκρεμοτσακιστώ πάλι...

  • Μου αρέσει 2

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...