Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Δυστυχως   οχι.Αυτο ειναι το ασχημο με τους   μεγαλογιατρους    .Περασε μια εβδομαδα και εγω σε 17 περιπου ημερες   θα πρεπει να ξερω αν θα πρεπει να κανω υστεροσκοπηση.

Αν καποια κοπελα περασει διοδια για εμβρυομεταφορα κλπ ας   ενημερωσει

Εγώ που θα πάω από επαρχία την Τρίτη Αθήνα στο ιατρείο του γιατρού μου μου έχει γράψει μια ιατρική γνωμάτευση και αυτή θα υποδείξω οπου κ αν με σταματήσουν.. Θα σας ενημερωσω και σχετικά την Τρίτη.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγώ που θα πάω από επαρχία την Τρίτη Αθήνα στο ιατρείο του γιατρού μου μου έχει γράψει μια ιατρική γνωμάτευση και αυτή θα υποδείξω οπου κ αν με σταματήσουν.. Θα σας ενημερωσω και σχετικά την Τρίτη.. 

Ετσι ακριβως γινεται. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Δυστυχως   οχι.Αυτο ειναι το ασχημο με τους   μεγαλογιατρους    .Περασε μια εβδομαδα και εγω σε 17 περιπου ημερες   θα πρεπει να ξερω αν θα πρεπει να κανω υστεροσκοπηση.

Αν καποια κοπελα περασει διοδια για εμβρυομεταφορα κλπ ας   ενημερωσει

Εμένα για τη Δευτέρα που θα κάνω υστεροσκοπηση μου στείλανε απο το κέντρο με μέιλ βεβαίωση μετακίνησης , και αναφέρουν και το όνομα του συζύγου οτι ειναι απαραίτητη η παρουσία του. Κατι παρόμοιο λογικά θα σου στείλουν και σένα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Εμένα για τη Δευτέρα που θα κάνω υστεροσκοπηση μου στείλανε απο το κέντρο με μέιλ βεβαίωση μετακίνησης , και αναφέρουν και το όνομα του συζύγου οτι ειναι απαραίτητη η παρουσία του. Κατι παρόμοιο λογικά θα σου στείλουν και σένα

Δηλαδη τύπου ραντεβού σας περιμένουμε τη Δευτέρα  κλπ..; Ή πιο επίσημο με τίτλο βεβαίωση μετακίνησης και η τάδε θα υποβληθεί κλπ

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγώ που θα πάω από επαρχία την Τρίτη Αθήνα στο ιατρείο του γιατρού μου μου έχει γράψει μια ιατρική γνωμάτευση και αυτή θα υποδείξω οπου κ αν με σταματήσουν.. Θα σας ενημερωσω και σχετικά την Τρίτη.. 

ΟΚ. Ενημέρωσε μας. Καλά για τη Λάρισα από  το νοσοκομείο έχω κάτι πολύ επίσημο του στυλ γνωμάτευση  εφ όρου ζωής από τμήμα Χημείοθεραπειών έγχυση  κλπ με στρογγυλή, επίσημο το επόμενο ραντεβού κλπ.. Αναρωτιεμαι αν, αν... μας ειδοποιήσουν από Αθήνα να δώσει δειγμα ο σύζυγος, θέλω να είμαι και εγώ, μεγάλο ταξίδι τι θα μπορούσε να γράψει για να μας καλύψει ένα ιδιωτικό κέντρο;Θα έπρεπε να το υπογράψει λογικά γιατρός και όχι η υπεύθυνη του κέντρου;Ολη την Ελλάδα θα  διασχισουμε , σε κάποιο από τα διόδια θα σε σταματισουν.. Θα μου πεις ας βρεθεί δότρια.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Δηλαδη τύπου ραντεβού σας περιμένουμε τη Δευτέρα  κλπ..; Ή πιο επίσημο με τίτλο βεβαίωση μετακίνησης και η τάδε θα υποβληθεί κλπ

ΟΚ. Ενημέρωσε μας. Καλά για τη Λάρισα από  το νοσοκομείο έχω κάτι πολύ επίσημο του στυλ γνωμάτευση  εφ όρου ζωής από τμήμα Χημείοθεραπειών έγχυση  κλπ με στρογγυλή, επίσημο το επόμενο ραντεβού κλπ.. Αναρωτιεμαι αν, αν... μας ειδοποιήσουν από Αθήνα να δώσει δειγμα ο σύζυγος, θέλω να είμαι και εγώ, μεγάλο ταξίδι τι θα μπορούσε να γράψει για να μας καλύψει ένα ιδιωτικό κέντρο;Θα έπρεπε να το υπογράψει λογικά γιατρός και όχι η υπεύθυνη του κέντρου;Ολη την Ελλάδα θα  διασχισουμε , σε κάποιο από τα διόδια θα σε σταματισουν.. Θα μου πεις ας βρεθεί δότρια.. 

Επίσημο , γραφει βεβαίωση και υπογράφει ο γιατρος οτι θα υποβληθώ σε υστεροσκοπηση και ειναι απαραίτητη η παρουσία του συζύγου . Σίγουρα θα σου δώσουν κατι ανάλογο και σένα, στην Αθηνα ειδικά πιστεύω θα ελέγχουν πιο πολυ . Αν τους εξηγήσεις στο κεντρο οτι θέλεις να παρευρίσκεται , δε νομιζω να ειναι δυςκολο να βάλουν και το όνομα σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα αααα σας. Άρχισα το κτίσιμο....::))) ενδομήτριου ....... Θα με εξετάσει στις 19 ...... Ο θεούλη να τα φέρει βολικά....:::)))×××

Έχουμε κανένα νέο από κανένα κορίτσι...??????

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Καλημέρα αααα σας. Άρχισα το κτίσιμο....::))) ενδομήτριου ....... Θα με εξετάσει στις 19 ...... Ο θεούλη να τα φέρει βολικά....:::)))×××

Έχουμε κανένα νέο από κανένα κορίτσι...??????

Καλό χτίσιμο! Γρήγορα να υποδεχτείς τα μωράκια σου!!!

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Καλημέρα αααα σας. Άρχισα το κτίσιμο....::))) ενδομήτριου ....... Θα με εξετάσει στις 19 ...... Ο θεούλη να τα φέρει βολικά....:::)))×××

Έχουμε κανένα νέο από κανένα κορίτσι...??????

Καλη επιτυχια με τι καλο να δεχτεις τα εμβρυακια σου!

Εμας σημερα ανακοινωσαν οτι πτησεις για ελλαδα θα εχουν καραντινα στην επιστροφη οποτε ακυρο το ταξιδι μου στις 23 κ η συναντηση μου με το γιστρο στις 24... . Ευελπιστουμε οτι θα ανοιξουν το Δεκεμβριο αλλιως δε με νοιαζει θα ερθω κ ας κατσω καρσντινα μετα. Δεν αντεχψ να χασω αλλο χρονο..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue said:

Καλό χτίσιμο! Γρήγορα να υποδεχτείς τα μωράκια σου!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ…. Και ότι καλύτερο και σένα….

Just now, Blondie 2020 said:

Καλη επιτυχια με τι καλο να δεχτεις τα εμβρυακια σου!

Εμας σημερα ανακοινωσαν οτι πτησεις για ελλαδα θα εχουν καραντινα στην επιστροφη οποτε ακυρο το ταξιδι μου στις 23 κ η συναντηση μου με το γιστρο στις 24... . Ευελπιστουμε οτι θα ανοιξουν το Δεκεμβριο αλλιως δε με νοιαζει θα ερθω κ ας κατσω καρσντινα μετα. Δεν αντεχψ να χασω αλλο χρονο..

Ευχαριστώ πολύ πολύ….για τις ευχές σου…..

Τι να πω ρε σι κορίτσι μου…. Υπομονή……

Μεγάλο πρόβλημα ο Covit …….. και εμάς εδώ όλο και αναγγέλλουν καινούργια μέτρα…… χάσαμε το μπουσουλά μας….

Που θα πάει θα περάσει …… Αισιοδοξία είπαμε ….¨:::::)))))ΧΧΧΧΧ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Ευχαριστώ πολύ πολύ…. Και ότι καλύτερο και σένα….

Ευχαριστώ πολύ πολύ….για τις ευχές σου…..

Τι να πω ρε σι κορίτσι μου…. Υπομονή……

Μεγάλο πρόβλημα ο Covit …….. και εμάς εδώ όλο και αναγγέλλουν καινούργια μέτρα…… χάσαμε το μπουσουλά μας….

Που θα πάει θα περάσει …… Αισιοδοξία είπαμε ….¨:::::)))))ΧΧΧΧΧ

Αντε νσ κσνεις την αρχη να ξεκινησουν τα καλα νεα κ οι χαρες! Δε θυμαμαι καθολου σε τι φαση ειμαστε ολες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα αααα σας. Άρχισα το κτίσιμο....::))) ενδομήτριου ....... Θα με εξετάσει στις 19 ...... Ο θεούλη να τα φέρει βολικά....:::)))×××

Έχουμε κανένα νέο από κανένα κορίτσι...??????

Άντε μπράβο. Να κάνεις μια καλή καλή αρχή. 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Καλη επιτυχια με τι καλο να δεχτεις τα εμβρυακια σου!

Εμας σημερα ανακοινωσαν οτι πτησεις για ελλαδα θα εχουν καραντινα στην επιστροφη οποτε ακυρο το ταξιδι μου στις 23 κ η συναντηση μου με το γιστρο στις 24... . Ευελπιστουμε οτι θα ανοιξουν το Δεκεμβριο αλλιως δε με νοιαζει θα ερθω κ ας κατσω καρσντινα μετα. Δεν αντεχψ να χασω αλλο χρονο..

Αχ υπομονη κορίτσι μου  αν κ ξέρω πόσο δύσκολο είναι...!!!

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα αααα σας. Άρχισα το κτίσιμο....::))) ενδομήτριου ....... Θα με εξετάσει στις 19 ...... Ο θεούλη να τα φέρει βολικά....:::)))×××

Έχουμε κανένα νέο από κανένα κορίτσι...??????

Όλα να πάνε τέλεια σου εύχομαι!!!

Γρήγορα τα μωράκια στο κρεβατάκι τους!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα αααα σας. Άρχισα το κτίσιμο....::))) ενδομήτριου ....... Θα με εξετάσει στις 19 ...... Ο θεούλη να τα φέρει βολικά....:::)))×××

Έχουμε κανένα νέο από κανένα κορίτσι...??????

Καλή επιτυχία , άντε να κανεις την αρχή γιατι πολύ ησυχία εχει πέσει . Όλα καλα να πάνε !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα αααα σας. Άρχισα το κτίσιμο....::))) ενδομήτριου ....... Θα με εξετάσει στις 19 ...... Ο θεούλη να τα φέρει βολικά....:::)))×××

Έχουμε κανένα νέο από κανένα κορίτσι...??????

Καλη επιτυχια με τι καλο να δεχτεις τα εμβρυακια σου!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Έχετε καμία συμβουλή για καλύτερο ενδομήτριο??? Πάω περπάτημα σχέδιο κάθε μέρα κανένα 40λεπτο και προσπαθώ να πίνω πολύ νερό που γενικά κάνει κάλο.

Άρχισα το στόλισμα για τα Χριστούγεννα ::::)))))) 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...