Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, kallaki είπε:

Έχετε καμία συμβουλή για καλύτερο ενδομήτριο??? Πάω περπάτημα σχέδιο κάθε μέρα κανένα 40λεπτο και προσπαθώ να πίνω πολύ νερό που γενικά κάνει κάλο.

Άρχισα το στόλισμα για τα Χριστούγεννα ::::)))))) 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Οι θρεπτικές σούπες και γενικά τα ζεστά κάνουν καλό. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Blondie 2020 είπε:

Vitamin e και l'arginine εχω διαβασει!

@kallakiΒιταμίνη Ε μαζι με CoQ10 για καλύτερη απορρόφηση και L-arginine (πηγή: βιβλίο "it starts with the egg"). Διατροφικά ό,τι κάνει καλό στο αίμα, δηλαδή όλα τα κόκκινα (παντζάρια, ρόδια, κόκκινο κρέας, καλύτερα αρνί και κατσίκι, όπως και η γλυκοπατάτα). Τα ζεστά και οι σούπες κάνουν καλό στο να κρατάνε το σώμα (και τη μήτρα μας) ζεστό.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ξεκίνησα εδώ και μια εβδομάδα προετοιμασία ενδομητρίου. Τις προηγούμενες φορές δεν ανέβαινε πάνω από 6,5 τώρα με τα αυτοκόλλητα ελπίζω σε καλύτερες τιμές, πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, ni-ki είπε:

Και εγώ ξεκίνησα εδώ και μια εβδομάδα προετοιμασία ενδομητρίου. Τις προηγούμενες φορές δεν ανέβαινε πάνω από 6,5 τώρα με τα αυτοκόλλητα ελπίζω σε καλύτερες τιμές, πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ 

Σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία.. εμένα μόνο αυτά μου φτιάχνουν το ενδομήτριο.. 

Τα βρίσκεις όμως??Η δεν είσαι Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ni-ki said:

Και εγώ ξεκίνησα εδώ και μια εβδομάδα προετοιμασία ενδομητρίου. Τις προηγούμενες φορές δεν ανέβαινε πάνω από 6,5 τώρα με τα αυτοκόλλητα ελπίζω σε καλύτερες τιμές, πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ 

Καλη επιτυχια! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kallaki είπε:

Καλημέρα αααα σας. Άρχισα το κτίσιμο....::))) ενδομήτριου ....... Θα με εξετάσει στις 19 ...... Ο θεούλη να τα φέρει βολικά....:::)))×××

Έχουμε κανένα νέο από κανένα κορίτσι...??????

20 οροφη πολυκατοικία σ ευχομαι....αχχαχαχαχαχχ που ωραίο αυτο ποτ είπες....καλη επιτυχία  κοριτσαρα μ....με το καλο να μας ενημερωνεις

Just now, ni-ki είπε:

Και εγώ ξεκίνησα εδώ και μια εβδομάδα προετοιμασία ενδομητρίου. Τις προηγούμενες φορές δεν ανέβαινε πάνω από 6,5 τώρα με τα αυτοκόλλητα ελπίζω σε καλύτερες τιμές, πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ 

καλή επιτυχία κ σε εσενα κουκλα  μ....κ μενα τα αυτοκολλητα με έσωσαν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, ni-ki said:

Και εγώ ξεκίνησα εδώ και μια εβδομάδα προετοιμασία ενδομητρίου. Τις προηγούμενες φορές δεν ανέβαινε πάνω από 6,5 τώρα με τα αυτοκόλλητα ελπίζω σε καλύτερες τιμές, πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ 

Αυτή την φορά θα πάνε όλα καλά...... Κοπέλα μου. Πρεπει να σκεφτόμαστε θετικά. Που θα παει ..... Θα μας γελάσει και εμας....

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rafaelatarzan said:

20 οροφη πολυκατοικία σ ευχομαι....αχχαχαχαχαχχ που ωραίο αυτο ποτ είπες....καλη επιτυχία  κοριτσαρα μ....με το καλο να μας ενημερωνεις

καλή επιτυχία κ σε εσενα κουκλα  μ....κ μενα τα αυτοκολλητα με έσωσαν 

Χαχαχα σε ευχαριστώ πολύ.......ενοητε ότι θα σας ενημερώνω γιατί μόνο εσάς έχω να μιλάω για αυτό το θέμα......:::)))×××

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...