Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, Owl-1 είπε:

@Beboula25 κορίτσιααα να πεταχτω να σας πω να κοιτάξετε τα προϊόντα anaplasis είναι φυτικά λαδακια και κάνουν απίστευτη δουλειά κ γρήγορα τα έχω χρησιμοποιήσει και εγώ!! Έχει για ραγαδες για σύσφιξη για κυτταρίτιδα και πολλά πολλά άλλα!! Μπορείτε άφοβα να τα δοκιμάσετε!!! :wub::D

Σε ευχαριστούμε πολύ να είσαι καλα! Και τα τρία προϊόντα με ενδιαφέρουν!! :tongue::wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Εμένα το άλλο άκρο. Σε 9 μέρες ανακτησαμε και έχει πάρει σε 6 μέρες 300gr νομίζω είναι πολύ και φοβάμαι μη γίνει χοντρουλης. @Kpp83 κι Εγώ είμαι χοντρή. Έχασα τα 10 Και μένουν αλλά τόσα +5 που είχα από πριν 

Εγώ από τα 18 κιλά έχω χάσει τα 13 και η μπέμπα σε 30 μέρες έχει πάρει 1100γρ και 5 πόντους.. Και εγώ είχα πάρει κιλά πριν μείνω έγκυος οπότε ιδανικά πρέπει να χάσω 10 κιλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Πότε εμφανίστηκαν οι ραγάδες σας δηλαδη; εμένα έχει πέσει αρκετά η κοιλιά και δεν έχω τίποτα ακόμα..  λέτε να βγουν μετα; 

Έχετε να προτείνεται κάποια ζώνη; λέτε κάνουν δουλειά μπας και γλιτώσουμε και τη χαλαρωση;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Πότε εμφανίστηκαν οι ραγάδες σας δηλαδη; εμένα έχει πέσει αρκετά η κοιλιά και δεν έχω τίποτα ακόμα..  λέτε να βγουν μετα; 

Έχετε να προτείνεται κάποια ζώνη; λέτε κάνουν δουλειά μπας και γλιτώσουμε και τη χαλαρωση;

Καλησπερα! Έχω πάρει κορσέ πολύ σφιχτό που φτάνει εωσ κάτω από το στηθος αλλα τώρα μέσα στο σπίτι και τόση ζεστη δεν τη παλεύω να το φοράω μόνο έξω για να με κραταει. Να πάρεις πάντως. Εμενα μου το έλεγαν από την αρχή αλλα ήμουν στον κόσμο μου. Για τις ραγάδες όχι αγαπη μου δεν εμφανίζονται ξαφνικά απλώς στην εγκυμοσυνη ήταν τόσο τσίτα η κοιλιά που δεν φαινόταν και φάνηκε όταν ξεφούσκωσε. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Καλησπερα! Έχω πάρει κορσέ πολύ σφιχτό που φτάνει εωσ κάτω από το στηθος αλλα τώρα μέσα στο σπίτι και τόση ζεστη δεν τη παλεύω να το φοράω μόνο έξω για να με κραταει. Να πάρεις πάντως. Εμενα μου το έλεγαν από την αρχή αλλα ήμουν στον κόσμο μου. Για τις ραγάδες όχι αγαπη μου δεν εμφανίζονται ξαφνικά απλώς στην εγκυμοσυνη ήταν τόσο τσίτα η κοιλιά που δεν φαινόταν και φάνηκε όταν ξεφούσκωσε. 

Κάνει κάτι αλλο εκτός από το αισθητικό αποτέλεσμα την ώρα που τον φοράς; 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Βρε κορίτσια ποτε τα μωρα σας ανέκτησαν το βαρος γέννησης??θηλάζω αποκλειστικά αλλα ειμαστε 16 ημερών κ ακομη δεν το ανακτησαμε γεννήθηκε 3670 κατέβηκε στο 3430 κ τωρα ειμαστε 3610 εχει μεινει εκει..ενω ολες οι εξερασεις βγαιβουν οκ δεν παιρνει ευκολα βαρος δεν ξερω τι λαθος κανω με τονθηλασμο....καμια παρόμοια εμπειρία ???

Απο οσο ξερω μεσα σε 10 μερες πρεπει να ανκτησουν το βαρος τους.Εμενα γεννηθηκε 3600 αλλα βγηκαμε με 3200 και δεν επαιρνε βαρος για αυτο και βαλαμε και ξενο.Η αληθεια ειναι πως η γιατρος μου ειχε πει να περιμενω λιγο αλλα εγω αγχωθηκα.Τελικα το μωρο ειχε κρυφη γοπ και το καταλαβαμε μετα απο μηνες.εκλαιγε οταν θηκαζε παρα πολυ.Εαν δεν τρεφεται σωστα τα τσισακια του θα ειναι πορτοκαλι γιατι θα παθει αφυδατωση.Εμενα ετσι παθαινε για αυτο εβαλα και ξενο.Ρωτα την παιδιατρο σου καλυτερα αλλα αφου παιρνει λογικα ειναι οκ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κάνει κάτι αλλο εκτός από το αισθητικό αποτέλεσμα την ώρα που τον φοράς; 

Δεν το έχω βάλει πολύ κ δεν ξέρω να σου πω αλλα είναι τόσο σφιχτό που αν το φοράς συνέχεια σίγουρα κάνει δουλίτσα ειδικά τώρα που ιδρώνεις πιο εύκολα.  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Δεν το έχω βάλει πολύ κ δεν ξέρω να σου πω αλλα είναι τόσο σφιχτό που αν το φοράς συνέχεια σίγουρα κάνει δουλίτσα ειδικά τώρα που ιδρώνεις πιο εύκολα.  

Μπεμπουλα μ ποιας εταιριας πηρες??κ γω θελω για μετα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Μπεμπουλα μ ποιας εταιριας πηρες??κ γω θελω για μετα...

Από κατάστημα με εσώρουχα η μανούλα μου τον πήρε δεν ξέρω δεν πρόσεξα καν καν αλλα θα δω μετά τι γράφει από μέσα κ θα σου πω. Πάντως αν θέλεις τέτοιο θα βρεις σε όλα αυτά τα μαγαζιά. Ειναι ολόσωμο δλδ με βρακάκι που εγω η χαζή το έκοψα γτ με στένευε από κάτω κ πονούσα που είχα τα ράμματα αλλα αυτό ήταν που το έκανε τόσο σφιχτό. Τώρα θα το στείλω να μου βάλουν κλιπσακια. Το βρακάκι με χαλάει γτ κόβει αν βάλεις στενο παντελόνι ισως να διαγραφει αλλα το επάνω δεν φαίνεται μέσα από το ρούχο. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@vaso_mpempis Άσε με, άσε με! Μισή τσίπουρα έχω φάει για μεσημεριανό :cry:

Βλέπω τα παγωτά κ μου τρέχουν τα σάλια αλλά 20 Ιουλίου πρέπει να χωράω σε κάποιο φουστανι να πάμε σε βάφτιση. 

  • Λυπημένη/-ος 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kpp83 είπε:

@vaso_mpempis Άσε με, άσε με! Μισή τσίπουρα έχω φάει για μεσημεριανό :cry:

Βλέπω τα παγωτά κ μου τρέχουν τα σάλια αλλά 20 Ιουλίου πρέπει να χωράω σε κάποιο φουστανι να πάμε σε βάφτιση. 

Κ εγώ έχω να πάω σε έναν γάμο έτος 24 Αυγούστου κ πρέπει να αδυνάτισω λιγάκι για να βρω κανένα ρούχο της προκοπής... Αλλα από την άλλη αφού θηλάζουμε δεν μπορούμε να κάνουμε δίαιτα.. Πόσο θα είναι το μπεμπακι σου τότε; θα το πάρεις μαζί σου; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@vaso_mpempis Άσε με, άσε με! Μισή τσίπουρα έχω φάει για μεσημεριανό :cry:

Βλέπω τα παγωτά κ μου τρέχουν τα σάλια αλλά 20 Ιουλίου πρέπει να χωράω σε κάποιο φουστανι να πάμε σε βάφτιση. 

Πρέπει να κάνω κι εγώ διατροφή σήμερα δεν αντιστάθηκα και έφαγα γλυκό που έφτιαξε η μαμά μου και έχει και σοκολάτα μέσα.. πολλές τύψεις έχω να δω μήπως πειράξει τον μικρό.

Μπράβο σου πάντως τόσο γρήγορα που βρήκες το κουράγιο!!!! Είσαι το καμάρι μου.. θ ακολουθήσω σύντομα

@Ria@90 τι έγινε τελικά; μίλησες με τον παιδίατρο για το βαρος;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 κάνω διατροφή όχι δίαιτα σαφώς! Θα τον πάρουμε μαζί γτ είναι εκτός Αθηνών! Θα αποφασίσουμε όμως μετά το ταξίδι στα μέρη του άντρα μου που είναι 3.5 ώρες. Κρας τεστ την επόμενη εβδομάδα!

Σε γάμο τέλος Αυγούστου θα μείνει με τους γονεις για 1η φορά.

@vaso_mpempis σιγά το κουράγιο. Τσιγκουνιά είναι. Δεν πρόκειται να πάρω ρούχα χοντρής

 

  • Χαχα 3

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Πρέπει να κάνω κι εγώ διατροφή σήμερα δεν αντιστάθηκα και έφαγα γλυκό που έφτιαξε η μαμά μου και έχει και σοκολάτα μέσα.. πολλές τύψεις έχω να δω μήπως πειράξει τον μικρό.

Μπράβο σου πάντως τόσο γρήγορα που βρήκες το κουράγιο!!!! Είσαι το καμάρι μου.. θ ακολουθήσω σύντομα

@Ria@90 τι έγινε τελικά; μίλησες με τον παιδίατρο για το βαρος;

Οχι ακομη εχει αρχίσει να είναι πιο ηρεμος κ μου κανει πανες γενικά...οποτε λεω να περιμένω μεχρι την αλλη εβδ να δούμε ...μια χαζη απορια εβαλα στο μωρο φυσικογικο οτο ατην μυτη κ κατάπιε καποιες σταγονες κ τωρα αγχωθηκα μγοως κ δεν έπρεπε ....σε μια φαση μετα απο λιγη ωρα μ εριξε ενα δυνατό κλαμα κ δεν ξερω νονιζα πως ειναι απ αυτο....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Οχι ακομη εχει αρχίσει να είναι πιο ηρεμος κ μου κανει πανες γενικά...οποτε λεω να περιμένω μεχρι την αλλη εβδ να δούμε ...μια χαζη απορια εβαλα στο μωρο φυσικογικο οτο ατην μυτη κ κατάπιε καποιες σταγονες κ τωρα αγχωθηκα μγοως κ δεν έπρεπε ....σε μια φαση μετα απο λιγη ωρα μ εριξε ενα δυνατό κλαμα κ δεν ξερω νονιζα πως ειναι απ αυτο....

Ειναι απολυτως φυσιολογικο να καταπιει λιγο ορο.Αλλωστε απο τη μυτη στο στομα θα καταληξει.Ετσι γινεται και με τους μεγαλους αν τ καλοσκεφτεις.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...