Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Vasoth. είπε:

Κ πολυ καλα θα κάνει το αξιζετε κ οι δυο κ μην ανχωνεσαι με το αισθητικό κομματι ολα θα φτιαξουν στο εχω ξαναπει σημασια εχει να εχει υγεια ολα τα αλλα διορθωνονται!! Ε κ αμα τους μεινει κ κανενα σημαδακι δε πειραζει θα τα μαθουμε να αγαπουν τα σημαδια τους κ θα τα βοηθησουμε να καταλαβουν ποσο διαφορετικα ειναι. Η διαφορετικοτητα δεν ειναι κακο πραγμα τα κομπλεξ ομως θεωρω οτι ειναι πολυ κακο πραγμα κ καλο ειναι να μη τα περασουμε στα παιδια μας ετσι θα μαθουν να αγαπουν αληθινα κ οχι επιφανειακα κ δε θα ξεχωριζουν κανεναν!τοτε θα εχεις καταφερει πολλα σαν γονιος κ οχι αν εχεις φτιαξει  ενα πανεμορφο παιδι

Α ρε Βασω με συγκινησες.φιλησε μου το διαμαντακι μας.αγωνιστρια η μπουμπου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!! Ρε κορίτσια τι σφίξιμο είναι αυτό που έχει ο μπέμπης. Όλη νύχτα αφιγγοταν στον ύπνο του. Δεν κλαίει αλλά γίνεται κοκκινος σαν παντζαρι!!!

Τωρα έστειλα στη παιδίατρο 

Τον βλέπω και στεναχωριέμαι ρε γαμωτο Ενώ κάνει κακα και αεριζεται.. Ίσως να μην αρκεί όμως. Πάντως δεν νομίζω να πονάει ευτυχώς.

Εσάς ζορίζονται τα μωρά Έτσι συνέχεια;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το κάνει Βάσουλα μου. Κυρίως όταν αεριζεται τρώει ζόρι. Η δική μου είπε ότι προς το παρόν είναι οκ γιατί θηλάζει και ότι τα μη θηλαζοντα υποφέρουν πραγματικά.

Μου έχει δώσει προβιοτικά και αν χειροτερεύσει θα δώσει κ στο μπέμπη. Προσπαθώ με μασαζάκι χωρίς πολλά αποτελέσματα...

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου είπε να κάνω υπομονή και ότι είναι φυσιολογικό. Επίσης μου είπε ότι μπορεί να ξεκινήσει και κολικούς σιγά σιγά :cry:

Δεν μου ανέφερε τίποτα για προβιοτικα πάντως :|

Κάτι ακόμα, δίνετε d3 στα μωρα; εμένα μου είπε και ξεκίνησα 2 σταγόνες την ημέρα, λέτε να επηρεάζει κι αυτό;

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι μην ανησυχείς. Εμάς είδε το μπέμπη απο 5 ημερών λόγω πληρότητας, και μας δίνει D3 δύο σταγόνες από την αρχή. Είναι πακέτο  το μπουκάλι γιατί δε στάζει εύκολα αλλά έχει παρά πολύ γέλιο η φάτσα του όταν γεύεται τις σταγόνες!!! 

Ρωτα την για εσενα. Δεν βλάπτουν σε καμιά περίπτωση :)

  • Χαχα 2

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Όχι μην ανησυχείς. Εμάς είδε το μπέμπη απο 5 ημερών λόγω πληρότητας, και μας δίνει D3 δύο σταγόνες από την αρχή. Είναι πακέτο  το μπουκάλι γιατί δε στάζει εύκολα αλλά έχει παρά πολύ γέλιο η φάτσα του όταν γεύεται τις σταγόνες!!! 

Ρωτα την για εσενα. Δεν βλάπτουν σε καμιά περίπτωση :)

Ρε συ κι εγώ το ίδιο με το μπουκάλι οπότε θέλει στάζει..  μάλλον μετα απο Καλό κούνημα. Η φατσα δεν παίζεται όντως..  το δοκίμασες; Εγώ Ναι :razz:

Με το δίκιο τους ρε είναι χάλια χαχαχαχαχαχαχα

 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Δίνω κ εγω αλλα ευτυχώς έχει σταγονόμετρο κ πέφτει μπαμ. Έχει γεύση καρύδα κ όταν του τρέχει θέλω να τον φαωωω!!:wub:

Για τα πονακια μασαζάκι με τζελ της frezyderm και του κρατώ για λιγο την κοιλιτσα ζεστη και τον χαλαρώνει.Αν θέλετε δοκιμάστε το. Σημερα του ξεκίνησα και σταγόνες για τους κολικους γτ κ εμενα άρχισαν. Αν και δεν κλαίει μου είπε ο παιδίατρος να δώσω. Κοριτσια μου δεν μπορώ μετά κ από όλα αυτά ήμουν που ήμουν απέγινα δεν θέλω να κλαίει για ΚΑΝΕΝΑ λόγο! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια ειμαι να σκασω εκανα εξεταση κολπικου κ χω μυκητες κ λιγο ουρεοπλασμα..δεν ειχα ποτε τπτ απτα δυο ο γυναικολογος δν ανησυχησε γτ του στειλα μνμ να ενημερωσω αν ειναι να παρω καποια αντιβιωση κ μ πε θα τα πουμε στο ραντεβου μας την τριτη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Δίνω κ εγω αλλα ευτυχώς έχει σταγονόμετρο κ πέφτει μπαμ. Έχει γεύση καρύδα κ όταν του τρέχει θέλω να τον φαωωω!!:wub:

Για τα πονακια μασαζάκι με τζελ της frezyderm και του κρατώ για λιγο την κοιλιτσα ζεστη και τον χαλαρώνει.Αν θέλετε δοκιμάστε το. Σημερα του ξεκίνησα και σταγόνες για τους κολικους γτ κ εμενα άρχισαν. Αν και δεν κλαίει μου είπε ο παιδίατρος να δώσω. Κοριτσια μου δεν μπορώ μετά κ από όλα αυτά ήμουν που ήμουν απέγινα δεν θέλω να κλαίει για ΚΑΝΕΝΑ λόγο! 

Αχ κι εμένα είναι ήσυχος πολύ Δεν κλαίει ποτε σχεδόν και τρέμω στην ιδέα να τον έχω όλη μέρα να κλαίει και να μην μπορώ να τον ηρεμήσω. Στεναχωριέμαι και μόνο που το σκέφτομαι 

 

Μου τη δίνουν οι κολικοί. Αχ κορίτσια δεν υπάρχει καμία περίπτωση να τους αποφύγουμε ε;

Just now, happysmile είπε:

Καλησπερα κοριτσια ειμαι να σκασω εκανα εξεταση κολπικου κ χω μυκητες κ λιγο ουρεοπλασμα..δεν ειχα ποτε τπτ απτα δυο ο γυναικολογος δν ανησυχησε γτ του στειλα μνμ να ενημερωσω αν ειναι να παρω καποια αντιβιωση κ μ πε θα τα πουμε στο ραντεβου μας την τριτη!

Αφού δεν ανησύχησε ο γιατρός θα είναι κάτι εντελώς συνηθισμένο. Θα κάνεις τη θεραπεία και όλα καλά. Πότε γεννας με το καλο;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vaso_mpempis είπε:

Αχ κι εμένα είναι ήσυχος πολύ Δεν κλαίει ποτε σχεδόν και τρέμω στην ιδέα να τον έχω όλη μέρα να κλαίει και να μην μπορώ να τον ηρεμήσω. Στεναχωριέμαι και μόνο που το σκέφτομαι 

 

Μου τη δίνουν οι κολικοί. Αχ κορίτσια δεν υπάρχει καμία περίπτωση να τους αποφύγουμε ε;

Αν ξεκινήσουν δεν γίνεται να μην πονάνε αλλα μην το σκέφτεσαι μπορεί να μην έχετε δεν έχουν όλα τα μωράκια έχω μιλήσει με αρκετες που δεν είχαν καθόλου.

Αστα αγαπη μου και είμαστε ακόμα στην αρχή έρχονται μετά και τα δοντάκια :mrgreen:

 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Αν ξεκινήσουν δεν γίνεται να μην πονάνε αλλα μην το σκέφτεσαι μπορεί να μην έχετε δεν έχουν όλα τα μωράκια έχω μιλήσει με αρκετες που δεν είχαν καθόλου.

Αστα αγαπη μου και είμαστε ακόμα στην αρχή έρχονται μετά και τα δοντάκια :mrgreen:

 

Απανωτά τα χτυπήματα 

  • Χαχα 3

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Αν ξεκινήσουν δεν γίνεται να μην πονάνε αλλα μην το σκέφτεσαι μπορεί να μην έχετε δεν έχουν όλα τα μωράκια έχω μιλήσει με αρκετες που δεν είχαν καθόλου.

Αστα αγαπη μου και είμαστε ακόμα στην αρχή έρχονται μετά και τα δοντάκια :mrgreen:

 

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!!

@vaso_mpempisΕμας μας ειχαν περασει αναιμακτα οι κολικοι κρατησαν 10μερες το πολυ! Μονο πρωινα απο τις 6-8 δεν γκαριζε αλλα γκρινιαζε ασταματητα κ ηθελε μονο αγγαλια!!! Υπομονη μετα με τα δοντια ειναι πολυυυυ χειροτερα ηδη για να σκασουν αυτα τα 2 ειχε απεριοριστη γκρινια η οποια δεν στανατησε ακομα αν κ εχουν βγει!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Αχ κι εμένα είναι ήσυχος πολύ Δεν κλαίει ποτε σχεδόν και τρέμω στην ιδέα να τον έχω όλη μέρα να κλαίει και να μην μπορώ να τον ηρεμήσω. Στεναχωριέμαι και μόνο που το σκέφτομαι 

 

Μου τη δίνουν οι κολικοί. Αχ κορίτσια δεν υπάρχει καμία περίπτωση να τους αποφύγουμε ε;

Αφού δεν ανησύχησε ο γιατρός θα είναι κάτι εντελώς συνηθισμένο. Θα κάνεις τη θεραπεία και όλα καλά. Πότε γεννας με το καλο;

Μεχρι τις 24/7.στεναχωρηθηκα πολυ λεω τοσα παπ ποτε τπτ κ τωρα π ναι να γεννησω μυκητες κ ουρεοπλασμα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Μεχρι τις 24/7.στεναχωρηθηκα πολυ λεω τοσα παπ ποτε τπτ κ τωρα π ναι να γεννησω μυκητες κ ουρεοπλασμα?

Δεν είναι τίποτα αγαπη μου μην σκας θα πάρεις ότι σου δώσει και δεν θα έχεις κανενα πρόβλημα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...