Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

@Beboula25 έχεις απόλυτο δίκιο. Με έχει τρομάξει αυτό που σας συνεβει και τον παρακολουθώ σαν γεράκι. Γερά να είναι τα μωράκια μας! Btw ποιές σταγόνες σου δίνει να τις δοκιμάσουμε!

@vaso_mpempis και εσένα ήσυχο; Μόνο όσο δικός μου είναι τεντυμποις και ξεσηκώνει την γειτονιά;;;;; Και είμαι και ζεν όσο μπορώ ειδικά αν συγκρίνεις με την ένταση που έχω όταν δουλεύω!

 

 

  • Χαχα 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, happysmile είπε:

Μεχρι τις 24/7.στεναχωρηθηκα πολυ λεω τοσα παπ ποτε τπτ κ τωρα π ναι να γεννησω μυκητες κ ουρεοπλασμα?

Κατάλαβαινω αλλά δεν είναι τίποτα μέχρι να γεννήσεις δεν θα έχεις τίποτα. Θα σου πει και ο γιατρός.  Γι αυτό την κάνουν την εξέταση νωρίτερα για να καθαρίσει η περιοχή αν υπάρχει κάτι μην ανησυχείς. Κι εγω οταυβ εκανα κολπική Έτσι μου είχε πει

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!!

@vaso_mpempisΕμας μας ειχαν περασει αναιμακτα οι κολικοι κρατησαν 10μερες το πολυ! Μονο πρωινα απο τις 6-8 δεν γκαριζε αλλα γκρινιαζε ασταματητα κ ηθελε μονο αγγαλια!!! Υπομονη μετα με τα δοντια ειναι πολυυυυ χειροτερα ηδη για να σκασουν αυτα τα 2 ειχε απεριοριστη γκρινια η οποια δεν στανατησε ακομα αν κ εχουν βγει!

Υπομονή μετά δεν θα θυμούνται τίποτα από αυτά. Απλά δεν μπορείς να τα βλέπεις έτσι τα μωράκια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@Beboula25 έχεις απόλυτο δίκιο. Με έχει τρομάξει αυτό που σας συνεβει και τον παρακολουθώ σαν γεράκι. Γερά να είναι τα μωράκια μας! Btw ποιές σταγόνες σου δίνει να τις δοκιμάσουμε!

@vaso_mpempis και εσένα ήσυχο; Μόνο όσο δικός μου είναι τεντυμποις και ξεσηκώνει την γειτονιά;;;;; Και είμαι και ζεν όσο μπορώ ειδικά αν συγκρίνεις με την ένταση που έχω όταν δουλεύω!

 

 

Ναι είναι πολύ ήρεμος αν εξαιρέσεις όταν σφίγγεται η έχει λοξυγγα που νευριαζει αλλα πάλι δεν κλαίει κάνει υπομονή.

Εγώ πιστεύω μου τη φυλάει για αργότερα.... γι αυτό μην λέω μεγάλες κουβέντες μπορεί να παίρνει δύναμη για να τσιρίΖει σύντομα :twisted:

  • Χαχα 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@Beboula25 έχεις απόλυτο δίκιο. Με έχει τρομάξει αυτό που σας συνεβει και τον παρακολουθώ σαν γεράκι. Γερά να είναι τα μωράκια μας! Btw ποιές σταγόνες σου δίνει να τις δοκιμάσουμε!

@vaso_mpempis και εσένα ήσυχο; Μόνο όσο δικός μου είναι τεντυμποις και ξεσηκώνει την γειτονιά;;;;; Και είμαι και ζεν όσο μπορώ ειδικά αν συγκρίνεις με την ένταση που έχω όταν δουλεύω!

 

 

Είναι να μην τρομάζεις; Και ποσα είδα,όχι πως δεν είχα ιδέα αλλα άλλο να τα βλέπεις. Υγεία μόνο τίποτα άλλο!

Οι σταγόνες αν λες για κολικους είναι το infacolic. Οι αλλες είναι το D3 K2. 

Τεντυμποις και εμενα αν πεινάει ή θέλει αγκαλιά και στήθος άσε τότε που πονούσε τα βραδυα μας άκουγε το τετράγωνο. Κατά τα αλλα και εγω μόνο με το μωρό μεταμορφώνομαι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Beboula25 είπε:

Υπομονή μετά δεν θα θυμούνται τίποτα από αυτά. Απλά δεν μπορείς να τα βλέπεις έτσι τα μωράκια 

Οχι δεν μπορεις ειναι κριμα! Δεν θελει κ αγγαλια για να κοιμηθει κ δεν ξερω πως να την παρηγορησω θελει να κοιμαται μονη της ζεσταινεται κ δεν θελει να ακουμπιομαστε την εκωψε εδω και ενα μηνα! Κ ετσι γκρινιαζει μεχρι να κοιμηθει!

  • Λυπημένη/-ος 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι δεν μπορεις ειναι κριμα! Δεν θελει κ αγγαλια για να κοιμηθει κ δεν ξερω πως να την παρηγορησω θελει να κοιμαται μονη της ζεσταινεται κ δεν θελει να ακουμπιομαστε την εκωψε εδω και ενα μηνα! Κ ετσι γκρινιαζει μεχρι να κοιμηθει!

Αντε ρε βρε την μικρούλα ανεξαρτησία Χαχα.. Μπράβο της! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Αντε ρε βρε την μικρούλα ανεξαρτησία Χαχα.. Μπράβο της! 

Ναι ναι μονη της θελει απλα κοιμαται κ την παω στο κρεβατι της αν δεν ειναι ηδη εκει!!! Εμμμ δεν θελει αγγαλια εμ γκρινιαζειιι!!!χαχαχα

  • Χαχα 5

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@Beboula25

@vaso_mpempis Μόνο όσο δικός μου είναι τεντυμποις και ξεσηκώνει την γειτονιά;;;;;

 

Δεν έχεις ακούσει εμάς να αλλάζουμε πανα. Να δεις κλάμα. Λες και τον βασανίζεις ένα πράγμα. Χθες παιδιά μου τον χτύπησα και κλαιγαμε μαζί. Τον έκανα μπάνιο και κάνει ένα απότομο με το πόδι τρόμαξα εγώ κάνω να δω αν είναι εντάξει από εκεί και δεν προσέχω και χτυπάει το φρύδι του στη βρύση. Καλά μην φανταστείτε τίποτα σοβαρό. Αλλά μόλις άκουσα εγώ το γκουπ τρόμαξα και τον τράβηξα απότομα. Τρόμαξε και αυτός και άρχισε να κλαίει, μετά άρχισα να κλαίω εγώ γιατί νόμιζα ότι έκλαιγε που χτύπησε. Ουυυυφ!!! Το σκέφτομαι και στεναχωριέται ξανα

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ναι μονη της θελει απλα κοιμαται κ την παω στο κρεβατι της αν δεν ειναι ηδη εκει!!! Εμμμ δεν θελει αγγαλια εμ γκρινιαζειιι!!!χαχαχα

Αγάπη μου!!!!!!! Έχει προσωπικότητα το παιδί  :x

Just now, Anna17 είπε:

Δεν έχεις ακούσει εμάς να αλλάζουμε πανα. Να δεις κλάμα. Λες και τον βασανίζεις ένα πράγμα. Χθες παιδιά μου τον χτύπησα και κλαιγαμε μαζί. Τον έκανα μπάνιο και κάνει ένα απότομο με το πόδι τρόμαξα εγώ κάνω να δω αν είναι εντάξει από εκεί και δεν προσέχω και χτυπάει το φρύδι του στη βρύση. Καλά μην φανταστείτε τίποτα σοβαρό. Αλλά μόλις άκουσα εγώ το γκουπ τρόμαξα και τον τράβηξα απότομα. Τρόμαξε και αυτός και άρχισε να κλαίει, μετά άρχισα να κλαίω εγώ γιατί νόμιζα ότι έκλαιγε που χτύπησε. Ουυυυφ!!! Το σκέφτομαι και στεναχωριέται ξανα

Πωπω.. να σου πω κάθε φορά που τον πλένω έχω τον τρόμο της βρυσης!!!!!!! Θρίλερ :lol:

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vaso_mpempis είπε:

Αγάπη μου!!!!!!! Έχει προσωπικότητα το παιδί  :x

Ναι τσουσα απο τωρα σαν τον πατερα της!!! Θα μας το ψησει το ψαρι στα χειλι το βλεπω εγω! Χθες εκανε το πρωτο της μπανιο τρελαθηκε απλα!!!χαιρομουνα τοσο πολυ π χαιροταν αχχ!!!

 

Just now, Anna17 είπε:

Δεν έχεις ακούσει εμάς να αλλάζουμε πανα. Να δεις κλάμα. Λες και τον βασανίζεις ένα πράγμα. Χθες παιδιά μου τον χτύπησα και κλαιγαμε μαζί. Τον έκανα μπάνιο και κάνει ένα απότομο με το πόδι τρόμαξα εγώ κάνω να δω αν είναι εντάξει από εκεί και δεν προσέχω και χτυπάει το φρύδι του στη βρύση. Καλά μην φανταστείτε τίποτα σοβαρό. Αλλά μόλις άκουσα εγώ το γκουπ τρόμαξα και τον τράβηξα απότομα. Τρόμαξε και αυτός και άρχισε να κλαίει, μετά άρχισα να κλαίω εγώ γιατί νόμιζα ότι έκλαιγε που χτύπησε. Ουυυυφ!!! Το σκέφτομαι και στεναχωριέται ξανα

Αχ κοριτσι μ αυτα συμβαινουν! Σε νιωθω απολυτα! Οταν ηταν 20ημερων οπως την εκανα μπανακι κ την ξεπλενα εκανε μια αποτομη κινηση κ χτυπησε το κεφαλι της στο μπανιερο δεν καταλαβε τπτ αλλα εγω με το π το ειδα κοκκινησε ημουν να πεθανω απο την στεναχωρια σε 5λεπτα ειχε φυγει κ η κοκκινιλα! Απο τοτε χτυπησε αλλες τρεις φορες 1φορα οπως την κουνουσα για να κοιμηθει χτυπησε σε δοκαρι απο ξυλινη πορτα κ εκλεγε αλλα δεν εκανε σημαδι(πριν 3μηνες) 1 φορα πριν 4μερες π πηγαμε για καφε κ καθοταν στα ποδια μ εκανε μια αποτομη κινηση και χτυπησε σε μια ξυλινη μπαρα εκλαψε για 2λεπτα κ μετα γελουσε και αλλη μια εχθες π μ εφυγε μια κουδουνιστρα απο τα χερια μ κ της επεσε στο κεφαλι κ της εκανε ενα κοκκινο σημαδακι γτ ειχε ενα κομματι πλαστικο πανω...σε οοολα ακομα τα σκεφτομαι κ στεναχωριεμαι...εγω ισως να ποναω περισσοτερο απο αυτην π σε μισο λεπτο κλαιει κ μετα γελαει! Τι να κανουμε σοβαρα να μην ειναι!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλο κλίμα αποτολμησα να φτιάξω νύχια. Εννοείται με το που τα έβαψα... (με πολυ προσπαθεια γιατί παντα πηγαινα να μου τα φτιάξουν) ξύπνησε!!!

Αν προσθέσεις τη ρίζα που κατέβηκε σαν μαύρη λαίλαπα, τα πόδια μου που ποτέ δεν τα έχω ξαναδεί απεριποιητα καλοκαίρι με πέδιλο (αυτά δεν τα αποτολμω καν), την ασπριλα που έκανα συνήθως το 1 μπανιο Πρωτομαγιά να φαίνονται ωραια μαυρισμενα τα ποδια με τα φουστάκθα μου και φυσικα τα 12 κιλά που μένουν... ένα κουκλάκι είμαι μωρέ! 

Ευτυχώς για μένα ο μπέμπης κλέβει τα βλέμματα του κόσμου.

Αυριο θα παω παση θυσία για πεντικιούρ και ρίζα γτ με βλέπω απατημενη σε λίγο!

  • Χαχα 4

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anna17 είπε:

Εμένα ναι. Και φωνάζει και όλας. Μόλις κανει όμως ξαλαφρωνει. Για πες μετά τι σου είπε η παιδίατρος σου 

Όντως βρε κορίτσια... Τι φωνή κ κακό όταν κοιμούνται; εμένα μπορεί να κλάψει κιόλας κ κάθε φορά λέω ωχ ξύπνησε σηκώνομαι κ την βλέπω να κοιμάται η κυρία.. Η οποία τις 3 τελευταίες μέρες κοιμάται κατά τις 9 και ξυπνάει μετά από 5 ώρες.. Τρώει κ συνεχίζει τον ύπνο για άλλο ένα 2ωρο τρώει πάλι κάνει ένα διάλειμμα 5 με 6 το πρωί και ξανακοιμαται μέχρι τις 830..

Just now, Kpp83 είπε:

Σε άλλο κλίμα αποτολμησα να φτιάξω νύχια. Εννοείται με το που τα έβαψα... (με πολυ προσπαθεια γιατί παντα πηγαινα να μου τα φτιάξουν) ξύπνησε!!!

Αν προσθέσεις τη ρίζα που κατέβηκε σαν μαύρη λαίλαπα, τα πόδια μου που ποτέ δεν τα έχω ξαναδεί απεριποιητα καλοκαίρι με πέδιλο (αυτά δεν τα αποτολμω καν), την ασπριλα που έκανα συνήθως το 1 μπανιο Πρωτομαγιά να φαίνονται ωραια μαυρισμενα τα ποδια με τα φουστάκθα μου και φυσικα τα 12 κιλά που μένουν... ένα κουκλάκι είμαι μωρέ! 

Ευτυχώς για μένα ο μπέμπης κλέβει τα βλέμματα του κόσμου.

Αυριο θα παω παση θυσία για πεντικιούρ και ρίζα γτ με βλέπω απατημενη σε λίγο!

Κ εγώ έκλεισα ραντεβού για πεντικιούρ.. Ευτυχώς δεν χρειάζεται να βάφω τα μαλλιά μου ακόμα.. Αλλά κ εγώ περιμένω να χάσω αλλά 2 3 κιλά να φορέσω τα σορτσάκια μ... Κ ας είναι ασπρουλιαρικα π ποτέ δεν ήταν τέτοια εποχή κι θα πηγαίνω βόλτες με την μπουμπού.. Είπαμε είμαστε μανάδες αλλά να μην είμαστε κ για τα μπάζα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Σε άλλο κλίμα αποτολμησα να φτιάξω νύχια. Εννοείται με το που τα έβαψα... (με πολυ προσπαθεια γιατί παντα πηγαινα να μου τα φτιάξουν) ξύπνησε!!!

Αν προσθέσεις τη ρίζα που κατέβηκε σαν μαύρη λαίλαπα, τα πόδια μου που ποτέ δεν τα έχω ξαναδεί απεριποιητα καλοκαίρι με πέδιλο (αυτά δεν τα αποτολμω καν), την ασπριλα που έκανα συνήθως το 1 μπανιο Πρωτομαγιά να φαίνονται ωραια μαυρισμενα τα ποδια με τα φουστάκθα μου και φυσικα τα 12 κιλά που μένουν... ένα κουκλάκι είμαι μωρέ! 

Ευτυχώς για μένα ο μπέμπης κλέβει τα βλέμματα του κόσμου.

Αυριο θα παω παση θυσία για πεντικιούρ και ρίζα γτ με βλέπω απατημενη σε λίγο!

Αχ!!!!! Εγώ τώρα που κοιμάται δοκίμαζα τα ρούχα μου τα καλοκαιρινά..αλλο θρίλερ! Μ ένα φουστάνι περιφέρομαι όλη μερα

  • Λυπημένη/-ος 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@ΒαλεντιναΧρηστος ναι μωρέ να είναι περαστικά. Αλλά ένα σοκ το παθαίνεις. Κίνδυνος είμαι η ίδια για το μωρό μου. 

@Dimitr@17 κοιμάται έτσι; Πάντα έτσι καλόβολη να είναι. εμείς μια μέρα ξυπνάμε άμα 45 λεπτά μια μέρα ανά ώρα αντε 1.5 τη μέρα κοιμάται όμως κάτι 2ωρα...

Όσο για την εμφάνιση νύχια έβαψα και εγώ και θέλω να πάρω για τα μαλλιά. Ένα αίσχος έχουν γίνει. Όσο για τα κιλά επειδή έκανα ειδική διατροφή στην εγγυμοσυνη τα έχασα όλα. Δεν μου έχει μείνει τίποτα. Έλα όμως που δεν το περίμενα και όλα μου τα ρούχα είναι στην αποθήκη. Που όρεξη να τα ανεβάσω και να τα διαλέξω. Οπότε με 2 ρούχα είμαι και εγώ... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...