Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

6 hours ago, Sophiav said:

Γειά σας κορίτσια! Γέννησα πριν λίγες μέρες. Σημερα ο αφαλός του μωρού έβγαλε αιμα την ώρα που τον άλλαζε ο άντρας μου. Έχει συμβεί σε καμία; 

Αχ δεν μου έχει τύχει. Ρωτα τον παιδίατρο καλύτερα!

@happysmile βρήκα έναν που έρχεται σπίτι. 

@vaso_mpempis δεν έχω ιδέα αλλά για καλό κ για κακό βάλε τα dr.brown τα μπουκάλια. Και εγώ με αυτά του δίνω οπότε παίρνει μπουκάλι κ δεν έχουμε κάνει κολικούς.

Εμένα μάλλον. περνάει άλμα. Πάνω που τον είχα ψιλορυθμισει να τρώει ανά 2.5 ώρες λυσσάει ξαφνικά κ σηκώνει τον κόσμο.

  • Ευχαριστώ 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα απτη χωρα τγς αυπνιας ειμαι να σκασω!ο μικρος εχει να ενεργηθει απο χτες σφιγγεται κλαιει θελει πανω μου βγαζει μονο αερια το καημενο κ νομιζα οτι δουλευσν οι σταγονες.κ μπου πε ο.γιατρος να δωσω τωρα της σανιλακ το.αντικολλικο το γαλα κ αν δεν κανει να του βαλω υποθετο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα απτη χωρα τγς αυπνιας ειμαι να σκασω!ο μικρος εχει να ενεργηθει απο χτες σφιγγεται κλαιει θελει πανω μου βγαζει μονο αερια το καημενο κ νομιζα οτι δουλευσν οι σταγονες.κ μπου πε ο.γιατρος να δωσω τωρα της σανιλακ το.αντικολλικο το γαλα κ αν δεν κανει να του βαλω υποθετο!!

Αν δεν κανει κακκα του με το γαλα.. καλυτερα οχι υποθετο αλλα κλισματακι γλυνερινης π ειδικα για βρεφη δεν απορροφαται απο τον οργανισμο....κ εμενα δεν εκανε στις αρχες με το ειδικο γαλα εστρωσε αλλα ακομα κ τωρα αν εχει να κανει 3μερες βαζουμε κλισματακι!!!

Αν θηλαζεις μπορει να κανει κ 10μερες ειναι φυσιολογικο μ ειχε πει η παιδιατρος! Δεν ειναι βαρυ σαν το ξενο...

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα απτη χωρα τγς αυπνιας ειμαι να σκασω!ο μικρος εχει να ενεργηθει απο χτες σφιγγεται κλαιει θελει πανω μου βγαζει μονο αερια το καημενο κ νομιζα οτι δουλευσν οι σταγονες.κ μπου πε ο.γιατρος να δωσω τωρα της σανιλακ το.αντικολλικο το γαλα κ αν δεν κανει να του βαλω υποθετο!!

Καλημέρα κορίτσι αν θες δοκιμασε τις infacolic ειναι παρα πολυ καλές θα κανουν δουλειά η δικια μου ουρλιαζε απο τους πονους μονο αυτές την βοηθησαν. Σφίγγεται απο τους κολικους δεν γίνεται και κατακκοκινος; αποφυγετο λιγο το υποθετο μην συνηθιζει απο τωρα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι αν θες δοκιμασε τις infacolic ειναι παρα πολυ καλές θα κανουν δουλειά η δικια μου ουρλιαζε απο τους πονους μονο αυτές την βοηθησαν. Σφίγγεται απο τους κολικους δεν γίνεται και κατακκοκινος; αποφυγετο λιγο το υποθετο μην συνηθιζει απο τωρα. 

Εκανε μονος του ευτυχως παρα πολλα ομως του κρατουσα τα ποδαρακια του .πολυ στεναχωριεμαι ειναι ανησυχο το μωρακι ψιλοκλαιει κ στον υπνο του!infacalm oil λεγονται αυτες που παιρνουμε!ευχομαι να δω διάφορα με το γαλα αυτο..

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αν δεν κανει κακκα του με το γαλα.. καλυτερα οχι υποθετο αλλα κλισματακι γλυνερινης π ειδικα για βρεφη δεν απορροφαται απο τον οργανισμο....κ εμενα δεν εκανε στις αρχες με το ειδικο γαλα εστρωσε αλλα ακομα κ τωρα αν εχει να κανει 3μερες βαζουμε κλισματακι!!!

Αν θηλαζεις μπορει να κανει κ 10μερες ειναι φυσιολογικο μ ειχε πει η παιδιατρος! Δεν ειναι βαρυ σαν το ξενο...

Μικτη διατροφη κανουμε,σημερα αλλαξα κ το γαλα πηρα αντικολλικο ευχομαι να δω διαφορα Δευτέρα θα παρω τον γιατρο να ρθει σπιτι ετσι κ αλλιως!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Αχ δεν μου έχει τύχει. Ρωτα τον παιδίατρο καλύτερα!

@happysmile βρήκα έναν που έρχεται σπίτι. 

@vaso_mpempis δεν έχω ιδέα αλλά για καλό κ για κακό βάλε τα dr.brown τα μπουκάλια. Και εγώ με αυτά του δίνω οπότε παίρνει μπουκάλι κ δεν έχουμε κάνει κολικούς.

Εμένα μάλλον. περνάει άλμα. Πάνω που τον είχα ψιλορυθμισει να τρώει ανά 2.5 ώρες λυσσάει ξαφνικά κ σηκώνει τον κόσμο.

Μεγαλώνει ο μπεμπαρος σου :x

Θενξ

  • Μου αρέσει 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Εκανε μονος του ευτυχως παρα πολλα ομως του κρατουσα τα ποδαρακια του .πολυ στεναχωριεμαι ειναι ανησυχο το μωρακι ψιλοκλαιει κ στον υπνο του!infacalm oil λεγονται αυτες που παιρνουμε!ευχομαι να δω διάφορα με το γαλα αυτο..

Μικτη διατροφη κανουμε,σημερα αλλαξα κ το γαλα πηρα αντικολλικο ευχομαι να δω διαφορα Δευτέρα θα παρω τον γιατρο να ρθει σπιτι ετσι κ αλλιως!

Ναι δες με το γαλα πως θα παει κ πραξε αναλογως! 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εφερα γιατρο για να ξεαγχωθω ο βενιαμιν σε 12 μερες εβαλε ενα κιλο κ 1.5 ποντο μου πε να μην τον παραταιζω γτ απο αυτο ειναι κ οι κολλικοι κ μην κανουμε καμια παλινδρομηση ψυχουλης μου!!!μαυρη μ μοιρα αυτος πεινα κ ψαχνει αντε να τον ξεγελαω τωρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια Σήμερα μέσα στη μέρα έχει κάνει δύο τρία γκουχ  ο μικρός δεν τον έχω ξανακούσει να βήχει. Λέτε να Είναι κατι;

Μέχρι 5 είναι φυσιολογικό μου έχει πει η. Γιατρος

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο μπέμπης συνηθίζει να κοιμάται με το κεφάλι του προς τα δεξιά μάλλον τον βολεύει. Θυμάμαι είχε γινει μια κουβεντα σχετική κάποια στιγμή εδώ. Πειράζει; Πρέπει να του το γυρνάω από την άλλη πλευρά;

Έστειλα και στην παιδίατρο να δω τι θα μου πει 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ο μπέμπης συνηθίζει να κοιμάται με το κεφάλι του προς τα δεξιά μάλλον τον βολεύει. Θυμάμαι είχε γινει μια κουβεντα σχετική κάποια στιγμή εδώ. Πειράζει; Πρέπει να του το γυρνάω από την άλλη πλευρά;

Έστειλα και στην παιδίατρο να δω τι θα μου πει 

Καλο ειναι να το γυρνας ναι για να μη μεινει πιο πλακουτσωτο απο τη μια.οτι σου πει κ ο παιδθατρος βεβαια κανε.

  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...