Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Luckystars είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Τι άποψη έχετε για την ζώνη λοχείας;Κάποιες φίλες την χρησιμοποιούν κάποιες Όχι.Η καθεμία μου δίνει την δική της εμπειρία ως σωστότερη.Εγώ έχω χάσει περίπου 10 κιλά,η κοιλιά είναι ελάχιστη ,απλά είναι σαν τζελ.

Καλημερα αστερακι μου!!! Σε ολες η κοιλιτσα ειναι σαν τζελ μετα την γεννα!!! να σ πω οτι εσφιξε 6μηνες μετα την γεννα! Εβαλα κορσε οταν ειχα γεννησει 2μηνες γ πολυ λιγο γτ με ενοχλουσε κ υδρωνα καποιες λενε τις βοηθησε αρκει να το βαλεις αφου εχεις γεννησει....εγω προσωπικα πηρα 18κιλα στην εγκυμοσυνη κ εχασα 20γυρω στις 40μερες! Αλλωστε κοιτα τι εφερες στον κοσμο αξιζει τα παντα!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Luckystars είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Τι άποψη έχετε για την ζώνη λοχείας;Κάποιες φίλες την χρησιμοποιούν κάποιες Όχι.Η καθεμία μου δίνει την δική της εμπειρία ως σωστότερη.Εγώ έχω χάσει περίπου 10 κιλά,η κοιλιά είναι ελάχιστη ,απλά είναι σαν τζελ.

Εμενα μου ελεγε π γιατρος να τη βαζω οταν κανω δουλειες.καλα ακομα τι βαζω να φανταστεις και εχει σφηξει αρκετα αυτο το ζελεδακι που ηταν πρίν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα αστερακι μου!!! Σε ολες η κοιλιτσα ειναι σαν τζελ μετα την γεννα!!! να σ πω οτι εσφιξε 6μηνες μετα την γεννα! Εβαλα κορσε οταν ειχα γεννησει 2μηνες γ πολυ λιγο γτ με ενοχλουσε κ υδρωνα καποιες λενε τις βοηθησε αρκει να το βαλεις αφου εχεις γεννησει....εγω προσωπικα πηρα 18κιλα στην εγκυμοσυνη κ εχασα 20γυρω στις 40μερες! Αλλωστε κοιτα τι εφερες στον κοσμο αξιζει τα παντα!

Καλημέρα Βαλεντινακι μου γλυκό!

Ούτε καν το σκέφτομαι επίμονα αγάπη μου,σαφώς και αξίζει τα πάντα στον κόσμο η αστερενια μας!!!!Απλά με έχουν διχάσει οι απόψεις που ακούω.....Μάλλον δεν θα την βάλω πάντως.....Και θα με ζεσταίνει και θα με εκνευρίζει....εδώ πολλές φορές δεν αντέχω τα κοχύλια του στήθους....φαντάσου!

Τι κάνετε εσείς;;;;Η μπουμπου;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Καλημέρα Βαλεντινακι μου γλυκό!

Ούτε καν το σκέφτομαι επίμονα αγάπη μου,σαφώς και αξίζει τα πάντα στον κόσμο η αστερενια μας!!!!Απλά με έχουν διχάσει οι απόψεις που ακούω.....Μάλλον δεν θα την βάλω πάντως.....Και θα με ζεσταίνει και θα με εκνευρίζει....εδώ πολλές φορές δεν αντέχω τα κοχύλια του στήθους....φαντάσου!

Τι κάνετε εσείς;;;;Η μπουμπου;;;;

Πραξε οπως εσυ αισθανεσαι καλα! Εμεις ειμαστε καλα! Μεγαλωνουμε! Παντρευομαστε με θρησκευτικο κ Βαφτιζομαστε 25τ μηνος κ τρεχουμε λιγο!!!

Εσεις;

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Εμενα μου ελεγε π γιατρος να τη βαζω οταν κανω δουλειες.καλα ακομα τι βαζω να φανταστεις και εχει σφηξει αρκετα αυτο το ζελεδακι που ηταν πρίν 

Καλημέρα γλυκιά μου Λουλουκα!Το σκέφτομαι η αλήθεια,θα δω,μάλλον δεν θα την χρησιμοποιησω....

Φιλάκια στο αντρακι σου το όμορφο και αγκαλίτσα σε εσένα γλυκιά μου!

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πραξε οπως εσυ αισθανεσαι καλα! Εμεις ειμαστε καλα! Μεγαλωνουμε! Παντρευομαστε με θρησκευτικο κ Βαφτιζομαστε 25τ μηνος κ τρεχουμε λιγο!!!

Εσεις;

Ωωωωωωωω μα τι ωραία νέα!!!!!Με το καλό αγάπη❤Για πες....Έχεις θεματικό γάμο και βαφτησι;;;;Σε παραλία,σε βουνό;;;;κλειστό;;;;ανοιχτό;;;;Όλα θέλω να τα μάθω για το μικρό Βαλεντινακι❤❤❤❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Luckystars είπε:

Καλημέρα γλυκιά μου Λουλουκα!Το σκέφτομαι η αλήθεια,θα δω,μάλλον δεν θα την χρησιμοποιησω....

Φιλάκια στο αντρακι σου το όμορφο και αγκαλίτσα σε εσένα γλυκιά μου!

Ωωωωωωωω μα τι ωραία νέα!!!!!Με το καλό αγάπη❤Για πες....Έχεις θεματικό γάμο και βαφτησι;;;;Σε παραλία,σε βουνό;;;;κλειστό;;;;ανοιχτό;;;;Όλα θέλω να τα μάθω για το μικρό Βαλεντινακι❤❤❤❤

Χαχαχαχχα σε ευχαριστω γλυκεια μου!!!! Ολα θα στα πω!!! Λοιπον θεμα της βαπτισης η αγαπημενη μας minnie θεμα γαμου φλου! Σε χωριο θα γινουν τα μυστηρια! Οταν ειχαμε πρωτογνωριστει με τον αντρα μ ειχαμε πει αν ποτε ολοκληρωθει αυτη η εκλησσια(στο χωριο μ) κ κανουμε γαμο θα το κανουμε εκει!(ακομα ηταν στα μπετα)....να τονισω πως ο Αγιος προστατης μας ειναι ο Α.Παϊσιος! Φτιαχνεται η εκλησσια κ ερχεται η ωρα να δωθει ονομα! Το ονομα της εκλησσιας: ΑΓΙΟΣ ΠΑΪΣΙΟΣ! Αυτο ηταν λεμε οτι γινει θα το κανουμε εκει! Θα παρει το ονομα του Αγιου η κουκλα μας!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Καλημέρα γλυκιά μου Λουλουκα!Το σκέφτομαι η αλήθεια,θα δω,μάλλον δεν θα την χρησιμοποιησω....

Φιλάκια στο αντρακι σου το όμορφο και αγκαλίτσα σε εσένα γλυκιά μου!

Ωωωωωωωω μα τι ωραία νέα!!!!!Με το καλό αγάπη❤Για πες....Έχεις θεματικό γάμο και βαφτησι;;;;Σε παραλία,σε βουνό;;;;κλειστό;;;;ανοιχτό;;;;Όλα θέλω να τα μάθω για το μικρό Βαλεντινακι❤❤❤❤

Μετα τους 2 μηνες την εβαζα παντως.τωρα μεσα επανερχονται τα οργανα δν θελει πιεση ακομα.ρωτα και τον γιατρο να σου πει τη γνωμη του

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Μετα τους 2 μηνες την εβαζα παντως.τωρα μεσα επανερχονται τα οργανα δν θελει πιεση ακομα.ρωτα και τον γιατρο να σου πει τη γνωμη του

Γεια σου κοριτσι χαθηκαμε τι κανεις ο μικρος σου; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Γεια σου κοριτσι χαθηκαμε τι κανεις ο μικρος σου; 

Δν μπαινω μωρε.με απασχολει απλα εμαθα τα ευχάριστα του αστεριου μας και μπαινω να μαθαινω νεα της.ετοιμαζεται για δοντι το σκατουλι και εχουμε γκρινιτσες.αυπνιες.αλλα υπομονη.υπαρχουν και καλες μερες ευτυχως. Εσεις πως πατε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχχα σε ευχαριστω γλυκεια μου!!!! Ολα θα στα πω!!! Λοιπον θεμα της βαπτισης η αγαπημενη μας minnie θεμα γαμου φλου! Σε χωριο θα γινουν τα μυστηρια! Οταν ειχαμε πρωτογνωριστει με τον αντρα μ ειχαμε πει αν ποτε ολοκληρωθει αυτη η εκλησσια(στο χωριο μ) κ κανουμε γαμο θα το κανουμε εκει!(ακομα ηταν στα μπετα)....να τονισω πως ο Αγιος προστατης μας ειναι ο Α.Παϊσιος! Φτιαχνεται η εκλησσια κ ερχεται η ωρα να δωθει ονομα! Το ονομα της εκλησσιας: ΑΓΙΟΣ ΠΑΪΣΙΟΣ! Αυτο ηταν λεμε οτι γινει θα το κανουμε εκει! Θα παρει το ονομα του Αγιου η κουκλα μας!!

Πόσο συγκινητική η ιστορία,σας αγάπη.......με το καλό τα μυστήρια και βοήθειά σας η χάρη Του Αγίου!Να φωτίζει το σπιτικό σας και να δίνει Υγεία και Ευλογία στο αγγελούδι σας!

Just now, loyloy είπε:

Μετα τους 2 μηνες την εβαζα παντως.τωρα μεσα επανερχονται τα οργανα δν θελει πιεση ακομα.ρωτα και τον γιατρο να σου πει τη γνωμη του

Θα ρωτήσω Λουλουκα μου,ευχαριστώ πολύ❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Luckystars είπε:

Πόσο συγκινητική η ιστορία,σας αγάπη.......με το καλό τα μυστήρια και βοήθειά σας η χάρη Του Αγίου!Να φωτίζει το σπιτικό σας και να δίνει Υγεία και Ευλογία στο αγγελούδι σας!

Θα ρωτήσω Λουλουκα μου,ευχαριστώ πολύ❤

Σε ευχαριστω πολυ καρδουλα μου! Κ εσεις να δειτε το αστερακι σας οπως ποθειτε! Να εχει υγεια κ ευτυχια παντα στην ζωη της! Με εσας για γονεις σιγουρα θα εχει αγαπη γιαυτο δεν το λεω καν!❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Δν μπαινω μωρε.με απασχολει απλα εμαθα τα ευχάριστα του αστεριου μας και μπαινω να μαθαινω νεα της.ετοιμαζεται για δοντι το σκατουλι και εχουμε γκρινιτσες.αυπνιες.αλλα υπομονη.υπαρχουν και καλες μερες ευτυχως. Εσεις πως πατε?

Ωχ ταλαιπωρία τα δοντακια υπομονή τα περασαμε και ακομα περναμε για τα μεγαλα τα πισω. Οι περισσότερες ειναι καλές ελάχιστες με γκρινια τι να κανουν και αυτα. Καλα η μικρη μας εχει τρελανει ολο γλυκες μας κανει θα την φαω καμια μέρα. Παμε διακοπές την Δευτέρα και δεν περνανε η μερες εσεις θα πατε πουθενα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω πολυ καρδουλα μου! Κ εσεις να δειτε το αστερακι σας οπως ποθειτε! Να εχει υγεια κ ευτυχια παντα στην ζωη της! Με εσας για γονεις σιγουρα θα εχει αγαπη γιαυτο δεν το λεω καν!❤❤❤

Βαλεντινακι μου γλυκό.....με συγκινεις....ευχαριστούμε ολόψυχα καρδούλα μου❤❤❤Καθε ευλογία στην οικογένειά σας αγαπούλα μου❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Βαλεντινακι μου γλυκό.....με συγκινεις....ευχαριστούμε ολόψυχα καρδούλα μου❤❤❤Καθε ευλογία στην οικογένειά σας αγαπούλα μου❤❤❤

Σε ευχαριστω πολυ κ παλι!!!❤❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...