Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, happysmile είπε:

Αυτο που ξεκιναω να κανω τωρα ειναι να αντλω οσο περισσοτερο μπορω αλλα ο μικρος για καλη μου τυχη το ζηταει το στηθος δν παραπονιεται για την ροη οσο την αυπνια καθημερινα ειμαι με τρεις ωρες υπνο γτ μπορει να φαγε στις  9 στις 11 θα θελει στηθος μια ωρα σιγουρα γτ μας παιρνει κ ο υπνος κ μετα θα δωσω ξενο κ αφου δωσω τα 60,μλ θελει παλι στηθος για να κοιμηθει!δν βγα ζ ω πολυ με θηλαστρο ακομα καθε φορα ομως κ καλυτερα τα παω!εφερσ συμβουλο θηλασμου αλλα δεν ημουν καλα ψυχολογικα κ ηταν σαν να μην την εφερα!

Στο νοσοκομειο καμαρι μου κολλικους εχουμε ελαφριους δινω σταγονες!καταθλιψαρα μεγαλη περασα αστο!

Δεν πειράζει θα τα ξεχασεις ολα τωρα εχεις τομωρακι σου μην τα σκέφτεσαι . Εγω εδινα infacolic με βοηθησαν παρα πολυ εσύ τι δίνεις; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Δεν πειράζει θα τα ξεχασεις ολα τωρα εχεις τομωρακι σου μην τα σκέφτεσαι . Εγω εδινα infacolic με βοηθησαν παρα πολυ εσύ τι δίνεις; 

Infacalm δινω εγω πρωτη μερα κ ηδη τεραστια διαφορα!αν εβγαζα κ γω 4 γευματα με θηλαστρο θα μουν σουπερ ευχαριστημενη τωρα παλευω να βγαλω ενα βεβαια πριν τρεις μερες τεσσερις εκανα μια ωρα να βγαλω 20μλ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Infacalm δινω εγω πρωτη μερα κ ηδη τεραστια διαφορα!αν εβγαζα κ γω 4 γευματα με θηλαστρο θα μουν σουπερ ευχαριστημενη τωρα παλευω να βγαλω ενα βεβαια πριν τρεις μερες τεσσερις εκανα μια ωρα να βγαλω 20μλ!

Θέλει τροπο και το θήλαστρο ειναι δύσκολο πρέπει να σου δωσουν οδηγίες πως να το κανεις αν ταιριαζει η χοάνη με τη θηλη σου. Εγω εχω ενα της Medela swing καλο ειναι αλλα σαν αυτο που ειχαν στο μαιευτήριο δεν συγκρίνεται αν εχεις την οικονομική ευχέρεια νοίκιασε νοσοκομειακο ειναι παρα πολυ καλό θα δεις διαφορά. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Θέλει τροπο και το θήλαστρο ειναι δύσκολο πρέπει να σου δωσουν οδηγίες πως να το κανεις αν ταιριαζει η χοάνη με τη θηλη σου. Εγω εχω ενα της Medela swing καλο ειναι αλλα σαν αυτο που ειχαν στο μαιευτήριο δεν συγκρίνεται αν εχεις την οικονομική ευχέρεια νοίκιασε νοσοκομειακο ειναι παρα πολυ καλό θα δεις διαφορά. 

Το swing εχω κ εγω!θελει εξασκηση κ αυτο πιστευω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@happysmile Μην ανησυχείς χαμογελάκι. Δεν υπάρχει περίπτωση να το θες κ να μην γίνει. Και εγώ πέρασα κάτι σαν κατάθλιψη. Πονούσα από την καισαρική και ενιωυ6λες κ κάποιος μου είχε κάνει κακό. Δεν κοίταζα καν την τομή.

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

καλησπέρα, ο αφρός-σαλια στο στόμα στα μπεμπάκια ειναι φυσιολογικο ε;

Νταξει κ ότι το έβλεπα στην δικιά μου. Ριζώνουν τα δοντακια κ τα τρώνε τα ούλα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Βρε εχω αλλο θεμα ο μικρος δεν ρευεται τι στον ωμο τι στο ποδι κ δινω ξενο γαλα!

Κοριτσι μου εμενα η σταση που ρευεται αμεσως ειναι η πρωτη στην παρακατω εικονα. Να τον κραταω σαν καθιστο με τα ποδαρακια ελαφρως λυγισμενα και να τον φερνω προς τα μπρος, σαν να θελει να σκυψει δηλαδη. Αμεσως μου ρευεται. Επισης και στον ωμο μου ρευοταν πιο μικρος. Απλα επρεπε να το δουλεψω λιγο μεχρι να βρω το σημειο εκεινο που πρεπει να "πιεζω". προσπαθησε διαφορες στασεις, να τον ακουμπας λιγο πιο ψηλα, η πιο χαμηλα οπως τον κρατας, μπορει να μην εχεις βρει ακριβως την σταση εκεινη που το βοηθας να βγαλει τον αερα. Πιστευω θα το βρεις, μην αγχωνεσαι

noznlw.jpg

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου εμενα η σταση που ρευεται αμεσως ειναι η πρωτη στην παρακατω εικονα. Να τον κραταω σαν καθιστο με τα ποδαρακια ελαφρως λυγισμενα και να τον φερνω προς τα μπρος, σαν να θελει να σκυψει δηλαδη. Αμεσως μου ρευεται. Επισης και στον ωμο μου ρευοταν πιο μικρος. Απλα επρεπε να το δουλεψω λιγο μεχρι να βρω το σημειο εκεινο που πρεπει να "πιεζω". προσπαθησε διαφορες στασεις, να τον ακουμπας λιγο πιο ψηλα, η πιο χαμηλα οπως τον κρατας, μπορει να μην εχεις βρει ακριβως την σταση εκεινη που το βοηθας να βγαλει τον αερα. Πιστευω θα το βρεις, μην αγχωνεσαι

noznlw.jpg

Σε ευχαριστω πολυ νανουλα αυτη πιανει συνηθως αλλα οχι παντα ουτε κ αυτη!εχουμε κ ψιλο κολλικους κ αγχωνομαι μην ειναι απτο ρεψιμο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Ωχ! Από τωρα;;;

Αμεεεε

1 ώρα πρίν, happysmile είπε:

Βρε εχω αλλο θεμα ο μικρος δεν ρευεται τι στον ωμο τι στο ποδι κ δινω ξενο γαλα!

Πόση ώρα τον κρατάς?

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Αμεεεε

Πόση ώρα τον κρατάς?

Σμαιλιτο μου καλημέρα ,ευχαριστώ για το μπιμπερό,είχες δίκιο,είναι πολύ καλύτερο στην κατάποση.Τουλάχιστον έτσι δείχνει προς το παρόν.Και εγώ ταΐζω τη μπουμπούκα με λιγότερο άγχος!

Κορίτσια καλημέρα ,καλό μήνα!

Οι μανούλες,πως κοιμιζετε τα βρεφακια;Στο πλάι ή ανάσκελα;Επίσης έχουν απαγορευτεί τα λεγόμενα "σφηνάκια";

Από μουσική και παιχνιδάκια,ποια επιτρέπονται σε ημερών μωράκι;Μας έδειξαν εχτές σε βρεφικό μαγαζί ένα με προτζεκτορ και ήχους για πάνω από το κεφαλάκι αλλά φοβηθήκαμε να το πάρουμε.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Σμαιλιτο μου καλημέρα ,ευχαριστώ για το μπιμπερό,είχες δίκιο,είναι πολύ καλύτερο στην κατάποση.Τουλάχιστον έτσι δείχνει προς το παρόν.Και εγώ ταΐζω τη μπουμπούκα με λιγότερο άγχος!

Κορίτσια καλημέρα ,καλό μήνα!

Οι μανούλες,πως κοιμιζετε τα βρεφακια;Στο πλάι ή ανάσκελα;Επίσης έχουν απαγορευτεί τα λεγόμενα "σφηνάκια";

Από μουσική και παιχνιδάκια,ποια επιτρέπονται σε ημερών μωράκι;Μας έδειξαν εχτές σε βρεφικό μαγαζί ένα με προτζεκτορ και ήχους για πάνω από το κεφαλάκι αλλά φοβηθήκαμε να το πάρουμε.....

Καλημέρα κανονικά ανάσκελα εγώ την έβαζα κ την βάζω κ σε ανάκληση. Εμείς έχουμε έναν ιππόκαμπο ροζ που έχει χαλαρωτική μουσική από τη μέρα που γεννήθηκε, δεν έχει λευκούς ήχους. Αυτό έχει γίνει το νάνι μας χωρίς αυτό δεν κοιμάται. Μας είπε η γιατρός είναι πολύ σημαντικό που έχει νάνι. Όταν μας το έφεραν δώρο στο μαιευτήριο μας λένε είναι σωτήριο ούτε που το πίστεψα τελικά το έχει λατρέψει. Είναι ένα ιππόκαμπο ς της Φίσερ κ βγαίνει κ σε μπλέ. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Καλημέρα κανονικά ανάσκελα εγώ την έβαζα κ την βάζω κ σε ανάκληση. Εμείς έχουμε έναν ιππόκαμπο ροζ που έχει χαλαρωτική μουσική από τη μέρα που γεννήθηκε, δεν έχει λευκούς ήχους. Αυτό έχει γίνει το νάνι μας χωρίς αυτό δεν κοιμάται. Μας είπε η γιατρός είναι πολύ σημαντικό που έχει νάνι. Όταν μας το έφεραν δώρο στο μαιευτήριο μας λένε είναι σωτήριο ούτε που το πίστεψα τελικά το έχει λατρέψει. Είναι ένα ιππόκαμπο ς της Φίσερ κ βγαίνει κ σε μπλέ. 

Καλημέρα κοριτσάκι μου!

Την ανάκληση πως την έκανες;Μας είπαν δεν υπάρχουν ειδικά μαξιλαράκια.

Θα το κοιτάξω αυτό το θαυματουργό ιπποκαμπακι,ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...