Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Smile89 είπε:

Είναι λογικό να τον φαγουριζουν από τόσο νωρίς  Έχετε παλινδρόμηση έχεις πει?

Οχι υποψιαζόμασταν αλλα η γιατρός μ ειπε πως οχι....αλλα με τα ούλα τελευταίες μερες μεγάλο πρόβλημα...τρωει λιγα λεπτα λ αυτο ήταν κλαίει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Ria@90 είπε:

Οχι υποψιαζόμασταν αλλα η γιατρός μ ειπε πως οχι....αλλα με τα ούλα τελευταίες μερες μεγάλο πρόβλημα...τρωει λιγα λεπτα λ αυτο ήταν κλαίει.....

Σίγουρα σταματάει το φαί από τα ούλα; κι εμένα έχει πάρα πολλά σάλια και το χέρι συνέχεια στο στόμα αλλά δεν κλαίει.


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ria@90 είπε:

Οχι υποψιαζόμασταν αλλα η γιατρός μ ειπε πως οχι....αλλα με τα ούλα τελευταίες μερες μεγάλο πρόβλημα...τρωει λιγα λεπτα λ αυτο ήταν κλαίει.....

Για να σου είπε η γιατρός έτσι θα ναι. 

Just now, vaso_mpempis είπε:

Σίγουρα σταματάει το φαί από τα ούλα; κι εμένα έχει πάρα πολλά σάλια και το χέρι συνέχεια στο στόμα αλλά δεν κλαίει.

Ναι αυτό είναι το λογικό. Καταρχήν το χέρι στο στόμα είναι κ αναπτυξιακό. Πέρα από τα ούλα. 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα σημερα προσεξα τον μικρο κ μ χει βγαλει κατι σπιθουρακια σαν το κεφαλι της καρφιτσας στην κοιλια κ στο προσωπο αλλα πρεπει να τα παρατηρησεις πολυ για να τα δεις,εχουμε αλλεργια στην πρωτεινη γαλακτος μονο ενα παστελι με σουσαμι εφαγα χυμο πορτοκαλι κ κριτσινια που χουν πανω ηλιοσπορους να τονπειραξε κατι απο αυτα λετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Άφησα γάλα στον αντρα μου  και θα βγω με τις φίλες μου πρώτη φορά . Έχω άγχος... πωπω Πόσο δύσκολο είναι!!!!!!!! 

Ολα θα πανε μια χαρά να περασεις τελεια κοριτσακι μ το αξιζεις!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Ολα θα πανε μια χαρά να περασεις τελεια κοριτσακι μ το αξιζεις!!!

Αυτή η σκέψη ότι το παιδί σου θα κλαίει και δεν θα είσαι εδώ να το πάρεις αγκαλιά... Είναι βάρβαρη!! Ευχαριστώ! Άντε να δούμε 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happysmile είπε:

Κοριτσια καλησπερα σημερα προσεξα τον μικρο κ μ χει βγαλει κατι σπιθουρακια σαν το κεφαλι της καρφιτσας στην κοιλια κ στο προσωπο αλλα πρεπει να τα παρατηρησεις πολυ για να τα δεις,εχουμε αλλεργια στην πρωτεινη γαλακτος μονο ενα παστελι με σουσαμι εφαγα χυμο πορτοκαλι κ κριτσινια που χουν πανω ηλιοσπορους να τονπειραξε κατι απο αυτα λετε?

Μήπως είναι δροτσιλα?

Just now, vaso_mpempis είπε:

Άφησα γάλα στον αντρα μου  και θα βγω με τις φίλες μου πρώτη φορά . Έχω άγχος... πωπω Πόσο δύσκολο είναι!!!!!!!! 

Είναι αλλά πρέπει...  Καλά να περάσεις!! Ελπίζω να είναι όλα καλύτερα με τον άντρα σου να τα βρήκατε. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Smile89 είπε:

Μήπως είναι δροτσιλα?

Είναι αλλά πρέπει...  Καλά να περάσεις!! Ελπίζω να είναι όλα καλύτερα με τον άντρα σου να τα βρήκατε. 

Ακόμα δεν είναι καλά τα πράγματα, αλλά είναι καλύτερα. Μάλλον θέλουμε λίγο χρόνο. Σ Ευχαριστώ πολύ που Ρωτάς.

Ναι Πρέπει, μας έκανε καλό σήμερα Αυτή η έξοδος μόλις γύρισα και τους βρήκα να κοιμούνται!! Πολύ ωραίο συναίσθημα 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Κοριτσια καλησπερα σημερα προσεξα τον μικρο κ μ χει βγαλει κατι σπιθουρακια σαν το κεφαλι της καρφιτσας στην κοιλια κ στο προσωπο αλλα πρεπει να τα παρατηρησεις πολυ για να τα δεις,εχουμε αλλεργια στην πρωτεινη γαλακτος μονο ενα παστελι με σουσαμι εφαγα χυμο πορτοκαλι κ κριτσινια που χουν πανω ηλιοσπορους να τονπειραξε κατι απο αυτα λετε?

Ο χυμος πορτοκαλι ισως να του προκαλεσαι σπυρακια....γενικα εχει οξινα το πορτοκαλι δεν θηλασα την μικρη αλλα κ στις στερεες ακομα δεν βαλαμε πορτοκαλι οσες φορες το επιχειρησα εβγαλε σπυθουρακια ετσι μικρα πανω της!!!!

Καλημερα καλη εβδομαδα κοριτσια!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 27/8/2019 at 4:59 ΜΜ, demmikot είπε:

Κορίτσια να κάνω άλλη μια ερώτηση μήπως κάποια εργαζόμενη μανούλα ξέρει. 

Θέλω να πάρω την άδεια μητρότητας μαζεμένη. Δηλαδή να πάρω τρεισήμισι μήνες άδεια και να μην έχω το μειωμένο ωράριο. Αυτή θα την πάρω πριν από το εξάμηνο του ΟΑΕΔ ή μπορώ και μετά; Επειδή μίλησα με τον ΟΑΕΔ και μου είπε ότι μπορώ και τα δύο να κάνω. Απλά δεν έχω ξανακουσει ότι μπορείς και μετά το εξάμηνο του ΟΑΕΔ για αυτό είπα να ρωτήσω μήπως κάποια την πήρε έτσι ..

Μετά το 6μηνο του οαεδ την παιρνεις

On 1/9/2019 at 1:57 ΠΜ, vaso_mpempis είπε:

Σίγουρα σταματάει το φαί από τα ούλα; κι εμένα έχει πάρα πολλά σάλια και το χέρι συνέχεια στο στόμα αλλά δεν κλαίει.

Και μενα όλη μέρα το χέρι στο στόμα πολλά σάλια αλλά δεν κλαίει.. Τα κάτω ουλακια της πάντως είναι ασπρα

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Ακόμα δεν είναι καλά τα πράγματα, αλλά είναι καλύτερα. Μάλλον θέλουμε λίγο χρόνο. Σ Ευχαριστώ πολύ που Ρωτάς.

Ναι Πρέπει, μας έκανε καλό σήμερα Αυτή η έξοδος μόλις γύρισα και τους βρήκα να κοιμούνται!! Πολύ ωραίο συναίσθημα 

Μπράβο ρε κορίτσι!!! Καλημέρα!!

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Ο μικρούλης μας χτες γκρίνια και δεκατα γμτ... Φοβάμαι ότι φταίει το παράθυρο κ όχι τα δοντάκια. Βασανιστήρια ομαδικά πάντως.

Είστε καλύτερα;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...