Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Εμενα τραβαει τα μαλλια της!!! Μιλαμε πολυυ δυναταα!!! Εννοειται στην κουνια παντα μπρουμητα κ χωρις παμπερς:lol:

Τι εννοείς χωρίς παμπερς; το βγάζει στον ύπνο ;

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα καρδούλα μου 

Τα μάτια του μπέμπη άνοιξαν αντί να σκουραίνουν είναι γκριζογαλανα! Είναι 2,5 μηνών λέτε να μείνουν; εσάς Πότε πήραν το τελικό χρώμα;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βλέπουν και όνειρα πάντως!! Εμένα γελάει μιλάει κλαψουριζει αλλά κοιμάται!

Ο μπέμπης μου τελευταία, όταν έρχεται να τον πάρει ο Μορφέας παρότι δεν αντέχει ξύπνιος, αντιστέκεται λες και θα τον βγάλει από το Matrix ενώ δεν θέλει... #blue_pill_team. Τα βλέφαρα κλείνουν, δεν θέλει να παίξει αλλά μόλις νιώσει το στρωμα το μάτι γαρίδα!

Του τραγουδάω Aerosmith I don't want to close my eyes, I don't wanna fall asleep cause I.miss you mammy and I wanna miss a thing.

  • Χαχα 3

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

βλέπουν και όνειρα πάντως!! Εμένα γελάει μιλάει κλαψουριζει αλλά κοιμάται!

Ο μπέμπης μου τελευταία, όταν έρχεται να τον πάρει ο Μορφέας παρότι δεν αντέχει ξύπνιος, αντιστέκεται λες και θα τον βγάλει από το Matrix ενώ δεν θέλει... #blue_pill_team. Τα βλέφαρα κλείνουν, δεν θέλει να παίξει αλλά μόλις νιώσει το στρωμα το μάτι γαρίδα!

Του τραγουδάω Aerosmith I don't want to close my eyes, I don't wanna fall asleep cause I.miss you mammy and I wanna miss a thing.

Ναι ναι και όνειρα βλέπουμε κι εμένα μια χαχανιζει μια κλαίει.

Κάποιες φορές πέφτει ξερος και δεν ξυπνάει  με τίποτα και κάποιες φορές τρίζει λίγο το πάτωμα πατώντας ελαφρά με τις μύτες των ποδιών και αμέσως γαριδα

Το παιδί δεν κοιμάται  γιατί θέλει τραγούδι από τη μαμα χαχαχαχα


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Τι εννοείς χωρίς παμπερς; το βγάζει στον ύπνο ;

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα καρδούλα μου 

Τα μάτια του μπέμπη άνοιξαν αντί να σκουραίνουν είναι γκριζογαλανα! Είναι 2,5 μηνών λέτε να μείνουν; εσάς Πότε πήραν το τελικό χρώμα;

 Ναι κ στον υπνο κ στον ξυπνιο της αρεσει αυτο το σκρατσσσσ π ακουγεται οταν ανοιγει εχει κατουροχεσει τον τοπο!!!:lol: εμας σταθεροποιηθηκαν γυρω στον 5ο αλλα να ανοιξαν για να σκουρυνουν παλι δεν νομιζωω!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 Ναι κ στον υπνο κ στον ξυπνιο της αρεσει αυτο το σκρατσσσσ π ακουγεται οταν ανοιγει εχει κατουροχεσει τον τοπο!!!:lol: εμας σταθεροποιηθηκαν γυρω στον 5ο αλλα να ανοιξαν για να σκουρυνουν παλι δεν νομιζωω!!!

Θεα η κόρη σου να τη χαίρεσαι!!!!

:x

Απάντησε η παιδίατρος, από όνειρο λέει θα ήταν στον ύπνο δεν ειναι τίποτα απλά πλέον αντιδρούν. Ουφ!!!


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Αγάπη μου :wub:

Αχ πολύ ησύχασα Ευχαριστώ κορίτσια έχω στείλει και στην παιδίατρο αλλά δεν μου έχει απαντήσει ακόμα. Φοβήθηκα χτες

Επειδή κουνούσε πέρα δώθε το κεφάλι?

Just now, vaso_mpempis είπε:

Τι εννοείς χωρίς παμπερς; το βγάζει στον ύπνο ;

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα καρδούλα μου 

Τα μάτια του μπέμπη άνοιξαν αντί να σκουραίνουν είναι γκριζογαλανα! Είναι 2,5 μηνών λέτε να μείνουν; εσάς Πότε πήραν το τελικό χρώμα;

Έχει κάποιος στην οικογένεια αυτό το χρώμα? Εμάς ήταν γκριζογαλανα κ τώρα είναι καταγάλανα με περίγραμμα βαθύ μπλε. Έχει απαιχτο μάτι το πήρε από τη γιαγιά μου η κωλοφαρδη. 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Θεα η κόρη σου να τη χαίρεσαι!!!!

:x

Απάντησε η παιδίατρος, από όνειρο λέει θα ήταν στον ύπνο δεν ειναι τίποτα απλά πλέον αντιδρούν. Ουφ!!!

Ναι ναι εχει φασηηη! Ευχαριστωωω!!! 

Ενταξει φυσιολογικο ειναι εχουν κ αυτα προσωπικοτητα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Επειδή κουνούσε πέρα δώθε το κεφάλι?

Έχει κάποιος στην οικογένεια αυτό το χρώμα? Εμάς ήταν γκριζογαλανα κ τώρα είναι καταγάλανα με περίγραμμα βαθύ μπλε. Έχει απαιχτο μάτι το πήρε από τη γιαγιά μου η κωλοφαρδη. 

 ανησύχησα γιατί δεν το ειχα ξαναδεί και φοβήθηκα μην έπαθε τπτ νευρολογικό. Εντάξει όλα καλά.

Ναι ο παππούς και η θεια μου. Πότε σταθεροποιήθηκε το χρώμα σας;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

 ανησύχησα γιατί δεν το ειχα ξαναδεί και φοβήθηκα μην έπαθε τπτ νευρολογικό. Εντάξει όλα καλά.

Ναι ο παππούς και η θεια μου. Πότε σταθεροποιήθηκε το χρώμα σας;

Δεν θυμάμαι αλλά η γιατρός αφιυ σαραντησε κλπ μου είπε θα μείνει τι χρώμα και τελικά έπεσε μέσα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μένει το χρώμα γιατί έχει γκρι σαν τα δικά μου ο μπέμπης και μου λένε ότι θα αλλάξουν.

Btw τους βάζετε κάτι σε τσίμπημα από κουνουπι; Έχει μπει ένα τέρας στο σπίτι και τον γαζωσε όσο ήταν στο γυμναστήριο :( Αν είμαι κοντά του προτιμούν εμένα και είναι ως εκ τούτου τα πρώτα τσίμπηματα...

  • Λυπημένη/-ος 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kpp83 είπε:

Μακάρι να μένει το χρώμα γιατί έχει γκρι σαν τα δικά μου ο μπέμπης και μου λένε ότι θα αλλάξουν.

Btw τους βάζετε κάτι σε τσίμπημα από κουνουπι; Έχει μπει ένα τέρας στο σπίτι και τον γαζωσε όσο ήταν στο γυμναστήριο :( Αν είμαι κοντά του προτιμούν εμένα και είναι ως εκ τούτου τα πρώτα τσίμπηματα...

Εμένα μου είχε πει φενιστιλ τζελ.οταξ την ρώτησα βέβαια ήταν έξι μηνών δεν ξέρω για μικρότερα 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Μακάρι να μένει το χρώμα γιατί έχει γκρι σαν τα δικά μου ο μπέμπης και μου λένε ότι θα αλλάξουν.

Btw τους βάζετε κάτι σε τσίμπημα από κουνουπι; Έχει μπει ένα τέρας στο σπίτι και τον γαζωσε όσο ήταν στο γυμναστήριο :( Αν είμαι κοντά του προτιμούν εμένα και είναι ως εκ τούτου τα πρώτα τσίμπηματα...

Εμένα τον έχουν τσιμπήσει μερικές φορές γιατί μένουμε μέσα στο δάσος  δεν έβαλα τίποτα και έφυγαν. Μονο Μια φορά που το είδα να επιμενει κόκκινο και την επόμενη μέρα ρώτησα την γιατρό και μου  είπε να βάλω λίγο  fucicort και έφυγε.

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη μου κόρη μέχρι 6 μηνών φαινόταν γκρίζο το ματάκι της, μετά άρχισε να σκουραίνει λιγο αλλά το χρώμα σταθεροποιήθηκε στους 9 μήνες περίπου. Λένε ότι όταν θηλάζουν τα μωρά αργούν να σταθεροποιήσουν το χρώμα. Συνήθως μέχρι τους 6 μήνες μπορεί να αλλάξει

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σοσ ο μικρός  μ στη τελευταία επίσκεψη μας ειπε η παιδίατρος πως τον φαγουριζουν τα ουλα..βρε κοριτσια 2μιση μηνων ? Σαν πολυ νωρίς δεν είναι....εδω κ τελευταίες μερες βαζει συνεχως στο στομα χερια ,το φορμακι του..και πολλλαααα σαλια...και κλαίει συνέχεια με το ζορι τρώει με πολυ αγκαλια κ κουνημα δλδ...καμια παρόμοια εμπειρια αν ναι τι κανατε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσια σοσ ο μικρός  μ στη τελευταία επίσκεψη μας ειπε η παιδίατρος πως τον φαγουριζουν τα ουλα..βρε κοριτσια 2μιση μηνων ? Σαν πολυ νωρίς δεν είναι....εδω κ τελευταίες μερες βαζει συνεχως στο στομα χερια ,το φορμακι του..και πολλλαααα σαλια...και κλαίει συνέχεια με το ζορι τρώει με πολυ αγκαλια κ κουνημα δλδ...καμια παρόμοια εμπειρια αν ναι τι κανατε?

Είναι λογικό να τον φαγουριζουν από τόσο νωρίς  Έχετε παλινδρόμηση έχεις πει?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...