Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Kpp83 είπε:

Ναι τέλειο και το Ιασωνας και το Φίλιππος. Λόγω πεθερού θα τον πούμε Κωνσταντίνο που είναι ωραίο αλλά πολύ μεγάλο δυστυχώς

 Στη θάλασσα που άκουγα να φωνάζουν ένα παιδάκι προχτές τα άλλα παιδάκια  μου φάνηκε κάπως... Σε κάθε περίπτωση αν θέλει να το κόψει ας το κάνει μόνος του...

Εχω έναν πολύ στενό φίλο Κωνσταντίνο που το έχει κρατήσει έτσι ευτυχώς και το θεωρώ πάρα πολύ εύηχο, μ αρέσει!!! Φιλιά στον Κωνσταντίνο :wub:

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Τις τελευταίες δύο φορές στα κακα του είδα βλεννα λιγο πιο σκούρα  (προς το πρασινο) εκτός από σποράκια. Τι λέτε να είναι; ελπίζω να μην συνεχιστεί...

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να δω δποραλθα καιρό... Αύριο κλείνω 2 εβδομάδες χωρίς γαλακτοκομικά κ θα πάμε για καλλιέργεια από εβδομάδα. Τώρα που τα χέρια είναι στο στόμα συνέχεια πως τα καθαρίζετε?


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Kpp83 είπε:

Εγώ έχω να δω δποραλθα καιρό... Αύριο κλείνω 2 εβδομάδες χωρίς γαλακτοκομικά κ θα πάμε για καλλιέργεια από εβδομάδα. Τώρα που τα χέρια είναι στο στόμα συνέχεια πως τα καθαρίζετε?

Ευτυχώς δεν ξαναείδα βλεννα. Εγώ βρεχω ένα πανάκι με λιγο από το σαπουνακι του πάνω και του τα πλένω τα χεράκια 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2019 at 6:16 ΠΜ, vaso_mpempis είπε:

Καλημέρα! Τις τελευταίες δύο φορές στα κακα του είδα βλεννα λιγο πιο σκούρα  (προς το πρασινο) εκτός από σποράκια. Τι λέτε να είναι; ελπίζω να μην συνεχιστεί...

Νόμιζω η υπερπαραγωγή η αλλεργια σε κατι π τρως αν συννοδευεται απο αιμα η κρυωματακι αλλα μπορει κ τίποτα!!!

On 4/9/2019 at 1:47 ΜΜ, Kpp83 είπε:

Ναι τέλειο και το Ιασωνας και το Φίλιππος. Λόγω πεθερού θα τον πούμε Κωνσταντίνο που είναι ωραίο αλλά πολύ μεγάλο δυστυχώς

 Στη θάλασσα που άκουγα να φωνάζουν ένα παιδάκι προχτές τα άλλα παιδάκια  μου φάνηκε κάπως... Σε κάθε περίπτωση αν θέλει να το κόψει ας το κάνει μόνος του...

Εμενα παλι μ αρέσει πσαααρα πολυ το Κωνσταντίνος....!!!αλλα εμεις θα τον πουμε Γιώργο λογω πεθερου π η μισή Ελλάδα Γιώργιδες τι ν πω ..... :p

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου είχε πει η παιδίατρος να μην φέρω σε επαφή με τα ανίψια μου (3,5 και 7 ετων) τον μικρό αλλα σήμερα πρώτη φορά ήρθαν και τον είδαν για καμία ωρίτσα. Ελπίζω να μη πάθει τπτ και το έχω τύψεις 

2 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Νόμιζω η υπερπαραγωγή η αλλεργια σε κατι π τρως αν συννοδευεται απο αιμα η κρυωματακι αλλα μπορει κ τίποτα!!!

Εμενα παλι μ αρέσει πσαααρα πολυ το Κωνσταντίνος....!!!αλλα εμεις θα τον πουμε Γιώργο λογω πεθερου π η μισή Ελλάδα Γιώργιδες τι ν πω ..... :p

Φιλιά στον Γιώργο μας

Καλά είναι;;;; :wub:


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Μου είχε πει η παιδίατρος να μην φέρω σε επαφή με τα ανίψια μου (3,5 και 7 ετων) τον μικρό αλλα σήμερα πρώτη φορά ήρθαν και τον είδαν για καμία ωρίτσα. Ελπίζω να μη πάθει τπτ και το έχω τύψεις 

Φιλιά στον Γιώργο μας

Καλά είναι;;;; :wub:

Πάνε σχολείο? Τώρα ξεκίνησαν βρε πότε να πρόλαβαν να κολλήσουν τίποτα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Πάνε σχολείο? Τώρα ξεκίνησαν βρε πότε να πρόλαβαν να κολλήσουν τίποτα. 

Δεν έχουν αρχίσει ακόμα. Δεν ξέρω γιατί μου ειπε να μην τα δούμε αλλά ήρθαμε Πάτρα δεν γινόταν να μη γνωριστούν τα ξαδέρφια θέλαν σαν τρέλα τα μικρά μου!!!!!!!!! Θα δούμε


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Δεν έχουν αρχίσει ακόμα. Δεν ξέρω γιατί μου ειπε να μην τα δούμε αλλά ήρθαμε Πάτρα δεν γινόταν να μη γνωριστούν τα ξαδέρφια θέλαν σαν τρέλα τα μικρά μου!!!!!!!!! Θα δούμε

Μην αγχώνεσαι τπτ δεν θα έπαθε... Αν το καλοσκεφτείς οι γονείς με 2 η περισσότερα παιδιά τι θα έκαναν?? Θα έδιωχναν τα μεγάλα μέχρι να γίνει το μωρό τουλάχιστον 6 μηνών? Κ αλλά μωράκια που από 3 μηνών μπορεί να πάνε σε βρεφικους σταθμούς? Υπερβολική την βρίσκω την γιατρό που δεν άρχισαν καν τα σχολεία. Εγώ με τον μπέμπη κ την κορούλα μου έχω συναντηθεί με ανηψακια που μαζί με την κόρη μου ήταν 6 παιδιά... Από ηλικίες 14 μηνών έως 9 χρόνων!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Δεν έχουν αρχίσει ακόμα. Δεν ξέρω γιατί μου ειπε να μην τα δούμε αλλά ήρθαμε Πάτρα δεν γινόταν να μη γνωριστούν τα ξαδέρφια θέλαν σαν τρέλα τα μικρά μου!!!!!!!!! Θα δούμε

Προφανώς γι'αυτό ρε συ

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vaso_mpempis είπε:

Καλημέρα! 7 κιλά 3μηνες πάρα λίγο πολλά δεν είναι; είναι περίπου 64cm

Καλε τι λες;;;;; 3μηνων 5.800 ηταν η δικια μου! Και ειχε γεννηθει 3.200! 5 μηνων ειμασταν 7.200!:lol:

Εντομεταξυ νομιζα οτι εννοεις οτι ειναι λιγα!!!! Μια χαρα παιδαρος τσουπωτος τσουπωτος να εχεις μπουτακια να φυλας!!!!:lol:

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Καλημέρα! 7 κιλά 3μηνες πάρα λίγο πολλά δεν είναι; είναι περίπου 64cm

Συγνωμη που πεταγομαι αλλα κι ο δικος μου 2 μηνων 6200 ειναι παει κοντα με τον δικο σου ..και μου τον λενε χοντρουλη ..62 ποντους ειναι..δεν πειραζει το τρωνε ολο το φαι τους μην σκας!!:Pθα το παρουνε σε μποι:P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Συγνωμη που πεταγομαι αλλα κι ο δικος μου 2 μηνων 6200 ειναι παει κοντα με τον δικο σου ..και μου τον λενε χοντρουλη ..62 ποντους ειναι..δεν πειραζει το τρωνε ολο το φαι τους μην σκας!!:Pθα το παρουνε σε μποι:P

Έτσι έτσι χαχαχαχα μωρέ η παιδίατρος λέει ότι είναι μια χαρά και θα γίνει μεγαλόσωμος για άντρα Καλό είναι. Δεν είναι χοντρός πάντως απλά είναι βαρύς δηλαδή πως θα τον κουβαλάω!!!!!!!????????

Να σου ζησει ο παιδαρος καλα μπρατσα χαχαχαχχαχα

Ήδη η μέση μου αρχίζει να τσιναει!!!!! Τι τραβάμε οι μάνες!! :grin:

Εμεις δυο μηνών ήμασταν περίπου  5900, ενός 4800 Και γεννήθηκε  3730!!!!

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλε τι λες;;;;; 3μηνων 5.800 ηταν η δικια μου! Και ειχε γεννηθει 3.200! 5 μηνων ειμασταν 7.200!:lol:

Η μικρη του κουνιαδου μ 3μηνων π εγινε στις 6του μηνα ειναι 4.600!

Τα κοριτσάκια είναι πιο μικρά θαρρώ. Να σου ζήσει η ζουζουνα σου :wub:

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Έτσι έτσι χαχαχαχα μωρέ η παιδίατρος λέει ότι είναι μια χαρά και θα γίνει μεγαλόσωμος για άντρα Καλό είναι. Δεν είναι χοντρός πάντως απλά είναι βαρύς δηλαδή πως θα τον κουβαλάω!!!!!!!????????

Να σου ζησει ο παιδαρος καλα μπρατσα χαχαχαχχαχα

Ήδη η μέση μου αρχίζει να τσιναει!!!!! Τι τραβάμε οι μάνες!! :grin:

Εμεις δυο μηνών ήμασταν περίπου  5900, ενός 4800 Και γεννήθηκε  3730!!!!

Τα κοριτσάκια είναι πιο μικρά θαρρώ. Να σου ζήσει η ζουζουνα σου :wub:

Ναι ειναι πιο μεγαλοσωμα τα αγορακια! Ευχαριστω πολυ!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...