Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Ria@90 είπε:

Αλήθεια ε δε πειραζει που τωρα ξεκίνησε δεν το παω λαου λαου οσο θελει αυτο ε? Ωραια ευχαριστώ!!!!

Καροτο χμμμ οκ αυριο λιγότερο..πατατα εβαλα λιγοτερο απο μιση σημερα..εβαλα περισσότερο κολοκύθακι φασολακι και σπανακι....αντε να δούμε σήμερα αν τον ενοχλήσει η κοιλιά..απλα μ κανει εντύπωση π ξ παιδίατρος μ μου ειπε φρουτα ενα ενα ανα 3 μερες ενα φρούτο κ την 9η μερα ολα μαζι φρούτοκρεμα αλλα στη σουπα μ τα εβαλε μονομιας ολα μαζι...απο γνωστές μ φιλες άκουσα πως κ στα λαχανικα ενα ενα τα βάλανε  οχι ολα μαζι..τι να πω....

Βγάλε τελείως το καρότο. Κι εμείς αμέσως τρία λαχανικά μαζί ενώ το φρούτο ένα ένα. 

Just now, Ria@90 είπε:

Αλήθεια ε δε πειραζει που τωρα ξεκίνησε δεν το παω λαου λαου οσο θελει αυτο ε? Ωραια ευχαριστώ!!!!

Καροτο χμμμ οκ αυριο λιγότερο..πατατα εβαλα λιγοτερο απο μιση σημερα..εβαλα περισσότερο κολοκύθακι φασολακι και σπανακι....αντε να δούμε σήμερα αν τον ενοχλήσει η κοιλιά..απλα μ κανει εντύπωση π ξ παιδίατρος μ μου ειπε φρουτα ενα ενα ανα 3 μερες ενα φρούτο κ την 9η μερα ολα μαζι φρούτοκρεμα αλλα στη σουπα μ τα εβαλε μονομιας ολα μαζι...απο γνωστές μ φιλες άκουσα πως κ στα λαχανικα ενα ενα τα βάλανε  οχι ολα μαζι..τι να πω....

Επίσης η μπανάνα σφίγγει. Δεν ξέρω έχετε βάλει. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσια και εγω περναω δυσκολα στο θεμα του υπνου. Κουνημα για να κοιμηθει white noise πολλα ξυπνηματα γενικα χαλια.Μεση και χερια πια εχουν βγει οφ. Ειχα σκεφτει και εγω σε μια στιγμη απογνωσης αυτη τη μεθοδο.Αλλα μετα πηρα το βιβλιο 'τα μωρα ειναι ανθρωποι της νυχτας' και αναθεωρησα αμεσως. Με οσα διαβασα για τη συγκεκριμενη μεθοδο θα δισταζα πολυ να την κανω και ας τραβαω ζορια.Δικη μου γνωμη αυτη βεβαια

Κ εμεις με το θέμα του υπνου ακόμα δεν έχουμε βελτίωση ...  Βέβαια όσο μεγαλώνει τώρα κ κουραζεται  λίγο παραπάνω,  κοιμάται πιο εύκολο;  το βράδυ  κατά τις 9 με 10. Θηλαζοντας κ μέσα σε μισή ώρα το πολύ..  Αλλά τα ξημερώματα μέχρι  το πρωί κατά τις 9 που θα σηκωθεί  θα έχει ξυπνήσει  ενδιάμεσα τουλαχιστον 4με 5 φορές. Τρώει ξανά κοιμάται ή απλά πιπιλαει λίγο από συνήθεια. Μου έχει  λείψει ένας οκταωρος  σερί ύπνος  αλλά όσο κοιμομαστε μαζί κ θηλαζουμε  μάλλον δεν θα συμβεί  αυτό ... :) το συνηθισα,! 

  • Μου αρέσει 1

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχω παθει ενα σοκ...ετοιμάστα φαιβγια τον μικρο εφαγε τελειωσα μαζεψα επλυνα πιατα κ συνειδητοποιώ πως εχει σπασει μεγαλο κομματι του νυχιου μου το οποιο κ ειναι βαμμένο...πρωτη σκέψη μην επεσε στο μπλεντερ την ωρα π εβαζα τα λαχανικα δεύτερη μην ηταν καπου παμω στον μικρο κ το καταπιε...θελω μα πιστευω πως επεσε καθως επλαινα τα πιατα....αχ τωρα δεν θα μ φυγει η σκεψη ολη μερα...μ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kpp83 είπε:

1 Πατάτα μικρή 1 καρότα baby κολοκύθι κ λίγο λάδι στο τέλος.

@Ria@90 Θα έβλεπες ψηφίδα χρώματος...

Αν τυχόν το καταπιε εκτός μπλέντερ θα βγει με τα κακά?Καλά πιστεύω πως δε τ καταπιε απλα για να ηρεμήσω μη μ παθει τπτ ρωτάω...Επίσης το χρώμα ηταν απο ημιμονιμο μπορει ν προκαλέσει τπτ αυτη η ουσια?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

1 Πατάτα μικρή 1 καρότα baby κολοκύθι κ λίγο λάδι στο τέλος.

@Ria@90 Θα έβλεπες ψηφίδα χρώματος...

Βαλε κ γλυκοπατατα 

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσια εχω παθει ενα σοκ...ετοιμάστα φαιβγια τον μικρο εφαγε τελειωσα μαζεψα επλυνα πιατα κ συνειδητοποιώ πως εχει σπασει μεγαλο κομματι του νυχιου μου το οποιο κ ειναι βαμμένο...πρωτη σκέψη μην επεσε στο μπλεντερ την ωρα π εβαζα τα λαχανικα δεύτερη μην ηταν καπου παμω στον μικρο κ το καταπιε...θελω μα πιστευω πως επεσε καθως επλαινα τα πιατα....αχ τωρα δεν θα μ φυγει η σκεψη ολη μερα...μ

Οταν η μικρη ηταν 8μηνων ειχα φτιαξει τα νυχια μ για την γαμοβαπτιση τζελ τεχνιτο! Λοιπον ενα βραδυ εκει π καθομασταν βλεπω ενα νυχι μειον ουτε πηρα πρεφα ποτε μ εφυγε εψαξα παντου στο σπιτι δεν βρηκα ιχνος κ ηταν μακρυ δεν ξερω τι απεγεινε κ η μιρκη τοτε μπουσουλουσε ηλπιζα κ εγω να μην το ειχε φαει


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, happysmile είπε:

Που κοιμαται διπλα μ εχει φοβο?πες να γυρισω πλατη με την μασκα ομως θα κοιμηθω?

Δεν κοιμαται πουθενα αλλου!? Αλλιως πλατη που να κοιμηθεις με μασκα ολο το βραδυ;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Βαλε κ γλυκοπατατα 

Οταν η μικρη ηταν 8μηνων ειχα φτιαξει τα νυχια μ για την γαμοβαπτιση τζελ τεχνιτο! Λοιπον ενα βραδυ εκει π καθομασταν βλεπω ενα νυχι μειον ουτε πηρα πρεφα ποτε μ εφυγε εψαξα παντου στο σπιτι δεν βρηκα ιχνος κ ηταν μακρυ δεν ξερω τι απεγεινε κ η μιρκη τοτε μπουσουλουσε ηλπιζα κ εγω να μην το ειχε φαει

Λετε να ναι επικίνδυνο να το καταπιει ?εννοω οι ουσίες του ημιμονιμου....πιστευω μ εφυγε στον νεροχύτη με το ζεστο νερο μαλακωσε αλλα αν λεμε τυχον???

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Λετε να ναι επικίνδυνο να το καταπιει ?εννοω οι ουσίες του ημιμονιμου....πιστευω μ εφυγε στον νεροχύτη με το ζεστο νερο μαλακωσε αλλα αν λεμε τυχον???

Θα βγει με τα κακκα λογικα....εμενα εφαγε κρεμα απο αυτην που βαζω στα μαλλια μ μετα το μπανιο πως την ανοιξε δεν ξερω! Της εδωσα νερακι κ ολα καλα!

Καλημερα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν κοιμαται πουθενα αλλου!? Αλλιως πλατη που να κοιμηθεις με μασκα ολο το βραδυ;

Κ ομως κοιμηθηκα με την μασκα ολο το βραδυ φιλη μου!κ πλατη στο μωρο τον εβαλα στο λικνο ευτυχως μέχρι της 4 μ κοιμαται στο καροτσι(αλλος γολγοθας) αν κολλησει θα πεθανω απτις τυψεις μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...