Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , kellitsa14 είπε:

@loyloy 

ακομα και αν στη διαρκεια της μερας δω κανονικα αιμα? παλι να κανω χοριακη?

 

Αν Μέχρι αύριο εχει ς κανονικά αιμοραγια δεν πιστεύω να υπάρχει λόγος να κάνεις. Αν συνεχίσεις με καφέ όμως πήγαινε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , kellitsa14 είπε:

@loyloy

σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου. και οτι μου ειπες. να εισαι παντα καλα υγιης και να χαιρεσαι την οικογενεια σου 

Να σαι καλα κοπέλα μου.ενημερωσε μας για τις εξελίξεις.και μακαρ ι να πάνε όλα Καλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Σιγα βρε θα ρθει κ το μικρο μην μιυ αγχωνεσαι γθα τιποτα!!! 

Όχι εντάξει δεν αγχώνομαι αλλά θέλω πολύ να το νιώσω η αλήθεια ειναι:x


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι εντάξει δεν αγχώνομαι αλλά θέλω πολύ να το νιώσω η αλήθεια ειναι:x

Ειναι αναλογα κ μενα μου ελεγαν επειδη ειμαι αδυνατη κ ειναι δυο θα τα ακουσω πολυ νωρις αλλα δεν ισχύει 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, @eirini@ είπε:

Καλά όλα σε γενικές γραμμές! Η αυχενικη μου ήταν πολύ καλή, όλοι οι υπέρηχοι που έχω κάνει μέχρι τώρα όλα καλα, μόνο ο θυροειδής που απέκτησα με την εγκυμοσύνη μου κάνει κόλπα και σκαμπανεβάσματα. Είμαι πάλι σε θεραπεία γιατι ανέβηκε απροειδοποίητα αλλά ευτυχως το καταλαβαμε νωρίς! Στο πρώτο τρίμηνο είχα κατι θεματάκια με την προγεστερόνη μου που ήταν πολύ χαμηλή και χρειάστηκε να πάρω utrogestan... Tότε ήταν το πολύ το άγχος γιατι εξαιτίας αυτού δεν είχε κολησει καλά και ο σακος.. Ο Ιούλιος ήταν κρίσιμος μήνας για μένα αλλά ευτυχως στο τέλος όλα καλά! Με μια απορία όμως έμεινα απο τότε. Ζητάνε από όλες τις εγκύους να μετρήσουνε την προγεστερόνη τους αρχές εγκυμοσύνης? Γιατι άλλες κοπέλες μου λένε οτι δεν την μέτρησαν ποτε! 

Και εγω τη μετρησα γιατι ειχα καφε εκκρισεις και ηταν οντως χαμηλη, εντος οριων αλλα χαμηλη..

Ακομα παιρνω utrogestan και ανυπομονω για το ποτε θ τα κοψω!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Και εγω τη μετρησα γιατι ειχα καφε εκκρισεις και ηταν οντως χαμηλη, εντος οριων αλλα χαμηλη..

Ακομα παιρνω utrogestan και ανυπομονω για το ποτε θ τα κοψω!

Mε αυτα τα καφε δεν ξερω τι γίνεται.... Εγω παρόλο που είχα χαμηλή προγεστερόνη δεν είδα ποτε ουτε κοκκινο ουτε δειγμα καφε!:???::???: Στη 12 εβδομαδα τα εκοψα και μονο παρτι δεν εκανα γιατι ήταν ενοχλητικα... Είχα απιστευτα υγρα, ήμουν και στη δουλεια ολη μερα και ηταν αβολο, ολο πρησμενη ενιωθα και απο τουαλετα τπτ! Υπομονη κορίτσι μου!!:wink:


bMHkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!Τι κανετε?? Εγω πινω το καφεδάκι μου προς το παρον. Πως ειστε?? Καμια ιδεα τι μαγειρευουμε σημερα?? :)

Καλημέρα Νικολ! 

Εγώ σήμερα ψητό κατσαρόλας μοσχαρι με πουρέ! Εχτές φάγαμε κανελόνια με σπανάκι και Δευτέρα φακές. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Καλημέρα Νικολ! 

Εγώ σήμερα ψητό κατσαρόλας μοσχαρι με πουρέ! Εχτές φάγαμε κανελόνια με σπανάκι και Δευτέρα φακές. 

Ωωωω εσυ εισαι μερακλου βλεπω :) Και εγω για κρεας σκεφτομουν σημερα. Με τραβαει και παστιτσιο απο τοτε που το ανεφερε η @nanoula90 :mrgreen: Θα δω τι θα κανω.Εσυ πως εισαι σημερα?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέεεεραα νοικοκυρουλες μου!! 

Τι ωραιο πραμα το φαι ρε παιδι μου. Μοσχαρακι με πουρε ε?? Μιαμ μιαμ.. Εμενα σημερα το μενου εχει γιγαντες δια χειρος πεθερας. Στα ωπα ωπα με εχουν. Χθες μου ψησανε τσιπουρα, την Κυριακη το παστιτσιο, χεχεχε. Και αμα εχω ορεξη για κατι αλλο πεταω το κλασσικο εγω δεν θελω κατι, ειμαι μια χαρα, απλα το μπεμπε θελει κεφτεδακια με πατατουλες. :-P

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέεεεραα νοικοκυρουλες μου!! 

Τι ωραιο πραμα το φαι ρε παιδι μου. Μοσχαρακι με πουρε ε?? Μιαμ μιαμ.. Εμενα σημερα το μενου εχει γιγαντες δια χειρος πεθερας. Στα ωπα ωπα με εχουν. Χθες μου ψησανε τσιπουρα, την Κυριακη το παστιτσιο, χεχεχε. Και αμα εχω ορεξη για κατι αλλο πεταω το κλασσικο εγω δεν θελω κατι, ειμαι μια χαρα, απλα το μπεμπε θελει κεφτεδακια με πατατουλες. :-P

αχαχχα εγω το λεω αυτο στον αντρα μου οταν θελω κατι χαζο να φαω και τον αγγαρευω να μου το φερει οταν γυρναει απο τη δουλεια :-P

Πως εισαι σημερα κοριτσι?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τι κανετε? εμενα φασολακια εχει το μενου της πεθερας. Εγω μαλλον θα μαγειρεψω μετα τη γεννα απο οτι βλεπω παλι αν προλαβαινω χαχα!! Δε με αφηνει να κανω τπτ ακομα ο γιατρος

πρίν από 25 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα Νικολ! 

Εγώ σήμερα ψητό κατσαρόλας μοσχαρι με πουρέ! Εχτές φάγαμε κανελόνια με σπανάκι και Δευτέρα φακές. 

ωραιο φαγητακι μιαμ μιαμ!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...