Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ μωρεεε. Θα αναμενουμε νεα σας. Τρελαινομαι για διδυμακια. Ειναι σε διαφορετικους σακους ε? Ποια ειναι αυτα που ειναι ολοιδια? Οσα ειναι στον ιδιο σακο? 

Ναι σε διαφορετικους είναι. Συνήθως ειναι ιδια αυτα που ειναι στον ιδιο σακο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ναι σε διαφορετικους είναι. Συνήθως ειναι ιδια αυτα που ειναι στον ιδιο σακο

Aχ τοσο καιρο νομιζα ειναι τα ιδια!Πω πω θαυμα ολοκληρο.Δηλαδη τα μωρακια σου προηλθαν απο δυο διαφορετικα ωαρια η λεω βλακιες?


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , maraki 93 είπε:

Aχ τοσο καιρο νομιζα ειναι τα ιδια!Πω πω θαυμα ολοκληρο.Δηλαδη τα μωρακια σου προηλθαν απο δυο διαφορετικα ωαρια η λεω βλακιες?

Ναι σωστα ειμαστε απο εξωσωματικη βαλαμε δυο γονιμοποιημενα ωαρια κ επιασαν κ τα δυο γι αυτο ειναι σε ξεχωριστόυς σακους! Αυτο μπορει να γινει κ στη φυσικη σύλληψη εννοειται

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ναι σωστα ειμαστε απο εξωσωματικη βαλαμε δυο γονιμοποιημενα ωαρια κ επιασαν κ τα δυο γι αυτο ειναι σε ξεχωριστόυς σακους! Αυτο μπορει να γινει κ στη φυσικη σύλληψη εννοειται

Καλημέρααααα!!!! Αυτό ακριβώς έγινε στην δικη μου περίπτωση που είμαι με φυσιολογική σύλληψη!!!!! 

  • Μου αρέσει 3

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Πρωινες συννεφασιαμενες καλημεεερες!!! 

@Smile89 συμπεθερα μου ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα. Παρε τον γιατρο, σιγα που θα τον διακοψεις καλε. Ρουτινα για αυτον, απλα η χαρά του διπλή. Καλη δουλεια αυτη του γυναικολογου, αρκει να μην ειναι ο αντρας σου χαχαχα. Να γενναει η γυναικα σου και να της λες εχεις ταδε διαστολη? Φυσα ξεφυσα και ολα χαλαρα? Καμια λιποθυμια δλδ? Κανενα πατατρακ? Κανενα επιφωνημα εεεααμγοσηφιρηαπαμ σαν να χει παθει εγκεφαλικο μολις αντικρυσει το παιδι ή ακομα χειροτερα τον λωρο??? Ααα οχι. Προτιμω τον δικο μου που θα ναι σαν τον φαντομα και κατασπρος σαν πανι να μην μπορει να με βοηθησει ουτε ψυχολογικα γιατι θα ναι χεσμενος. 

@Beboula25 χαχαχαχα, κατρουλου μου!! Και να μην ησουν στην εγκυμοσυνη με τοσα υγρα αντε να καταλαβουμε αν εχουμε ακρατεια ή αν ειναι κολπικα. Εγω εκει που καθομαι ανοιγει η βρυση κυριολεκτικα! Και τελικα ειναι κολπικα, αλλα η αισθηση ειναι σαν να σου φευγουν κυριολεκτικα! Για ενα διαστημα φοβομουν μην ειναι αμνιακα, αλλα ουτε καν. Απλα ανοιγει η βρυση οντως. 

Σε ευχαριστω αγαπη για τα καλα σου λογιαααα. Εδω Αθηνα το εκανα πανω στη Δημοσια Υγεια και επιδημιολογια και πηγα για ενα διαστημα ως ασκουμενη στα εξωτερικα να παρω τον αερα μου και να δωσω λιγη τσαχπινια στους ξινομουρηδες χαχα, στην ομορφη Πραγα. Περσι εκανα γιορτες εκει, φετος με το μπεμπακι μου το σκατιαρικο!

Καλημερα και στις υπολοιπες φουσκιτσες! 

 

Ωω σε θαυμάζω καλή μου νανούλα μπράβο και ξανά μπράβο κοπέλα μου!! 

Για τα υπόλοιπα εντάξει γραφική θα γίνω αν πω τι γελιο κάνω έχεις απίστευτο χιούμορ! Μου αρέσει πολύ που λατρεύεις όταν θα είναι κάτασπρος κ χάλια από το ψυχολογικό χεσιμο τι γλυκο!! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια τη Τετάρτη στο Λητώ στις 6 το απόγευμα στο Κηφισό Έχει δωρεάν σεμιναρια θηλασμού. Όποια ενδιαφέρεται ας κάνει ενα τηλ στο κατάστημα να κλείσει θέση. Είχα πάει Σήμερα για ψώνια και Αφού το έμαθα είπα να σας το πω αν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα.και αν πάει ας μου στείλει να τα πούμε και από κοντά :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , loyloy είπε:

Κοριτσάκια τη Τετάρτη στο Λητώ στις 6 το απόγευμα στο Κηφισό Έχει δωρεάν σεμιναρια θηλασμού. Όποια ενδιαφέρεται ας κάνει ενα τηλ στο κατάστημα να κλείσει θέση. Είχα πάει Σήμερα για ψώνια και Αφού το έμαθα είπα να σας το πω αν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα.και αν πάει ας μου στείλει να τα πούμε και από κοντά :)

Δουλεύει εκεί η ξαδερφη του άντρα μου. Λες να παρω μια ιδέα να μπαίνω στο κλίμα;; Ναι κοριτσια αν μπορείτε θα ήταν τέλεια να τα πούμε όλες μαζιιιιι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δουλεύει εκεί η ξαδερφη του άντρα μου. Λες να παρω μια ιδέα να μπαίνω στο κλίμα;; Ναι κοριτσια αν μπορείτε θα ήταν τέλεια να τα πούμε όλες μαζιιιιι 

Ναιιιιιιιιιιιι.θα είμαστε παρέα!! !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ωω σε θαυμάζω καλή μου νανούλα μπράβο και ξανά μπράβο κοπέλα μου!! 

Για τα υπόλοιπα εντάξει γραφική θα γίνω αν πω τι γελιο κάνω έχεις απίστευτο χιούμορ! Μου αρέσει πολύ που λατρεύεις όταν θα είναι κάτασπρος κ χάλια από το ψυχολογικό χεσιμο τι γλυκο!! Χαχαχα

Ετσι ειμαστε εμεις τα ρομαντικα παιδια χαχαχα. Να σαι καλα μπεμπουλα μου. 

Αχ τι ωραια που κανονιζετε!! Εγω δυστυχως εχω να κανω το φυτο αυτες τις μερες με το διαβασμα αλλα θα περιμενω να μου πειτε εντυπωσεις μηπως και προλαβω αλλο σεμιναριο αργοτερα! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Και γω τα λατρευωω.και εγω ετσι θα μαι. Ευτυχως που ειμαι εγκυος και αν με στριμωξουν με καμια ερωτηση θα κανω αχ αχ αχ, νομιζω γενναω χαχαχαχα. Εχω σχεδιο εφεδρικο.  Σε ευχαριστω κοριτσι μου!

 

Κοιτα εγω ολα τα πονακια πλεον που εχουν να κανουν με στομαχι- εντερο- τυπου περιοδου- τα θεωρω τα περισσοτερα νορμαλ, αλλα επειδη γιατροι δεν ειμαστε και εσυ ξερεις το σωμα σου καλυτερα, αν συνεχιζεις να πονας και εισαι ανησυχη εννοειται να τον παρεις ενα τηλ. Ακομα και το ιδιο να σου πει, τουλαχιστον να σε καθησυχασει. Δεν θελω να μου συγχυζεσαι και συγχυζεις και την μικρη μου μινι εκει μεσα. 

Χαχαχα του το ειπα και μου λεει "νορμαλ ειναι κουλαρε" αλανι ο ντοκ!!! 

5 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Καλημέρααααα!!!! Αυτό ακριβώς έγινε στην δικη μου περίπτωση που είμαι με φυσιολογική σύλληψη!!!!! 

Που σαι συ βρεεεε??? 

@loyloy κ @Beboula25 Δυστυχώς ειμαι εκτος Αθήνων!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 φιλενάδα εδώ είμαι!!!! Έχω κάτι θεματακια τις τελευταίες μέρες, εν συντομία θα στα πω!!!! Είχα αρκετές συσπάσεις προχθές και γενικά. Τις προηγούμενες. Μέρες Ενιωθα πολύ δυσφορία και κάποια πράγματα διαφορετικά απ ότι μέχρι. Τώρα, πήγα εν τέλει. Εχθές. Μέτρησαμε. Τραχηλο και. Μίκρυνε αρκετά με αποτέλεσμα να παίρνω 6trofocard 3glopir και να βάζω 3.υποθετα τη μέρα και φυσικά να είμαι ξάπλα!!!! Την Πέμπτη θα πάω για επανέλεγχος να δούμε αν είναι σταθερός η αν μειώθηκε κι. Άλλο.... Υπέροχα νέα Εεεε????? 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

@Smile89 φιλενάδα εδώ είμαι!!!! Έχω κάτι θεματακια τις τελευταίες μέρες, εν συντομία θα στα πω!!!! Είχα αρκετές συσπάσεις προχθές και γενικά. Τις προηγούμενες. Μέρες Ενιωθα πολύ δυσφορία και κάποια πράγματα διαφορετικά απ ότι μέχρι. Τώρα, πήγα εν τέλει. Εχθές. Μέτρησαμε. Τραχηλο και. Μίκρυνε αρκετά με αποτέλεσμα να παίρνω 6trofocard 3glopir και να βάζω 3.υποθετα τη μέρα και φυσικά να είμαι ξάπλα!!!! Την Πέμπτη θα πάω για επανέλεγχος να δούμε αν είναι σταθερός η αν μειώθηκε κι. Άλλο.... Υπέροχα νέα Εεεε????? 

Αντε ρε συ. Πωπω. Υπομονη ρε αγαπη. Εεεεεελααααα ολα καλα θα πανε!! Εχεις Βοηθεια? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

@Smile89 φιλενάδα εδώ είμαι!!!! Έχω κάτι θεματακια τις τελευταίες μέρες, εν συντομία θα στα πω!!!! Είχα αρκετές συσπάσεις προχθές και γενικά. Τις προηγούμενες. Μέρες Ενιωθα πολύ δυσφορία και κάποια πράγματα διαφορετικά απ ότι μέχρι. Τώρα, πήγα εν τέλει. Εχθές. Μέτρησαμε. Τραχηλο και. Μίκρυνε αρκετά με αποτέλεσμα να παίρνω 6trofocard 3glopir και να βάζω 3.υποθετα τη μέρα και φυσικά να είμαι ξάπλα!!!! Την Πέμπτη θα πάω για επανέλεγχος να δούμε αν είναι σταθερός η αν μειώθηκε κι. Άλλο.... Υπέροχα νέα Εεεε????? 

Σε ποια εβδομάδα είσαι Αναστασία?  Ποσο ηταν ο τραχηλος σου αρχικα και ποσο τωρα? Συγνώμη για τις ερωτησεις απλα επειδη εχω και εγω καποιες συσπασεις,αν και μεχρι στιγμης δεν ειχα θεμα,παρολα αυτά θα ηθελα να γνωριζω. 

Παντως σου ευχομαι ολα να πανε καλα απο εδω και περα κ να μην αντιμετωπίσεις κανενα πρόβλημα 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...