Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Vasoth. είπε:

Πεθαινω με τους παππουδες χαχα!! Εμενα η μανα μου εχει παρει σβαρνα ολα τα μαγαζια για σεντονακια κ ο πεθερος μου κανει ονειρα για την ανοιξη λεει θα παιρνει τις εγγονες του κ θα πηγαίνει βολτα ολοι οι φιλοι του λεει εχουν ενα εγγονι ενω αυτος θα πηγαίνει με δυο!! Εχουν τρελαθει ολοι δεν υπαρχουν!!

:lol: Ειναι τρελαμενοι για τα καλα και οι δικοι σου εεε?? Βεβαια πολυ φοβαμαι οτι μολις γεννησουμε μετα θα μας εχουν γραμμενες για να το πω κομψα. Ουτε καν θα ρωτανε για μας χαχα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, nanoula90 είπε:

:lol: Ειναι τρελαμενοι για τα καλα και οι δικοι σου εεε?? Βεβαια πολυ φοβαμαι οτι μολις γεννησουμε μετα θα μας εχουν γραμμενες για να το πω κομψα. Ουτε καν θα ρωτανε για μας χαχα. 

Ειναι τα πρωτα εγγονια απο τα πεθερικα μου οποτε καταλαβαινεις κ απο τους δικους μου τωρα περιμενουμε τη νυφη μου να γεννησει οποτε γενικα ειναι ολοι στην αρχη καλα μετα εννοειτε μονο τα εγγονια τους θα τους νοιαζουν εμεις θα περναμε απαρατηρητες χαχα!!

  • Χαχα 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου ομορφα. @Beboula25 ασε τα ονειρα και το προαισθημα στην ακρη να κανουν τα δικα τους, ολα καλα θα πανε. Αυτη τη φορα δεν θα πεσουν μεσα, θα το δεις. Θετικες και ομορφες σκεψεις φουσκιτσα μου!!! 

Εγω κοριτσια καθομαι και διαβαζω, την ερχομενη Πεμπτη μαλλον παρουσιαζω και ειμαι πολυ αγχωμενη να τα προλαβω. Αλλα με αφηνουν οι τρελοι που εχω μπλεξει??<_< 

Ο πεθερος μας εφερε αφυγραντηρα για να μην εχει υγρασια ο εγγονος λεει, η μανα μου με πηρε τηλ. για να με ρωτησει αν τα 2,10m ειναι καλα για δεντρο. Δεν καταλαβα και τι μου ελεγε. Θα μας παρει λεει χριστουγεννιατικο δεντρο γιατι το αλλο που εχουμε ειναι μικρο και ο εγγονος πρεπει να απολαμβανει πολλα φωτακια και στολιδια :-| 

Η πεθερα μου πηγε και πηρε ζιπουνακια ενω εχω ενα σωρο και με πηρε τηλ επειδη παει να τα αλλαξει να ρωτησει τι νουμερο να παρει. Α! Και το σκ θα οργανωθουν ολοι να πανε να παρουν τη συρταριερα και 2 παρκοκρεβατα, γιατι οταν θα τον πηγαινω στις γιαγιαδες, που θα τον βαζουν τον μπεμπη??? 

Το θεατρο του παραλογου. Εγω καθομαι κουρία και ολα γινονται μονα τους :lol: 

Αχχχ τι τυχερή τι γλυκουλα η πεθερούλα  και ο πεθερος σου!!! Και η μαμα σου η καλή μπράβο της νανουλα μου έτσι πρέπει στα όπα οπα να σε έχουν είναι ευτυχισμένοι όλοι τώρα! Και εμενα η μανούλα μου τρελαίνεται και από τώρα θέλει να κάνει πράγματα περιμένει την αυχενική και θέλει να ξεκινήσει λέει για το δωμάτιο Χαχαχα! Και εγω εδώ καλως εχόντων πριν τις 25 Νοέμβρη θα στολίσω κάθε χρόνο δλδ έτσι κάνω. 

Τι διαβάζεις τι δίνεις δεν έχω δει!! Μπράβο σου ρε αγαπη σε συγχαίρω!!! 

Και εγω εντάξει θα τα ξεχάσω όλα τα είχα ξεχάσει τι γίνεται ώρες ώρες κ με παίρνει από κάτω νορμαλ κ αυτό πιστεύω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αχχχ τι τυχερή τι γλυκουλα η πεθερούλα  και ο πεθερος σου!!! Και η μαμα σου η καλή μπράβο της νανουλα μου έτσι πρέπει στα όπα οπα να σε έχουν είναι ευτυχισμένοι όλοι τώρα! Και εμενα η μανούλα μου τρελαίνεται και από τώρα θέλει να κάνει πράγματα περιμένει την αυχενική και θέλει να ξεκινήσει λέει για το δωμάτιο Χαχαχα! Και εγω εδώ καλως εχόντων πριν τις 25 Νοέμβρη θα στολίσω κάθε χρόνο δλδ έτσι κάνω. 

Τι διαβάζεις τι δίνεις δεν έχω δει!! Μπράβο σου ρε αγαπη σε συγχαίρω!!! 

Και εγω εντάξει θα τα ξεχάσω όλα τα είχα ξεχάσει τι γίνεται ώρες ώρες κ με παίρνει από κάτω νορμαλ κ αυτό πιστεύω. 

Εννοειται πως ειναι νορμαλ. Εγω εβλεπα παρα πολλους εφιαλτες στην αρχη της εγκυμοσυνης μου γιατι ειχα επηρεαστει απο πολλες ιστοριες κοντινων μου ατομων. Αργοτερα οταν ειχα θεμα με τον τραχηλο και κινδυνευα για προωρο τοκετο εβλεπα καθε μερα, μα καθε μερα, οτι γενναω προωρα και το χανω και ξυπνουσα με ταχυκαρδια και κλαμματα. Μη σε μαυριζω, θελω να πω οτι ειναι νορμαλ ολα αυτα. Τωρα που χαλαρωσα γιατι ειμαι σε καλη εβδομαδα ξερεις τι βλεπω? Τις προαλλες το ενα βραδυ ειδα οτι γεννησα αλλα ηταν ασχημομουρης, το δευτερο βραδυ οτι γεννησα και μεταμορφωθηκε σε γατα (????) και τα επομενα βραδια οτι γεννησα ενα κουκλι. Οποτε απο αυτα καταλαβαινεις τι μεγαλο ρολο παιζει το υποσυνειδητο!! Αυτο τα κανει ολα! Και οι ορμονες μαζι, αλλα κυριως ολοι οι φοβοι και τα αγχη μας βγαινουν στα ονειρα που βλεπουμε!! 

Αχ μωρε τη μανουλα σου, ετσι ειναι, πως να μη χαρουν μωρε και να μην παλιμπαιδιζουν? Μετα την αυχενικη θα περιμενουμε νεα να μας πεις τι ανακαινιση σου εκανε χαχαχα. 

Δινω επιτελους τη διπλωματικη μου!! Εκανα ενα μεταπτυχιακο εδω και 2 χρονια και με τουτα και με κεινα με πηγε πολυ πισω και επιτελους την αλλη Πεμπτη παρουσιαζω και τελειωνω! Ηταν πολυ μεγαλο βαρος για μενα, ηθελε πολυ διαβασμα και πρακτικη εργασια, ωρες ωρες ηθελα να τα παρατησω με τις φασεις που περασα αλλα πλησιαζω στο τελος και ειμαι πολυ ενθουσιασμενη και αγχωμενη ταυτοχρονα να περασει και να κλεισει αυτος ο κυκλος!!!

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Και εμενα μιας και παιδί του χειμώνα! 

Ααααα εγω γεννήθηκα Ιουλιο!!! 

4 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου ομορφα. @Beboula25 ασε τα ονειρα και το προαισθημα στην ακρη να κανουν τα δικα τους, ολα καλα θα πανε. Αυτη τη φορα δεν θα πεσουν μεσα, θα το δεις. Θετικες και ομορφες σκεψεις φουσκιτσα μου!!! 

Εγω κοριτσια καθομαι και διαβαζω, την ερχομενη Πεμπτη μαλλον παρουσιαζω και ειμαι πολυ αγχωμενη να τα προλαβω. Αλλα με αφηνουν οι τρελοι που εχω μπλεξει??<_< 

Ο πεθερος μας εφερε αφυγραντηρα για να μην εχει υγρασια ο εγγονος λεει, η μανα μου με πηρε τηλ. για να με ρωτησει αν τα 2,10m ειναι καλα για δεντρο. Δεν καταλαβα και τι μου ελεγε. Θα μας παρει λεει χριστουγεννιατικο δεντρο γιατι το αλλο που εχουμε ειναι μικρο και ο εγγονος πρεπει να απολαμβανει πολλα φωτακια και στολιδια :-| 

Η πεθερα μου πηγε και πηρε ζιπουνακια ενω εχω ενα σωρο και με πηρε τηλ επειδη παει να τα αλλαξει να ρωτησει τι νουμερο να παρει. Α! Και το σκ θα οργανωθουν ολοι να πανε να παρουν τη συρταριερα και 2 παρκοκρεβατα, γιατι οταν θα τον πηγαινω στις γιαγιαδες, που θα τον βαζουν τον μπεμπη??? 

Το θεατρο του παραλογου. Εγω καθομαι κουρία και ολα γινονται μονα τους :lol: 

Χαχαχα Χαχαχα ειδα ενα δεντρο γυρω στο 4, 10 σε κανει μαναμ?????. Χαχαχα 

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Smile89 είπε:

Ααααα εγω γεννήθηκα Ιουλιο!!! 

Χαχαχα Χαχαχα ειδα ενα δεντρο γυρω στο 4, 10 σε κανει μαναμ?????. Χαχαχα 

4,10?? Καλε και με τη σκαλα και παλι δεν θα το φτανω χαχαχα. Ασε που οταν μεγαλωσει ο μικρος θα τον ψαχνω και θα μου κανει τον μογλη απο κει πανω μεσα στα φυλλα χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

4,10?? Καλε και με τη σκαλα και παλι δεν θα το φτανω χαχαχα. Ασε που οταν μεγαλωσει ο μικρος θα τον ψαχνω και θα μου κανει τον μογλη απο κει πανω μεσα στα φυλλα χαχαχα

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα με χλαμυδα θα τον εχεις, θα σκανδαλίζει την κορη μου. Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα με χλαμυδα θα τον εχεις, θα σκανδαλίζει την κορη μου. Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Αχαχαχαχαχαχαχα, θα ναι πολυ σεξουλιαρης με τον μανδυα του και απο κατω να φαινεται λιγο σωβρακακι ως ενας γνησιος τεντιμποης αλλα με στυλ χαχαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχα, θα ναι πολυ σεξουλιαρης με τον μανδυα του και απο κατω να φαινεται λιγο σωβρακακι ως ενας γνησιος τεντιμποης αλλα με στυλ χαχαχαχα

Και η δικια μου θα του κανει ματακια απο κατω...... ηδη κλωτσαει στην σκεψη Χαχαχα Χαχαχα μου χει διαλυσει την κοιλια.... ατιμο θηλυκο!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Και η δικια μου θα του κανει ματακια απο κατω...... ηδη κλωτσαει στην σκεψη Χαχαχα Χαχαχα μου χει διαλυσει την κοιλια.... ατιμο θηλυκο!!! 

Αχαχαχαχαχαχαχαχα, βρε την αιγοκερινα. Τι εχεις να τραβηξεις μανααα. Ουρα οι γαμπροι! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχαχα, βρε την αιγοκερινα. Τι εχεις να τραβηξεις μανααα. Ουρα οι γαμπροι! 

Με προτεραιότητα εσας φυσικα. Κι εμεις τιμαμε τα παμπερς που φοραμε!!! 

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Συμπεθερες @Smile89 και @nanoula90 θα με κάνετε να γεννήσω από το γέλιο απόψε!!!!!!!

Χεχεχεχε ναι η αλήθεια ειναι πως αν κανεις εικόνα το σκηνικο εχει πολυ γελιο. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smile89 είπε:

Με προτεραιότητα εσας φυσικα. Κι εμεις τιμαμε τα παμπερς που φοραμε!!! 

Χεχεχεχε ναι η αλήθεια ειναι πως αν κανεις εικόνα το σκηνικο εχει πολυ γελιο. 

Χαχαχαχαχ μπράβο ρε κοριτσια κατουρήθηκα λίγο στο γελιο!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχαχαχ μπράβο ρε κοριτσια κατουρήθηκα λίγο στο γελιο!!! 

Να χαιρεσαι μπεμπουλα μου που ακομα κατουριεσαι στο γελιο. Γιατι σε λιγο καιρο που θα στριμωχτει η ανετη κυστη σου, θα κατουριεσαι και ανεκφραστη χαχαχαχαχα.

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Να χαιρεσαι μπεμπουλα μου που ακομα κατουριεσαι στο γελιο. Γιατι σε λιγο καιρο που θα στριμωχτει η ανετη κυστη σου, θα κατουριεσαι και ανεκφραστη χαχαχαχαχα.

 

 

Τι γλυκειααααααα...... Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Ειναι λογικο να Εχω ψιλοπονακια περιοδου τωρα? Δεν Πονα η μεση. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...