Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

      εμένα μ είπε ο γιατρός από 9-13 ! εκεί γύρω 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , mama16 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, σας διαβάζω συχνά αλλά δεν σπάνια γράφω γιατί είμαι ακόμα στο πρώτο τρίμηνο κ όλη την μέρα είμαι χάλια. Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη την κορούλα μου την ένιωσα στην 18η εβδομάδα, ήταν σαν να έσπαγε μια φουσκιτσα μέσα στην κοιλιά. Τώρα είμαι 10κ5 μέρες κ ήδη έχω αρχίσει να το νιώθω. Δεν ξέρω αν είναι το μωρό γιατί είναι νωρίς ακόμα αλλά λόγω το ότι είναι η δεύτερη μου φορά κ είμαι κ αδύνατη ίσως είναι.. Πάντως νιώθω  παρόμοια χτυπήματα με την πρώτη. Συνήθως το νιώθω 3-4 δάχτυλα κάτω απ' τον ομφαλό λίγο πιο αριστερά

Καλημέρα με το καλό το αδερφάκι!! Έχω νιώσει κ εγω χτυπήματα ακριβως στα σημεία που λες αλλα δεν τολμώ να σκεφτώ για να μην με κοροϊδεύουν. Εχθες βασικά τα ένιωσα πρώτη φορά. Τουλάχιστον εσυ έχεις την εμπειρία να ξεχωρίσεις οποτε σου είναι πιο εύκολο. Με το καλό κοπέλα μου και υπομονή με τα συμπτώματα 

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημερα!! Ιδιες αναλογιες εχουμε χαχα!! Πριν την εγκυμοσυνη κ εγω 50 ξεκινησα μια χαρα εισαι.

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω εχετε κ εσεις κατι σαν ακρατεια? Εχω δυο τρεις μερες τωρα που εχω τρελη συχνουρια δε προλαβαινω να παω στη τουαλετα ειδικα τη νυχτα που κοιμαμαι μεχρι να σηκωθω ολο κ κατι φευγει τι ειναι αυτο το πραγμα...

Ωω θηριακι κ εσυ και έχεις κ δυο νινακια ❤️ Καλημέρα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα με το καλό το αδερφάκι!! Έχω νιώσει κ εγω χτυπήματα ακριβως στα σημεία που λες αλλα δεν τολμώ να σκεφτώ για να μην με κοροϊδεύουν. Εχθες βασικά τα ένιωσα πρώτη φορά. Τουλάχιστον εσυ έχεις την εμπειρία να ξεχωρίσεις οποτε σου είναι πιο εύκολο. Με το καλό κοπέλα μου και υπομονή με τα συμπτώματα 

Ωω θηριακι κ εσυ και έχεις κ δυο νινακια ❤️ Καλημέρα!! 

Γιατί καλέ να σε κοροϊδέψουν, το πολύ πολύ να σου πουν ότι είναι το έντερο αλλά κ πάλι κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος?? Κ γιατί να μην είναι τα μωράκια μας αυτά??? Αδύνατες είμαστε κ είναι ανάλογα κ που έχουν εμφυτευτει!! Η μάνα πάντα ξέρει καλύτερα!!!!:x

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Δεξιά και αριστερά είναι τα πονακια της μήτρας κοριτσακι μου που μεγαλώνει! Αυτό που νιώθεις στο αφαλό σου είναι το εντερακι σου, το μωρακι σου είναι πολύ χαμηλά ακόμα και επειδή είσαι πρωτότοκη θα αργήσεις λίγο να το καταλάβεις! Μετά τις 16-17 βδομάδες!

Καλημέρα!! Τουλάχιστον δεν είναι συνεχόμενα απλά εχθές το βράδυ ήταν πιο έντονα κ με τρομάζει.

 Εντάξει το κατάλαβα δεν πειραζει με το καλό θα το νιώσω ξεκάθαρα!! Απλά πέρυσι την ίδια εβδομάδα ένιωσα τα ίδια που σας περιέγραψα κ νόμιζα πως είχα συσπασεις. Έτσι νόμιζα πως είναι. Σε εκείνη έπαιρνα από την αρχή μαγνήσιο ο γιατρος μου το είχε πει κ τότε το είχα ψιλό κόψει για λίγο γιατί είχα τα χάλια μου με ναυτιες. Όταν ένιωσα λοιπόν αυτό το φτερούγισμα ξανά πήρα αμεσως το μαγνήσιο γιατί φοβόμουν.  

Ειδα παρα πολύ ασχημο ονειρο κ δεν είναι από τις ορμόνες κ την εγκυμοσυνη. Ξέρω πολλοί δεν πιστεύουν στα όνειρα ομως έχω πολλά περιστατικά. Αλλες δυο φορες έχω δει το ίδιο κ τις δυο έγινε κάτι δυσάρεστο. 

πρίν από 31 λεπτά , mama16 είπε:

Γιατί καλέ να σε κοροϊδέψουν, το πολύ πολύ να σου πουν ότι είναι το έντερο αλλά κ πάλι κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος?? Κ γιατί να μην είναι τα μωράκια μας αυτά??? Αδύνατες είμαστε κ είναι ανάλογα κ που έχουν εμφυτευτει!! Η μάνα πάντα ξέρει καλύτερα!!!!:x

Χαχααχ θα λέω σε εμενα μόνο ότι είναι έτσι για να χαμογελάω :). Θα ρωτήσω και τους γιατρους όταν πάω.

πρίν από 55 λεπτά , Smile89 είπε:

Βροχερες καλημερεεεες!!! 

Καλημέρα και εδώ έριξε το βράδυ αργά και ετοιμάζεται πάλι!! Χειμωνιάτικο σκηνικό 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα!! Τουλάχιστον δεν είναι συνεχόμενα απλά εχθές το βράδυ ήταν πιο έντονα κ με τρομάζει.

 Εντάξει το κατάλαβα δεν πειραζει με το καλό θα το νιώσω ξεκάθαρα!! Απλά πέρυσι την ίδια εβδομάδα ένιωσα τα ίδια που σας περιέγραψα κ νόμιζα πως είχα συσπασεις. Έτσι νόμιζα πως είναι. Σε εκείνη έπαιρνα από την αρχή μαγνήσιο ο γιατρος μου το είχε πει κ τότε το είχα ψιλό κόψει για λίγο γιατί είχα τα χάλια μου με ναυτιες. Όταν ένιωσα λοιπόν αυτό το φτερούγισμα ξανά πήρα αμεσως το μαγνήσιο γιατί φοβόμουν.  

Ειδα παρα πολύ ασχημο ονειρο κ δεν είναι από τις ορμόνες κ την εγκυμοσυνη. Ξέρω πολλοί δεν πιστεύουν στα όνειρα ομως έχω πολλά περιστατικά. Αλλες δυο φορες έχω δει το ίδιο κ τις δυο έγινε κάτι δυσάρεστο. 

Χαχααχ θα λέω σε εμενα μόνο ότι είναι έτσι για να χαμογελάω :). Θα ρωτήσω και τους γιατρους όταν πάω.

Beboula μου σε ολη μου την εγκυμοσυνη βλεπω εφιαλτες. Ειναι εντελώς ορμονικο και επειδη εχουμε και το αγχος της εγκυμοσυνης. Μη το αφήνεις να σε επηρεασει. Αν ονειρεύτηκες καποτε και συνεβει κατι κακο ηταν απλως μια σύμπτωση. Το λεω γιατι θα βλεπεις τακτικα τετοια ονειρα στην εγκυμοσυνη και δεν πρέπει να αχωνεσαι. Ειναι τυχαιο ❤❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα!! Τουλάχιστον δεν είναι συνεχόμενα απλά εχθές το βράδυ ήταν πιο έντονα κ με τρομάζει.

 Εντάξει το κατάλαβα δεν πειραζει με το καλό θα το νιώσω ξεκάθαρα!! Απλά πέρυσι την ίδια εβδομάδα ένιωσα τα ίδια που σας περιέγραψα κ νόμιζα πως είχα συσπασεις. Έτσι νόμιζα πως είναι. Σε εκείνη έπαιρνα από την αρχή μαγνήσιο ο γιατρος μου το είχε πει κ τότε το είχα ψιλό κόψει για λίγο γιατί είχα τα χάλια μου με ναυτιες. Όταν ένιωσα λοιπόν αυτό το φτερούγισμα ξανά πήρα αμεσως το μαγνήσιο γιατί φοβόμουν.  

Ειδα παρα πολύ ασχημο ονειρο κ δεν είναι από τις ορμόνες κ την εγκυμοσυνη. Ξέρω πολλοί δεν πιστεύουν στα όνειρα ομως έχω πολλά περιστατικά. Αλλες δυο φορες έχω δει το ίδιο κ τις δυο έγινε κάτι δυσάρεστο. 

Χαχααχ θα λέω σε εμενα μόνο ότι είναι έτσι για να χαμογελάω :). Θα ρωτήσω και τους γιατρους όταν πάω.

Καλημέρα και εδώ έριξε το βράδυ αργά και ετοιμάζεται πάλι!! Χειμωνιάτικο σκηνικό 

Εγώ την προηγούμενη βδομάδα που πήγα στη γιατρό κ την ρώτησα δεν μου το απέκλεισε ότι είναι το μωρό.. Για μια στιγμή πάντως ένιωσα κάτι μικρό κ εκείνη την ώρα στον υπέρηχο κουνιόταν.. Μπορεί να ήταν κ η ιδέα μου βέβαια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Nicol_ είπε:

Beboula μου σε ολη μου την εγκυμοσυνη βλεπω εφιαλτες. Ειναι εντελώς ορμονικο και επειδη εχουμε και το αγχος της εγκυμοσυνης. Μη το αφήνεις να σε επηρεασει. Αν ονειρεύτηκες καποτε και συνεβει κατι κακο ηταν απλως μια σύμπτωση. Το λεω γιατι θα βλεπεις τακτικα τετοια ονειρα στην εγκυμοσυνη και δεν πρέπει να αχωνεσαι. Ειναι τυχαιο ❤❤

Όχι αγαπη μου δεν πιστευω πως είναι από την εγκυμοσυνη.Δεν μπορώ να το εξηγήσω. Αλλο εφιαλτης ένα τρομακτικό ονειρο και άλλο ονειρο που είναι να σαν να σου λέει κάτι. Από την άλλη κατανοώ αυτο που λες και πιστευεις και το σέβομαι απόλυτα.Πολλοι άνθρωποι δεν πιστεύουν στα όνειρα άλλωστε. Το αρνητικό σαφως είναι πως  προκαταβαλλω τον εαυτό μου στην αρνητική σκέψη. Θα σου πω ότι είδα παρεμφερή ονειρο με πρωταγωνιστή τον άντρα μου πριν δυο εβδομάδες και είχαμε δυο θανάτους στην οικογένεια του.Δεν σας ανέφερα κάτι περι αυτών των συμβάντων. Η @loyloy μόνο το ήξερε δεν θέλω εδώ μέσα να λέω τέτοια. Οκ ομως ναι φυσικά μπορεί να είναι σύμπτωση δεν διαφωνώ. Σε ευχαριστώ Νικολ μου μακάρι να είναι αυτό που λες εσυ ❤️❤️❤️

πρίν από 40 λεπτά , mama16 είπε:

Εγώ την προηγούμενη βδομάδα που πήγα στη γιατρό κ την ρώτησα δεν μου το απέκλεισε ότι είναι το μωρό.. Για μια στιγμή πάντως ένιωσα κάτι μικρό κ εκείνη την ώρα στον υπέρηχο κουνιόταν.. Μπορεί να ήταν κ η ιδέα μου βέβαια!

Ααα δεν στον απέκλεισε ακόμη και που ήταν και πιο νωρις. Ωραια λοιπόν :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Beboula25 είπε:

Όχι αγαπη μου δεν πιστευω πως είναι από την εγκυμοσυνη.Δεν μπορώ να το εξηγήσω. Αλλο εφιαλτης ένα τρομακτικό ονειρο και άλλο ονειρο που είναι να σαν να σου λέει κάτι. Από την άλλη κατανοώ αυτο που λες και πιστευεις και το σέβομαι απόλυτα.Πολλοι άνθρωποι δεν πιστεύουν στα όνειρα άλλωστε. Το αρνητικό σαφως είναι πως  προκαταβαλλω τον εαυτό μου στην αρνητική σκέψη. Θα σου πω ότι είδα παρεμφερή ονειρο με πρωταγωνιστή τον άντρα μου πριν δυο εβδομάδες και είχαμε δυο θανάτους στην οικογένεια του.Δεν σας ανέφερα κάτι περι αυτών των συμβάντων. Η @loyloy μόνο το ήξερε δεν θέλω εδώ μέσα να λέω τέτοια. Οκ ομως ναι φυσικά μπορεί να είναι σύμπτωση δεν διαφωνώ. Σε ευχαριστώ Νικολ μου μακάρι να είναι αυτό που λες εσυ ❤️❤️❤️

Ααα δεν στον απέκλεισε ακόμη και που ήταν και πιο νωρις. Ωραια λοιπόν :wub:

Κάποια όνειρα όντως μπορεί να είναι προφητικά αλλά μην σκέφτεσαι το κακό σενάριο.. Όλα καλά θα είναι :) Λυπάμαι για τις απώλειες σας..

Link to comment
Share on other sites

@Beboula25 Κορίτσι μου θα σε μαλώσω.Μην αφήνεις τα όνειρα να σε επηρεάζουν.Σου χουν βγει κάποιες φορές το ξέρω αλλά Τώρα και με τα τελευταία γεγονότα εισα ι κάπως και όσο πλησιάζει η μέρα για την Αυχενική το άγχος αυξάνεται.σε παρακαλώ να είσαι ήρεμη.το μπεμπακι αυτό έχει έρθει για να μείνει.θυμασαι τι σου χα πει ότι όταν γεννήσω Εσύ θα χεις Κοιλίτσα?Στο είπα και έτσι θα γίνει.Πιστεψε το αγάπη μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Κάποια όνειρα όντως μπορεί να είναι προφητικά αλλά μην σκέφτεσαι το κακό σενάριο.. Όλα καλά θα είναι :) Λυπάμαι για τις απώλειες σας..

Να είσαι καλα!! Σε ευχαριστώ πολύ :)

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

@Beboula25 Κορίτσι μου θα σε μαλώσω.Μην αφήνεις τα όνειρα να σε επηρεάζουν.Σου χουν βγει κάποιες φορές το ξέρω αλλά Τώρα και με τα τελευταία γεγονότα εισα ι κάπως και όσο πλησιάζει η μέρα για την Αυχενική το άγχος αυξάνεται.σε παρακαλώ να είσαι ήρεμη.το μπεμπακι αυτό έχει έρθει για να μείνει.θυμασαι τι σου χα πει ότι όταν γεννήσω Εσύ θα χεις Κοιλίτσα?Στο είπα και έτσι θα γίνει.Πιστεψε το αγάπη μου.

Ναι λουλουδάκι μου έχεις δίκιο. Όντως είχες αυτή την διαίσθηση κ να που συμβαίνει. Σου ελεγα θα είμαι ήρεμη κ προσπαθώ απλά να καμία φορά έρχεται το μαμούνι του άγχους. Δικαιολογούνται οι φοβίες στην κατάσταση μας αρκεί να μην ξεφεύγουμε. Το πιστεύω όλα θα πάνε καλα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Βροχερες??? Ζηλευωωωωω!! Καλημερουδια!!

Ναιιιι οληηηη μερααα! 

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα!! Τουλάχιστον δεν είναι συνεχόμενα απλά εχθές το βράδυ ήταν πιο έντονα κ με τρομάζει.

 Εντάξει το κατάλαβα δεν πειραζει με το καλό θα το νιώσω ξεκάθαρα!! Απλά πέρυσι την ίδια εβδομάδα ένιωσα τα ίδια που σας περιέγραψα κ νόμιζα πως είχα συσπασεις. Έτσι νόμιζα πως είναι. Σε εκείνη έπαιρνα από την αρχή μαγνήσιο ο γιατρος μου το είχε πει κ τότε το είχα ψιλό κόψει για λίγο γιατί είχα τα χάλια μου με ναυτιες. Όταν ένιωσα λοιπόν αυτό το φτερούγισμα ξανά πήρα αμεσως το μαγνήσιο γιατί φοβόμουν.  

Ειδα παρα πολύ ασχημο ονειρο κ δεν είναι από τις ορμόνες κ την εγκυμοσυνη. Ξέρω πολλοί δεν πιστεύουν στα όνειρα ομως έχω πολλά περιστατικά. Αλλες δυο φορες έχω δει το ίδιο κ τις δυο έγινε κάτι δυσάρεστο. 

Χαχααχ θα λέω σε εμενα μόνο ότι είναι έτσι για να χαμογελάω :). Θα ρωτήσω και τους γιατρους όταν πάω.

Καλημέρα και εδώ έριξε το βράδυ αργά και ετοιμάζεται πάλι!! Χειμωνιάτικο σκηνικό 

Μαρεσει το χειμωνιατικο σκηνικό!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2018 at 11:27 ΠΜ, maraki 93 είπε:

Kαλημερα κοριτσι μου,αυτους τους πονους στην ηβικη περιοχη τους ειχες σε καθε εγκυμοσυνη?Σε ρωταω γιατι καμια γνωστη μου δεν τους εχει,ωστοσο ο γιατρος μου λεει οτι ειναι λογικοι οι πονοι εκει .Ειναι ομως τοσο αβολοι και τρομακτικοι.

καλησπέρα Ναι ξεκίνησαν μετά την 1η γέννα κ περνάει 2 μήνες μετά την γέννα.η 1η γυναικολόγος μου δεν μου το είχε πει ,νομίζαμε ήταν το έντερο αν κ τελικά έπαθα από τότε σπαστική κολίτιδα αλλά οκ κ στην 2η εγκυμοσύνη μου το έμαθα αφού είπα ότι το είχα κ στην 1η κ μου εξήγησε τι ακριβώς...δλδ η ρηλαξινη,η ορμόνη που χαλαρώνει του συνδέσμους για την ώρα του τοκετού αυξάνεται περισσότερο από ότι πρέπει σε κάποιες γυναίκες κ εξού κ ο πόνος...εγώ δυστυχώς είχα έντονο πρόβλημα στην 2η εγκυμοσύνη από τον 3ο μήνα αλλά το χειρότερο ήταν το 3ο τρίμηνο Κ το κορυφαίο ήταν όταν γέννησα τον 2ο πού μετά την επίδραση τηυ επισκληριδιου υπέφεραν από τον πόνο κ δεν μπορούσα να σηκωθώ από το κρεβάτι ούτε το μωρό να πάρω κ γι'αυτό τότε το πρώτο βράδυ έμεινε η μάνα μου...μετά σιγά σιγά σηκωνομουν αλλά το πρώτο 24ωρο,ειλικρινά έκλαιγα από τον πόνο...πέρασε κ αυτό στο 2μηνο.διάβασα ότι αν κάνεις κάποιες ασκήσεις πριν την εγκυμοσύνη για ενδυνάμωση κάτω είσαι πιο καλά,κ τώρα σκέφτομαι να ρωτήσω την.γυναικολόγο μου να μου πει για τώρα.μήπως κάποιες ασκήσεις βοηθήσουν.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου ομορφα. @Beboula25 ασε τα ονειρα και το προαισθημα στην ακρη να κανουν τα δικα τους, ολα καλα θα πανε. Αυτη τη φορα δεν θα πεσουν μεσα, θα το δεις. Θετικες και ομορφες σκεψεις φουσκιτσα μου!!! 

Εγω κοριτσια καθομαι και διαβαζω, την ερχομενη Πεμπτη μαλλον παρουσιαζω και ειμαι πολυ αγχωμενη να τα προλαβω. Αλλα με αφηνουν οι τρελοι που εχω μπλεξει??<_< 

Ο πεθερος μας εφερε αφυγραντηρα για να μην εχει υγρασια ο εγγονος λεει, η μανα μου με πηρε τηλ. για να με ρωτησει αν τα 2,10m ειναι καλα για δεντρο. Δεν καταλαβα και τι μου ελεγε. Θα μας παρει λεει χριστουγεννιατικο δεντρο γιατι το αλλο που εχουμε ειναι μικρο και ο εγγονος πρεπει να απολαμβανει πολλα φωτακια και στολιδια :-| 

Η πεθερα μου πηγε και πηρε ζιπουνακια ενω εχω ενα σωρο και με πηρε τηλ επειδη παει να τα αλλαξει να ρωτησει τι νουμερο να παρει. Α! Και το σκ θα οργανωθουν ολοι να πανε να παρουν τη συρταριερα και 2 παρκοκρεβατα, γιατι οταν θα τον πηγαινω στις γιαγιαδες, που θα τον βαζουν τον μπεμπη??? 

Το θεατρο του παραλογου. Εγω καθομαι κουρία και ολα γινονται μονα τους :lol: 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου ομορφα. @Beboula25 ασε τα ονειρα και το προαισθημα στην ακρη να κανουν τα δικα τους, ολα καλα θα πανε. Αυτη τη φορα δεν θα πεσουν μεσα, θα το δεις. Θετικες και ομορφες σκεψεις φουσκιτσα μου!!! 

Εγω κοριτσια καθομαι και διαβαζω, την ερχομενη Πεμπτη μαλλον παρουσιαζω και ειμαι πολυ αγχωμενη να τα προλαβω. Αλλα με αφηνουν οι τρελοι που εχω μπλεξει??<_< 

Ο πεθερος μας εφερε αφυγραντηρα για να μην εχει υγρασια ο εγγονος λεει, η μανα μου με πηρε τηλ. για να με ρωτησει αν τα 2,10m ειναι καλα για δεντρο. Δεν καταλαβα και τι μου ελεγε. Θα μας παρει λεει χριστουγεννιατικο δεντρο γιατι το αλλο που εχουμε ειναι μικρο και ο εγγονος πρεπει να απολαμβανει πολλα φωτακια και στολιδια :-| 

Η πεθερα μου πηγε και πηρε ζιπουνακια ενω εχω ενα σωρο και με πηρε τηλ επειδη παει να τα αλλαξει να ρωτησει τι νουμερο να παρει. Α! Και το σκ θα οργανωθουν ολοι να πανε να παρουν τη συρταριερα και 2 παρκοκρεβατα, γιατι οταν θα τον πηγαινω στις γιαγιαδες, που θα τον βαζουν τον μπεμπη??? 

Το θεατρο του παραλογου. Εγω καθομαι κουρία και ολα γινονται μονα τους :lol: 

Πεθαινω με τους παππουδες χαχα!! Εμενα η μανα μου εχει παρει σβαρνα ολα τα μαγαζια για σεντονακια κ ο πεθερος μου κανει ονειρα για την ανοιξη λεει θα παιρνει τις εγγονες του κ θα πηγαίνει βολτα ολοι οι φιλοι του λεει εχουν ενα εγγονι ενω αυτος θα πηγαίνει με δυο!! Εχουν τρελαθει ολοι δεν υπαρχουν!!

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...