Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Τι γλυκειααααααα...... Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Ειναι λογικο να Εχω ψιλοπονακια περιοδου τωρα? Δεν Πονα η μεση. 

Χαχαχαχ, ειμαι η ατιμη .

Αχ και γω εχω πονακια. Και μαλιστα τη δευτερα που πηγα γιατρο τον ρωτησα αν ειναι,φυσιολογικο γιατι πονουσα αρκετα χαμηλα σαν σουβλιες σαν τσιμπηματα δυνατα τα ενιωθα και φοβηθηκα μηπως εχει γινει κατι με τον πεσσο, αλλα μου ειπε ειναι φυσιολογικο. Και οντως απο χθες ειμαι λιγο καλυτερα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχ, ειμαι η ατιμη .

Αχ και γω εχω πονακια. Και μαλιστα τη δευτερα που πηγα γιατρο τον ρωτησα αν ειναι,φυσιολογικο γιατι πονουσα αρκετα χαμηλα σαν σουβλιες σαν τσιμπηματα δυνατα τα ενιωθα και φοβηθηκα μηπως εχει γινει κατι με τον πεσσο, αλλα μου ειπε ειναι φυσιολογικο. Και οντως απο χθες ειμαι λιγο καλυτερα. 

Σουβλιες κ τσιμπηματα δεν εχω, απλα Ποναει η κοιλια μου. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Σουβλιες κ τσιμπηματα δεν εχω, απλα Ποναει η κοιλια μου. 

Δεν παιρνεις ενα τηλ αυριο τον γιατρο να τον ρωτησεις? Αν και πιστευω δεν ειναι κατι ανησυχητικο αγαπη και απλα η μικρη σου αναστατωθηκε απο τις πικαντικες ιστοριες με τις χλαμυδες χεχε


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Δεν παιρνεις ενα τηλ αυριο τον γιατρο να τον ρωτησεις? Αν και πιστευω δεν ειναι κατι ανησυχητικο αγαπη και απλα η μικρη σου αναστατωθηκε απο τις πικαντικες ιστοριες με τις χλαμυδες χεχε

Χαχαχα Χαχαχα λες??! Θα δω ισωςτον τηλ. Ασε κ νομιζω γεννα η γυναικα του αύριο. Χαμος. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Εννοειται πως ειναι νορμαλ. Εγω εβλεπα παρα πολλους εφιαλτες στην αρχη της εγκυμοσυνης μου γιατι ειχα επηρεαστει απο πολλες ιστοριες κοντινων μου ατομων. Αργοτερα οταν ειχα θεμα με τον τραχηλο και κινδυνευα για προωρο τοκετο εβλεπα καθε μερα, μα καθε μερα, οτι γενναω προωρα και το χανω και ξυπνουσα με ταχυκαρδια και κλαμματα. Μη σε μαυριζω, θελω να πω οτι ειναι νορμαλ ολα αυτα. Τωρα που χαλαρωσα γιατι ειμαι σε καλη εβδομαδα ξερεις τι βλεπω? Τις προαλλες το ενα βραδυ ειδα οτι γεννησα αλλα ηταν ασχημομουρης, το δευτερο βραδυ οτι γεννησα και μεταμορφωθηκε σε γατα (????) και τα επομενα βραδια οτι γεννησα ενα κουκλι. Οποτε απο αυτα καταλαβαινεις τι μεγαλο ρολο παιζει το υποσυνειδητο!! Αυτο τα κανει ολα! Και οι ορμονες μαζι, αλλα κυριως ολοι οι φοβοι και τα αγχη μας βγαινουν στα ονειρα που βλεπουμε!! 

Αχ μωρε τη μανουλα σου, ετσι ειναι, πως να μη χαρουν μωρε και να μην παλιμπαιδιζουν? Μετα την αυχενικη θα περιμενουμε νεα να μας πεις τι ανακαινιση σου εκανε χαχαχα. 

Δινω επιτελους τη διπλωματικη μου!! Εκανα ενα μεταπτυχιακο εδω και 2 χρονια και με τουτα και με κεινα με πηγε πολυ πισω και επιτελους την αλλη Πεμπτη παρουσιαζω και τελειωνω! Ηταν πολυ μεγαλο βαρος για μενα, ηθελε πολυ διαβασμα και πρακτικη εργασια, ωρες ωρες ηθελα να τα παρατησω με τις φασεις που περασα αλλα πλησιαζω στο τελος και ειμαι πολυ ενθουσιασμενη και αγχωμενη ταυτοχρονα να περασει και να κλεισει αυτος ο κυκλος!!!

Όχι βρε δεν είδα τέτοια ούτε καν θα το συζητάγαμε. Είδα άλλο πράγμα καμία σχέση. Καλα έχω ρίξει πολύ γελιο γάτα ρε συ;;; Χαχαχαχ 

Αχ αυτή η μανούλα μου τα πάντα μέχρι τώρα που είμαι ολόκληρη γαιδαρα με έχει σαν παιδάκι. Μακάρι να είμαι κ εγω τόσο καλή... 

Και πάλι συγχαρητήρια νανουλα μου που τελειώνεις και που τα εκανες τώρα όλα αυτά με τόση δυσκολία που θα ειχες κ τόσο κόπο. Με το καλό κοριτσαρα μου! Αλλα και πάλι έχω την απορία για το που εκανες το μεταπτυχιακό σου 

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Να χαιρεσαι μπεμπουλα μου που ακομα κατουριεσαι στο γελιο. Γιατι σε λιγο καιρο που θα στριμωχτει η ανετη κυστη σου, θα κατουριεσαι και ανεκφραστη χαχαχαχαχα.

 

 

Είμαι και κατρουλου γενικοτερα στα νορμαλ μου. Προχθες κατουρήθηκα λίγο την στιγμη που πηγαινα για τσισα.:lol: Οποτε μετά θα χρειάζομαι πανες χαχαχ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πρωινες συννεφασιαμενες καλημεεερες!!! 

@Smile89 συμπεθερα μου ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα. Παρε τον γιατρο, σιγα που θα τον διακοψεις καλε. Ρουτινα για αυτον, απλα η χαρά του διπλή. Καλη δουλεια αυτη του γυναικολογου, αρκει να μην ειναι ο αντρας σου χαχαχα. Να γενναει η γυναικα σου και να της λες εχεις ταδε διαστολη? Φυσα ξεφυσα και ολα χαλαρα? Καμια λιποθυμια δλδ? Κανενα πατατρακ? Κανενα επιφωνημα εεεααμγοσηφιρηαπαμ σαν να χει παθει εγκεφαλικο μολις αντικρυσει το παιδι ή ακομα χειροτερα τον λωρο??? Ααα οχι. Προτιμω τον δικο μου που θα ναι σαν τον φαντομα και κατασπρος σαν πανι να μην μπορει να με βοηθησει ουτε ψυχολογικα γιατι θα ναι χεσμενος. 

@Beboula25 χαχαχαχα, κατρουλου μου!! Και να μην ησουν στην εγκυμοσυνη με τοσα υγρα αντε να καταλαβουμε αν εχουμε ακρατεια ή αν ειναι κολπικα. Εγω εκει που καθομαι ανοιγει η βρυση κυριολεκτικα! Και τελικα ειναι κολπικα, αλλα η αισθηση ειναι σαν να σου φευγουν κυριολεκτικα! Για ενα διαστημα φοβομουν μην ειναι αμνιακα, αλλα ουτε καν. Απλα ανοιγει η βρυση οντως. 

Σε ευχαριστω αγαπη για τα καλα σου λογιαααα. Εδω Αθηνα το εκανα πανω στη Δημοσια Υγεια και επιδημιολογια και πηγα για ενα διαστημα ως ασκουμενη στα εξωτερικα να παρω τον αερα μου και να δωσω λιγη τσαχπινια στους ξινομουρηδες χαχα, στην ομορφη Πραγα. Περσι εκανα γιορτες εκει, φετος με το μπεμπακι μου το σκατιαρικο!

Καλημερα και στις υπολοιπες φουσκιτσες! 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Πρωινες συννεφασιαμενες καλημεεερες!!! 

@Smile89 συμπεθερα μου ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα. Παρε τον γιατρο, σιγα που θα τον διακοψεις καλε. Ρουτινα για αυτον, απλα η χαρά του διπλή. Καλη δουλεια αυτη του γυναικολογου, αρκει να μην ειναι ο αντρας σου χαχαχα. Να γενναει η γυναικα σου και να της λες εχεις ταδε διαστολη? Φυσα ξεφυσα και ολα χαλαρα? Καμια λιποθυμια δλδ? Κανενα πατατρακ? Κανενα επιφωνημα εεεααμγοσηφιρηαπαμ σαν να χει παθει εγκεφαλικο μολις αντικρυσει το παιδι ή ακομα χειροτερα τον λωρο??? Ααα οχι. Προτιμω τον δικο μου που θα ναι σαν τον φαντομα και κατασπρος σαν πανι να μην μπορει να με βοηθησει ουτε ψυχολογικα γιατι θα ναι χεσμενος. 

@Beboula25 χαχαχαχα, κατρουλου μου!! Και να μην ησουν στην εγκυμοσυνη με τοσα υγρα αντε να καταλαβουμε αν εχουμε ακρατεια ή αν ειναι κολπικα. Εγω εκει που καθομαι ανοιγει η βρυση κυριολεκτικα! Και τελικα ειναι κολπικα, αλλα η αισθηση ειναι σαν να σου φευγουν κυριολεκτικα! Για ενα διαστημα φοβομουν μην ειναι αμνιακα, αλλα ουτε καν. Απλα ανοιγει η βρυση οντως. 

Σε ευχαριστω αγαπη για τα καλα σου λογιαααα. Εδω Αθηνα το εκανα πανω στη Δημοσια Υγεια και επιδημιολογια και πηγα για ενα διαστημα ως ασκουμενη στα εξωτερικα να παρω τον αερα μου και να δωσω λιγη τσαχπινια στους ξινομουρηδες χαχα, στην ομορφη Πραγα. Περσι εκανα γιορτες εκει, φετος με το μπεμπακι μου το σκατιαρικο!

Καλημερα και στις υπολοιπες φουσκιτσες! 

 

Kαλημέρα!

Καλή επιτυχία στην παρουσίαση! Μου θυμισες την δική μου παρουσίαση στην διπλωματική πριν κάποια χρόνια, κοντεψα να μεινω απο το άγχος!! Αφου σκεφτομουν να την κάνω με ελαφρα! χαχα είχα πάρει μέχρι και χαπι για το άγχος η τρελή, φαντασου να  μη το επαιρνα!χαχα

Και γω πέρσι πρωτοχρονια έκανα Βιένη! Τι μου θυμισες! Νοσταλγικες αναμνησεις, λατρευω τα ταξίδια! Φέτος και γω μπεμπης!


bMHkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! @nanoula90 κ τον αλλο μηνα που ειχα ενα βραδυ μου ειπε φυσιολογικό. Βέβαια ειναι ενα μηνα μετα. Μηπως σημαινει κατι αλλο? 

Αααα κι εγω προτιμω τον δικο μου!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , @eirini είπε:

Kαλημέρα!

Καλή επιτυχία στην παρουσίαση! Μου θυμισες την δική μου παρουσίαση στην διπλωματική πριν κάποια χρόνια, κοντεψα να μεινω απο το άγχος!! Αφου σκεφτομουν να την κάνω με ελαφρα! χαχα είχα πάρει μέχρι και χαπι για το άγχος η τρελή, φαντασου να  μη το επαιρνα!χαχα

Και γω πέρσι πρωτοχρονια έκανα Βιένη! Τι μου θυμισες! Νοσταλγικες αναμνησεις, λατρευω τα ταξίδια! Φέτος και γω μπεμπης!

Και γω τα λατρευωω.και εγω ετσι θα μαι. Ευτυχως που ειμαι εγκυος και αν με στριμωξουν με καμια ερωτηση θα κανω αχ αχ αχ, νομιζω γενναω χαχαχαχα. Εχω σχεδιο εφεδρικο.  Σε ευχαριστω κοριτσι μου!

 

πρίν από 22 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημερα!! @nanoula90 κ τον αλλο μηνα που ειχα ενα βραδυ μου ειπε φυσιολογικό. Βέβαια ειναι ενα μηνα μετα. Μηπως σημαινει κατι αλλο? 

Αααα κι εγω προτιμω τον δικο μου!!! 

Κοιτα εγω ολα τα πονακια πλεον που εχουν να κανουν με στομαχι- εντερο- τυπου περιοδου- τα θεωρω τα περισσοτερα νορμαλ, αλλα επειδη γιατροι δεν ειμαστε και εσυ ξερεις το σωμα σου καλυτερα, αν συνεχιζεις να πονας και εισαι ανησυχη εννοειται να τον παρεις ενα τηλ. Ακομα και το ιδιο να σου πει, τουλαχιστον να σε καθησυχασει. Δεν θελω να μου συγχυζεσαι και συγχυζεις και την μικρη μου μινι εκει μεσα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Πρωινες συννεφασιαμενες καλημεεερες!!! 

@Smile89 συμπεθερα μου ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα. Παρε τον γιατρο, σιγα που θα τον διακοψεις καλε. Ρουτινα για αυτον, απλα η χαρά του διπλή. Καλη δουλεια αυτη του γυναικολογου, αρκει να μην ειναι ο αντρας σου χαχαχα. Να γενναει η γυναικα σου και να της λες εχεις ταδε διαστολη? Φυσα ξεφυσα και ολα χαλαρα? Καμια λιποθυμια δλδ? Κανενα πατατρακ? Κανενα επιφωνημα εεεααμγοσηφιρηαπαμ σαν να χει παθει εγκεφαλικο μολις αντικρυσει το παιδι ή ακομα χειροτερα τον λωρο??? Ααα οχι. Προτιμω τον δικο μου που θα ναι σαν τον φαντομα και κατασπρος σαν πανι να μην μπορει να με βοηθησει ουτε ψυχολογικα γιατι θα ναι χεσμενος. 

@Beboula25 χαχαχαχα, κατρουλου μου!! Και να μην ησουν στην εγκυμοσυνη με τοσα υγρα αντε να καταλαβουμε αν εχουμε ακρατεια ή αν ειναι κολπικα. Εγω εκει που καθομαι ανοιγει η βρυση κυριολεκτικα! Και τελικα ειναι κολπικα, αλλα η αισθηση ειναι σαν να σου φευγουν κυριολεκτικα! Για ενα διαστημα φοβομουν μην ειναι αμνιακα, αλλα ουτε καν. Απλα ανοιγει η βρυση οντως. 

Σε ευχαριστω αγαπη για τα καλα σου λογιαααα. Εδω Αθηνα το εκανα πανω στη Δημοσια Υγεια και επιδημιολογια και πηγα για ενα διαστημα ως ασκουμενη στα εξωτερικα να παρω τον αερα μου και να δωσω λιγη τσαχπινια στους ξινομουρηδες χαχα, στην ομορφη Πραγα. Περσι εκανα γιορτες εκει, φετος με το μπεμπακι μου το σκατιαρικο!

Καλημερα και στις υπολοιπες φουσκιτσες! 

 

Καλημερα κ απο μενα κοριτσια!!! Βρυση δε λες τπτ ειδικα το βραδυ μεχρι να ξυπνησω κ να καταλαβω οτι θελω τουαλετα τα μισα εχουν φυγει στο δρομο χαχα!!κ νομιζα οτι μονο εγω ειμαι ετσι βασικα νομιζα οτι κατι γίνεται με το πεσσο 

  • Χαχα 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλημεραααα!Εβλεπα χτες βιντακια στο youtube και καλα πως νομιζουμε οτι θα μαστε στην εγκυμοσυνη και πως ειμαστε στην πραγματικοτητα χαχα!Σαν να με περιγραφουν .

Οσον αφορα την ακρατεια αφηστε ,φοβαμαι να φτερνιστω χαχα.

  • Χαχα 2

Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα κ απο μενα κοριτσια!!! Βρυση δε λες τπτ ειδικα το βραδυ μεχρι να ξυπνησω κ να καταλαβω οτι θελω τουαλετα τα μισα εχουν φυγει στο δρομο χαχα!!κ νομιζα οτι μονο εγω ειμαι ετσι βασικα νομιζα οτι κατι γίνεται με το πεσσο 

Βασούλα έχεις δίκιο...είναι και δυο εσένα οπότε φαντάζομαι πως πιέζουν!! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα κ απο μενα κοριτσια!!! Βρυση δε λες τπτ ειδικα το βραδυ μεχρι να ξυπνησω κ να καταλαβω οτι θελω τουαλετα τα μισα εχουν φυγει στο δρομο χαχα!!κ νομιζα οτι μονο εγω ειμαι ετσι βασικα νομιζα οτι κατι γίνεται με το πεσσο 

Ακριβως το ιδιο και γω!! Που να ειχα διδυμα, πραγματικα. Αφου λεω θα την πατησω σαν τον βοσκο με τους λυκους. Θα ερθει η ωρα που μπορει να σπασουν τα νερα και επειδη δε σημαινει οτι παντα πλημμυριζεις, δεν θα παρω χαμπαρι και θα νομιζω ειναι κολπικα υγρα παλι χαχαχαχ. Πολυ πραγμα, δηλαδη και γω στην αρχη ειχα φοβηθει, αλλα επειδη το εχω πολυ καιρο τωρα, το συνηθισα, οποτε λεω ειναι φυσιολογικο. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , palmoira είπε:

Βασούλα έχεις δίκιο...είναι και δυο εσένα οπότε φαντάζομαι πως πιέζουν!! 

Αστα ειναι κ τα δυο με το κεφαλι επανω οποτε τα ποδαρακια τους με εχουν ταραξει χτυπανε ακριβως εκει.

 

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ακριβως το ιδιο και γω!! Που να ειχα διδυμα, πραγματικα. Αφου λεω θα την πατησω σαν τον βοσκο με τους λυκους. Θα ερθει η ωρα που μπορει να σπασουν τα νερα και επειδη δε σημαινει οτι παντα πλημμυριζεις, δεν θα παρω χαμπαρι και θα νομιζω ειναι κολπικα υγρα παλι χαχαχαχ. Πολυ πραγμα, δηλαδη και γω στην αρχη ειχα φοβηθει, αλλα επειδη το εχω πολυ καιρο τωρα, το συνηθισα, οποτε λεω ειναι φυσιολογικο. 

Χαχαχα!! Ναι ρε συ εμενα τωρα μου ξεκινησε ολο αυτο κ λεω λες να γινεται τπτ αλλα μου ειπε κ ο γιατρος οτι ειναι λογικο πεφτει ξυλο εκει κατω κ απο τα δυο αστα! Αυριο θα παμε να τα δουμε μου λειψανε τα σκατουλια!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αστα ειναι κ τα δυο με το κεφαλι επανω οποτε τα ποδαρακια τους με εχουν ταραξει χτυπανε ακριβως εκει.

 

Χαχαχα!! Ναι ρε συ εμενα τωρα μου ξεκινησε ολο αυτο κ λεω λες να γινεται τπτ αλλα μου ειπε κ ο γιατρος οτι ειναι λογικο πεφτει ξυλο εκει κατω κ απο τα δυο αστα! Αυριο θα παμε να τα δουμε μου λειψανε τα σκατουλια!

Αχ μωρεεε. Θα αναμενουμε νεα σας. Τρελαινομαι για διδυμακια. Ειναι σε διαφορετικους σακους ε? Ποια ειναι αυτα που ειναι ολοιδια? Οσα ειναι στον ιδιο σακο? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...