Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

      Μην ανχωνεσε το ότι δεν έχεις αίμα σημαίνει ότι ο οργανισμός ανταποκρίνεται σωστα . Το μωρό έτσι Κ αλλιώς όσο περνάνε οι εβδομάδες θα ανεβαίνει πιο ψηλά οπότε το πιο λογικό ο οργανισμός σου να ανταποκριθηκε σωστά Κ να ανταπεξέρχετε στις πιέσεις. Το ότι κάνει μια πρόβλεψη ο γιατρός δεν σημαίνει ότι θα γίνει ακριβώς αυτό που λέει. Σου λέει το χειρότερο για να είσαι προετοιμασμένη δεν είναι μάντης να ξέρει ακριβώς τι θα γίνει . Αν ανχωνεσε πήγαινε για ένα υπέρηχο για να σου φεύγουν οι σκέψεις . 

       

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μάλλον έτσι θα το κάνω για να μην μείνει κανεις παραπονεμενος! Αν το ξέρω λέει;;;; μέχρι ν φτασει ο Μπέμπης τουλάχιστον 3 χρονων δεν με βλέπω να κοιμάμαι σαν άνθρωπος!

Ας είναι συγχώρεσε τον και τότε πες του φιλαράκι ως εδώ κάνε τα κουμάντα σου τώρα που μεγάλωσες!!!

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ξέρω και εγώ;; καλά κοιλαρα θα έχω σίγουρα κ αφού γεννήσω.. Αλλά επιτρέπεται κατευθείαν;;; μακάρι.. 

Είναι ενα από τα πολύ σοβαρά θέματα και αυτό!! Χαχαχ δεν μπορώ σήμερα τι γελιο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Πάντως να σας πω την αμαρτιουλα μου εγω οκ πρώτα το μωρό μου σκέφτομαι να είναι καλα να μας πάνε όλα καλα και μετά ομως το δεύτερο που σκέφτομαι ότι θέλω να τα κάνω όλα π...να Χαχαχ να βγω να πιω να καπνίσω και να κάνω σεξ αυτό με τα σχοινιά και τις μάσκες :lol:Χαχαχα 

Και εγώ όλα αυτά ήθελα χωρις το σεξ!!! Ααχχαχαχαχα

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Trelopitaki said:

κοιτα υπάρχουν συνολάκια με μακριμάνικο κοντομανικο απο μέσα σκουφακι και γαντάκια ! το μακρυμάνικο ειναι στο σχεδιο του υπνόσακου φαντάσου καλυπτει και πατουσακια. Δε ξερω που μένεις αλλα αν μπορεις να πας περιστέρι εχω βρει μαγαζι θησαυρο με πολυ καλη ποιοτητα και φθηνά! κι εγω Μαιο γενναω 

το παιρνεις απο το μαιευτηριο με το συνολάκι του και εισαι καλυμμένη!

Ε μας πες μας το μαγαζί βρε trelopitaki


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ που γέννησα με καισαρική την δεύτερη μέρα έβαλα μαξιλάρι και γυρισα σχεδόν μπρούμυτα! Πως κανεις τώρα που βάζεις στο πλάι και χαζογυρνας; λίγο περισσότερο! Άνετα μπρούμυτα κορίτσια λίγο μετα τις 20 μέρες αλλά αν θηλαζεις παλι δεν μπορείς γιατι πατιεται το βυζι! 

Ε δεν βρίσκουμε άκρη έτσι ομως! Έτσι κ τώρα ψιλό πάω για μπρούμυτα με το μαξιλάρι αλλα το παίρνει χαμπάρι και αρχίζει τα κλωτσιδια απανωτά τακατακα δεν μπορεί 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ας είναι συγχώρεσε τον και τότε πες του φιλαράκι ως εδώ κάνε τα κουμάντα σου τώρα που μεγάλωσες!!!

Είναι ενα από τα πολύ σοβαρά θέματα και αυτό!! Χαχαχ δεν μπορώ σήμερα τι γελιο! 

Μη σου πω θα τον βάζω να μου φτιάχνει και καφέ για να πατσισουμε!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ρε κοριτσια μη συζητατε για υπνοοο. Εννοειται πως μπρουμυτα δεν εχω ξανακοιμηθει για τον λογο που λεει η @ΦαιηΚατς Πατικωνεται ο πολυτιμος βυζος μας μαζι με τα γαλατα. Μιλαμε ειναι δραμα η κατασταση. Κοιμηθειτε τωρα που μπορειτε γιατι χανομαστε. 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Και εγώ όλα αυτά ήθελα χωρις το σεξ!!! Ααχχαχαχαχα

Κόβεται το σεξξξ;;; Χαχαχαχα Αχ δεν μπορώ! Κοιτα κάνω απλά στο χαλαρό ξέρεις 

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Μη σου πω θα τον βάζω να μου φτιάχνει και καφέ για να πατσισουμε!

Μπαριστα να σου φτιάχνει τα πάντα δεν κατάλαβα έτσι θα την βγάλει με ένα καφεδάκι

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ ρε κοριτσια μη συζητατε για υπνοοο. Εννοειται πως μπρουμυτα δεν εχω ξανακοιμηθει για τον λογο που λεει η @ΦαιηΚατς Πατικωνεται ο πολυτιμος βυζος μας μαζι με τα γαλατα. Μιλαμε ειναι δραμα η κατασταση. Κοιμηθειτε τωρα που μπορειτε γιατι χανομαστε. 

Μετα τους 4 μηνες ισιωνει το θέμα με το βυζι, κουράγιο αδερφια!!! Κερδαμε!!!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ ρε κοριτσια μη συζητατε για υπνοοο. Εννοειται πως μπρουμυτα δεν εχω ξανακοιμηθει για τον λογο που λεει η @ΦαιηΚατς Πατικωνεται ο πολυτιμος βυζος μας μαζι με τα γαλατα. Μιλαμε ειναι δραμα η κατασταση. Κοιμηθειτε τωρα που μπορειτε γιατι χανομαστε. 

Τι λέτε σοβαρά;;  Αααα δεν μας τα είχατε πει

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Κόβεται το σεξξξ;;; Χαχαχαχα Αχ δεν μπορώ! Κοιτα κάνω απλά στο χαλαρό ξέρεις 

Μπαριστα να σου φτιάχνει τα πάντα δεν κατάλαβα έτσι θα την βγάλει με ένα καφεδάκι

Αν κόβεται;;;;;;;;;; Μωρε θα βλέπεις το κρεβάτι και το μονο όργιο που θα σκέφτεσαι θα είναι τρικουβερτοι υπνοι με πολλά μαξιλάρια για παρτενέρ! Τίποτα άλλο!!! Αχαχαχαχαχαχ


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ας είναι συγχώρεσε τον και τότε πες του φιλαράκι ως εδώ κάνε τα κουμάντα σου τώρα που μεγάλωσες!!!

Είναι ενα από τα πολύ σοβαρά θέματα και αυτό!! Χαχαχ δεν μπορώ σήμερα τι γελιο! 

Ε μα.. Θα έχω γινει φάλαινα μέχρι να γεννήσω τώρα είμαι απλα φώκια... 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αν κόβεται;;;;;;;;;; Μωρε θα βλέπεις το κρεβάτι και το μονο όργιο που θα σκέφτεσαι θα είναι τρικουβερτοι υπνοι με πολλά μαξιλάρια για παρτενέρ! Τίποτα άλλο!!! Αχαχαχαχαχαχ

Οχι ρεεε πλιζ μην μου χαλάτε το ονειρο!!! 

Αχχ πλάκα πλάκα το έχω πάρει χαμπάρι για αυτό ότι αρπάξει ο κ... μας τώρα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Οχι ρεεε πλιζ μην μου χαλάτε το ονειρο!!! 

Αχχ πλάκα πλάκα το έχω πάρει χαμπάρι για αυτό ότι αρπάξει ο κ... μας τώρα 

Μπηκες στο νόημα!!! Βουρ φιλενάδα όσο εχεις κουράγιο! Γιατί όταν θα εχεις κουράγιο θα κανεις ησυχία μην σας καταλάβει ο μικρός! Αχαχαχα


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πάντως να σας πω την αμαρτιουλα μου εγω οκ πρώτα το μωρό μου σκέφτομαι να είναι καλα να μας πάνε όλα καλα και μετά ομως το δεύτερο που σκέφτομαι ότι θέλω να τα κάνω όλα π...να Χαχαχ να βγω να πιω να καπνίσω και να κάνω σεξ αυτό με τα σχοινιά και τις μάσκες :lol:Χαχαχα 

Χαχαχαχα το ιδιο ελεγα κ εγω για το σεξ ακριβως οπως το λες.....

Και τα κανα!!!!χαχαχαχχαχ 50αποχρωσεις του γκρι κανονικα!!!

πρίν από 16 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Χαχαχα κοίτα εδώ..ενώ είχες τόσες συσπασεις δεν έλεγε να βγει μετά..μακάρι και εμένα να γίνει έτσι..

Να ρωτήσω κάτι γιατί έχω αγχωθει.. επειδή Μ έβαλε χέρι η γιατρός παίζει να μου σπάσουν τα νερά ή να ανοίξει τώρα ο τράχηλος;;

Ετσι θα γινει κ σε εσενα να μ το θυμηθεις!!!

Οχι αν σ εσπαγαν τα νερα θα σ εσπαγαν εκεινη την ωρα ουτε ο τραχηλος μπορει να ανοιξει απλη εξεταση εκανε οχι "πειραγμα" (εννοω οτι πηραζουν τον τρχηλο τον βοηθανε να ανοιξει για να ξεκινησει ο τοκετος) εμενα ετσι μ εκανε ο καλος μ ο γιατρουλης εκεινη την ημερα π του ειπα κουραστηκα κοντευω να μπω στον 10ο εχω διαστολη 2μιση απο την 37η εβδομαδα κολλημενη κ ειμαι σαν μπαλονι κ μ πονανε τα ποδια!!! Μην ανχωνεσαι μ ειχε κοιταξει αππ κατω 30φορες μεσα στο νοσοκομειο!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...