Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Αυτό που ακούνε ειναι σαν υδραυλικα σαν σωληνώσεις πώς να το πω. Κι εμένα βαζει το αυτί στην κοιλιά. Και καπως έτσι μου το περιγραφει. 

Συγνώμη αλλα εγώ δεν πιστεύω πως ακούγεται η καρδία!!!. Αν είναι δυνατόν αν ήταν έτσι όλες θα βαζαμε καποιον να βαζει το αυτί του και να τσεκαρει το μωρό αν είναι καλα!!!! Προφανως το μπερδεύουν με τον χτυπο που κανουν οι φλέβες μας λόγω της έντονης αιματωσης της μήτρας!! 

Εμένα που τον έβαλα Κ άκουσε(τι τραβάνε οι ερμοι οι άνθρωποι πειτε μ:lol:) Κ είπε πως προς το παρόν ακούγεται η αορτή Μ.. το είπε Κ επιστημονικά σαν άνθρωπος του επαγγέλματος:P τώρα μάλλον σε αυτήν την φάση είναι νωρίς Ν ακουστεί πάνω από τηΒ κκοιλιά.. Ούτε δέκα εκατοστά είναι.. Η καρδιά πόσο Ν Ναι.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Εμένα που τον έβαλα Κ άκουσε(τι τραβάνε οι ερμοι οι άνθρωποι πειτε μ:lol:) Κ είπε πως προς το παρόν ακούγεται η αορτή Μ.. το είπε Κ επιστημονικά σαν άνθρωπος του επαγγέλματος:P τώρα μάλλον σε αυτήν την φάση είναι νωρίς Ν ακουστεί πάνω από τηΒ κκοιλιά.. Ούτε δέκα εκατοστά είναι.. Η καρδιά πόσο Ν Ναι.. 

Ναι Σωστα αορτή Ετσιιιιιι το πε ο γιατρός η οποία Χτυπα την μητρα και ειναι λες και χτυπα καρδια στην κοιλια μας. 

πρίν από 30 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Εμένα που τον έβαλα Κ άκουσε(τι τραβάνε οι ερμοι οι άνθρωποι πειτε μ:lol:) Κ είπε πως προς το παρόν ακούγεται η αορτή Μ.. το είπε Κ επιστημονικά σαν άνθρωπος του επαγγέλματος:P τώρα μάλλον σε αυτήν την φάση είναι νωρίς Ν ακουστεί πάνω από τηΒ κκοιλιά.. Ούτε δέκα εκατοστά είναι.. Η καρδιά πόσο Ν Ναι.. 

Ααααα κι εγώ τον βαζω να ακούει!! Γιατρός ειναι ο αντρας σου? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Βρε κοριτσια μην τους απογοητεύετε τους καημένους! Αφήστε τους να νομίζουν ότι το ακούνε ! Οι κακόμοιροι θέλουν τόσο πολύ να συμμετέχουν! 

Ακούει τα υδραυλικα και χαίρεται το ιδιο!! Χεχεχε

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Νέα εγκυουλα και εγώ, μόλις 6 εβδομάδων από εξωσωματική. Θα χαρώ πολύ να τα λέμε και από εδώ. 

@Smile89 όπως σου υποσχέθηκα! Μόλις άκουσα καρδούλα ήρθα στην παρέα :)

  • Μου αρέσει 8

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , BettySt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Νέα εγκυουλα και εγώ, μόλις 6 εβδομάδων από εξωσωματική. Θα χαρώ πολύ να τα λέμε και από εδώ. 

@Smile89 όπως σου υποσχέθηκα! Μόλις άκουσα καρδούλα ήρθα στην παρέα :)

Αχ κοριτσακι μου!!!! Welcome!!! Τι κανεις???? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Αχ κοριτσακι μου!!!! Welcome!!! Τι κανεις???? 

Καλά είμαι,  σήμερα πήγα για το πρώτο υπέρηχο και ήμασταν τυχερή και ακούσαμε και καρδούλα. Τέλεια ήταν. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , BettySt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Νέα εγκυουλα και εγώ, μόλις 6 εβδομάδων από εξωσωματική. Θα χαρώ πολύ να τα λέμε και από εδώ. 

@Smile89 όπως σου υποσχέθηκα! Μόλις άκουσα καρδούλα ήρθα στην παρέα :)

Μπράβο μπετουλα.εγω ξωφαλτσα μπαίνω εδώ.τι τέλος 2018 τι 2019.το ίδιο κάνει.αντε ωραία ακούσατε και το σπορακι.τι ωραία!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , BettySt είπε:

Καλά είμαι,  σήμερα πήγα για το πρώτο υπέρηχο και ήμασταν τυχερή και ακούσαμε και καρδούλα. Τέλεια ήταν. 

Αχχχ τι καλα!!! Τωρα ποσο εβδομαδων εισαι? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

 Καλησπέρα και από εδώ Κορίτσια!

Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια απο εσάς είχε διάρροιες  το πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης και αν ναι πόσο συχνα;

Η γιατρός μου είπε ότι μπορεί να είναι γαστρεντεριτιδα άλλα δε ξέρω.

Κάθε φορά που τρώω κάτι πηγαίνω σχεδόν αμέσως τουαλέτα.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

@fairy-mary μακάρι να είχα και εγώ το ίδιο..έχω φοβερή δυσκοιλιότητα και δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά..καμια ιδέα;

Επεξεργάστηκαν by Κωνσταντίνα16

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...