Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, BettySt είπε:

Τώρα είμαι 6 εβδομάδων. 

Αντε κούκλα μου μια όμορφη εγκυμοσύνη να χεις!!!. Αχ ποσο Εχω χαρει!! 

πρίν από 12 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@fairy-mary μακάρι να είχα και εγώ το ίδιο..έχω φοβερή δυσκοιλιότητα και δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά..καμια ιδέα;

Δημητριακα ολικής το πρωί και ένα ακτίνιο!!! Τα φιλια μου μετα!!! Χαχαχα Χαχαχα 

Αλλιώς τα χουμε πειμιλκο-τυροπιτα η για πιο σκληρές καταστασεις μπουγατσα-ροδοπακι!!! Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 16 λεπτά , Smile89 είπε:

Αντε κούκλα μου μια όμορφη εγκυμοσύνη να χεις!!!. Αχ ποσο Εχω χαρει!! 

Δημητριακα ολικής το πρωί και ένα ακτίνιο!!! Τα φιλια μου μετα!!! Χαχαχα Χαχαχα 

Αλλιώς τα χουμε πειμιλκο-τυροπιτα η για πιο σκληρές καταστασεις μπουγατσα-ροδοπακι!!! Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Μωρέ λες;χαχαχαχαχα μακάρι ρε κορίτσι γιατι δεν την παλεύω αλλο


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Μωρέ λες;χαχαχαχαχα μακάρι ρε κορίτσι γιατι δεν την παλεύω αλλο

Γενικα τα ολικής λογω των φυτικών ινών βοηθανε πολύ!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@fairy-mary μακάρι να είχα και εγώ το ίδιο..έχω φοβερή δυσκοιλιότητα και δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά..καμια ιδέα;

Δοκίμασε ακτινίδια βοηθούν γενικά, 

Εγώ που γενικά είμαι δυσκοίλια  με έχει βοηθήσει και το γάλα Μαγνησίας.

Ίσως και τα δαμάσκηνα. 

Πάντως ρε συ να είμαι  δυσκοίλια και τώρα να με έχει πιάσει διάρροια!!!

Και δε μπορούμε ακόμα να καταλάβουμε αν είναι της εγκυμοσύνης αν είναι ίωση η αν είναι από τα utrogestan.

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Δοκίμασε ακτινίδια βοηθούν γενικά, 

Εγώ που γενικά είμαι δυσκοίλια  με έχει βοηθήσει και το γάλα Μαγνησίας.

Ίσως και τα δαμάσκηνα. 

Πάντως ρε συ να είμαι  δυσκοίλια και τώρα να με έχει πιάσει διάρροια!!!

Και δε μπορούμε ακόμα να καταλάβουμε αν είναι της εγκυμοσύνης αν είναι ίωση η αν είναι από τα utrogestan.

 

Ίσως απο τσ ουτρο? Γιατί οχι? Τι λένε στις παρενεργειες? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Ίσως απο τσ ουτρο? Γιατί οχι? Τι λένε στις παρενεργειες? 

Λένε γαστρεντερικες  διαταραχές...Τώρα τι να πω!

Θα δειξει πως θα κυλήσει!

Πάντως και ίωση να είναι δεν επηρεάζει το έμβρυο μου είπε η γιατρός. 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , fairy-mary είπε:

Λένε γαστρεντερικες  διαταραχές...Τώρα τι να πω!

Θα δειξει πως θα κυλήσει!

Πάντως και ίωση να είναι δεν επηρεάζει το έμβρυο μου είπε η γιατρός. 

Το ουτρο θα ναι μην μασας!!!! ;)

Τρώγε στεγνα φαγητακια. Εγώ ειλικρινά έστω μια ζιρο κόκα κόλα θα επινα, βοήθα πολύ στην διαροια. Αν έχεις ιωσουλα θα βοηθήσει. Ξέρω θα μου πεις δεν κανει, δεν κανει λόγω θερμίδων κ οχι οτι κανει εκρηξειςυτο αναψυκτικό!! 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Το ουτρο θα ναι μην μασας!!!! ;)

Τρώγε στεγνα φαγητακια. Εγώ ειλικρινά έστω μια ζιρο κόκα κόλα θα επινα, βοήθα πολύ στην διαροια. Αν έχεις ιωσουλα θα βοηθήσει. Ξέρω θα μου πεις δεν κανει, δεν κανει λόγω θερμίδων κ οχι οτι κανει εκρηξειςυτο αναψυκτικό!! 

Έχω πάρει coca cola με στέβια  και πίνω λίγο..θα δειξει!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Έχω πάρει coca cola με στέβια  και πίνω λίγο..θα δειξει!

Έτσι γουλιτσα γουλιτσα σίγα σίγα μην φύγει το ανθρακικό. Αν είναι ίωση θα στανιαρεις, αν οχι ειναι τα ουτρο. Απο την στιγμή που δεν επηρεαζεται το νινακιαγαπη μην σκας. Απλα λιγο υπομονή. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Το ουτρο θα ναι μην μασας!!!! ;)

Τρώγε στεγνα φαγητακια. Εγώ ειλικρινά έστω μια ζιρο κόκα κόλα θα επινα, βοήθα πολύ στην διαροια. Αν έχεις ιωσουλα θα βοηθήσει. Ξέρω θα μου πεις δεν κανει, δεν κανει λόγω θερμίδων κ οχι οτι κανει εκρηξειςυτο αναψυκτικό!! 

Καλα αυτο με τις εκρηξεις γελαω γιατι πιο παλια μου ειχαν δειξει κατι αναρτησεις απο μια σελιδα στο φβ που νομιζω λεγοταν/ λεγεται δεν ξερω αν υπαρχει ακομα δεν εχω φβ, "μανουλες του φβ". Κ ειχε ανεβασει μια και ρωτουσε τις υπολοιπες μανουλες/εγκυουλες :

- κοριτσια αληθευει οτι δεν κανει στην εγκυμοσυνη να τρωμε χταποδι γιατι βεντουζαρουν τα πλωκαμια στο μωρο? 

Δεν ξερω γτ, αλλα αυτο μου θυμισε αυτο με το αναψυκτικο χαχαχα

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Καλα αυτο με τις εκρηξεις γελαω γιατι πιο παλια μου ειχαν δειξει κατι αναρτησεις απο μια σελιδα στο φβ που νομιζω λεγοταν/ λεγεται δεν ξερω αν υπαρχει ακομα δεν εχω φβ, "μανουλες του φβ". Κ ειχε ανεβασει μια και ρωτουσε τις υπολοιπες μανουλες/εγκυουλες :

- κοριτσια αληθευει οτι δεν κανει στην εγκυμοσυνη να τρωμε χταποδι γιατι βεντουζαρουν τα πλωκαμια στο μωρο? 

Δεν ξερω γτ, αλλα αυτο μου θυμισε αυτο με το αναψυκτικο χαχαχα

Χαχαχα Χαχαχα έκλαψα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μου τι κάνετε;ελπίζω όλες να είστε καλά..εγώ πήγα για τον προγεννητικός πρωί πρωί και τελικά σωριαστικα κάτω :lol: 8 μπουκαλάκια γέμισαν.. 

Εγώ μάλλον την πάτησα με το έντερο γιατί εδώ και τρεις μέρες έχω ένα πόνο δεξιά χαμηλά στην κοιλια που έρχεται και φεύγει και δεν ξέρω τι να κάνω

10 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Δοκίμασε ακτινίδια βοηθούν γενικά, 

Εγώ που γενικά είμαι δυσκοίλια  με έχει βοηθήσει και το γάλα Μαγνησίας.

Ίσως και τα δαμάσκηνα. 

Πάντως ρε συ να είμαι  δυσκοίλια και τώρα να με έχει πιάσει διάρροια!!!

Και δε μπορούμε ακόμα να καταλάβουμε αν είναι της εγκυμοσύνης αν είναι ίωση η αν είναι από τα utrogestan.

 

 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου τι κάνετε;ελπίζω όλες να είστε καλά..εγώ πήγα για τον προγεννητικός πρωί πρωί και τελικά σωριαστικα κάτω :lol: 8 μπουκαλάκια γέμισαν.. 

Εγώ μάλλον την πάτησα με το έντερο γιατί εδώ και τρεις μέρες έχω ένα πόνο δεξιά χαμηλά στην κοιλια που έρχεται και φεύγει και δεν ξέρω τι να κάνω

 

Καλημέρα!! Τι εννοείς? Που δεν πας τουαλέτα? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου τι κάνετε;ελπίζω όλες να είστε καλά..εγώ πήγα για τον προγεννητικός πρωί πρωί και τελικά σωριαστικα κάτω :lol: 8 μπουκαλάκια γέμισαν.. 

Εγώ μάλλον την πάτησα με το έντερο γιατί εδώ και τρεις μέρες έχω ένα πόνο δεξιά χαμηλά στην κοιλια που έρχεται και φεύγει και δεν ξέρω τι να κάνω

 

Καλημερα! Τι εγινε λιποθυμησες στην αιμοληψια?? Ελπιζω να εισαι καλυτερα τωρα. Οσο για το εντερο παρε το γιατρο σου ενα τηλ. εμενα μου εδωσε υποθετα γλυκερινης. Μη το αφηνεις αλλο γιατι θα πονας


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα!! Τι εννοείς? Που δεν πας τουαλέτα? 

Πάω τουαλέτα αλλά δεν κάνω και τίποτα ουαου..

πρίν από 5 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα! Τι εγινε λιποθυμησες στην αιμοληψια?? Ελπιζω να εισαι καλυτερα τωρα. Οσο για το εντερο παρε το γιατρο σου ενα τηλ. εμενα μου εδωσε υποθετα γλυκερινης. Μη το αφηνεις αλλο γιατι θα πονας

Ναι καλέ η καημένη η πεθερά μου μου έκανε αέρα και έτσι όπως με έβλεπα ασπρισε πιο πολύ από ότι ήμουν εγώ .χαχαχα άσε ρεζίλι έγινα στο μικροβιολογικό..τώρα περιμένω μέχρι τις 6:30 για τα αποτελέσματα

Πήρα την γιατρό μ είπε αν πονάω μέχρι και το απόγευμα να πάω να με δει γιατί εγώ δεν μπορώ να προσδιορίσω ακριβώς από πού έρχεται ο πόνος..δλδ έντερο η κοιλιά και αγχώθηκα


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...