Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      4 minutes ago, Lila ki said:

       

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      Για αυτό σου έβγαιναν τόσο άχνα τα τεστ …όλα καλα θα πάνε … πίστεψε το…. 

      • Ευχή 1

Αναζήτηση μικρου κατοτσιου για 2 χρονων κοριτσακι


Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολη τη παρεα! Ειμαι εγκυος στο δευτερο παιδακι μου κ πρωτα ο Θεος το Δεκεμβρη θα γεννηθει η δευτερη μπουμπου. Ομως το τριπτυχο καροτσι πορτ μπεμπε αυγο θα το παρει το μικρο μωρακι. Κ ψαχνω ενα πιο μικρο καροτσι για τη μεγάλη που θα πρεπει να το εχω μαζι στις βολτες γιατι σιγουρα θα κουραζεται απο το περπατημα. Εχετε να προτεινετε κάτι με βαση την εμπειρια σας; Υποθετω κατι ελαφρύ κ ευκολο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποσο ειναι η μεγαλη;θα βολευεσαι με δυο καροτσια να βγεις;

εγω εχω καλοκαιρινο τυπου μπαστουνι της τσιπολινο,οπως κ η αδερφη μου

απο φιλες εχω ακουσει πολυ καλα λογια για κικο σιμπλισιτι κ λαιτγουει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεν έχω να σου προτείνω κάποιο συγκεκριμένο αλλά αν έχεις σκοπό να βγαίνεις μόνη σου με τα δύο μωρά (που λογικά θα χρειαστεί) μάλλον θα πρέπει να κοιτάξεις κάτι που να μπορεί να κουμπώσει δίπλα στο ήδη υπάρχον καρότσι. Ίσως της ίδιας μάρκας κάτι. Δεν ξέρω κι αν υπάρχει αλλά στη θέση σου αυτό θα έψαχνα. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

α καλα,τωρα ειδα στον τιτλο το διχρονο

δυο ειναι τωρα;μεχρι να γεννησεις κ να βγαινετε δ θα γινει 2,5;

εξαρταται κ που μενεις.πχ εμεις επαρχια η μικρη απο 1που περπαταει ειναι πολυ σταθερη κ απο 1,5εκανε μεγαλες αποστασεις για την ηλικια της(ειχα μαζι μου κ μαρσιπο αν κουραζοταν)

στην αρχη σκεφτηκα να παρω το σκαλακι για την κορη μου.οταν γεννησα ηταν 2χρ κ 2,5μ.αλλα τελικα λεω,σιγα τις αποστασεις.το πολυ βαζω τον μικρο σε μαρσιπο κ η μεγαλη καροτσι

βεβαια μεχρι να γινει ο μικρος 3-4μ που ηταν χειμωνας οι βολτες μας ηταν λιγες,αλλα μια χαρα τα εβγαζα κ τα δυο μονη.ευτυχως η μεγαλη ακουει κ δ αφηνει το χερι πχ οταν περπαταμε(αλλα βολευει κ η περιοχη)

γενικα το καροτσι με κουραζει,κ πολυ συχνα χρησιμοποιουσα μαρσιπο,πλεον κ ο μικρος 1,5χρ περπαταει καλα κ πχ στην πλατεια παμε με τα ποδια

αν ομως κανετε μεγαλες αποστασεις κ δ το επιτρεπουν οι δρομοι για περπατημα,καλυτερα να δεις διπλο καροτσι

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις! Η μεγάλη θα ειναι 2 χρονων οταν θα γεννηθει η μικρούλα απλά επειδή θα γεννησω χειμωμνα υποθετω οτι οι βολτες θα ξεκινησουν περιπου Μαρτη που θα ειναι περιπου 2.5 χρονων κ 3.5 μηνων. Ισως να ψαξω για αξεσουαρ του καροτσιου ή οντως να βαζω την μικρη σε μαρσιπο. Σας ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...