Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Κορίτσια ΣΟΣ


Recommended Posts

1 hour ago, Ele@n είπε:

@giotitsa, ναιιιι ξεκινήσαμε!!!! Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα μου φάνηκαν βουνό οι δεκαπέντε μέρες περιορισμού στην αρχή!!!! Την πρώτη μάλιστα φορά έκλαιγα από τη χαρά μου!!!!τσίτα οι ορμόνες.... Τωρα, μετά την μικρή περίοδο που ειχα, ξεκινήσαμε πάλι.... Τώρα είμαι καλύτερα!!! Δεν ξέρω όμως την ωορρηξία!!!περιμένω από αύριο τα hometest  ( με το τελευταίο έμεινα έγκυος)να  έρθουν και προς το παρόν χρησιμοποιώ θερμοδιαγραμμα!!!σήμερα 36.5! Δεν έχει εμφανιστεί αυγουλάκι ακόμα!!! Άντε να έρθει και να είναι καλό!!!

 

@Ele@n κατά την γνώμη νου μην χρησιμοποιείς τεστακια για να βρεις ωορρηξία θα σε αγχωσουν κσι ούτε θερμοκρασίες και τέτοια άκουσε με το φλου είναι πιο ωραίο και χαλαρό 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

πρίν από 36 λεπτά , giotitsa είπε:

@Ele@n κατά την γνώμη νου μην χρησιμοποιείς τεστακια για να βρεις ωορρηξία θα σε αγχωσουν κσι ούτε θερμοκρασίες και τέτοια άκουσε με το φλου είναι πιο ωραίο και χαλαρό 

@giotitsa, ναι έχεις δίκιο, το φλου είναι πολύ πιο χαλαρό και ωραίο!!! Δεν αγχώνομαι με αυτά....και πριν τα χρησιμοποιούσα ανελλιπώς 6 μηνες... Τα τεστ μάλιστα τα εξάντλησα στην τελευταία ωορρηξία...πάνω κάτω ήξερα τη μέρα οπότε έκανα μόνο τότε για επιβεβαίωση, όχι όλο το μήνα...και θερμοκρασία μου είπε και ο γιατρος να κρατήσω ένα μήνα για να δούμε αν είναι καλή η β φάση....το κόλπο που βρήκα είναι απλά να τη γράφω κάθε πρωί χωρίς να κοιτάζω το σύνολο τους και να τα ελέγχω μόλις μου ερχόταν περίοδος!!! Μάλιστα ο τυχερός μήνας έδειξε θετικό τεστ και είχαμε επαφές τρεις μέρες συνεχόμενα και μόνο αυτές, γιατί είχαμε αλλά τρεχαματα!!

Αυτά δεν με αγχωνουν! Να σου πω τι με αγχωνε; Οι γονείς μου, γιατί δεν ήξεραν ότι προσπαθούμε και νόμιζαν ότι παρά την ηλικία μας είμαστε στον κόσμο μας! Υποσυνείδητα με πίεζε! Ε, μόλις συνέβη κάτι οικογενειακό και στράφηκε αλλού το ενδιαφέρον και όχι σε εμάς σε τρεις μήνες έμεινα έγκυος!!! Αυτό το άγχος δεν θέλω να με πάει πίσω....

 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

@giotitsa, ναι έχεις δίκιο, το φλου είναι πολύ πιο χαλαρό και ωραίο!!! Δεν αγχώνομαι με αυτά....και πριν τα χρησιμοποιούσα ανελλιπώς 6 μηνες... Τα τεστ μάλιστα τα εξάντλησα στην τελευταία ωορρηξία...πάνω κάτω ήξερα τη μέρα οπότε έκανα μόνο τότε για επιβεβαίωση, όχι όλο το μήνα...και θερμοκρασία μου είπε και ο γιατρος να κρατήσω ένα μήνα για να δούμε αν είναι καλή η β φάση....το κόλπο που βρήκα είναι απλά να τη γράφω κάθε πρωί χωρίς να κοιτάζω το σύνολο τους και να τα ελέγχω μόλις μου ερχόταν περίοδος!!! Μάλιστα ο τυχερός μήνας έδειξε θετικό τεστ και είχαμε επαφές τρεις μέρες συνεχόμενα και μόνο αυτές, γιατί είχαμε αλλά τρεχαματα!!

Αυτά δεν με αγχωνουν! Να σου πω τι με αγχωνε; Οι γονείς μου, γιατί δεν ήξεραν ότι προσπαθούμε και νόμιζαν ότι παρά την ηλικία μας είμαστε στον κόσμο μας! Υποσυνείδητα με πίεζε! Ε, μόλις συνέβη κάτι οικογενειακό και στράφηκε αλλού το ενδιαφέρον και όχι σε εμάς σε τρεις μήνες έμεινα έγκυος!!! Αυτό το άγχος δεν θέλω να με πάει πίσω....

 

@Ele@n εσυ δεν θα σκέφτεσαι τιποτα μονο οτι θα μείνεις ολα τα αλλα θα τα βγαλεις απο το κεφάλι σου εντάξει να μιλάμε όλες μεταξύ μας κορίτσια μου εχει κανει τόσο καλο αυτο το σαιτ

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...