Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giosotpk said:

Καλημέρα κορίτσια ...

Πάντως αν πάρετε από Orchestra πάρα πολύ στενή γραμμή εγώ πήρα ζιπουνακι για 9 μηνών και της κάνουν τώρα δεν πιστεύω να μας κάνουν μέχρι τον 6 . 

 

Orchestra με τπτ, εξαιρετικα στενή γραμμή μ είπανε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Orchestra με τπτ, εξαιρετικα στενή γραμμή μ είπανε.

Ναι πάρα πολύ στενή γραμμή ...σου λέω ζιπουνακι για 9 μηνών μας κάνει τώρα και δεν ξέρω καν αν φτάσει να το φοράει μέχρι 6 μηνών .

Και κρίμα έχουν ωραία ρούχα και καλή ποιότητα 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk said:

Ναι πάρα πολύ στενή γραμμή ...σου λέω ζιπουνακι για 9 μηνών μας κάνει τώρα και δεν ξέρω καν αν φτάσει να το φοράει μέχρι 6 μηνών .

Και κρίμα έχουν ωραία ρούχα και καλή ποιότητα 

Οντως κρίμα. :(

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

@Elenit καλημέρα κορίτσι μου!  Online έχω προσπαθήσει να παραγγείλω, δεν προχωράει η παραγγελία, δεν υποστηρίζει την ελληνική αγορά, είναι όλη η παραγγελία στα αγγλικά. Έχεις ξανακάνει κορίτσι μου online; αν ναι μέσα από ποιο link;

 

Κορίτσια καλημέρα!Ένα έχω να σας πω, αρχίζει να βαριέται τον υπνόσακο, σπάσαμε ρεκόρ, ένα βράδυ ευχαριστησης:DΣήμερα το βράδυ ήταν ανήσυχη, του στυλ ή μου το βγάζεις ή θα την βρω την άκρη και θα το κάνω μόνη μου!:DΨάχνουμε σιγά σιγά άλλη λύση, γιατί έχει αρχίσει να έχει ψυχρουλα ειδικά βράδυ προς πρωί και δε μπορώ να την αφήσω χωρίς κουβέρτα, την οποία δεν δέχεται!

Εσεις πως είστε; πως ήταν το βράδυ σας; 

Καλημέρα κορίτσια, φιλιά! 

Έχει επιλογή χώρας όταν μπαίνεις. Βάζεις Ελλάδα και παραγγέλνεις μετά. Έρχονται μέσω Βουλγαρίας. 

Καλά. Κορίτσια τα νεύρα μου. Ο μικρός περνάει το αλμα 15-19 εβδομάδων. Έχει περάσει μόνο η πρώτη. Πως θα αντέξω ένα μήνα ακόμη; τρώει κάθε μία ώρα. Το βράδυ ξυπνάει κάθε 1.5 ώρα σαν νεογέννητο. Άσε που είναι όλο αγκαλιά ξανά. Όλη μέρα ξύπνιος και κοιμαται στον ώμο μου. Το απόγευμα νυσταζει του θανατά και κλαίει ασταμάτητα. Δύσκολο πράγμα η μητροτητα

  • Λυπημένη/-ος 3

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anna17 είπε:

Έχει επιλογή χώρας όταν μπαίνεις. Βάζεις Ελλάδα και παραγγέλνεις μετά. Έρχονται μέσω Βουλγαρίας. 

Καλά. Κορίτσια τα νεύρα μου. Ο μικρός περνάει το αλμα 15-19 εβδομάδων. Έχει περάσει μόνο η πρώτη. Πως θα αντέξω ένα μήνα ακόμη; τρώει κάθε μία ώρα. Το βράδυ ξυπνάει κάθε 1.5 ώρα σαν νεογέννητο. Άσε που είναι όλο αγκαλιά ξανά. Όλη μέρα ξύπνιος και κοιμαται στον ώμο μου. Το απόγευμα νυσταζει του θανατά και κλαίει ασταμάτητα. Δύσκολο πράγμα η μητροτητα

Δουλειά έχεις ξεκινήσει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 said:

Έχει επιλογή χώρας όταν μπαίνεις. Βάζεις Ελλάδα και παραγγέλνεις μετά. Έρχονται μέσω Βουλγαρίας. 

Καλά. Κορίτσια τα νεύρα μου. Ο μικρός περνάει το αλμα 15-19 εβδομάδων. Έχει περάσει μόνο η πρώτη. Πως θα αντέξω ένα μήνα ακόμη; τρώει κάθε μία ώρα. Το βράδυ ξυπνάει κάθε 1.5 ώρα σαν νεογέννητο. Άσε που είναι όλο αγκαλιά ξανά. Όλη μέρα ξύπνιος και κοιμαται στον ώμο μου. Το απόγευμα νυσταζει του θανατά και κλαίει ασταμάτητα. Δύσκολο πράγμα η μητροτητα

Άννα πραγματικά υπομονή.. κοιτούσα κ εγώ αυτό το άλμα κ έλεγα δεν παίζει να κρατάει τόσο.. κ εμένα έτσι είναι τώρα που περνάει το άλμα της 8ης εβδομάδας.. πολύ δύσκολο πράγμα είναι η μητρότητα.. γενικα δεν ηρεμήσουμε ποτέ από εδώ κ στο εξής.. σου στέλνω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς  

 

Επίσης έχω να καταγγείλω ότι το περισσότερο διάστημα τα μικρακια παίρνανε άλματα.. ελεος...

  • Ευχαριστώ 1

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anna17λένε ότι είναι το πιο δύσκολο άλμα..  Κουράγιο σας..  

Τα Orchestra έχουν όντως στενή γραμμή, εγώ  του φοράω τώρα 3-6 αλλά του κάνουν οριακά και σκεφτείτε ότι είναι πολύ ψηλός και πολύ αδύνατος ο δικός μου..  Η ανηψια μου που είναι 2,5 φοράει το 4 κι αν της κάνει.. 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

@Elenit καλημέρα κορίτσι μου!  Online έχω προσπαθήσει να παραγγείλω, δεν προχωράει η παραγγελία, δεν υποστηρίζει την ελληνική αγορά, είναι όλη η παραγγελία στα αγγλικά. Έχεις ξανακάνει κορίτσι μου online; αν ναι μέσα από ποιο link;

 

Κορίτσια καλημέρα!Ένα έχω να σας πω, αρχίζει να βαριέται τον υπνόσακο, σπάσαμε ρεκόρ, ένα βράδυ ευχαριστησης:DΣήμερα το βράδυ ήταν ανήσυχη, του στυλ ή μου το βγάζεις ή θα την βρω την άκρη και θα το κάνω μόνη μου!:DΨάχνουμε σιγά σιγά άλλη λύση, γιατί έχει αρχίσει να έχει ψυχρουλα ειδικά βράδυ προς πρωί και δε μπορώ να την αφήσω χωρίς κουβέρτα, την οποία δεν δέχεται!

Εσεις πως είστε; πως ήταν το βράδυ σας; 

Καλημέρα κορίτσια, φιλιά! 

Ο υπνοσακος είναι με ποδαράκια η σα φορεματάκι?

Just now, Anna17 είπε:

Έχει επιλογή χώρας όταν μπαίνεις. Βάζεις Ελλάδα και παραγγέλνεις μετά. Έρχονται μέσω Βουλγαρίας. 

Καλά. Κορίτσια τα νεύρα μου. Ο μικρός περνάει το αλμα 15-19 εβδομάδων. Έχει περάσει μόνο η πρώτη. Πως θα αντέξω ένα μήνα ακόμη; τρώει κάθε μία ώρα. Το βράδυ ξυπνάει κάθε 1.5 ώρα σαν νεογέννητο. Άσε που είναι όλο αγκαλιά ξανά. Όλη μέρα ξύπνιος και κοιμαται στον ώμο μου. Το απόγευμα νυσταζει του θανατά και κλαίει ασταμάτητα. Δύσκολο πράγμα η μητροτητα

Μας πεθάνετ σε εκείνο το άλμα. Όμως σαν αυτό που περνάμε τώρα το 34-37 δεν ήταν. Μας έχει εξαντλήσει. Ευτυχώς διανύουμε την Τελ εβδομάδα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenit είπε:

Δουλειά έχεις ξεκινήσει;

Λείπω 3 ώρες 2 φορές την εβδομάδα. 

@Smile89 ναι ε; γιατί είδα έχει και άλλα μετά και λέω πάει χωρίς μαμά θα μείνει. Το άγχος αποχωρισμού περνάτε τώρα; 

@demmikot πραγματικά ομως όλο αλματα. 

Αύριο έχουμε εμβόλιο. Και. Το Σάββατο βάζω το ψάρι στη διατροφή μου. Αντε να δούμε πως θα πάνε και τα 2. Το μόνο που μου δίνει κουράγιο είναι ότι μετά από αυτό το αλμα θα πιάνει με τα χεράκια του πράγματα <3 :x

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anna17 είπε:

Λείπω 3 ώρες 2 φορές την εβδομάδα. 

@Smile89 ναι ε; γιατί είδα έχει και άλλα μετά και λέω πάει χωρίς μαμά θα μείνει. Το άγχος αποχωρισμού περνάτε τώρα; 

@demmikot πραγματικά ομως όλο αλματα. 

Αύριο έχουμε εμβόλιο. Και. Το Σάββατο βάζω το ψάρι στη διατροφή μου. Αντε να δούμε πως θα πάνε και τα 2. Το μόνο που μου δίνει κουράγιο είναι ότι μετά από αυτό το αλμα θα πιάνει με τα χεράκια του πράγματα <3 :x

Όχι αυτο είναι το 29-30 το περάσαμε. Τώρα περνάμε το 34-37. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, demmikot είπε:

Εγώ από hm ψωνίζω κάθε μήνα και κάτι από το app στο κινητό. Υποστηρίζει ελληνική αγορά μια χαρά.. αν κάτι δεν σου αρέσει το στέλνεις πίσω κ σου επιστρέφουν τα χρήματα. Από browser επιλέγεις χώρα πρώτα και μετά βλέπεις τα προϊόντα και κάνεις παραγγελία.

Καλά το βράδυ μην ρωτάς εμείς δεν θα το βρούμε ποτέ.. ύπνος με σταγονόμετρο!

Ευχαριστώ κορίτσι μου, πήγα από κοντά τελικά, έχει κάποια όμορφα πραγματάκια, ωραία σχέδια και κάποια organic cotton. 

Ωχ σοβαρά ;πόσο κοιμάται μαξ; Καλά μην φανταστείς και σε εμάς δεν είναι όλα τα βράδια τα ίδια.... Είναι μικρακια μωρέ ακόμα, δεν έχουν φτιάξει προγραμματακι..... 

3 ώρες πρίν, Elenit είπε:

Καλημέρα! 

@Luckystars είναι ακριβώς όπως στα έγραψε η @demmikot.

Εμένα ευτυχώς κάθεται σκεπασμένη με πικέ κουβερτουλα και την πετάει όταν θέλει να ξυπνήσει.

 

Φοβερή την βρίσκω! 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιιαααααα χτυπησα το μπεμπΑκο με το μπουκαλι κατα λαθος..εχω σκασει..φοβαμαι μην εχει τιποτα...μεχρι στιγμης δε βλεπω κατι διαφορετικο αλλα κοντευω να τρελαθω..στην αριστερη μερια βρηκε προς τα πανω..ουφ..:(:(:(


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elenpap είπε:

Orchestra με τπτ, εξαιρετικα στενή γραμμή μ είπανε.

Όντως πολύ στενή, κρίμα γιατί είναι πολύ ποιοτικά. 

1 hour ago, Anna17 είπε:

Έχει επιλογή χώρας όταν μπαίνεις. Βάζεις Ελλάδα και παραγγέλνεις μετά. Έρχονται μέσω Βουλγαρίας. 

Καλά. Κορίτσια τα νεύρα μου. Ο μικρός περνάει το αλμα 15-19 εβδομάδων. Έχει περάσει μόνο η πρώτη. Πως θα αντέξω ένα μήνα ακόμη; τρώει κάθε μία ώρα. Το βράδυ ξυπνάει κάθε 1.5 ώρα σαν νεογέννητο. Άσε που είναι όλο αγκαλιά ξανά. Όλη μέρα ξύπνιος και κοιμαται στον ώμο μου. Το απόγευμα νυσταζει του θανατά και κλαίει ασταμάτητα. Δύσκολο πράγμα η μητροτητα

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι! 

Αυτό με τη μία ώρα μου το κάνει τις τελευταίες ημέρες. Πόσα μλ σου τρωει/ώρα; 

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσιιαααααα χτυπησα το μπεμπΑκο με το μπουκαλι κατα λαθος..εχω σκασει..φοβαμαι μην εχει τιποτα...μεχρι στιγμης δε βλεπω κατι διαφορετικο αλλα κοντευω να τρελαθω..στην αριστερη μερια βρηκε προς τα πανω..ουφ..:(:(:(

Γυάλινο μπουκάλι να φανταστώ. Αν ναι το έχω πάθει και εγω.... Όπως πηγα να ταισω τη μικρούλα έφυγε το κεφαλάκι της μπροστά πριν την πιάσω να την ταισω...... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...