Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Καλημέρα!!! Σήμερα κορίτσια αρχίζω ψάρια και θαλασσινά. Ευχήθητε να πάει καλά... Το βράδυ του έδωσα ξένο. Ηταν κοιμησμενος και δεν κατάλαβε. Το ήπιε.... Αμέσως μετά έκανε κακά. Τελικά κοιμήθηκε 3.5 ώρες. Χαρά εγώ... Μετά στους θηλασμόυς 1.5 και 2 ώρες. Στις 6 ξύπνησαμε να κάνουμε παρέα στην αρρεβωνιαρα @Giosotpk 

  • Χαχα 3

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Anna17 είπε:

Καλημέρα!!! Σήμερα κορίτσια αρχίζω ψάρια και θαλασσινά. Ευχήθητε να πάει καλά... Το βράδυ του έδωσα ξένο. Ηταν κοιμησμενος και δεν κατάλαβε. Το ήπιε.... Αμέσως μετά έκανε κακά. Τελικά κοιμήθηκε 3.5 ώρες. Χαρά εγώ... Μετά στους θηλασμόυς 1.5 και 2 ώρες. Στις 6 ξύπνησαμε να κάνουμε παρέα στην αρρεβωνιαρα @Giosotpk 

Αντε με το καλό κορίτσι να σας ταιριάξει σαν τροφή και έτσι να συνεχίσετε με επόμενες! 

Καλεεε θελω και εγώ συμπεθέρα, είμαστε από καλή οικογένεια, οσονουπω με τα πιάνα μας τα Γαλλικά μας κοκ :D

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 said:

Καλημέρα!!! Σήμερα κορίτσια αρχίζω ψάρια και θαλασσινά. Ευχήθητε να πάει καλά... Το βράδυ του έδωσα ξένο. Ηταν κοιμησμενος και δεν κατάλαβε. Το ήπιε.... Αμέσως μετά έκανε κακά. Τελικά κοιμήθηκε 3.5 ώρες. Χαρά εγώ... Μετά στους θηλασμόυς 1.5 και 2 ώρες. Στις 6 ξύπνησαμε να κάνουμε παρέα στην αρρεβωνιαρα @Giosotpk 

Θα πάει καλά πιστεύω, να φας κ να το ευχαριστηθείς. Αντε κ σε 4ωρους κ 5ωρους ύπνους! :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Luckystars πας να μας φας το γαμπρό ? Είναι δικός μας !!! 

Καλό παιδί είναι κ της @Γλυκερια123 κ της @Elenpap.... Χαχαχαχα 

@Anna17ειδες νυφη που περνεις σηκώθηκε μία ώρα πιο νωρίς για να κάνει αύριο μεθαύριο πρωινό στον άντρα . Να συνηθίσει από τώρα ... 

Επίσης ετοιμάζομαι προίκα ...θα αρχίσω το πλέξιμο συμπεθεραααα κ εμείς από καλή οικογένεια είμαστε ...θα της δώσω κ 20 ζωντανά κ χωράφια προίκα ...

Τι να κάνω διεκδικούν και άλλες τον γαμπρό ...

Χαχαχαχα

  • Χαχα 3

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@Luckystars πας να μας φας το γαμπρό ? Είναι δικός μας !!! 

Καλό παιδί είναι κ της @Γλυκερια123 κ της @Elenpap.... Χαχαχαχα 

@Anna17ειδες νυφη που περνεις σηκώθηκε μία ώρα πιο νωρίς για να κάνει αύριο μεθαύριο πρωινό στον άντρα . Να συνηθίσει από τώρα ... 

Επίσης ετοιμάζομαι προίκα ...θα αρχίσω το πλέξιμο συμπεθεραααα κ εμείς από καλή οικογένεια είμαστε ...θα της δώσω κ 20 ζωντανά κ χωράφια προίκα ...

Τι να κάνω διεκδικούν και άλλες τον γαμπρό ...

Χαχαχαχα

Καλέ όχι, @Giosotpk μου, οικογένειες δεν χαλάμε :D

Τους λεύτερους θέλουμε :D

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elenpap είπε:

Κορίτσια, τα φωνάζετε με το όνομα π θα τους δώσετε τα μωράκια; εγώ όχι, μ φαίνεται πολύ μικρό ακόμα να το πω με το όνομά του.

Εμείς την φωνάζουμε έτσι όπως την είχαμε βγάλει από την κοιλιά ...δεν μας βγαίνει να την πούμε με το όνομα της. ... .

Just now, Luckystars είπε:

Οοοοοχι δεν είμαστε τέτοια κορίτσια, θέλουμε να μας θέλουν όχι με το στανιο :D

Οπότε σου είπα ποια αγοράκια είναι ελεύθερα εδώ ... Δεν είμαι σίγουρη για τα υπόλοιπα γιατί μερικ διεκδικεί και η @Μαρίτσα10 

Χαχαχαχχαχαχα 

Εμείς πάντως το ξανά λέω γαμπρό έχουμε τον γιο της @Anna17 

 

 

Εντάξει τι θυμήθηκα τώρα ...τι περιβόητη νυχτικια από τα τζάμπο ... Χαχαχαχ...

  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Κορίτσια, τα φωνάζετε με το όνομα π θα τους δώσετε τα μωράκια; εγώ όχι, μ φαίνεται πολύ μικρό ακόμα να το πω με το όνομά του.

Εμείς ναι!θα δώσουμε το όνομα της μαμας μου! 

Αν ήταν της πεθεράς θα είχα επιλεκτική μνήμη και όλως τυχαιως θα της έλεγα "μπεμπααααα, μπεμπουυυυυλα "και θα το τονιζα ;):D

Καταλάβατε δεν είναι ότι έχουμε θέματα, απλά ακολουθούμε πίστα, πιστοτατα το ρητό "από πολυυυυ μακριά  και αγαπημένοι" :D

Just now, Giosotpk είπε:

Εμείς την φωνάζουμε έτσι όπως την είχαμε βγάλει από την κοιλιά ...δεν μας βγαίνει να την πούμε με το όνομα της. ... .

Οπότε σου είπα ποια αγοράκια είναι ελεύθερα εδώ ... Δεν είμαι σίγουρη για τα υπόλοιπα γιατί μερικ διεκδικεί και η @Μαρίτσα10 

Χαχαχαχχαχαχα 

Εμείς πάντως το ξανά λέω γαμπρό έχουμε τον γιο της @Anna17 

 

 

Εντάξει τι θυμήθηκα τώρα ...τι περιβόητη νυχτικια από τα τζάμπο ... Χαχαχαχ...

Θα αφήσουμε να μας διεκδικήσουν:D

Δεν βιαζόμαστε, το θέμα είναι να βρούμε καλό παιδί ;):D

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμείς λευτερες είμαστε καλέ! 

Χαχα @Luckystars και πολύ καλά κάνετε! :D

Εμείς τη φωνάζουμε και με το όνομα της και μπέμπα και ένα σωρό άλλα υποκοριστικά. :-D Πώς θα πείτε τα μωράκια σας;;

Εμείς Χριστίνα (της μαμάς μου). Η πεθερά έχει βγει ήδη από την κόρη της. Βέβαια να σας πω την αλήθεια, εγώ δε είμαι υπέρ του να τα βγάζουμε από τους παππούδες, αλλά τι να κάνεις τον άντρα μου, που ήθελε να βγάλει την πεθερά του :cool:.

Εγώ ήθελα να βγάλουμε όνομα της Παναγίας, όχι ότι το έχω τάμα αλλά έτσι, για ευλογία. Μυρτώ πχ είναι πολύ ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς με το όνομα του τον φωνάζουμε όλοι. Καμία φορά τον λέω εγώ μπέμπη και το παρατσούκλι του. Αλλά κυρίως με το όνομά του. 

@Giosotpk συμπεθέρα τα 20 ζωντανά θα τα φάει ο δικός μου σε 3 μήνες το πολύ. :-D:grin:

Εμείς τον λέμε Μάριο. Μου άρεσε σαν όνομα πάντα και ο άντρας μου συμφώνησε. 

  • Χαχα 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον @Luckystars θελουμε τη νυφη..αμα ειναι και γαλλικα και πιανο ενταξει τωρα...το κλεινουμε. .και δε θελουμε προικα ετσι;ειμαστε αντρες σωστοι!!!

@Anna17 ειναι μια αρχη..!!!αντε και εις ανωτερα ..

Εμεις απο ονομα ακομα τιποτα μπεμπη..μολις το κλεισουμε πως θα τον βγαλουμε εχω σκοπο να τον φωναζω με τ ονομα του...

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Λοιπον @Luckystars θελουμε τη νυφη..αμα ειναι και γαλλικα και πιανο ενταξει τωρα...το κλεινουμε. .και δε θελουμε προικα ετσι;ειμαστε αντρες σωστοι!!!

@Anna17 ειναι μια αρχη..!!!αντε και εις ανωτερα ..

Εμεις απο ονομα ακομα τιποτα μπεμπη..μολις το κλεισουμε πως θα τον βγαλουμε εχω σκοπο να τον φωναζω με τ ονομα του...

Συμπεθερα μουυυυυυ @Γλυκερια123!!!! Προίκα έχουμε τα κάλλη μας:DΕιμαστε κυριολεκτικά κορίτσι με τα ούλα μας, αχαχαχαχαχαχα:D

Αλλά και εσείς σπαθι! Εγκρινουμε πολύ σωστοί άντρες! ;)

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Συμπεθερα μουυυυυυ @Γλυκερια123!!!! Προίκα έχουμε τα κάλλη μας:DΕιμαστε κυριολεκτικά κορίτσι με τα ούλα μας, αχαχαχαχαχαχα:D

Αλλά και εσείς σπαθι! Εγκρινουμε πολύ σωστοί άντρες! ;)

Ειμαι σιγουρη γι αυτο..!!!!ε η ειμαστε αντρες η οχι..τα τιμαμε τα παντελονια που φοραμε..εστω τα φορμακια.:P τελεια..τον κλεισαμε το γαμο..!!!

Πλακα πλακα για βαφτιση λετε τιποτα;;;εγω λεω πριν παω για δουλεια σιγουρα...θα ναι 8 μηνων..

  • Χαχα 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...