Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Mamasanty είπε:

Να είσαι καλά κορίτσι..παίρνω το οκτονιον είναι φυτικό αλλά δεν θηλάζω ..καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σας ..

Κατάλαβα ο λαιμος μου ειναι χαλια πολυ πονο και ελεγα θα την γλυτωσω αλλα με κολησε ο αντρας μου. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Κατάλαβα ο λαιμος μου ειναι χαλια πολυ πονο και ελεγα θα την γλυτωσω αλλα με κολησε ο αντρας μου. 

Εμενα δεν πονάει ο λαιμός ευτυχώς ..για τον λαιμό εγώ κάνω γαργαρες με χεξαλεν κάνει πολύ καλή δουλειά...αχ άντε να έρθει το καλοκαίρι δεν μπορώ άλλο βαρέθηκα με τις ιώσεις ..η μικρή σου τι κάνει ;


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Εμενα δεν πονάει ο λαιμός ευτυχώς ..για τον λαιμό εγώ κάνω γαργαρες με χεξαλεν κάνει πολύ καλή δουλειά...αχ άντε να έρθει το καλοκαίρι δεν μπορώ άλλο βαρέθηκα με τις ιώσεις ..η μικρή σου τι κάνει ;

Τωρα προσπαθώ να την βαλω για υπνο αλλα ολο ξυπναει εβιξε και δυο φορες τι βλεπω να την εχει κολλησει και αυτην. Αστα να έρθει καλοκαίρι να ησυχάσουμε γιατι δεν μπορω ιδικα με  το λαιμο 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα.. Πως ειναι τα μωρα σας??? Εμενα χθες ειχε ολη μερα δεκατα το βραδυ πριν κοιμηθει ειχε 37,9 της εδωσα ντεπον και στις 6 που ξυπνησε γιατι εβηχε ειχε 38,1... Τωρα επεσε γιατι της εδωσα ντεπον παλι!!! 

  • Λυπημένη/-ος 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααα.. Πως ειναι τα μωρα σας??? Εμενα χθες ειχε ολη μερα δεκατα το βραδυ πριν κοιμηθει ειχε 37,9 της εδωσα ντεπον και στις 6 που ξυπνησε γιατι εβηχε ειχε 38,1... Τωρα επεσε γιατι της εδωσα ντεπον παλι!!! 

Καλημέρα κορίτσι και εμενα την βλεπω βηχει οχι πολυ αλλα θα παρω την παιδίατρο να την παω. Εγω χαλια πολυ πονο στο λαιμο και δεν μπορώ να μιλησω και δεν ξερω και τι να πιω τ ι κανει. Εμενα εχθες το βραδυ που της Εβαλα ειχε 37.1 απο ποσο και μετα δινεις ντεπον;δινεις εναλαξ με κατι αλλο η μονο ντεπον; Περαστικά στα μικρούλια μας παιδευονται τα γλυκά μου. Εμενα ξυπνησε στις2και μεχρι της 5 μιση προσπαθούσα να την κοιμησω και εκλεγε

  • Λυπημένη/-ος 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι και εμενα την βλεπω βηχει οχι πολυ αλλα θα παρω την παιδίατρο να την παω. Εγω χαλια πολυ πονο στο λαιμο και δεν μπορώ να μιλησω και δεν ξερω και τι να πιω τ ι κανει. Εμενα εχθες το βραδυ που της Εβαλα ειχε 37.1 απο ποσο και μετα δινεις ντεπον;δινεις εναλαξ με κατι αλλο η μονο ντεπον; Περαστικά στα μικρούλια μας παιδευονται τα γλυκά μου. Εμενα ξυπνησε στις2και μεχρι της 5 μιση προσπαθούσα να την κοιμησω και εκλεγε

Ωχ εγω οταν ημουνα εγκυος και οταν θηλαζα πολυ και ειχα τον λαιμο μου επινα τσαι με μελι και λεμονι... Βοηθαει πολυ!!!! Μακαρι να μην χειροτερεψει η μικρη σου... Εγω πηρα τον παιδιατρο και μου ειπε να βαζω πολυ ορο στην μυτουλα της για τον βηχα και τις μιξουλες!  Ντεπον μου εζει πει να της δεινω οταν ανεβασει κπλαπου 38.. Για παραδειγμα χθες με 37,9 της εδωσα... 

Βρε κοριτσια πραγματικα συνενοουνται καπως τα μωρα μας και παθαινουν περιπου ολα μαζι τα ιδιαααα????? Τι να πω.!!!!!

  • Χαχα 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ωχ εγω οταν ημουνα εγκυος και οταν θηλαζα πολυ και ειχα τον λαιμο μου επινα τσαι με μελι και λεμονι... Βοηθαει πολυ!!!! Μακαρι να μην χειροτερεψει η μικρη σου... Εγω πηρα τον παιδιατρο και μου ειπε να βαζω πολυ ορο στην μυτουλα της για τον βηχα και τις μιξουλες!  Ντεπον μου εζει πει να της δεινω οταν ανεβασει κπλαπου 38.. Για παραδειγμα χθες με 37,9 της εδωσα... 

Βρε κοριτσια πραγματικα συνενοουνται καπως τα μωρα μας και παθαινουν περιπου ολα μαζι τα ιδιαααα????? Τι να πω.!!!!!

Δεν ξερω τι να πω μαλλον συνενοουνται ολα μαζι και οταν ειναι  καλα και ησυχα ειναι ολα μαζι παλι μακαρι να της περασει γιατι έμενα εχει και τα δοντια που εσκασαν και τα 3μαζι ακομα δεν εχουν βγει ολοκληρα και την παιδευουν και αυτα. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια εμένα η μικρή πάει καλύτερα δεν έκανε πυρετό από χθες το απόγευμα ..αλλά αυξήθηκαν οι μυξουλες ..ελπίζω τώρα με την αντιβίωση να γίνει γρήγορα καλά ..κορίτσια πραγματικά λες και κάτι γίνεται όλα μαζί ..τώρα αρρώστησε η δικιά μου και ζήλεψαν και τα δικά σας ;;

  • Χαχα 2

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμένα η μικρή πάει καλύτερα δεν έκανε πυρετό από χθες το απόγευμα ..αλλά αυξήθηκαν οι μυξουλες ..ελπίζω τώρα με την αντιβίωση να γίνει γρήγορα καλά ..κορίτσια πραγματικά λες και κάτι γίνεται όλα μαζί ..τώρα αρρώστησε η δικιά μου και ζήλεψαν και τα δικά σας ;;

Μπραβο... Ε σε λιγες μερες θα φυγουν και οι μυξουλες.. Ελα ντε???  Δεν ξερω.... Τι να πω....

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! περαστικά στα μωράκια και τις μανουλες!σύντομα καλά εύχομαι!κανονίστε να κολλήσετε και εμάς δεν θα το αντέξω αντέξω αντέξω πάλι!:D

Καλημέρα κοριτσι ..ελπίζω να μην ζηλέψουν τα δικά σου ..εγώ σήμερα χειρότερα έχω γίνει ..δεν μπορώ να κάνω τίποτα ..πονάει όλο μου το σώμα ..το μεσημέρι θα έρθει η μαμα μου ευτυχώς να με βοηθήσει λίγο ..

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Κοριτσια  πηρα την παιδίατρο να παω για το βηχα και μου λεει οχιπαρε να της κανεις μασκα εχετε κανει εσεις δεν ξερω; 

Ναι στην μεγάλη μου..αλλά καλύτερα να την ακροαστει να δει αν χρειάζεται... νιώθεις να έχει μαζέψει φλέγματα έτσι που αναπνέει?η όταν βήχει? 

Από το φαρμακείο το παίρνεις κοστίζει 30 ευρώ και το έχεις πάντα( Εμείς είχαμε πάρει το κίτρινο που είναι και για πιο μεγάλα παιδιά για να μην παίρνουμε το κόκκινο που είναι μέχρι 18 μηνών και μετά θέλουμε πάλι άλλο) πλένεται...και ανάλογα το φάρμακο που θα σου πει...2 εισπνοές κάνεις και μετράς κάθε φορά μέχρι το 10...

Ανα 3-4 ώρες μέχρι να σταματήσει ο βήχας...δεν είναι τίποτα...μην αγχώνεσαι...δώσε της να το επεξεργαστεί λίγο...κάνε ότι το κάνεις εσύ...και μέτρα δυνατά να σε ακούει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Ναι στην μεγάλη μου..αλλά καλύτερα να την ακροαστει να δει αν χρειάζεται... νιώθεις να έχει μαζέψει φλέγματα έτσι που αναπνέει?η όταν βήχει? 

Από το φαρμακείο το παίρνεις κοστίζει 30 ευρώ και το έχεις πάντα( Εμείς είχαμε πάρει το κίτρινο που είναι και για πιο μεγάλα παιδιά για να μην παίρνουμε το κόκκινο που είναι μέχρι 18 μηνών και μετά θέλουμε πάλι άλλο) πλένεται...και ανάλογα το φάρμακο που θα σου πει...2 εισπνοές κάνεις και μετράς κάθε φορά μέχρι το 10...

Ανα 3-4 ώρες μέχρι να σταματήσει ο βήχας...δεν είναι τίποτα...μην αγχώνεσαι...δώσε της να το επεξεργαστεί λίγο...κάνε ότι το κάνεις εσύ...και μέτρα δυνατά να σε ακούει...

Τελικα αλλαξε γνωμη να μην κανω μασκα γιατι την πηρα τηλ να παω να μου την γραψει και μου λεει αστο δωστεις σιροπι οτι να ναι τι να πω. Οχι δεν εχει φλεματα μονο λιγο βηχα


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...