Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Σορρυ κοριτσαρες μου χαθηκα λιγο σημερα... Ηρθε η μαμαμ μου για καποιες μερες και κανω γενικη οσο μπορω τωρα που εχω βοηθειααα!!!!

@Comet μου λογικα δεν θα το σκεφτηκε εκεινη την στιγμη.. Αλλα και το παιδακι σου τι φταιει να κολλησει... Ειναι λιγο περιεργο το θεμα αυτο... Εγω δυσκολευομαι να πω σε καποια οχι μην το πιασεις το παιδι ή να μην ακουμπαει αλλο παιδι το δικο μου... Δεν μου βγαινει!!! 

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερουδιαααα!!!! Τι κανουν τα μωρα σας??! Εγω το βραδυ μετα απο 3 μηνες κοιμηθηκα στο δωματιο της μικρης μαζι της στον καναπε!! Δεν ειχε καθολοθλου πυρετο και την εβαλα για υπνο και μετα κανα 3 φορες το βραδυ ξυπνησε και εκλαιγε παρα πολυ..!!!/δεν ηρεμουσε ουτε στην αγκαλια!!! Και οταν επερνε ανασες ακουγκοταν μεσα σαν να εχει κατι σαν φλεματα?? Δεν ξερω.. Πηρα τον παιδιατρο και μου ειπε να βαζω πολυ ορο το βραδυ και να παω απο εκει σημερα στη 1 παρα για να δει μηπως εχει ακροαστηκααα!!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερουδιαααα!!!! Τι κανουν τα μωρα σας??! Εγω το βραδυ μετα απο 3 μηνες κοιμηθηκα στο δωματιο της μικρης μαζι της στον καναπε!! Δεν ειχε καθολοθλου πυρετο και την εβαλα για υπνο και μετα κανα 3 φορες το βραδυ ξυπνησε και εκλαιγε παρα πολυ..!!!/δεν ηρεμουσε ουτε στην αγκαλια!!! Και οταν επερνε ανασες ακουγκοταν μεσα σαν να εχει κατι σαν φλεματα?? Δεν ξερω.. Πηρα τον παιδιατρο και μου ειπε να βαζω πολυ ορο το βραδυ και να παω απο εκει σημερα στη 1 παρα για να δει μηπως εχει ακροαστηκααα!!!!

Καλημέρα κορίτσι η μικρη της εβαλα εχθες το βραδυ και ειχε 37 σημερα το πρωι τιποτα. Μια φορα ξυπνησε της ξεβουλωσα τι μυτη και της αλλαξα τι πανα και κοιμήθηκε αμεσως και ξυπνησε 7 εφαγε και κοιματε τωρα. Βηχα δεν εχει πολυ ολη μερα να βήξει 10 φορες δεν ξερω τι να πω είναι βηχας δεν είναι δεν ξερω;καλύτερα να την πας μηπως εχει ακροαστικα και πεδευεται το γλυκο μου εγω της βαζω πολλες φορες μεσα στη μέρα ορο ευτυχώς που δεν εχει προβλημα και κάθετε.


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι η μικρη της εβαλα εχθες το βραδυ και ειχε 37 σημερα το πρωι τιποτα. Μια φορα ξυπνησε της ξεβουλωσα τι μυτη και της αλλαξα τι πανα και κοιμήθηκε αμεσως και ξυπνησε 7 εφαγε και κοιματε τωρα. Βηχα δεν εχει πολυ ολη μερα να βήξει 10 φορες δεν ξερω τι να πω είναι βηχας δεν είναι δεν ξερω;καλύτερα να την πας μηπως εχει ακροαστικα και πεδευεται το γλυκο μου εγω της βαζω πολλες φορες μεσα στη μέρα ορο ευτυχώς που δεν εχει προβλημα και κάθετε.

Ωραια καλο αυτο που δεν ανεβασε πυρετο!! Και εμενα δεν βηχει πολυ γενικα απλα το μονο που με αγχωνει ειναι αυτο που ακουω οτι εχει μεσα... Και που εκλεγε ετσι το βραδυ!!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!περαστικά στα αρρωστουλικα παιδάκια!μακάρι να μην είναι ακροαστικα @ΚατεριναΣκ! Εμάς έχει σκάσει το δεύτερο πάνω δοντάκι κ έχει μύξες, η παιδίατρος μου είπε ότι μάλλον αυτό ευθύνεται...Όπως κ η εποχή,μια κρύο μια ζεστή μια φυσάει...κ εγώ έχω καταρροή η αλήθεια είναι...Πάω να φτιάξω φακές, ελπίζω να φάει κ ο μικρός μου λίγες σήμερα!εσείς τι καλό μαγειρεύετε?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, katrin* είπε:

Καλημέρα!περαστικά στα αρρωστουλικα παιδάκια!μακάρι να μην είναι ακροαστικα @ΚατεριναΣκ! Εμάς έχει σκάσει το δεύτερο πάνω δοντάκι κ έχει μύξες, η παιδίατρος μου είπε ότι μάλλον αυτό ευθύνεται...Όπως κ η εποχή,μια κρύο μια ζεστή μια φυσάει...κ εγώ έχω καταρροή η αλήθεια είναι...Πάω να φτιάξω φακές, ελπίζω να φάει κ ο μικρός μου λίγες σήμερα!εσείς τι καλό μαγειρεύετε?

Ναι εχω ακουσει οτι μπορει να ειναι απο τα δοντιααα.. Αλλα εμενα εχει και βηχα ειναι σιγουρα ιωση... Εμενα παει να βγαλει τωρα τα 2 πανω πλαινα... Ναι μακαρι να μην εχει κατι... Και να ειναι απλα απο το μπουκωμα... Φακες ε?ειχαμε πριν λιγες μερες.  Εγω θα της κανω κοτοπουλακι με λαχανικα... Λεω να της βαλω καροτακι κολοκυθακι και κουνουπιδι...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! περαστικά στα μπεμπακια σας! εμείς χάλια χθές κοιμήθηκε νωρίς ξύπνησε 3 η ώρα και ξανακοιμηθηκε 6!αφού είχε ξυπνήσει είδη 4-5 φορές δεν θυμάμαι!αντί να φτιάχνει ο ύπνος μας χαλάει!έχω πονοκέφαλο! ζοριζεται με τα πάνω δόντια από ότι καταλαβαίνω!γιατί βάζει τα πάντα με μανία στο στόμα!

Κατερίνα ελπίζω να μην έχει κάτι η μικρή!αν την ακουμπάς στο στέρνο και ακούς να χουρχουριζει τότε έχει ακροαστηκα!αλλά να πας στον παιδίατρο καλύτερα να είσαι σίγουρη...

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Εμεις δοξα το θεο καλα ειμαστε.Ειχαμε ησυχο βραδυ ,ξυπνησε στις 8:30 και τωρα ξανακοιμηθηκε.Σημερα κοτοπουλο με λαχανικα

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Τι κανετε κοριτσια; εμεις καναμε 40 λεπτα να φαμε δεν ηθελε με τιποτα να την ταισωεκλεινε το στομα ήθελε να τα φαι μονη της την αφησα τι να κανω με τρέλανε.... 

Γεια σας.... Αχ μωρε θελει μονη της τι δεν καταλαβαινεις βρε μαμα????? Χαχαχαχα 

Εμεις πηγαμε παιδιατρο ολα καλα..καθαρα τα πνευμονια της!! Μονο φλεματα εχει μου ειπε να βαζω πολυ ορο στην μυτη!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σας.... Αχ μωρε θελει μονη της τι δεν καταλαβαινεις βρε μαμα????? Χαχαχαχα 

Εμεις πηγαμε παιδιατρο ολα καλα..καθαρα τα πνευμονια της!! Μονο φλεματα εχει μου ειπε να βαζω πολυ ορο στην μυτη!!

Αστα δεν καταλαβαινω θελει να ειναι ανεξάρτητη να φαι μονη της!!!! Και εχει και νευρα αν δεν της κανεις αυτο που θελει τι μας περιμένει φαντασου... Μια χαρα το κοριτσι δεν εχει τιποτα ολα καλα για το πυρετό τι σου ειπε; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Αστα δεν καταλαβαινω θελει να ειναι ανεξάρτητη να φαι μονη της!!!! Και εχει και νευρα αν δεν της κανεις αυτο που θελει τι μας περιμένει φαντασου... Μια χαρα το κοριτσι δεν εχει τιποτα ολα καλα για το πυρετό τι σου ειπε; 

Τιποτα γιατι σημερα δεν εχει ανεβασει καθολου...;)

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Τιποτα γιατι σημερα δεν εχει ανεβασει καθολου...;)

Αντε ωραια,μια χαρα ειστε τοτε.Εγω σημερα εκανα δουλειες γιατι αυριο πρωι φευγουμε.Εντωμεταξυ για να κανω ντους τον εβαλα στο καρεκλακι του φαγητου μεσα στο μπανιο να με βλεπει.Εκατσε αλλα τοσο γρηγορο λουσιμο δεν εχω ξανακανει..

πρίν από 14 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Αστα δεν καταλαβαινω θελει να ειναι ανεξάρτητη να φαι μονη της!!!! Και εχει και νευρα αν δεν της κανεις αυτο που θελει τι μας περιμένει φαντασου... Μια χαρα το κοριτσι δεν εχει τιποτα ολα καλα για το πυρετό τι σου ειπε; 

Χαχαχα κι ο δικος μου ετσι κανει..καποιες φορες τον αφηνω...Εδω του δωσα μακαρονια με σαλτσα να φαει μονος και του γλιστρουσαν απο το χερι αλλα το παλευε και προχτες ετρωγε με τα χερια τις φακες,εγινε χαλια και το πατωμα επισης αλλα χαρηκε πολυ:rolleyes:

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Comet είπε:

Αντε ωραια,μια χαρα ειστε τοτε.Εγω σημερα εκανα δουλειες γιατι αυριο πρωι φευγουμε.Εντωμεταξυ για να κανω ντους τον εβαλα στο καρεκλακι του φαγητου μεσα στο μπανιο να με βλεπει.Εκατσε αλλα τοσο γρηγορο λουσιμο δεν εχω ξανακανει..

Χαχαχα κι ο δικος μου ετσι κανει..καποιες φορες τον αφηνω...Εδω του δωσα μακαρονια με σαλτσα να φαει μονος και του γλιστρουσαν απο το χερι αλλα το παλευε και προχτες ετρωγε με τα χερια τις φακες,εγινε χαλια και το πατωμα επισης αλλα χαρηκε πολυ:rolleyes:

Καλημέρα τι ειναι αυτα που λες χαλια.... αποκλείεται λαμπωκωπουσε το πατωμα......  Θελουν να ειναι ανεξάρτητα απο τώρα που να μεγαλωσουν

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα τι ειναι αυτα που λες χαλια.... αποκλείεται λαμπωκωπουσε το πατωμα......  Θελουν να ειναι ανεξάρτητα απο τώρα που να μεγαλωσουν

Καλημερα.Πως ειστε;Εμεις μια χαρα,σε μια ωρα ξεκιναμε,ευτυχως ειναι μια ωρα δρομος.Τωρα φτιαχνω βαλιτσα,παλι θα κουβαλησω πολλα για 2 μερες,αλλα σκεφτομαι μη χρειαστει κατι το μωρο.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...